dowolna

Domy podpiwniczone Kielce - Ogłoszenia domów z piwnicą

48 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

48 ogłoszeń

1 400 000 zł285 m² 4 912,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:437 m²

| na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 285 m2 , (pow. całkowita ok. 380 m2), zlokalizowany przy lesie w cichej i spokojnej dzielnicy ksm. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł260 m² 5 961,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Atrakcyjny segment z umeblowaniem i wyposażeniem w prestiżowej lokalizacji! Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronny dom, segment wybudowany w 1994 roku, który był.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł200 m² 3 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:599 m²

| na sprzedaż budynek (udział 18/24 części) o pow. całkowitej ok. 200 m 2 (użytkowej ok. 175 m2 ), zlokalizowany w centrum miasta - przy ul. Stolarskiej, wybudowany w latach 50.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł150 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:686 m²

Tylko w naszym biurze - Konsus Nieruchomości. Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Kielce, przy ulicy ulica Ślazy, w spokojnej, zielonej okolicy idealny dla dwóch rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł195 m² 6 512,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:975 m²

| dom w zabudowie bliźniaczej z dużą działką - Nowy Folwark, ul. Sandomierska Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 108,2 m (całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł116,30 m² 6 010,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:437 m²

| na sprzedaż dom wolnostojący o pow. około 98,7 m2 (pow. zabudowy ok. 116,3 m2) zlokalizowany na działce o pow. 437 m2 w dzielnicy Ostra Górka. Budynek w pierwszej linii zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł270 m² 4 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:390 m²

Tylko U nas - oferta na wyłączność! Biuro Nieruchomości oakestate przedstawia Państwu ofertę sprzedaży przestronnego, 6-pokojowego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem

Baranówek,Kielce

580 000 zł220 m² 2 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:484 m²

| na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 108,20 m2 (całkowitej ok. 220 m2) zlokalizowany w dzielnicy Baranówek. W skład nieruchomości wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sławkowska

Sitkówka,Kielce

629 000 zł100 m² 6 290 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Do sprzedania dom - bliźniak w Kielcach Sitkówka- nowiny. Dom o powierzchni 100 m2 a działka o powierzchni 430 m2. Dom w spokojnej, cichej okolicy, blisko lasu i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podklasztorna

Podkarczówka,Kielce

1 699 000 zł290 m² 5 858,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:563 m²

Tylko u Nas! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom wielorodzinny z lokalem użytkowym, położony na ogrodzonej posesji w doskonałej lokalizacji. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mleczna

Kielce,świętokrzyskie

1 090 000 zł193 m² 5 654,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:570 m²

Dom z duszą w centrum Kielc | ul. Mleczna | 192,75 m + sauna i jacuzzi | Działka 570 m Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom położony przy ul. Mlecznej w Kielcach -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bąkowa

Wietrznia,Kielce

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wyjątkowy dom z dużą działką w Kielcach ul. Bąkowa Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje przestronny, piętrowy dom położony w spokojnej części Kielc, w sąsiedztwie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Zgoda

Centrum,Kielce

5 000 zł345 m² 14,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:746 m²

| do wynajęcia pierwsze piętro trzykondygnacyjnego domu o powierzchni 120 m2, zlokalizowanego w Kielcach, przy ul. Zgoda. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego dwufunkcyjnego. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Centrum,Kielce

7 000 zł345 m² 20,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:746 m²

| rezerwacja Do wynajęcia 8 - pokojowy, trzykondygnacyjny dom o powierzchni całkowitej 344,6 m2 (pow. użytkowej 294,3 m2), zlokalizowany w Kielcach, przy ul. Zgoda. Ogrzewanie i ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Herberta

Kielce,świętokrzyskie

825 000 zł155 m² 5 322,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:384 m²

Wielkość działki - 384 m2. przy ul. Herberta 10 (dawna Jasieńskiego). Do centrum Kielc 1km. W pobliżu: sklepy Żabka, społem, gama 120m. Przystanek autobusowy 230m. Poczta 400m. Szkoła podstawowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bąkowa

Wietrznia,Kielce

839 000 zł127 m² 6 606,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:610 m²

Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży domu przy ul. Bąkowej w Kielcach Mamy przyjemność zaprezentować piętrowy dom z dużą działką, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Herby,Kielce

590 000 zł161 m² 3 655,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:581 m²

Rezerwacja! oferta bez prowizji od kupującego! Posiadam w ofercie do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 161,38 m 2 (użytkowa - 97,66 m 2 ), usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kruszelnickiego Wilka

Niewachlów II,Kielce

299 000 zł142 m² 2 101,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 621 m²

Zapraszamy do zakupu nieruchomości położonej w pobliży Targów Kielce przy ulicy Kruszelnickiego. Oferta obejmuje lokal mieszkalny położony na parterze z odrębną własnością (pół domu).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ślichowice,Kielce

1 100 000 zł263 m² 4 182,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:742 m²

Do sprzedania dom wolnostojący zlokalizowany na Osiedlu Ślichowice u zbiegu ulic J.B. Puscha i Naruszewicza. Budynek 3 kondygnacyjny o powierzchni całkowitej 263 m2 składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Hoża

Świętokrzyskie,Kielce

990 000 zł203 m² 4 876,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:387 m²

Szukasz wymarzonego Domu w świetnej lokalizacji- ta oferta jest dla Ciebie! Lubisz cisze, spokój i Centrum miasta gdzie wszystkie udogodnienia masz na wyciagnięcie ręki to ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kielce

Centrum,Kielce

6 000 zł223 m² 26,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:158 m²

| do wynajęcia 5 pokojowy dom, o pow. użytkowej 222,75m2, zlokalizowany przy parku w c entrum Kielc, przy ul. Zacisze. Budynek z roku 2006, w zabudowie szeregowej, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Herberta

Wielkopole,Kielce

598 000 zł140 m² 4 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

! rezerwacja! Na sprzedaż Dom Bliźniak na wyjątkowej narożnej działce w sąsiedztwie ul. Szczecińskiej ksm. Gotowy projekt na rozbudowę gratis, ul. Herberta 13, przy ul. Szczecińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kruszelnickiego Wilka

Świętokrzyskie,Kielce

1 689 000 zł130 m² 12 992,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szukasz wymarzonego Domu w świetnej lokalizacji- ta oferta jest dla Ciebie! Lubisz cisze, spokój, naturę to miejsce jest dla Ciebie, a zarazem cenisz sobie szybki dojazdu do Centrum miasta to ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Baranówek,Kielce

850 000 zł200 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:362 m²

Opis Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 200 m2 zlokalizowany w dzielnicy Baranówek przy ul. Sobieskiego W skład nieruchomości wchodzą: parter : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wawrzyńskiej

Wielkopole,Kielce

649 000 zł90 m² 7 211,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:425 m²

Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż dom z działką o powierzchni 425 m , która mieści się przy ul. Ludwiki Wawrzyńskiej w Kielcach Dom o powierzchni ok. 90 m mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Obrzeżna

Baranówek,Kielce

1 300 000 zł180 m² 7 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Na sprzedaż środkowy segment o powierzchni użytkowej 157,68 m2 zlokalizowany przy ul. Obrzeżnej w Kielcach (os. Baranówek). Dom składa się z 4 kondygnacji: parter - Garaż, pomieszczeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Zalesie,Kielce

1 150 000 zł200 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:9 409 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni zabudowy całkowitej ok 200 m2(użytkowej ok. 120 m2) zlokalizowany na działce o powierzchni 9409 m2 w dzielnicy Zalesie. Wymiary działki około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Herby,Kielce

850 000 zł280 m² 3 035,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:935 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 225 m2 ( powierzchni całkowitej 280 m2) zlokalizowany na działce o powierzchni 935 m2 w Kielcach na osiedlu Herby. Wymiary działki 20m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Świerkowa

Pod Telegrafem,Kielce

1 310 000 zł299 m² 4 376,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:252 m²

Na sprzedaż środkowy segment o powierzchni użytkowej 201,87 m2 (całkowitej 299,33) zlokalizowany przy ul. Świerkowej (osiedle Pod Telegrafem). Dom składa się z następujących kondygnacji: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wybraniecka

Baranówek,Kielce

1 630 000 zł237 m² 6 889,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:341 m²

Na sprzedaż dom powierzchni użytkowej 137,5 m2 (całkowitej około 240 m2) zlokalizowany na działce o powierzchni 341 m2 przy ul. Wybranieckiej (os. Baranówek). Dom składa się z 4 kondygnacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kielce

Białogon,Kielce

939 000 zł312 m² 3 005,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:819 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni około 312,41 m2 zlokalizowany na działce o powierzchni 819 m2 w dzielnicy Białogon. Istnieje możliwość zakupu większej powierzchni działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wielkopole,Kielce

1 550 000 zł294 m² 5 268,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Imponujący Dom jednorodzinny z garażem, na działce o pow. 1001 m2. Doskonała lokalizacja w centrum Kielc. Na Sprzedaż wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kielce

Białogon,Kielce

1 199 000 zł312 m² 3 837,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 519 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni około 312,41 m2 zlokalizowany na działce o powierzchni 1519 m2 w dzielnicy Białogon. Istnieje możliwość zakupu mniejszej powierzchni działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Chorzowska

Sitkówka,Kielce

890 000 zł286 m² 3 110,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 834 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni około 286,12 m2 zlokalizowany na działce o powierzchni 1834 m2 przy ulicy Chorzowskiej. Wymiary działki około 23 m x 82 m. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Zalesie,Kielce

780 000 zł220 m² 3 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:572 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej około 160 m2 (całkowitej około 220 m2) zlokalizowany na działcę o powierzchni 572 m2 w Kielcach przy ul. Zalesie. Dom składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kielce

Dąbrowa,Kielce

950 000 zł343 m² 2 769,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:254 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej około 343 m2 (powierzchnia użytkowa około 270 m2) zlokalizowany na działce o powierzchni 254 m2 na osiedlu Dąbrowa. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Chorzowska

Sitkówka,Kielce

6 000 zł286 m² 20,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 834 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni około 286,12 m2 zlokalizowany na działce o powierzchni 1834 m2 przy ulicy Chorzowskiej. Dom składa się z: *parteru (kiedyś wykorzystywany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Piekoszowska

Czarnów,Kielce

3 600 000 zł863 m² 4 170,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:762 m²

Na sprzedaż budynek usługowo-biurowo-mieszkalny zlokalizowany w przy ul. Piekoszowskiej w Kielcach. Planowana powierzchnia użytkowa budynku to 863,11 m2. Budynek posiada IV kondygnację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Baranówek,Kielce

1 390 000 zł260 m² 5 346,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:480 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący Kielce, osiedle Baranówek Biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 240 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Herberta

Wielkopole,Kielce

598 000 zł140 m² 4 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

Na sprzedaż Dom Bliźniak na wyjątkowej narożnej działce w sąsiedztwie ul. Szczecińskiej ksm. Gotowy projekt na rozbudowę gratis, ul. Herberta 13, przy ul. Szczecińskiej. Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Łazy,Kielce

577 000 zł150 m² 3 846,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 586 m²

W skład nieruchomości wchodzi działka o powierzchni 1586 m.kw. (20,5mx78m), murowany dom parterowy, podpiwniczony z poddaszem nieużytkowym oraz mały budynek gospodarczy. Położona jest.