dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Kielce - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

470 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

470 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Barwinek

Barwinek,Kielce

245 000 zł53 m² 4 640,15 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Nie pobieramy prowizji od kupującego! Do sprzedaży przytulne mieszkanie 2-pokojowe na parterze na os. Barwinek. Lokal o powierzchni 52,8 m2, na którą składają się 2 pokoje (20m2 i 10m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Herby

Herby,Kielce

227 341 zł53 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Bez prowizji od Kupującego! Nowe mieszkanie o pow. 52,87 m kw, usytuowane na I piętrze w III piętrowym budynku z trzema windami. Składające się z: salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Solidarności

Kielce,świętokrzyskie

1 300 zł48 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie w pełni umeblowane, dwupokojowe z aneksem kuchennym. 2 piętro, miejsce parkingowe w garazu podziemnym, teren ogrodzony, blisko galerii echo. Mieszkanie dostepne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Kielce,świętokrzyskie

200 000 zł42 m² 4 761,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Najlepsza lokalizacja na terenie Kielc. Niezwykle zaciszne, zielone osiedle w centrum handlowo - komunikacyjnym Kielc. Zaledwie kilkadziesiąt/kilkaset metrów od galerii echo, tesco, exbudu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

900 zł37 m² 24,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe na osiedlu ksm przy ul. Zagórskiej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, łazienki oraz ciemnej kuchni, umeblowane. Cena najmu 900 zł +media ( tylko rachunki za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nałkowskiej

Uroczysko,Kielce

900 zł37 m² 24,32 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 37m2 w dzielnicy Szydłówek na osiedlu Uroczysko. Mieszkanie znajduje się na 9 z 10 pięter. W bloku znajduje się winda, domofon. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

1 500 zł53 m² 28,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Pobieramy wynagrodzenia od kupującego! Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, w nowym budownictwie 2009r z balkonem o pow. 9 m2.Mieszkanie jest w stanie idealnym, urządzone, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Słoneczne Wzgórze

Słoneczne Wzgórze,Kielce

800 zł40 m² 20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pok. położone na oś Słoneczne Wzgórze. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze. Powierzchnia mieszkania to 40m2 w skład którego wchodzą 2 pokoje, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bukówka

Bukówka,Kielce

349 000 zł71 m² 4 915,49 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferujemy do sprzedania super komfortowo wykończony i wyposażony apartament jednopoziomowy 71m2 usytuowany w bloczku czterorodzinnym plus garaż 17m2. Usytuowany na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pocieszka

Centrum,Kielce

147 500 zł36 m² 4 052,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe (sypialnia, salon z aneksem kuchennym) położone na czwartym piętrze w bloku w dzielnicy Sady przy ulicy Pocieszka. Lokal po remoncie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Bocianek,Kielce

170 000 zł42 m² 4 096,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego!. Na sprzedaż mieszkanie na os. Bocianek przy ul. Kasprowicza. Mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym. Lokal składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Bocianek,Kielce

239 000 zł50 m² 4 760,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego! Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na I piętrze w IV piętrowym bloku na os. Bocianek. Mieszkanie o powierzchni 50,2 m2, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

1 200 zł47 m² 25,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 47m2 w Centrum przy ul. Żelaznej. Mieszkanie znajduje się na 3 z 4 pięter, bez windy. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Centrum

Centrum,Kielce

132 000 zł34 m² 3 882,35 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego! Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe w ścisłym centrum Kielc. Lokal składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki wraz z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Jagiellońskie,Kielce

135 000 zł41 m² 3 254,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego!do sprzedaży słoneczne, przytulne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze przy ul. Jagiellońskiej. Całkowita powierzchnia użytkowa tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

167 000 zł42 m² 3 976,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego! Mieszkanie 2 pokoje, 42 mkw, w Kielcach na osiedlu Uroczysko przy ulicy Klonowej. Mieszkanie rozkładowe, trójstronne wschód-zachód znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czarnów

Czarnów,Kielce

147 000 zł38 m² 3 872,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego! Na sprzedaż mieszkanie na os. Jagiellońskim słoneczne ciepłe utytułowane na pierwszym pietrze w bloku czteropiętrowym. W skład mieszkania wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jagiellońskie

Jagiellońskie,Kielce

198 500 zł48 m² 4 092,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego! Do sprzedania duże, ustawne, przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 położone na 1 piętrze z 4 na osiedlu Jagiellońskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Struga

Uroczysko,Kielce

215 000 zł44 m² 4 886,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Nie pobieramy prowizji od kupującego! Oferujemy Państwu mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku. W skład lokalu wchodzą dwa ciepłe i słoneczne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

153 000 zł40 m² 3 834,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie pobieramy prowizji od kupującego! Na sprzedaż mieszkanie 2 pok. o pow. 39,9m2 zlokalizowane na Bukówce. W skład mieszkania wchodzą 2 pokoje przechodnie. Mieszkanie po generalnym remoncie 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lecha

Czarnów,Kielce

133 000 zł35 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe (2 pokoje,kuchnia,łazienka,przedpokój) położone na pierwszym piętrze w bloku w dzielnicy Czarnów przy ulicy Lecha. Lokal do remontu. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

118 000 zł37 m² 3 180,59 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Bardzo niska cena! 118 000 zł! Do sprzedaży mieszkanie do remontu, o powierzchni 37,1 m2, usytuowane na II piętrze w IX piętrowym odnowionym i ocieplonym wieżowcu przy ul. Jagiellońskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Szajnowicza-Iwanowa

Ślichowice,Kielce

219 076 zł50 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

"Widok Karczówka"to 3-piętrowy budynek wielorodzinny z mieszkaniami o komfortowym rozkładzie od 36 m2 do 77 m2. Pokoje dzienne umiejscowione są od strony południowej, dzięki czemu będą one.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

194 000 zł46 m² 4 199,13 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Sprzedam mieszkanie własnościowe 46,2 m na osiedlu ksm przy ul. Zagórskiej, 5piętro/10, bez pośredników Mieszkanie wschodnio południowe, ciepłe, słoneczne, po remoncie, nowe okna, gładzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Szajnowicza-Iwanowa

Ślichowice,Kielce

188 736 zł39 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Centrum,Kielce

1 500 zł54 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie, wysoki standard, zlokalizowane w centrum Kielc przy ulicy I.Paderewskiego, usytuowane na 4 piętrze. powierzchnia nieruchomości wynosi 54 m , na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Czarnów,Kielce

147 000 zł39 m² 3 769,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 39 m2,3piętro /4,dwa pokoje przechodnie z możliwość przerobienia na dwa osobne wejścia,balkon ,widna kuchnia.Mieszkanie dwustronne ,słoneczne i bardzo ciepłe.W mieszkaniu została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Szajnowicza-Iwanowa

Ślichowice,Kielce

176 600 zł37 m² 4 796,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Wielkopole,Kielce

135 000 zł37 m² 3 648,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-okazja -dobra cena-Mieszkanie 37m2, piętro 4/4,dwa oddzielne pokoje,kuchnia w aneksie ,mieszkanie jednostronne ,okna częściowo wymienione pcv ,nowe drzwi, nowy piecyk gazowy.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tektoniczna

Ślichowice II,Kielce

181 300 zł40 m² 4 495,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Wzgórze Tektonic to 3-piętrowy budynek wielorodzinny z 40 mieszkaniami o szerokiej gamie metrażów mieszkań od 29 m2 do 72 m2. Budynek tworzy bryłę w kształcie litery L. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowy Świat

Centrum,Kielce

128 900 zł37 m² 3 499,86 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku przy ulicy Nowy Świat. Mieszkanie do generalnego remontu. Składa się z 2 pokoi, łazienki, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Bocianek,Kielce

185 000 zł42 m² 4 404,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w budynku wielorodzinnym w dzielnicy Bocianek przy ulicy Kasprowicza. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Szajnowicza-Iwanowa

Ślichowice,Kielce

208 984 zł50 m² 4 199 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiśniowa

Szydłówek,Kielce

165 000 zł44 m² 3 760,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego. Do sprzedania przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,88m2 na osiedlu Szydłówek. Nieruchomość połżona na wysokim parterze w 3 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Szydłówek,Kielce

140 000 zł35 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie nie wymaga remontu dostepne od zaraz bardzo dobra okolica 5 min do galerii Echo i korona. Bardzo dobre polaczenie mzk. Sprzedam Pilnie z powodu wyjazdu za granice na stale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ponurego Piwnika

Herby,Kielce

229 000 zł52 m² 4 437,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Oferuje do sprzedaży przestronne mieszkanie bardzo blisko centrum na osiedlu Herby. Dwu pokojowe mieszkanie znajduje się na I piętrze 3 piętrowego bloku zlokalizowanego na dużym wydzielonym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Bocianek,Kielce

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie w Kielcach na os.Bocianek, ul.Konopnickiej, 1-sze piętro, 48m2, 2 pokoje i osobna widna kuchnia. Mieszkanie w pełni wyposażone (lodówka, pralka, tv). W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

165 000 zł40 m² 4 177,22 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe położone na drugim piętrze w bloku przy ulicy Klonowej. Powierzchnia 39,50 m2. Kuchnia i łazienka po remoncie, okna pcv, pokoje do odświeżenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prosta

Centrum,Kielce

159 000 zł46 m² 3 494,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

~~~~ zarezerwowane ~~~~ Oferujemy do sprzedaży dwupoziomowe, 2 pokojowe mieszkanie położone w bloku w Centrum przy ulicy Prostej. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim. Wybudowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staffa

Bocianek,Kielce

180 000 zł41 m² 4 390,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie południowe ,gładzie, parkiety, szafy comandor, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Szajnowicza-Iwanowa

Ślichowice,Kielce

1 000 zł48 m² 20,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie położone na parterze w bloku na osiedlu Vis a Vis. Powierzchnia 48,40 m2. Składa się z sypialni, salonu z aneksem, łazienki i przedpokoju. Do.