dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kielce Osiedle Centrum

351 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

351 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

349 000 zł33,20 m² 10 512,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,2 m położone w Kielcach przy ul. Winickiej 6. Lokal znajduje się na parterze w zadbanym bloku po termomodernizacji. Klatka schodowa po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 198 zł46,29 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:grudzień 2027

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowane w nowej inwestycji w centrum Kielc Kater Pallas. Dodatkowo płatne: miejsca postojowe na platformach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

333 445 zł27,22 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:grudzień 2027

Kawalerka z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowana w nowej inwestycji w centrum Kielc Kater Pallas. Dodatkowo płatne: miejsca postojowe na platformach niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

377 783 zł29,63 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:grudzień 2027

o nowych ogłoszeniach

28,05 zł/m²534,68 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Idealna przestrzeń na twoje cele biznesowe Z dużym potencjałem aranżacyjnym! Biuro Nieruchomości Greathouse ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę wynajmu lokalu użytkowego.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł31,31 m² 11 465,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Doskonała inwestycja pod wynajem Oferuję piękne mieszkanie w ścisłym centrum, blisko wydziału medycznego ujk, kościuszki 14. Mieszkanie środkowe, wschodnie, drugie piętro z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł82 m² 10 353,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bezpośrednio sprzedam komfortowo wykończony bardzo przestronny i kameralny apartament 3 pokoje (3p./3) po podłodze 90,94m2 (KW81,87 m2), w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: nowoczesny apartament z dużym tarasem na wynajem - Ventus, centrum Kielc Wysoki standard wykończenia! Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 700 zł52,70 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, znajdujące się w inwestycji Kamienica przy ul. Starodomaszowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

337 500 zł27 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Oferujemy 1-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, znajdujące się w inwestycji Kamienica przy ul. Starodomaszowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 000 zł40,50 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, tarasem i balkonem, znajdujące się w inwestycji Kamienica przy ul. Starodomaszowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł83,25 m² 7 675,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż przestronny lokal usługowy o powierzchni 83,25 m , zlokalizowany przy ul. Słowackiego 11 w Kielcach. Położony w samym sercu miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł99 m² 8 787,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Prowadzisz firmę i szukasz miejsca, w którym klient wygodnie zaparkuje, łatwo trafi pod drzwi i w pełnym komforcie skorzysta z Twojej oferty? Ten lokal użytkowy o powierzchni 99.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł41,30 m² 14 019,37 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje 2 pokojowy apartament w Kielcach na sprzedaż lub zamianę idealna lokalizacja na start lub pod wynajem Oferujemy na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł62 m² 7 741,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

*** tylko W naszym biurze *** Tej oferty nie znajdziesz na otodom Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na Kadzielnię! Szukasz komfortowego mieszkania w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł41,30 m² 12 082,32 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł60,30 m² 4 228,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

Mieszkanie w oficynie kamienicy o powierzchni 60,30 mkw. składające się z 2 dużych pokoi, kuchni widnej i łazienki. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze 3 piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł72 m² 5 958,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyobraź sobie przestronne wnętrze w kamienicy w centrum miasta, które możesz całkowicie dopasować do swojego stylu życia lub przekształcić w dochodową inwestycję. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł60 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje po generalnym remoncie | Centrum Kielc | balkon | parking Biuro Nieruchomości Terra Home posiada na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m, zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

456 000 zł48 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Top lokalizacja + funkcjonalny układ - mieszkanie, które szybko znajdzie właściciela! Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na wygodnym 1. piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

42,50 zł/m²20 m² 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W sienkiewicza25 mamy dostępne biurka na wynajem w pełni umeblowane, gotowe do pracy od razu. Koszt: 850 zł / miesiąc W cenie masz już wszystkie opłaty oraz kawę, herbatę bez ukrytych.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²60 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem lokal w ścisłym centrum Kielc o powierzchni łącznej 60 m2 nadający się doskonale na lokal handlowy, biurowy czy medyczny. Duża witryna przy ruchliwej ulicy zwiększa atrakcyjność.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Lista ogłoszeń

100 zł/m²8 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem lokal w ścisłym centrum Kielc o powierzchni 8 m2 pod gabinet medyczny. W pomieszczeniu znajduje się klimatyzacja i umywalka. Dodatkowo do dyspozycji korytarz, poczekalnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł128,96 m² 4 257,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:318 m²

Posiadamy w ofercie sprzedaży 4 pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni 128,96 m2(powierzchni użytkowej 104,61 m2 + garaż 24,35 m2). Nieruchomość zostanie wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

386 000 zł56,80 m² 6 795,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,80 m , zlokalizowane w sercu Kielc przy ul. Chęcińskiej 25/31, na najbardziej pożądanym, drugim.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł36,70 m² 10 326,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje kawalerkę w centrum Kielc wyposażona, umeblowana, gotowa inwestycja Prezentujemy Państwu na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z wnęką.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości oakestate prezentuje ofertę wynajmu przestronne , 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48m , zlokalizowanego przy ul. Okrzei 66 w Kielcach. Lokal znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

612 915 zł42,26 m² 14 503,43 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 2-pokojowy apartament o pow. 42,26 m2 , z tarasem, usytuowany na 14 piętrze nowego apartamentowca sky trust przy Alei Solidarności w Kielcach. Oferowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²20 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę Pawilonu na wynajem w Centrum Kielc. Do wynajęcia pawilon handlowo-usługowy - 20 m w Centrum Kielc ul. Paderewskiego róg.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

623 890 zł58,98 m² 10 577,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

| na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 58,98 m2 zlokalizowany na IV piętrze nowego budynku usługowego zlokalizowanego w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. W skład lokalu wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 904 655 zł154,85 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2024

| nowe, dwupoziomowe 7-pokojowe mieszkanie o powierzchni 154,85 m2 zlokalizowane na VII i VIII piętrze nowego budynku zlokalizowanego w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 zł17 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do Wynajęcia funkcjonalna mała kawalerka mieszcząca się na ul. Zagnańskiej od strony Centrum miasta. Mieszkanie w nowszym budownictwie o powierzchni około 17,00 m2 , usytuowane na niskim.

Szczegóły ogłoszenia

58,21 zł/m²67 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy o powierzchni 67 m , zlokalizowany w prestiżowym Biurowcu Becher Platinum z 2015 roku - jednym z najbardziej rozpoznawalnych adresów.

Szczegóły ogłoszenia

37,99 zł/m²27,30 m² 1 037 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Kielcach przy ul. Paderewskiego 43/45. Przedmiotem najmu są.

Szczegóły ogłoszenia

13 150 zł650 m² 20,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

| do wynajęcia hala o powierzchni 650 m2, zlokalizowana w południowej części miasta, o wymiarach: 42,5 m x 15,3 m . Wysokość hali: 8m. Dwie bramy o wymiarach: szer. 3,5.

Szczegóły ogłoszenia

586 759 zł59,63 m² 9 840 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

| na sprzedaż lokal o powierzchni użytkowej 59,63 m2, usytuowany w centrum Kielc przy ul. Panoramicznej. Lokal znajduje się na parterze, dziesięciopiętrowego apartamentowca, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

86,10 zł/m²104 m² 8 954 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal usługowo - handlowy o pow. ok. 104 m2 zlokalizowany na parterze w budynku z 2016 r. w Kielcach przy ul. Tarnowskiej. Bardzo dobra lokalizacja, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł48,90 m² 8 895,71 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji od kupującego! Tylko w Home Perfect! Jeśli szukasz klimatycznego mieszkania dwupokojowego położonego w bliskim sąsiedztwie ścisłego Centrum miasta oraz w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł80,50 m² 6 198,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Unikalna okazja inwestycyjna W sercu kielc! Oferujemy na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 80,57 m2, położoną na pierwszym piętrze zadbanego budynku z 2005 roku. Obiekt wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł54,55 m² 49,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o pow. 54,55 m2 zlokalizowane na ósmym piętrze w ośmiopiętrowym bloku z 2014 r. zlokalizowanym w centrum Kielc przy ul. Seminaryjskiej.

Szczegóły ogłoszenia

833 133 zł92,57 m² 9 000,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

| wyjątkowy apartament w historycznej kamienicy przy ul. Żeromskiego. Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 92,57 m , usytuowany na 2 piętrze kameralnej, dwupiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł41 m² 12 926,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie położone w samym sercu Kielc, przy ul. Prostej, w bezpośrednim sąsiedztwie zabytkowej Willi Hueta. To jedna z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł45 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 45 m przy ul. Kościuszki w centrum Kielc. Lokal znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowym, ocieplonym bloku z cegły. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

43,93 zł/m²36,40 m² 1 599 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal o powierzchni 36,40 m2 zlokalizowany na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym, przy ulicy Paderewskiego, w centrum miasta. Lokal nadaje się pod działalność.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij