dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kielce

1 662 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 662 ogłoszenia

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 58 (całkowitej 60 m2) zlokalizowane w na wysokim parterze kameralnego budynku z 2005 r. w centrum miasta przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 240 zł43,60 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:marzec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i dwóch balkonów. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

329 880 zł27,49 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:marzec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu. Lokal mieści się w inwestycji Warszawskie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

366 480 zł30,54 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:marzec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal mieści się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

399 000 zł58,67 m² 6 800,75 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,67 m2 zlokalizowane na IV piętrze w budynku z widną przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego (os. Świętokrzyskie). Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł44 m² 6 704,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 zlokalizowane na III piętrze w IV piętrowym budynku przy ul. Lecha. Mieszkanie składa się z osobnej widnej kuchni, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²20 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni około 20 m2 zlokalizowany na parterze dwupiętrowego budynku. Lokal składa się z jednego pomieszczenia oraz wnęki z umywalką. Wejście do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 000 zł9 718 m² 1 543,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 9718 m2 zlokalizowana przy ul. Sandomierskiej (niedaleko skrzyżowania z ulicą Poleską). Dla działki wydane aktualne warunki zabudowy na 35 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

608 900 zł57,99 m² 10 500,09 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

412 400 zł37,15 m² 11 100,94 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w III.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

477 500 zł38,20 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i loggii. Lokal znajduje się w III.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 068 zł62,66 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,66 m2 lokalizowane na parterze w nowo budowanej kameralnej inwestycji nieopodal centrum miasta (około 1,4 km) na skraju osiedla ksm. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł80 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,5 m2 (po podłodze ponad 80 m2) zlokalizowane na III piętrze w III piętrowej kamienicy z 2005 roku przy ul. Niecałej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł1 695 m² 442,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 1695 m2 zlokalizowana na skrzyżowaniu ul. Skrzetlewskiej i Łódzkiej w Kielcach. Działka o nieregularnym kształcie o przybliżonych wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł60 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,30 m , położone na 2. piętrze w kameralnym, dwupiętrowym budynku z 2000 roku przy ul. Nowy Świat. Mieszkanie jest słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł48,21 m² 9 935,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na II piętrze w X piętrowym budynku z widną bardzo blisko ścisłego centrum miasta przy Dolinie Silnicy - ul. Nowy Świat. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

437 270 zł599 m² 730 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 599 m2 zlokalizowana w Kielcach na osiedlu Dąbrowa II przy ul. Wincentego z Kielc. Działka o przybliżonych wymiarach 18m x 33m. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 600 000 zł863,13 m² 4 170,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:762 m²

Na sprzedaż budynek usługowo-biurowo-mieszkalny zlokalizowany w przy ul. Piekoszowskiej w Kielcach. Planowana powierzchnia użytkowa budynku to 863,11 m2. Budynek posiada IV kondygnację.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł43,70 m² 34,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 43,7 m2 zlokalizowane na parterze czteropiętrowego bloku przy ulicy Orkana. Mieszkanie składa się z przedpokoju, salonu, sypialni, oddzielnej i widnej.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł81,50 m² 9 509,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 81,50 m , położone na 3 piętrze kameralnego budynku z cegły przy ul. Massalskiego na cenionym osiedlu Ślichowice.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 zlokalizowane w centrum miasta w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Samaryjskiej. Mieszkanie składa się z sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł144 m² 6 937,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal o powierzchni 144 m2 zlokalizowany na poziomie -1 w nowoczesnym prestiżowym budynku przy ul. Leonarda w Kielcach. Lokal obecnie składa się z recepcji, 3 łazienek,.

Szczegóły ogłoszenia

1 830 000 zł4 943 m² 370,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zobacz film z działki: Na sprzedaż działka o powierzchni około 4943 m2 zlokalizowana w Kielcach pomiędzy ulicami Prochownia a Zagórską.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł49 m² 30,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na III piętrze w IV piętrowym budynku przy ul. Gagarina w Kielcach. Mieszkanie składa się z przedpokoju z dużą szafą,.

Szczegóły ogłoszenia

1 288 800 zł123,93 m² 10 399,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy w standardzie deweloperskim o pow. 123,93 m2, zlokalizowany na parterze w nowej inwestycji w Centrum Kielc. Lokal składa się z: sali sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł49 m² 7 734,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 zlokalizowane na III piętrze w IV piętrowym budynku przy ul. Gagarina w Kielcach. Mieszkanie składa się z przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł35 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka na Rodzinnych Ogródkach Działkowych o powierzchni 400 m2 oraz zlokalizowany na niej dom o powierzchni około 35 m2 przystosowany do zamieszkania przez cały rok.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł343 m² 2 620,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:254 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej około 343 m2 (powierzchnia użytkowa około 270 m2) zlokalizowany na działce o powierzchni 254 m2 na osiedlu Dąbrowa. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

284 000 zł37,10 m² 7 654,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,1 m2 zlokalizowane na II piętrze w IV piętrowym bloku przy ul. Mazurskiej (os. Ksm). Mieszkanie składa się z przedpokoju, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł487 m² 1 170,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 487 m2 zlokalizowana na osiedlu Barwinek w Kielcach. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach około 15 m x 30 m. Wjazd na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł65 m² 7 661,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Szukasz mieszkania, które łączy w sobie wygodę, świetną lokalizację i funkcjonalność? Mamy coś, co sprawi, że Twoje serce zabije szybciej. Zapraszamy na ul. Glinianą, gdzie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

388 930 zł33,82 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń i zapytaj o atrakcyjne rabaty dla pierwszych klientów! Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze w nowo budowanej inwestycji zlokalizowanej zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł119,60 m² 8 695,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż pół bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni 120 m2 zlokalizowany na działce o powierzchni około 250 m2 w Kielcach na os. Ksm. Segment składa się z: parter : -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 536 zł37,92 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w kameralnej inwestycji deweloperskiej w dzielnicy Pod Telegrafem. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł50,40 m² 10 019,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,4 m2 zlokalizowane na III piętrze w III piętrowym bloku przy ul. Paska (os. Kochanowskiego). Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł58,11 m² 6 797,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,11 m2 zlokalizowane na IV piętrze w IV piętrowym budynku bez windy przy ul. Jaworskiego (os. Świętokrzyskie). Mieszkanie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł35 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż działka na Rodzinnych Ogródkach działkowych o powierzchni 400 m2 oraz zlokalizowany na niej dom o powierzchni około 35 m2 przystosowany do zamieszkania przez cały rok.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł59,70 m² 7 185,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,7 m2 zlokalizowane na III piętrze w IV piętrowym bloku przy ul. Malskiej (os. Słoneczne Wzgórze). Mieszkanie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²175 m² 12 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Nowe lokale usługowe | Barwinek | 45-175 m | parking | 2026 Do wynajęcia nowoczesne lokale handlowo-usługowe w nowo wybudowanym, dwukondygnacyjnym budynku (2026 r.), zlokalizowanym na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł236,60 m² 5 917,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:341 m²

Na sprzedaż dom powierzchni użytkowej 137,5 m2 (całkowitej około 240 m2) zlokalizowany na działce o powierzchni 341 m2 przy ul. Wybranieckiej (os. Baranówek). Dom składa się z 4 kondygnacji:.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł658 m² 683,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchnia 658 m2 zlokalizowana w Kielcach przy ulicy Piekoszowskiej. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach około 19 m x 34 m. Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł140,29 m² 4 561,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:449 m²

Na sprzedaż skrajny segment w stanie deweloperskim o powierzchni 140,29 m2 (powierzchnia użytkowa 112,14 m2) zlokalizowany na działce o powierzchni 449,01 m2 przy ulicy Posłowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 830 zł68,35 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 68,35 m2 lokalizowane na I piętrze w nowo budowanej kameralnej inwestycji nieopodal centrum miasta (około 1,4 km) na skraju osiedla ksm. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł180 m² 7 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Na sprzedaż wyjątkowy segment z własną furtką do lasu. Cisza, spokój, obcowanie z naturą a to wszystko w wyjątkowej prestiżowej lokalizacji jaką jest kielecki Baranówek. Układ:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 060 zł69,45 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze w kameralnej inwestycji deweloperskiej w dzielnicy Pod Telegrafem. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym,.