dowolna

Działki na sprzedaż Kielce - Oferty sprzedaży działek

127 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

127 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka, ul. Charsznicka

Słowik,Kielce

95 000 zł842 m² 112,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

0 % prowizji od kupującego! Na sprzedaż działka o pow. 842 m2 w kształcie prostokąta, w Kielcach na ul. Charsznickiej w dzielnicy Słowik. Dojazd do działki drogą o nawierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kielce

Kielce,świętokrzyskie

365 000 zł660 m² 553,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo atrakcyjna działka! Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa,zabudowana 2 budynkami gospodarczymi, położona w Kielcach w willowej okolicy Kielc przy ulicy Kordeckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kielce

Kielce,świętokrzyskie

119 000 zł940 m² 126,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działke atrakcyjną cenowo i lokalizacyjnie. Działka jest wypielęgnowana,zabudowana,równiutka i polożona zaledwie 3km od centrum miasta. Działka o kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Witosa

Dąbrowa,Kielce

1 050 000 zł4 436 m² 236,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego! Do sprzedaży działka budowlana o łącznej powierzchni 4436 m2 usytuowana w Kielcach przy ul. Witosa. Kształt prostokąta, lekko pochylona, szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kielce

Kielce,świętokrzyskie

500 000 zł2 579 m² 193,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, niezabudowana, położona w Kielcach o nr ewidencyjnym 609 o powierzchni 2579 m 2. Działka nie została objęta decyzją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Chabrowa

Bukówka,Kielce

150 000 zł1 406 m² 106,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nie pobieramy wynagrodzenia od Kupującego! Oferujemy Państwu działkę budowlana położoną na Bukówce przy ul. Chabrowej. Działka o powierzchni 1406 m2, kształt prostokąta, szerokość 18 m. Woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Morcinka

Nowy Folwark,Kielce

657 540 zł5 058 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego! Oferujemy Państwu działkę rolną z możliwością przekształcenia na budowlaną, położoną w dzielnicy Nowy Folwark przy ul. Morcinka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Kruszelnickiego Wilka

Kielce,świętokrzyskie

232 600 zł2 326 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego! Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 2326 m2, położona w Kielcach przy ul. Kruszelnickiego. Działka o kształcie nieregularnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Szwedzka

Barwinek,Kielce

10 500 000 zł16 876 m² 622,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 16876 m2 położoną w Kielcach pomiędzy ul. Szwedzką a Popiełuszki. Z działki rozpościera się piękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Chabrowa

Bukówka,Kielce

150 000 zł2 670 m² 56,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nie pobieramy wynagrodzenia od Kupującego! Oferujemy Państwu działkę budowlana położoną na Bukówce przy ul. Chabrowej. Działka o powierzchni 2670 m2, kształt prostokąta, szerokość 22 m. Woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Barwinek

Barwinek,Kielce

1 540 000 zł2 200 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego! Na sprzedaż działka inwestycyjna - budownictwo wielorodzinne. Położenie działki to oś. Barwinek w Kielcach. Powierzchnia działki to 2200m2. Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Batalionów Chłopskich

Kielce,świętokrzyskie

450 000 zł3 200 m² 140,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego! Na sprzedaż działka o pow. 3200m2 zlokalizowana przy ulicy Batalionów Chłopskich z przeznaczaniem pod budownictwo jednorodzinne. Wymiary działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Bukówka

Bukówka,Kielce

192 500 zł3 500 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego! Do sprzedaży działka budowlano-rolna, z możliwością przekształcenia na działkę budowlaną, zlokalizowana na Bukówce z pięknym widokiem. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Naruszewicza

Ślichowice,Kielce

792 600 zł1 321 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego! Do sprzedaży 2 działki budowlane o powierzchni 633 m2 i 688 m2 w pierwszej i drugiej linii zabudowy. Nieruchomość położona w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Bukówka

Bukówka,Kielce

95 000 zł800 m² 118,75 zł/m²

 

 

 

Kielce,świętokrzyskie

189 000 zł772 m² 244,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 772 mkw ,szerokość 16m,ul.Prosta wjazd z ul.Tarnowskiej ,teren"Wietrznia"w bliskiej odległosci do cenrtum. Media:woda ,kanalizacja,gaz w drodze Druga linia zabudowy,dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kielce

Kielce,świętokrzyskie

6 920 000 zł4 000 000 m² 1,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 400 ha. Więcej informacji w biurze. Zapraszamy! _________________________________________ _________________________________________ ata Investments.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Działkowa

Kielce,świętokrzyskie

9 900 000 zł31 400 m² 315,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości, położonej w Kielcach przy ulicy Działkowej Nieruchomość stanowią działki nr 556, 560, 562, 564, 567, 571, 573, 574.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Świętokrzyska

Nowy Folwark,Kielce

221 550 zł1 477 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

- super oferta- oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną położoną w bliskiej odległości od ujk oraz Centrum z dobrym i szybkim dojazdem do Centrum w dzielnicy Nowy Folwark przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kielce

Kielce,świętokrzyskie

155 000 zł720 m² 215,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjną działkę, pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 720m. Świetna lokalizacja w cichym i spokojnym miejscu niedaleko lasu, przy drodze osiedlowej oraz dojazd od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Miedziana

Niewachlów I,Kielce

480 000 zł3 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o wym. 25mx115m. Idealna dla deweloperów pod zabudowę bliźniaczą lub szeregową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. 1 Maja

Herby,Kielce

490 000 zł950 m² 515,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego! Do sprzedaży działka budowlana w Kielcach przy ul. 1 maja o powierzchni 950 m2, kształt trapezu, szerokość 30 m2. działka w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kielce

Kielce,świętokrzyskie

95 000 zł1 221 m² 77,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

0% prowizji od kupującego! Do sprzedania działka budowlana położona w miejscowości Marzysz (gm. Daleszyce) około 18km od Kielc. Działka w kształcie zbliżonym do kwadratu, ogrodzona. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kielce

Kielce,świętokrzyskie

59 500 zł1 050 m² 56,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Piekna ogrodzona ze wszystkich stron dzialka budowlana w ksztalcie kwadratu 34/33m w Cminsku, miedziana Gora. Na dzialce piekne brzozy, na plocie bazanty a pod lasem sarenki. 10-15 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Pańska

Białogon,Kielce

180 000 zł593 m² 303,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna dzialka budowlana połozona w dzielnicy Białogon, przy głównej ulicy. Pierwsza linia zabudowy, przy drodze asfaltowej. Warunki zabudowy-wniosek złożony. Zabudowana z 3 stron domami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, Centrum

Centrum,Kielce

6 550 000 zł32 776 m² 199,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna W centrum kielc! Przedmiotem oferty sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego pięciu wydzielonych i niezabudowanych działek oznaczonych w obrębie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Kruszelnickiego Wilka

Kielce,świętokrzyskie

303 000 zł2 326 m² 130,27 zł/m²

 

 

 

Kielce,świętokrzyskie

119 000 zł940 m² 126,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka atrakcyjna cenowo i lokalizacyjnie. ładna,płaska,równiutka, działka znajduje sie 3 km od centrum Kielc,blisko jest przystanek autobusowy. Drugi rząd zabudowy sprawia ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Olszewskiego

Centrum,Kielce

6 550 000 zł32 776 m² 199,84 zł/m²

 

 

 

Ślichowice,Kielce

2 700 000 zł4 100 m² 658,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży niezabudowaną działkę o powierzchni 4100 m2 z pozwoleniem na budowę i projektem. Pum 3300 m2. Zapraszamy! _________________________________________ Dane kontaktowe:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kielce

Kielce,świętokrzyskie

200 000 zł720 m² 277,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjną działkę pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 720m. Świetna lokalizacja w cichym i spokojnym miejscu niedaleko lasu, przy drodze osiedlowej oraz dojazd od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Domki

Ostra Górka,Kielce

155 000 zł518 m² 299,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę pod zabudowę bliźniaczą, ogrodzona. Działka w pierwszej lini zabudowy z wjazdem od ulicy Domki. Rozpoczęta budowa - wykonane fundamenty. Media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kryształowa

Karczówka,Kielce

751 890 zł1 059 m² 710 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1059 m2. Nieruchomość usytuowana na os. Karczówka przy ul. Kryształowej. Blisko położone są: przedszkole, szkoła, sklepy i tereny rekreacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kielce

Kielce,świętokrzyskie

165 920 zł1 037 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urocze spokojne miejsce- kielecki przedwojenny pensjonatowy "milanówek". Idealne miejsce do zamieszkania: w otoczeniu las iglasty, w pobliżu malownicza rzeka Bobrza z plażowiskiem, basen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Warszawska

Dąbrowa,Kielce

520 000 zł2 600 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka mieszkaniowo-inwestycyjna przy ulicy Warszawskiej w Kielcach,brak planu zagospodarowania przestrzennego.Działka nie jest uzbrojona,w pobliżu zabudowa mieszkaniowa i usługowa.Szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Kordeckiego

Baranówek,Kielce

425 000 zł723 m² 587,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biura! Do sprzedaży działka budowlana położona w dzielnicy Baranówek przy ulicy Kordeckiego. Działka o wymiarach szer. 19m dł 36m, ogrodzona. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Domaszowska

Nowy Folwark,Kielce

2 531 620 zł9 737 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam Działkę budowlaną o powierzchni 9737 m2 w Kielcach przy ulicy Domaszowskiej. Działka budowlana, położona jest w atrakcyjnym, cichym punkcie w Kielcach. Działka usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Pańska

Białogon,Kielce

280 000 zł802 m² 349,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Mamy do sprzedania działkę budowlaną w dzielnicy Kielc Białogonie. W bliskim sąsiedztwie szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia przystanek mpk, sklepy, pawilony handlowe, cpn, zabytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Łopuszniańska

Zalesie,Kielce

490 000 zł3 600 m² 136,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Pilnie! Pięknie położona działka budowlana na terenie miasta Kielce w dzielnicy Zalesie. Działka na terenie Parku Krajobrazowego, góry, las. Aktualne warunki zabudowy i pozwolenie na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Centrum

Centrum,Kielce

870 000 zł1 099 m² 791,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka o powierzchni 1099m2 położona w Kielcach przy ulicy Sobieskiego. Nieruchomość uzbrojona we wszystkie media. Działka idealna pod domek jednorodzinny jak również pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Dąbrowa

Dąbrowa,Kielce

130 000 zł552 m² 235,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka budowalana o powierzchni 552m2 (dł-26m, szer-21) położona w Kielcach na osiedlu Dąbrowa II na powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. W okolicy(w planie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij