Działka budowlana, ul. Warszawska

Warszawska, Dąbrowa, Kielce, świętokrzyskie

  • 630 000 zł
  • 963 m²
  • 654,21 zł/m²

Zdjęcie

Justyna

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Warszawska

Warszawska, Dąbrowa, Kielce, świętokrzyskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

630 000 zł

963 m²

654,21 zł/m²

Działka budowlana, ul. Warszawska

Zaktualizowane: 20 maja 2026

630 000 zł 963 m² 654,21 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 630 000 zł (654,21 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 963 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 65m; szerokość: 21m; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 20.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Sprzedam działkę budowlaną w Kielcach przy ul. Warszawskiej.
Numer działki 236/2
Powierzchnia działki to 963 m2 .
Dłgość działki 65m szerokości 21m.
Media: Woda,kanalizacja,prąd,gaz,telekomunikacja wszystko w granicy działki z ulicą Warszawska.
Tel. 506#199#723

Agent

Justyna

506 199...

506 199 723

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Justyna

506 199...

506 199 723

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Po godzinie: