dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kielce

1 574 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 574 ogłoszenia

881 820 zł81,65 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 81,65 mkw usytuowane na X piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 3.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł50,16 m² 7 755,18 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| < rezerwacja> Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50,16 m2, zlokalizowane na 9 piętrze, w 10-piętrowym budynku z lat osiemdziesiątych, na osiedlu Na Stoku w Kielcach. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł66,20 m² 6 948,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

| na sprzedaż 3 -p okojowe mieszkanie o powierzchni 66,20 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Jeziorańskiego, na os. Świętokrzyskim. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł64 m² 8 593,75 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie | Osiedle Na Stoku | 64 m | Balkon | Winda Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m , zlokalizowane na cenionym Osiedlu Na Stoku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

865 000 zł62 m² 13 951,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Tylko U nas - oferta na wyłączność wymarzone miejsce do życia miejsce postojowe W garażu podziemnym premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową nieruchomość, która spełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 zł16,47 m² 108,68 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Odkryj wyjątkowe studio łączące wygodę z miejskim stylem życia. Zaoszczędź swój czas na dojazdach dzięki doskonałej lokalizacji w centrum, blisko galerii handlowych, uczelni wyższych.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł29,10 m² 10 996,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Scyzoryk nieruchomości prezentuje na sprzedaż: atrakcyjną i słoneczną kawalerkę o pow. 29,1 m usytuowaną na drugim piętrze w 4-piętrowym bloku. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 137 000 zł155 m² 13 787,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2025

To dwupoziomowe mieszkanie typu penthouse, które z pewnością przyciągnie uwagę miłośników luksusu i komfortu. Położone na szczycie budynku, oferuje nie tylko przestronność, ale również.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł1 315 m² 4 486,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 313 m²

| do sprzedania 3 budynki magazynowe/przemysłowe/usługowe o łącznej powierzchni ok. 1315 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w terenie pełniącym funkcje przemysłowo-usługowe. Teren dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł115,80 m² 7 124,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy apteka z możliwością prowadzenia innych usług Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy, w którym obecnie funkcjonuje apteka. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł42,30 m² 8 156,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Przestronne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i widokiem na zieleń! Doskonała lokalizacja dla rodziny, pary. Prezentujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

711 936 zł69,12 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 69,12 m2, dostępne na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

340 176 zł29,84 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47mieszkań na 5kondygnacjach o powierzchniach od 27.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł150 m² 7 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:880 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom w Kielcach z wjazdem bezpośrednio od ulicy Masłowskiej. Nieruchomość z 1990 roku o powierzchni ok. 150 m , położona na przestronnej, zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

772 560 zł64,38 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

| nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,38m2 (powierzchnia po podłodze 75,05m2) z dwoma tarasami o łącznej powierzchni 24,80 m2, dostępne na III piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł1 920 m² 348,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje Na sprzedaż atrakcyjna inwestycyjnie nieruchomość w Kielcach. Działka położona przy ul. Kleckiej która biegnie przez Bukówkę -.

Szczegóły ogłoszenia

559 084 zł47,38 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47 mieszkań na 5 kondygnacjach o powierzchniach od.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł64,45 m² 6 951,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Szukasz mieszkania, do którego wprowadzisz się bez stresu i dodatkowych nakładów finansowych? Ta oferta na Osiedlu Na Stoku to połączenie przestrzeni, komfortu i świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn z garażem, ul. Wiejska

Kielce,świętokrzyskie

16,25 zł/m²800 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia budynek chłodni o powierzchni ok. 800 m , zlokalizowany na ul. Wiejskiej, w bliskiej odległości od centrum miasta. Idealne rozwiązanie dla firm z branży spożywczej,.

Szczegóły ogłoszenia

526 976 zł57,28 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 57,28 mkw usytuowane na parterze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

320 430 zł29,13 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka w inwestycji Klonowy Zakątek blisko natury i centrum Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 29,13 m , położona na 3. piętrze w czteropiętrowym, nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

363 000 zł36 m² 10 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

(rezerwacja) Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36 m na Ślichowicach, 2 piętro, top lokalizacja przy Leclercu. To nie jest zwykła kawalerka. Układ pozwala zrobić pełne 2 pokoje i to.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł185 m² 5 891,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja Nieruchomość położona jest na cenionym i spokojnym osiedlu Ostra Górka, które łączy ciszę i kameralny charakter z bardzo dobrą dostępnością do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Puscha w Kielcach. Na powierzchnię 40 m2 składa się: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc, przedpokój. Mieszkanie narożne,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł12 244 m² 261,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość zlokalizowana w części przemysłowej miasta Kielce, przy ulicy Hubalczyków. Powierzchnia nieruchomości wynosi 12 244 m2. Dla nieruchomości brak obowiązującego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 900 zł70,39 m² 12 784,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowy, wygodny apartament trzy - pokojowy o metrażu 70,39 m2 z długim tarasem w stanie wykończonym w jednej z prestiżowej inwestycji deweloperskiej. Apartament określany mianem.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł90 m² 13 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 178 m²

| do sprzedania dom o pow. użytkowej ok. 90 m2, zlokalizowany na działce o pow. 3178 m 2 przy ul. Prostej w Kielcach. Budynek z pustaka, dach - blachodachówka. Okna pcv. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 462 m² 410,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Tylko U nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert Wyjątkową działkę widokową Ostra Górka, kielce inwestycyjny potencjał! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł33 m² 8 757,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 33 m , usytuowane na pierwszym piętrze w 4-piętrowym bloku z lat 70-tych na osiedlu Jagiellońskim w Kielcach. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł56,12 m² 10 958,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Komfort i wygoda trzypokojowe mieszkanie na Osiedlu Baranówek! Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wyjątkowego,.

Szczegóły ogłoszenia

444 796 zł36,76 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

654 000 zł62 m² 10 548,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie | Wykończone i umeblowane | Osiedle Świętokrzyskie, kielce Lokalizacja: osiedle Świętokrzyskie, kielce Piętro: 4 (ostatnie) Powierzchnia: 62.

Szczegóły ogłoszenia

353 000 zł41,50 m² 8 506,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! 2 niezależne pokoje z balkonem - idealna opcja pod wynajem! Wolne od zaraz! Oferujemy mieszkanie o powierzchni 41,50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł510 m² 3 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:898 m²

Lokalizacja: ulica Zagnańska 11, zaledwie kilka minut spacerem od dworca głównego oraz ulicy Sienkiewicza. W pobliżu znajdują się szkoły, kościoły oraz sklepy. Nieruchomość: na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł29 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie na osiedlu Czarnów, ul. Hoża. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, czyste, widne. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, co zapewnia komfort użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

43,05 zł/m²75 m² 3 229 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal na niskim parterze o powierzchni 75 m2 zlokalizowany w budynku w centrum Kielc, przy ul. Wesołej. Wejście do biurowca od ulicy Wesołej. W skład lokalu wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł528 m² 2,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| do wynajęcia działka o pow. 528 m2 zlokalizowana w Kielcach, na osiedlu Barwinek. Działka zabudowana, w kształcie prostokąta, o wymiarach (w przybliżeniu): 20 x 26 [m].

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Kielce

Kielce,świętokrzyskie

32 374 zł1 645 m² 19,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

| do wynajęcia hala o powierzchni 1645 m2 wraz z powierzchnią biurową około 500m2 zlokalizowana w przemysłowej części Kielc. Istnieje możliwość ogrzewania hali. Rozprowadzona.

Szczegóły ogłoszenia

269 990 zł38 m² 7 105 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 38 m , położony na 4. piętrze w budynku wielorodzinnym przy ul. Piekoszowskiej 41 w Kielcach. Mieszkanie posiada pełną własność.

Szczegóły ogłoszenia

70,01 zł/m²98,52 m² 6 898 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia reprezentacyjny, frontowy lokal usługowo - handlowy o pow. 98,52 m2 zlokalizowany na parterze w nowo powstałym budynku usługowo - mieszkalnym Plaza Tower 3, przy ul. Zagnańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 575 055 zł17 759 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 17 759 m (w tym wewnętrzna droga o powierzchni 4 740 m ). Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Dobromyśl w Kielcach. Na jedną.