dowolna

Domy na sprzedaż Kielce - Oferty sprzedaży domów

119 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

119 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Kielce

Kielce,świętokrzyskie

345 000 zł38 m² 9 078,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż urokliwy domek w Kielcach, położony na działce o powierzchni 1100 m , w cenie kawalerki. Ten parterowy dom oferuje dwa przytulne pokoje, funkcjonalną kuchnię oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pańska

Białogon,Kielce

897 000 zł152 m² 5 901,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:902 m²

Premium apartment (oferta na wyłączność) tylko U nas! Na sprzedaż 1/2 domu wielorodzinnego położonego w bliskiej odległości od Centrum Kielc w dzielnicy Białogon przy ul. Pańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Matejki

Barwinek,Kielce

660 000 zł130 m² 5 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu (bliźniaka) znajdującego się w doskonałej dzielnicy Kielc, osiedle Barwinek o powierzchni 130 m kw. z działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Piekoszowska

Pod Dalnią,Kielce

1 499 000 zł300 m² 4 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:650 m²

Oferuje na sprzedaz Dom blizniak w zadbanej okolicy. Bez posrednika. Dom ten blizniaczy z blizniakiem uslugowym gdzie znajduja sie gabinety stomatologiczne. Dom stoi sie na ladnej dzialce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mazurska

Wielkopole,Kielce

880 000 zł200 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:383 m²

Na sprzedaż bliźniak o powierzchni użytkowej 120 m2 (całkowita 200 m2). Zlokalizowany na osiedlu ksm przy ul. Mazurskiej. Nieruchomość położona na działce o pow. 383 m2 (o wymiarach 12m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wielkopole,Kielce

799 000 zł200 m² 3 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:526 m²

Marzysz o własnym domu, ale nie chcesz tracić czasu na dojazdy? Chcesz cieszyć się własnym ogrodem mieszkając w mieście? Ten dom jest właśnie dla Ciebie! Dom bliźniak, zlokalizowany przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Świętokrzyskie,Kielce

950 000 zł168 m² 5 658,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Tylko U mnie! nieruchomości oferuje Ekonomiczny, funkcjonalny, jednorodzinny dom w Kielcach na sprzedaż! wraz z zestawem paneli fotowoltaicznych, pompą ciepła i działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

1 050 000 zł137 m² 7 664,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom 137m2 w zabudowie bliźniaczej na działce 350mw Kielcach, usytuowany w widokowym miejscu kameralnego osiedla domków z 2012 roku Bardzo atrakcyjna lokalizacja na wzniesieniu , pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

2 190 000 zł180 m² 12 166,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 741 m²

Polecam w pełni urządzony dom jednorodzinny położony na dużej działce wśród zabudowy domów jednorodzinnych przy ul. Zagórskiej. Gorąco zachęcam do obejrzenia filmu promującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Podkarczówka,Kielce

600 000 zł312 m² 1 921,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:610 m²

Na sprzedaż piękny dom wolnostojący w Kielcach - ul. Krakowska Cena: 600 000 zł Informacje ogólne: - powierzchnia działki: 610 m2 - Rodzaj zabudowy: wolnostojący - Materiał budynku: pustak -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Herberta

Wielkopole,Kielce

695 000 zł140 m² 4 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

Na sprzedaż Dom Bliźniak z gotowym projektem na rozbudowę gratis, ul. Herberta 13, osiedle ksm. Zapraszamy do zapoznania się Z galerią zdjęć, gdzie publikujemy rzuty nowego projektu. Dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kielce

Baranówek,Kielce

700 000 zł170 m² 4 117,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:371 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 170 m2 (wybudowany na działce 371 m2) zlokalizowany w dzielnicy Baranówek. W skład nieruchomości wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krakowska

Karczówka,Kielce

1 149 000 zł180 m² 6 383,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 651 m²

**unikalna okazja w Kielcach: dom na dużej działce z ogromnym potencjałem!** **homelia Nieruchomości prezentuje nietuzinkową nieruchomość gruntową zabudowaną domem jednorodzinnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Związkowiec,Kielce

850 000 zł126 m² 6 746,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:595 m²

Do sprzedaży dom w Kielcach na ul. Jeleniowskiej osiedle Związkowiec o powierzchni całkowitej nieruchomości 125 m2, położony na pięknej działce o powierzchni 595 m2. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Aleksandrówka

Zalesie,Kielce

559 000 zł100 m² 5 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 790 m²

Mam przyjemność zaprezentować 2 domy położone przy ul. Aleksandrówka na os. Zalesie w Kielcach Dom nr 1 położony przy ulicy, ma powierzchnię użytkową 107m2, na którą składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

1 943 663 zł205 m² 9 504 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:333 m²

Wileński Park to inwestycja dla osób które cenią sobie nowoczesność, funkcjonalność i wygodę. Nowoczesna bryła budynku, funkcjonalny układ pomieszczeń i wygoda ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kielce,świętokrzyskie

499 000 zł92 m² 5 423,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 356 m²

Przedstawiam Państwu ofertę domu 92m2 w Kielcach, położony na działce o powierzchni 1356m2. Na posesji znajdują się dwa pomieszczenia gospodarcze. Dom składa się z pięciu pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Klecka

Bukówka,Kielce

1 800 000 zł490 m² 3 673,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedaży przestronny dom o powierzchni 490m2 położony na działce o pow. 1200m2 zaprojektowany z myślą o komforcie i funkcjonalności. Ta piękna nieruchomość otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krakowska

Karczówka,Kielce

1 149 000 zł180 m² 6 383,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 651 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ściegiennego

Baranówek,Kielce

1 870 000 zł110 m² 17 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:986 m²

Przedstawiam do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 986 m2 położoną na ulicy Ściegiennego w Kielcach. Na działce znajduje się dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Herberta

Wielkopole,Kielce

720 000 zł140 m² 5 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Czarnów,Kielce

895 000 zł170 m² 5 264,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:245 m²

Dom w spokojnej okolicy z potencjałem podziału na trzy niezależne mieszkania oraz wydzielenia dodatkowych pokoi! Z radością prezentujemy Państwu piękny dom, położony w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ściegiennego

Kielce,świętokrzyskie

799 999 zł101 m² 7 920,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Nowy, wykończony Pod Klucz Dom w Zabudowie Szeregowej Gotowy do Zamieszkania! Ogrzewanie: gazowe Piętro: parter/1 Czynsz: 0 zł Stan wykończenia: do zamieszkania, "pod kluc" Rynek: pierwotny Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zalesie

Zalesie,Kielce

1 980 000 zł300 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż piękny duży dom jednorodzinny otoczony zielenią o powierzchni 300 m2, zlokalizowany w miejscowości Kielce na Zalesiu Pierwszym. Nieruchomość znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kielce

Kielce,świętokrzyskie

649 000 zł144 m² 4 506,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą propozycją nowych domów jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej. To nowe osiedle łączy w sobie mieszkanie wśród natury z bezpośrednią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Modlińska

Ostra Górka,Kielce

299 000 zł60 m² 4 942,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:342 m²

Dom 60,5 m2 w Kielcach ul. Modlińska os Ostra Górka. Nieruchomość znajdujący się na działce o powierzchni 342m2. Powierzchnia domu wynosi 60,5m2. w którego skład wchodzą: 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Strasza

Barwinek,Kielce

2 800 000 zł678 m² 4 129,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:520 m²

Sprzedamy dochodowy budynek obecnie wykorzystywany jako usługowy o powierzchni całkowitej 678,89 m2 usytuowany na działce 520 m2 na os. Kochanowskiego w Kielcach - w niewielkiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kruszelnickiego Wilka

Niewachlów II,Kielce

599 000 zł61 m² 9 787,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 825 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący położony w Kielcach przy ul. Wilka Kruszelnickiego Dom o powierzchni użytkowej 61,2, na którą składają się: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sukowska

Świętokrzyskie,Kielce

1 390 000 zł300 m² 4 633 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż piękny duży dom jednorodzinny otoczony zielenią o powierzchni 300 m2, zlokalizowany na obrzeżach Kielc (10 minut do centrum). Miejsce świetnie skomunikowane z miastem (przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kielce

Białogon,Kielce

599 000 zł312 m² 1 919,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 082 m²

Dom w stanie surowym o powierzchni 312 m.kw usytuowany na działce 11 arów przy ulicy Krakowskiej Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym otwartym o powierzchni całkowitej 312.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

2 400 000 zł400 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 811 m²

Avenue Estate zaprasza do zapoznania się z ofertą domu na sprzedaż 25 minut od centrum Kielc. Lokalizacja Ten wyjątkowy dom łączy w sobie komfort, przestronność oraz nowoczesne rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Leśniówka

Leśniówka,Kielce

880 000 zł394 m² 2 233,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 949 m²

Dom położony w południowej części Kielc przy ul. Leśniówka, w niewielkiej odległości od ul. Ściegiennego. Budynek wolnostojący, dwukondygnacyjny, z użytkowym poddaszem, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kielce

Łazy,Kielce

728 900 zł150 m² 4 859,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 586 m²

W skład nieruchomości wchodzi działka o powierzchni 1586 m.kw. (20,5mx78m), murowany dom parterowy, podpiwniczony z poddaszem nieużytkowym oraz mały budynek gospodarczy. Położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Dąbrowa,Kielce

1 198 000 zł300 m² 3 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:422 m²

Położony w bardzo cichej okolicy, na osiedlu Dąbrowa. Wybudowany w 2002r, jako skrajny segment szeregowej zabudowy. Posiada 3 kondygnacje nadziemne i piwnice, które łącznie mają ok. 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Zalesie,Kielce

1 989 000 zł295 m² 6 742,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:955 m²

Posesja położona jest w dzielnicy i przy ulicy Zalesie. Działka ma 955m.kw. powierzchni, 25,3m szerokości i 37,8m długości. Uzbrojona jest we wszystkie sieci: wodociągową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Posłowice,Kielce

643 000 zł132 m² 4 871,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:847 m²

Biuro nieruchomości twoje M oferuje Dom jednorodzinny ze sporą działką na obrzeżach Kielc! Spokojne sąsiedztwo lasu i domków jednorodzinnych. > idealna propozycja dla rodziny ceniącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Dąbrowa,Kielce

650 000 zł211 m² 3 086,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:770 m²

Oferta bez prowizji od kupującego! Posiadam w ofercie do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 210,6 m 2 (użytkowa - 133,7 m 2 ), usytuowany na samodzielnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Świętokrzyskie,Kielce

829 000 zł210 m² 3 947,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:940 m²

Oferta na wyłączność - tylko U nas! bezczynszowy dom 3-Kondygnacyjny idealny dla rodziny lub pod prowadzenie własnej działalności Biuro Nieruchomości oakestate prezentuje wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

3 500 000 zł420 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:616 m²

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż Całą kamienicę w centrum miasta przy ulicy Zagórskiej o imponujących metrażu 420 m2. Dom Z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Radlińska

Nowy Folwark,Kielce

1 420 000 zł153 m² 9 281,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 m²

Zapraszamy do zakupu komfortowego domku, wybudowanego w 2011 roku. Położony zaledwie 3 km od rynku Kielc, z wygodnym i szybkim dojazdem, dom wyposażony jest w system inteligentnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

1 050 000 zł137 m² 7 664,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij