dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kielce Osiedle Kochanowskiego

66 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

66 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kochanowskiego,Kielce

329 000 zł40 m² 8 225 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie w Centrum Kielc. Lokal mieszkalny usytułowany na 1 piętrze przy ulicy Żeromskiego. Na powierzchni 40 m2 znajdziemy: - 2 pokoje, - widną kuchnię, - łazienka, - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strasza

Kochanowskiego,Kielce

480 000 zł88 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Psie Górki w Kielcach o powierzchni( po podłodze 88m2) w Kameralnym bloku tylko 6 mieszkań. Budynek z 2008 roku ogrodzony z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kielce

Kochanowskiego,Kielce

480 000 zł75 m² 6 372,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 75,32 m2 (powierzchnia użytkowa 56,46 m2) zlokalizowane na III piętrze kameralnego budynku z 2008 roku na osiedlu Kochanowskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Solidarności

Kochanowskiego,Kielce

755 000 zł57 m² 13 245,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W sprzedaży posiadamy mieszkanie 57 m2 usytuowane w nowopowstałej inwestycji Dzielnica Kielczanka. Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym - 18,7m2 - sypialnia - 14m2 - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Kochanowskiego,Kielce

755 000 zł57 m² 13 285,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,83 m2, zlokalizowane na terenie nowo powstającego osiedla "dzielnica Kielczanka", na przeciwko Galerii Echo. Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niska

Kochanowskiego,Kielce

680 160 zł62 m² 10 917,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie 62,3m2 w inwestycji u zbiegu ul. Starodomaszowskiej i Niskiej. Rozpoczęcie budowy 2024r., zakończenie 2025r. Brak podatku pcc! - oszczędność niemal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dymińska

Kochanowskiego,Kielce

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy apartament znajdujący się na Oś. Kochanowskiego w Kielcach. Mieszkanie położone na II i III piętrze ogrodzonego i monitorowanego budynku mieszkalno - usługowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kochanowskiego,Kielce

486 000 zł40 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie 40,5m2 w inwestycji u zbiegu ul. Starodomaszowskiej i Niskiej. Rozpoczęcie budowy 2024r., zakończenie 2025r. Brak podatku pcc! - oszczędność niemal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kochanowskiego,Kielce

719 000 zł54 m² 13 253,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe w nowym apartamentowcu kielczanka :) najlepsza lokalizacja W mieście! wykończne W standardzie premium pod klucz! idealna inwestycja na wynajem! balkon!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kochanowskiego,Kielce

579 700 zł53 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie 52,7m2 w inwestycji u zbiegu ul. Starodomaszowskiej i Niskiej. Rozpoczęcie budowy 2024r., zakończenie 2025r. Brak podatku pcc! - oszczędność niemal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kochanowskiego,Kielce

859 000 zł60 m² 14 281 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości oakestate -> opiekun tel. Sprzedam trzypokojowe mieszkanie 60,15m2 w nowej inwestycji z 2023 r. przy ul. Niskiej 2. Taras I ogródek 40M2 brak podatku pcc! -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kochanowskiego,Kielce

989 000 zł71 m² 13 976,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości oakestate -> opiekun tel. Sprzedam trzypokojowe mieszkanie 70,76 m2 w nowej inwestycji z 2023 r. przy ul. Niskiej 2. Wykończone I wyposażone pod klucz! balkon prawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strasza

Kochanowskiego,Kielce

480 000 zł57 m² 8 421 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Mam do zaprezentowania przestronne mieszkanie na sprzedaż. Jest to wspaniała okazja dla osób poszukujących komfortowego i funkcjonalnego miejsca do zamieszkania w domu wolnostojącym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kielce

Kochanowskiego,Kielce

529 000 zł41 m² 12 808,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje 2 pokojowy apartament w Kielcach Na sprzedaż lub zamianę idealna lokalizacja na start lub pod wynajem Oferujemy na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Solidarności

Kochanowskiego,Kielce

429 900 zł36 m² 11 843 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży posiadamy 2, 2pokojowe mieszkania 36,30 m2 usytuowane w nowopowstałej inwestycji Dzielnica Kielczanka etap II, które znajdują się w jednym pionie na piętrach 2 oraz 4 stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Kochanowskiego,Kielce

50 zł/m²25 m² 1 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowo-handlowy z możliwością sprzedaży lub wynajmu Do wynajmu należy doliczyć czynsz spółdzielni w tym koszty ogrzewania, wody, a także wywozu śmieci w wysokości ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kochanowskiego,Kielce

460 000 zł48 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży mieszkania na Bocianku w Kielcach. Nieruchomość położona na drugim piętrze, zachwyca swoją funkcjonalnością oraz oferuje komfortową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niska

Kochanowskiego,Kielce

399 000 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Tylko U nas W ofercie na wyłączność W pobliżu collegium medicum Uniwersytet Jana Kochanowskiego premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjny apartament typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paska

Kochanowskiego,Kielce

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania na ul Paska w Kielcach W skład nieruchomość 42 m2 wchodzą: - salon z wyjściem na duży balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wiosenna

Kochanowskiego,Kielce

255 000 zł27 m² 9 550,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesna kawalerka w atrakcyjnej lokalizacji - idealna inwestycja lub mieszkanie dla singla lub pary! Biuro nieruchomości greathouse zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Solidarności

Kochanowskiego,Kielce

719 000 zł54 m² 13 192,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W sprzedaży posiadamy mieszkanie 54,50 m2 usytuowane w nowopowstałej inwestycji Dzielnica Kielczanka. Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym - 20,11m2 - sypialnia - 11,51m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Solidarności

Kochanowskiego,Kielce

749 000 zł57 m² 13 140,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Kochanowskiego,Kielce

739 000 zł56 m² 13 291,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,25 m2 zlokalizowane na terenie nowo powstającego osiedla "dzielnica Kielczanka", na przeciwko Galerii Echo. Mieszkanie wykończone w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Solidarności

Kochanowskiego,Kielce

610 000 zł57 m² 10 733,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,83 m2 zlokalizowane na terenie nowo powstającego osiedla "dzielnica Kielczanka", na przeciwko Galerii Echo. Mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Solidarności

Kochanowskiego,Kielce

719 000 zł54 m² 13 253,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Domaszowska

Kochanowskiego,Kielce

410 000 zł33 m² 12 304,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: mieszkanie na nowym osiedlu przy ul. Domaszowskiej w stanie deweloperskim. Gotowe do odebrania w II kwartale 2026 roku. Oferujemy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Kielce

Kochanowskiego,Kielce

567 000 zł47 m² 12 099,90 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż 3 pokojowy apartament z pięknym widokiem, w prestiżowej lokalizacji. Główne atuty mieszkania: - wysokie 7 piętro, dzięki temu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany, ul. Tarnowska

Kochanowskiego,Kielce

2 800 000 zł678 m² 4 129,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:520 m²

Sprzedamy dochodowy budynek usługowy o powierzchni całkowitej 678,89 m2 usytuowany na działce 520 m2 na os. Kochanowskiego w Kielcach - w niewielkiej odległości od ul. Tarnowskiej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Moniuszki

Kochanowskiego,Kielce

670 000 zł99 m² 6 788,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Biuro Nieruchomości Ck Dom ma przyjemność zaprezentować mieszkanie położone w Centrum Kielc przy Placu Moniuszki. Mieszkanie idealne jako inwestycja pod wynajem dla studentów lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prendowskiej

Kochanowskiego,Kielce

430 000 zł50 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Prendowskiej 5 na Osiedlu Kochanowskiego. Rozkład Mieszkania: -2 oddzielne pokoje jeden z wyjściem na balkon - widna kuchnia - łazienka z wc -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kochanowskiego,Kielce

429 900 zł36 m² 11 846,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedmiotem ogłoszenia jest nowe 2 pokojowe mieszkanie położone przy Alej Solidarności oraz ul. Górnej, zlokalizowane na 3 piętrze, nowego, dziesięciopiętrowego budynku. Atuty mieszkania: - wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Kochanowskiego,Kielce

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie oś. Kochanowskiego 26 w Kielcach *przyjazne zwierzętom *powierzchnia 42 m2 *3 piętro *ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Kochanowskiego,Kielce

477 000 zł48 m² 9 979,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży mieszkania na Bocianku w Kielcach. Nieruchomość położona na wysokim parterze, zachwyca swoją funkcjonalnością oraz oferuje komfortową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strasza

Kochanowskiego,Kielce

345 000 zł32 m² 10 781,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Sprzedam kawalerkę na osiedlu Kochanowskiego przy ulicy Strasza w Kielcach. Powierzchnia 32 mkw, pierwsze piętro, blok dwuklatkowy, trzypiętrowy w nowym budownictwie (2013 rok). Usytuowanie okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Kochanowskiego,Kielce

415 000 zł40 m² 10 297,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Do sprzedania 2 pokojowe ciepłe słoneczne mieszkanie o powierzchni 40,3 m2 na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku na ul. Jana Kochanowskiego. Mieszkanie idealne na start jak i dla Inwestorów pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lotnicza

Kochanowskiego,Kielce

525 000 zł33 m² 15 718,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Okazja! Zapraszam do zapoznania się z ofertą przyjemnego nowoczesnego 2 pokojowego apartamentu zlokalizowanego przy ul. Lotniczej 6 w Kielcach. Mieszkanie jest wykończone - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Domaszowska

Kochanowskiego,Kielce

313 000 zł25 m² 12 460,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kochanowskiego,Kielce

700 000 zł72 m² 9 655,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania , znajdującego się w Kielcach przy ul. Leszczyńskiej. Jeśli poszukujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lotnicza

Kochanowskiego,Kielce

2 550 zł33 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 40 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku z 2021 r., usytuowanym przy ul. Lotnicza w centrum Kielc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Kochanowskiego,Kielce

2 000 zł40 m² 49,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego 2 pokojowego mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 40,30m2. Nieruchomość po generalnym remoncie zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Kochanowskiego,Kielce

415 000 zł40 m² 10 297,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997