Dom, ul. Miętowa

Miętowa, Ostra Górka, Kielce, świętokrzyskie

  • 853 760 zł
  • 106,72 m²
  • 8 000 zł/m²

Zdjęcie

Szymon Dąbrowski

Skontaktuj się

Dom, ul. Miętowa

Miętowa, Ostra Górka, Kielce, świętokrzyskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

853 760 zł

106,72 m²

8 000 zł/m²

Dom, ul. Miętowa

Zaktualizowane: 14 maja 2026

853 760 zł 106,72 m² 8 000 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
340 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
2026

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

340 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

2026

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 853 760 zł (8 000 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 106,72 m², 4 pokoje (3 sypialnie), 1 łazienka; stan: do wykończenia
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2026
  •   materiał budowy: cegła
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  •   dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Działka: 340 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: taras (35 m²)
  • Media: prąd, kanalizacja; ogrzewanie: pompa ciepła
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: garaż

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferta Deweloperska - Ostatnie 3 domy - dostępne od ręki.

Opis:

Na sprzedaż nowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 106,72 m2 zlokalizowany na nowo budowanym osiedlu domków w dzielnicy Ostra Górka w Kielcach.

Każdy z domów składa się z 2 kondygnacji:

Parter:

- wiatrołap o pow. 5,17 m2,
- hol o pow. 4,56 m2,
- kuchnia + jadalnia o pow. 11,93 m2,
- salon o pow. 12,62 m2,
- WC o pow. (...)

Agent

Szymon Dąbrowski

577 963...

577 963 452

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Szymon Dąbrowski

577 963...

577 963 452

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.