Działka inwestycyjna, ul. Łódzka

Herby, Kielce, świętokrzyskie

  • 750 000 zł
  • 1 695 m²
  • 442,48 zł/m²

Zdjęcie

Szymon Dąbrowski

Skontaktuj się

Działka inwestycyjna, ul. Łódzka

Herby, Kielce, świętokrzyskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

750 000 zł

1 695 m²

442,48 zł/m²

Działka inwestycyjna, ul. Łódzka

Zaktualizowane: 14 maja 2026

750 000 zł 1 695 m² 442,48 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 750 000 zł (442,48 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka o powierzchni 1695 m2 zlokalizowana na skrzyżowaniu ul. Skrzetlewskiej i Łódzkiej w Kielcach. Działka o nieregularnym kształcie o przybliżonych wymiarach 17x58x32x22x37. Obecnie wjazd na działkę od ulicy Skrzetlewskiej. Działka nie objęta miejscowym planem zagospodarowania terenu. Bardzo dobra lokalizacja na skrzyżowaniu dwóch ruchliwych ulic, jednocześnie blisko ścisłego centrum miasta (około 2,6 km). Na działce znajduje się stare budynki mieszkalne i (...)

Agent

Szymon Dąbrowski

577 963...

577 963 452

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Szymon Dąbrowski

577 963...

577 963 452

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości