dowolna

Działki zabudowane Kielce - Oferty działek z budynkami

24 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

24 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Kielce

Kielce,świętokrzyskie

2 500 000 zł2 700 m² 925,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w Kielcach na której działa firma handlowo- usługowa. Nieruchomość składa się z trzech sąsiadujących działek o łącznej powierzchni ok. 2700 m2 (37,4x72,0 m.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kielce

Kielce,świętokrzyskie

992 000 zł1 871 m² 530,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta bez prowizji od kupującego! Posiadamy w ofercie do sprzedaży działkę o powierzchni 1871 m 2 , zlokalizowaną w Centrum, w bliskiej odległości od Galerii Echo. Aktualne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

1 500 000 zł832 m² 1 802,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość położona w centrum Kielc, na rogu ulic Okrzei i Jasnej o powierzchni 0,0832 ha zabudowana budynkiem mieszkalnym przeznaczonym do rozbiórki. Oznaczona jako działki nr 316.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

1 700 000 zł832 m² 2 043,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam, bez pośredników, nieruchomość położoną w centrum Kielc na rogu ulic Okrzei i Jasnej o powierzchni 0,0832 ha zabudowaną budynkiem mieszkalnym przeznaczonym do rozbiórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Zagórska

Kielce,świętokrzyskie

2 000 000 zł1 240 m² 1 612,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kielce dom 180 m2, 3 garaże wolnostojące, pomieszczenie gospodarcze, na działce inwestycyjnej 1240 m2 blisko śródmieścia, wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Starogórska

Kielce,świętokrzyskie

960 000 zł12 000 m² 80 zł/m²

 

 

 

Centrum,Kielce

52 735 zł52 735 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Teren przemysłowy, dający nieograniczone możliwości wykorzystania pod kontem centrum dystrybucyjnego, zakładów produkcyjnych. Wyposażony we wszystkie media, nowoczesny budynek, sale konferencyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kielce

Centrum,Kielce

550 000 zł3 028 m² 181,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa znajdująca się w bardzo dobrej lokalizacji-Masłów Pierwszy. Działka nie jest zabudowana, w najbliższej okolicy las. Dojazd drogą wewnętrzną. 3028 m2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij