dowolna

Nowe mieszkania Szydłówek, Kielce - Mieszkania z rynku pierwotnego Szydłówek

31 ogłoszeń

31 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Marszałkowska

Sady,Kielce

441 000 zł34 m² 12 879,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa niższa cena! premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie o powierzchni 34,24 m2 usytuowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

538 000 zł38 m² 14 043,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości twoje M Oferuje Mieszkanie w Apartamentowcu 2 pokojowe z balkonem na 2 piętrze w bloku z 2024 roku. Idealne mieszkanie dla pary lub pod inwestycje. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

775 000 zł60 m² 12 809,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie 3 pokoje pod klucz nad zalewem! kupujący zwolniony Z podatku pcc! inwestycja przystań klonowa! standard premium! klimatyzacja! system smart home! urządzone I wyposażone pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

775 000 zł60 m² 12 809,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W ofercie sprzedaży posiadamy pięknie wykończone pod klucz mieszkanie przy ulicy Klonowej usytuowane na 2 piętrze ** brak podatku pcc 2% ** - - Oszczędność około 14 tysięcy - - Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szydłówek,Kielce

769 000 zł60 m² 12 816,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

1 009 000 zł86 m² 11 686,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Apartament 4 pokojowy z 2 tarasami w nowopowstałym budynku! Wykończony pod klucz w wysokim standardzie Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

1 009 000 zł87 m² 11 597,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja nowe mieszkanie 4 pokoje pod klucz nad zalewem! kupujący zwolniony Z podatku pcc! inwestycja moja klonowa! standard premium! I pietro Z tarasem! urządzone I wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

352 868 zł46 m² 7 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Inwestycja "nova klonova" Na sprzedaż prezentujemy lokal w stanie deweloperskim o powierzchni 46,43m2. Usytuowany na parterze 4-kondygnacyjnego budynku Na powierzchnię składają się: - lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

316 020 zł27 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Pragnę zaprezentować mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 27 m . Ta ekskluzywna nieruchomość zlokalizowana w ramach prestiżowej inwestycji "moja Klonowa", usytuowanej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szydłówek,Kielce

749 000 zł60 m² 12 483,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie 3 pokoje pod klucz nad zalewem! kupujący zwolniony Z podatku pcc! inwestycja przystań klonowa! standard premium! parter Z ogródkiem i tarasem 71m2! urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

383 100 zł38 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 38 m2 znajduje się w nowoczesnym czterokondygnacyjnym budynku, który jest częścią prestiżowej inwestycji "bulwar klonowa". Cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

579 000 zł62 m² 9 338,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż świeżo oddane mieszkanie z ogródkiem przy ul. Klonowej nad zalewem Kieleckim. Stan deweloperski, bez podatku pcc. Jako pierwsza inwestycja w Kielcach, budynek wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

398 000 zł38 m² 10 388,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W sprzedaży posiadamy dwa identyczne 2pokojowe mieszkania zlokalizowane na 1szym oraz 2gim piętrze w budynku 3piętrowym - brak podatku pcc 2% - oszczędność niecałe 7tyś - Inwestycje Klonowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Uroczysko

Uroczysko,Kielce

395 000 zł38 m² 10 260 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,31m2 znajdujące się na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku osiedle Nowa Klonowa. Stan deweloperski 38,31m2 - możliwość kompleksowego wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

398 000 zł38 m² 10 388,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W sprzedaży ostatnie małe mieszkania deweloperskie - dwa pokoje, o powierzchni 38,31 m2 zlokalizowane w jednej z nowych inwestycji przy ul. Klonowej w Kielcach. Widne II piętro od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

534 000 zł60 m² 8 832,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Sprzedam w stanie deweloperskim Bardzo dobra lokalizacja! Kontakt: biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

606 644 zł71 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży nowoczesne, luksusowe apartamenty usytuowane w apartamentowcu klonowy bulwar w Kielcach, przy ulicy Klonowej. Klonowy Bulwar charakteryzuje się nowoczesną architekturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

398 000 zł40 m² 9 994,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W ofercie sprzedaży ostatnie małe mieszkania deweloperskie - dwa pokoje, o powierzchni 39,83 m2 zlokalizowane w jednej z nowych inwestycji przy ul. Klonowej w Kielcach. II piętro na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

226 830 zł31 m² 7 293,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę Sprzedaży Lokalu usługowego. Idealna lokalizacja na rozwój własnego biznesu. Ofertujemy na sprzedaż lokal usługowo-handlowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

226 830 zł31 m² 7 293,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę Sprzedaży Lokalu mieszkalno- usługowego. Idealna lokalizacja na start, pod wynajem lub na rozwój własnego biznesu. Ofertujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

398 000 zł40 m² 9 992,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

374 400 zł38 m² 9 772,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W ofercie sprzedaży ostatnie małe mieszkania deweloperskie - dwa pokoje, o powierzchni 38,31 m2 zlokalizowane w jednej z nowych inwestycji przy ul. Klonowej w Kielcach. I piętro od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Marszałkowska

Sady,Kielce

528 656 zł56 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonami w stanie deweloperskim. Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Szydłówek

Szydłówek,Kielce

399 000 zł42 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 42m2, na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku nowym z widną na osiedle Szydłówek. Stan deweloperski Odbiór mieszkania - czerwiec 2023 r. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Uroczysko

Uroczysko,Kielce

219 157 zł33 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Tylko u Nas Biuro Nieruchomości twoje M Doskonała Oferta pod Inwestycję lub dla siebie. Oferuje na sprzedaż dwa 2 pokojowe mieszkania z loggią w stanie deweloperskim o metrażach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Uroczysko,Kielce

389 900 zł40 m² 9 789,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W ofercie sprzedaży ostatnie małe mieszkania deweloperskie - dwa pokoje, o powierzchni 39,83 m2 zlokalizowane w jednej z nowych inwestycji przy ul. Klonowej w Kielcach. I piętro na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Uroczysko

Uroczysko,Kielce

349 000 zł41 m² 8 411,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko u Nas Biuro Nieruchomości twoje M Doskonała Oferta pod Inwestycję lub dla siebie. Oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z loggią w stanie deweloperskim. Ustawne dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Uroczysko,Kielce

374 400 zł38 m² 9 772,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

606 000 zł74 m² 8 193,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Ten niezwykle nowoczesny i komfortowy apartament, zlokalizowany jest nad kieleckim zalewem. Jest to niewątpliwie nieruchomość skierowana do osób ceniących sobie ciszę i spokój. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Uroczysko

Uroczysko,Kielce

613 000 zł88 m² 6 965,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje 2 mieszkania w cenie jednego! brak pcc! Idealna inwestycja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchni 88m2. Lokale w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

430 254 zł49 m² 8 701 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

278 900 zł35 m² 8 077,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do sprzedaży wyposażone w nowoczesnym stylu ,2-pokojowe mieszkanie ,mieszczące się w apartamentowcu z 2021roku, w modnej dzielnicy Uroczysko przy ulicy Klonowej. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przelot

Sady,Kielce

352 737 zł36 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Tylko u Nas Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z 2 balkonami w stanie deweloperskim. Doskonała Oferta pod Inwestycję! Prezentujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

616 000 zł74 m² 8 328,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Uroczysko

Uroczysko,Kielce

347 000 zł42 m² 8 267,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko u Nas Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z loggią w stanie deweloperskim. Doskonała Oferta pod Inwestycję lub dla siebie. Ustawne dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

227 550 zł28 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż zespół pokojowy o pow. 27,75 m2 dostępny na parterze. Oferowany w standardzie deweloperskim, zlokalizowany w nowej inwestycji położonej przy ul. Klonowej w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

273 470 zł33 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż zespół pokojowy o pow. 33,35 m2 dostępny na parterze. Oferowany w standardzie deweloperskim, zlokalizowany w nowej inwestycji położonej przy ul. Klonowej w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

606 472 zł74 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 73,96 m2 , zlokalizowane na II piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Klonowej. W skład nieruchomości wchodzi salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

476 912 zł58 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie o pow. 58,16 m2 dostępne na I piętrze. Oferowane w standardzie deweloperskim, zlokalizowane w nowej inwestycji położonej przy ul. Klonowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Uroczysko

Uroczysko,Kielce

501 896 zł58 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,36 m2 , zlokalizowane na I piętrze apartamentowca w dzielnicy Uroczysko. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (24,74 m2),.