dowolna

Działki komercyjne Kielce - Lista ogłoszeń

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Kielce

Zalesie,Kielce

1 250 000 zł9 400 m² 132,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Prawie hektarowa działka pod inwestycje nieopodal wylotówki na S7 wraz z dużym domem ponad 200 m2 Atrakcyjnie położona działka inwestycyjna. Możliwość dokupienia sąsiedniego gruntu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym, ul. Uniwersytecka

Nowy Folwark,Kielce

818 100 zł3 030 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolna, inwestycyjna w Kielcach, nowy Folwark przy ul. Uniwersyteckiej. Wymiary działki: szer. ok. 15 m, długość ok. 200m. Numer ewidencyjny działki: połowa działki 230/4,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Domaszowska

Nowy Folwark,Kielce

1 750 000 zł4 419 m² 396,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić ofertę działki budowlanej. Oferta tylko U nas! Na sprzedaż działka inwestycyjna, budowalna z wydanymi warunkami zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kielce

Kielce,świętokrzyskie

2 189 000 zł715 m² 3 061,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Unikalna Okazja Inwestycyjna - Działka na Wysokim Potencjale w Centrum Kielc! Czy marzysz o inwestycji w nieruchomość, która przyniesie znaczne korzyści? Mamy dla Ciebie doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Krakowska

Karczówka,Kielce

2 500 000 zł4 111 m² 608,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

***** tylko U nas ***** *na sprzedaż prezentujemy działkę inwestycyjną o powierzchni 4111m2* szerokość ok. 30m długość ok. 160m Nieruchomość zlokalizowana w pobliżu skrzyżowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Ściegiennego

Dyminy,Kielce

249 000 zł620 m² 402 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 620m2 ul Ściegiennego w Kielcach Nieruchomość gruntowa niezabudowana inwestycyjna w kształcie prostokąta o wymiarach 20m x 31m (620m2). Nr działki 49/13. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Prochownia

Kielce,świętokrzyskie

929 000 zł2 413 m² 385 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż super działka budowlana/inwestycyjna w Kielcach o pow. 2413mkw przy ul. Prochownia. Działka uzbrojona (prąd, gaz, woda, kanalizacja), dojazd do działki drogą asfaltową, teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Batalionów Chłopskich

Niewachlów II,Kielce

344 400 zł984 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Uwaga aukcja! 1. Niniejszym zapraszam do składania pisemnych ofert w aukcji, której celem jest sprzedaż nieruchomości o przeznaczeniu inwestycyjnym. 2. Aukcja jest aukcją publiczną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Krakowska

Białogon,Kielce

3 000 zł1 401 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1401m2 zlokalizowana przy ul. Krakowskiej Do wynajęcia działka o powierzchni 1401m2, w kształcie prostokąta o wymiarach 41x34. Nieruchomość ogrodzona z wjazdem od ulicy K.H.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Ściegiennego

Ściegiennego,Kielce

3 093 300 zł8 838 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 8 838 m2 zlokalizowana w Kielcach , przy ulicy Ściegiennego. Działka o wymiarach 80 m x 110,4 m. Usytuowana, w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Wystawowa

Kielce,świętokrzyskie

600 000 zł4 049 m² 148,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

*****tylko U nas***** Na sprzedaż prezentujemy działkę o powierzchni 4049m2 Zlokalizowana w przemysłowym rejonie Kielc w sąsiedztwie Targów Kielce Obręb 0003 Szerokość 16m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kielce

Nowy Folwark,Kielce

390 000 zł9 906 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu działki inwestycyjna o pow. 9 906 m2 zlokalizowana w Kielcach przy ul. Wysokiej. Działka położona na granicy miasta Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Wschodnia

Kielce,świętokrzyskie

2 867 500 zł10 309 m² 278,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Prezentuję na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość o powierzchni 1,0309 ha, położoną przy ul. Wschodniej w Kielcach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Wojska Polskiego

Pod Telegrafem,Kielce

520 000 zł1 335 m² 389,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje Działkę na sprzedaż w Kielcach w dzielnicy Pod telegrafem o powierzchni 1335 m2. Na sprzedaż działka o powierzchni 1335 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Zalesie

Zalesie,Kielce

1 150 000 zł9 400 m² 122,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka budowlana (działka inwestycyjna) o powierzchni 9400 m2 z warunkami zabudowy. Posiada ona z dwóch stron drogę dojazdową. Działka zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Wysoka

Kielce,świętokrzyskie

390 000 zł9 906 m² 39,37 zł/m²

 

 

 

Zagórze,Kielce

1 900 000 zł2 070 m² 917,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna z projektem budowy zespołu budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Projekt obejmuje cztery budynki bliźniacze dwukondygnacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Zalesie

Zalesie,Kielce

1 150 000 zł9 400 m² 122,34 zł/m²

 

 

 

Kielce,świętokrzyskie

1 000 000 zł4 482 m² 223,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje Działkę na sprzedaż w Kielcach Na sprzedaż działka przemysłowo- usługowa o powierzchni 4482m2 m2 położona w Kielcach przy jednej z dróg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Herbska

Herby,Kielce

299 000 zł610 m² 490 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 610m2, zlokalizowana w przy ul. Herbskiej na osiedlu Herby Działka budowlana o powierzchni 610m2 ( nr działki 1326), w kształcie kwadratu, o wymiarach ok. 25m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Witosa

Sieje,Kielce

350 000 zł1 906 m² 183,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka komercyjna o powierzchni 1906 m 2 , położone na osiedlu Sieje przy ul. Witosa w Kielcach. Działka położona jest przy ruchliwej ulicy w pobliżu znajduję się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Batalionów Chłopskich

Kielce,świętokrzyskie

679 000 zł3 309 m² 205,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

[rezerwacja]! okazja! * * * tylko W naszym biurze * * * W ofercie posiadamy działkę 3309m2 na której stoi dom oraz garaż na dwa samochody. Osoby prywatne Dom: - podpiwniczenie o rozmiarze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Łódzka

Herby,Kielce

2 000 000 zł2 995 m² 667,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna o powierzchni 2995 m 2 w pierwszej linii zabudowy przy jednej z wjazdowych bezpośrednio z ulicy Łódzkiej. Zrobiony projekt budynku handlowego z zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, Dyminy

Dyminy,Kielce

300 000 zł2 400 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka komercyjno -budowlana o powierzchni około 2400 m 2 z mpzp (około 1600 m 2 komercyjna, około 800 m 2 , tereny usługi z budownictwem jednorodzinnym).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Witosa

Sieje,Kielce

1 331 100 zł4 437 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka komercyjna o powierzchni 4437m 2 , położone na osiedlu Sieje przy ul. Witosa w Kielcach. Działki położone są przy ruchliwej ulicy w pobliżu znajduję się: pph.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Łódzka

Herby,Kielce

1 600 000 zł2 995 m² 534,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Ściegiennego

Dyminy,Kielce

250 000 zł2 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka komercyjno -budowlana o powierzchni około 2000m2 z mpzp (1400 m 2 komercyjna, 600 m 2 , tereny usługi z budownictwem jednorodzinnym). Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Witosa

Sieje,Kielce

667 100 zł1 906 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka komercyjna o powierzchni 1906 m 2 , położone na osiedlu Sieje przy ul. Witosa w Kielcach. Możliwość zakupienia działki naprzeciwko o powierzchni 4437 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, al. Solidarności

Kielce,świętokrzyskie

10 000 zł1 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

istnieje mozliwość wynajęcia częsci działki np. pod tablicę reklamową

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Niewachlów I

Niewachlów I,Kielce

2 000 000 zł5 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

przeznaczona pod hotel, salon, samochodowy, obiekty handlowo-usługowe, hurtownie, magazyny; pełne uzbrojenie; blisko drogi wylotowej na Łódź i obwodnicy Warszawa-Kraków, 250m od Targów Kielce;.