dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Kielce - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

469 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

469 ogłoszeń

325 000 zł35 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy do sprzedaży lub zamiany na większe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Chęcińskiej. Składa się ono z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy balkon.

Szczegóły ogłoszenia

276 000 zł27,70 m² 9 963,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Scyzoryk Nieruchomości przedstawia na sprzedaż:

Szczegóły ogłoszenia

412 365 zł37,15 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 37,15 mkw usytuowane na III piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł47,62 m² 15 014,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

| na sprzedaż stylowy, 2-pokojowy apartament o powierzchni 47,62 m , zlokalizowany na 1 piętrze nowo wybudowanego apartamentowca na osiedlu ksm w Kielcach przy ul. Romualda. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

559 000 zł72,50 m² 7 710,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż: komfortowe 2-pokojowe mieszkanie 72 m w samym Rynku - ul. Mała, kielce Na sprzedaż przestronne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 72.

Szczegóły ogłoszenia

400 960 zł35,80 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 35,80 mkw usytuowane na IV piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

400 608 zł34,24 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł34,80 m² 9 339,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

| na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 34,8 m2 , zlokalizowane na parterze w budynku przy ul. Spółdzielczej (os. Ksm). W skład mieszkania wchodzą: - salon o pow. około 13 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł53,90 m² 7 959,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

| na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie, o powierzchni 53,9 m , usytuowane na drugim piętrze w 3-piętrowym bloku z lat 60-tych , wybudowanym z cegły i po przeprowadzonej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł37 m² 10 783,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem gotowe do zamieszkania w doskonałej lokalizacji. Prezentujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

449 400 zł37,45 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży zespół pokojowy o pow. 37,45 mkw usytuowany na parterze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł45,11 m² 8 180 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45,11 m2 na Oś. Ksm przy ul. Chopina. Mieszkanie z balkonem, usytuowane na 8 piętrze w dziesięciopiętrowym wieżowcu z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

499 686 zł44,22 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł55 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 55 m | kameralna zabudowa | ul. Domaszowska / Taylora | Kielce Prezentujemy komfortowe mieszkanie zlokalizowane na kameralnym osiedlu przy ul. Domaszowskiej / Taylora.

Szczegóły ogłoszenia

349 500 zł46,40 m² 7 532,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 46,40m kw usytuowane na parterze w bloku IV-piętrowym. Lokal składa się z 2 niezależnych pokoi, kuchni oraz łazienki z wc. Pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

149 625 zł46 m² 3 252,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O pierwszej licytacji nieruchomości Naczelnik Drugiego Urzędu Skarbowego w Kielcach działając na podstawie art. 110w 5a ustawy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrzosowa

Kielce,świętokrzyskie

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie dwupokojowe ul. Wrzosowa 89e Na wynajem przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46 m , położone na drugim piętrze w kameralnym, trzypiętrowym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł41,50 m² 6 506,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio mieszkanie w Kielcach przy ul. Malików 150a. Mieszkanie ma powierzchnię 41,50 m2 i znajduje się na 4 piętrze 4-piętrowego bloku. |Nieruchomość| - Do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Świętokrzyskie,Kielce

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu niepowtarzalną ofertę mieszkania na wynajem, położonego na 7 piętrze w 8-piętrowym budynku po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Centrum,Kielce

295 000 zł32 m² 9 218,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na parterze w Centrum. Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chęcińska

Panorama,Kielce

429 000 zł46 m² 9 326,09 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 46 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Centrum,Kielce

359 000 zł50 m² 7 108,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,5 m, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Kielc przy ul. Paderewskiego, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czarnów,Kielce

319 000 zł43 m² 7 418,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe 43 m , centrum Kielc, miejsce postojowe ogólnodostepne Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szydłówek Górny

Szydłówek,Kielce

390 000 zł33 m² 11 966,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

| na sprzedaż - klimatyczne mieszkanie z zaadaptowanym poddaszem | ul. Szydłówek Górny, kielce Na sprzedaż funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 32,59 m (zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starodomaszowska

Centrum,Kielce

486 000 zł40 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,50m2 , zlokalizowane na 3 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szydłówek,Kielce

449 000 zł37 m² 12 044 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja Mieszkanie gotowe do zamieszkania 2 pokoje z tarasem 30 m obok Zalewu ul. Klonowa 37a Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kielce

Czarnów,Kielce

378 784 zł34 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 33,82 m2 dostępne na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Czarnów. Mieszkanie jest oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kochanowskiego,Kielce

340 000 zł46 m² 7 472,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

2-pokojowe Mieszkanie z Balkonem Wysoki Parter Kielce ul. Okrzei Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,5 m , z oddzielną kuchnią, balkonem oraz piwnicą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

350 000 zł45 m² 7 770,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

| rezerwacja Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45,04 m2 , zlokalizowane na III piętrze w III piętrowym bloku przy ul. Okrzei w centrum Kielc. W skład mieszkania wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Romualda

Centrum,Kielce

340 000 zł44 m² 7 706,26 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Biuro Nieruchomości Ckdom prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,12 m położone na 6. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą przy ul. Romualda w Kielcach. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Czarnów,Kielce

460 000 zł37 m² 12 456 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament premium 36,93 m | 2024 | Kielce, ul. Kolberga Na sprzedaż nowoczesny apartament klasy premium o powierzchni 36,93 m , zlokalizowany w nowym budynku z 2024 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orkana

Szydłówek,Kielce

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 2 piętrze w zadbanym wieżowcu z windą, przy ul. Orkana w Kielcach. To propozycja dla osób, które szukają mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Równa

Centrum,Kielce

420 000 zł50 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

| 2-pokojowe mieszkanie 50 m , ul. Równa - centrum Kielc Na sprzedaż jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane na 1 piętrze 3-piętrowej kamienicy z lat 50. przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dolomitowa

Podkarczówka,Kielce

389 000 zł44 m² 8 891,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie - ul. Dolomitowa, kielce Cena: 389 000 zł - do negocjacji Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, z funkcjonalnym układem i w zadbanym budynku? Ta oferta może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barwinek

Barwinek,Kielce

369 000 zł48 m² 7 639,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Barwinek w Kielcach. Podstawowe informacje: lokalizacja - Kielce osiedle Barwinek Metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szwedzka

Barwinek,Kielce

2 750 zł44 m² 63,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 43,64 m2 zlokalizowane na I piętrze w apartamentowcu Leśne Tarasy w Kielcach. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Bocianek,Kielce

340 000 zł42 m² 8 192,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Przestronne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem Doskonała lokalizacja dla rodziny, pary lub pod wynajem. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Domaniówka

Szydłówek,Kielce

517 000 zł37 m² 13 827,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 37,39 m z dużym, nasłonecznionym tarasem i ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielińskiego

Kielce,świętokrzyskie

305 000 zł44 m² 6 931,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokoje z widną kuchnią, dwustronne, balkon, 4 piętro, ul. Zielińskiego, ksm - Centrum. Mieszkanie do remontu, własnej aranżacji. Bardzo dobra i ładna okolica, cicho,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Kielce

289 000 zł40 m² 7 493,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 39,90 m ul. Żeromskiego 44, centrum Kielc Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w samym sercu Kielc, przy ulicy Stefana Żeromskiego 44 prestiżowej.