dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Kielce - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

469 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

469 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Sady,Kielce

329 000 zł42 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Komfortowego, 2 pokojowego mieszkanie z osobną, widną kuchnią Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaczmarka

Kielce,świętokrzyskie

437 000 zł42 m² 10 318,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż świeżo wykończone mieszkanie, urządzone zgodnie z najnowszymi trendami. Lokal położony jest na 7. piętrze budynku przy ul. Biskupa Kaczmarka, w bezpośrednim sąsiedztwie parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chęcińska

Chęcińskie,Kielce

409 000 zł43 m² 9 511,63 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż / 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Kielce, os. Świętokrzyskie 43 m 4 piętro Balkon 2 windy Szukasz komfortowego, gotowego do zamieszkania mieszkania w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sandomierska

Wielkopole,Kielce

297 000 zł43 m² 6 955,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,6 m2 z balkonem. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w wieżowcu z windą. os ksm Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kielce

Centrum,Kielce

520 000 zł50 m² 10 473,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

PL: oferta bez pośredników Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 49,65 m . Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w budynku z 2013 roku. Posiada 2 pokoje, kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świętokrzyskie,Kielce

437 000 zł42 m² 10 282,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,35m2 po generalnym remoncie( w wysokim standardzie) Centrum Kielc ul. Kaczmarka z przepięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

550 000 zł67 m² 8 185,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Na sprzedaż stylowe i w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 67,19 m , usytuowane na 2. piętrze odrestaurowanej kamienicy w ścisłym Centrum Kielc ul. Sienkiewicza. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Kielce

325 000 zł45 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas! Nasze Biuro ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne jednopoziomowe mieszkanie do remontu o metrażu 45 m2 w Kielcach przy ul. Okrzei Idealne jako inwestycja lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chęcińska

Centrum,Kielce

1 600 zł47 m² 34,12 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości twoje M oferuje mieszkanie na wynajem 2 pokoje z aneksem kuchennym, rewelacyjna lokalizacja - centrum ul. Chęcińska Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piekoszowska

Czarnów,Kielce

369 000 zł43 m² 8 668,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,57 m zlokalizowane w Kielcach os. Czarnów ul. Piekoszowska. Podstawowe informacje: cena: 369 000 zł (do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Romualda

Wielkopole,Kielce

715 000 zł48 m² 15 014,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Brak podatku pcc oszczędzasz 15.000 zł! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 47,62 m , położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku z 2023 roku. Lokal został wykończony przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Warszawy

Wielkopole,Kielce

319 000 zł40 m² 7 994,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,9 m, położone na cenionym osiedlu ksm w Kielcach przy ul. Bohaterów Warszawy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wielkopole,Kielce

440 000 zł39 m² 11 233,10 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zainwestuj w mieszkanie z potencjałem w doskonałej lokalizacji, z pięknym widokiem i możliwością szybkiego wynajmu. To miejsce, w którym nowoczesność spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Czarnów,Kielce

282 000 zł40 m² 7 128,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, 7000 zł/m2 parter, blisko Centrum, ul. Jagiellońska Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Barwinek,Kielce

660 000 zł50 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Scyzoryk nieruchomości prezentuje 2 pokoje | 50 m | duży taras 18 m | garaż | leśne tarasy | ul. Szwedzka Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Piaski,Kielce

2 200 zł56 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, balkonem oraz miejscem postojowym, położone nad rzeką Silnicą, w apartamentowcu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Żeromskiego

Centrum,Kielce

398 000 zł42 m² 9 431,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 42,20 m , położone w ścisłym centrum Kielc przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Kochanowskiego,Kielce

1 450 zł42 m² 34,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Proponuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 41,5 m2 usytuowane na 2 piętrze 4-ro piętrowego bloku przy ulicy Jana Kochanowskiego w Kielcach. Mieszkanie składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Uroczysko,Kielce

359 000 zł42 m² 8 487 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferuję mieszkanie o powierzchni 42,3 m , położone na 1. piętrze w czteropiętrowym budynku. W skład mieszkania wchodzą: salon z wyjściem na balkon, kuchnia, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wielkopole,Kielce

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie dwupokojowe na wynajem 50 m , osiedle ksm, kielce Mieszkanie dostępne od 01.04.2026- obejrzeć i zarezerwować można już teraz! Zapraszam do zamieszkania w wyjątkowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowy Świat

Centrum,Kielce

319 000 zł35 m² 9 085,73 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Sprzedamy mieszkanie położone w centrum Kielc przy ulicy Nowy Świat. Lokal usytuowany jest na 9 piętrze 10-cio piętrowego bloku z windą i przestronną klatką schodową. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Pod Telegrafem,Kielce

520 000 zł36 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe, nowo wykończone mieszkanie o powierzchni 36 m , usytuowane na I piętrze nowoczesnego Osiedla Bella Vista przy ul. Wojska Polskiego w Kielcach. Ogromnym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Centrum,Kielce

357 200 zł47 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro nieruchomości twoje M Urokliwe mieszkanie w sercu Kielc Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania, które stanowi doskonałą propozycję dla rodzin, par oraz inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Centrum,Kielce

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o łącznej powierzchni 48m. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Barwinek,Kielce

1 400 zł41 m² 34,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku z lat 90-tych na spokojnym osiedlu Barwinek. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiśniowa

Szydłówek,Kielce

430 000 zł49 m² 8 704,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Przestronne 2 pokoje | 1 piętro | ul. Wiśniowa | idealne pod inwestycję lub dla rodziny Biuro Nieruchomości Premium Apartment prezentuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 49,40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czarnów,Kielce

296 855 zł46 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja ***** tylko U nas ***** Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,67 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku. Układ mieszkania: -salon z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Bocianek,Kielce

420 000 zł48 m² 8 786,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe z oddzielna kuchnia o wymiarze 47,8 m2 na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym na Osiedlu Bocianek. Mieszkanie środkowe, ciepłe - coroczne zwroty za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Świętokrzyskie,Kielce

395 000 zł40 m² 9 964,68 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuję ofertę sprzedaży Przestronnego 2 pokojowego mieszkania z balkonem, bez piecyka gazowego Doskonała lokalizacja dla rodziny, pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowa

Czarnów,Kielce

359 000 zł38 m² 9 552,95 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie widok na panoramę miasta, balkon, winda Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, widokowe 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Sady,Kielce

456 000 zł40 m² 11 374,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa oferta wyłącznie W oakestate! Biuro Nieruchomości Oakestate przedstawia mieszkanie w nowoczesnej inwestycji klonovia, przy ul. Klonowej 93 w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dewońska

Ślichowice,Kielce

485 000 zł52 m² 9 291,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

NA sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,1 m , położone przy ul. Dewońskiej - w jednej z najwygodniejszych części osiedla Ślichowice w Kielcach. Lokal idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pocieszka

Sady,Kielce

389 000 zł46 m² 8 456,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Biuro nieruchomości Terra Home oferuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Pocieszka osiedle Sady w Kielcach. Podstawowe informacje: powierzchnia: 46 m Cena: 387 000zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Centrum,Kielce

385 000 zł50 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Tylko w homelia Nieruchomości: na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrze kamienicy przy ul. Żeromskiego 23 w Kielcach. Układ pomieszczeń: pokój z balkonem pokój z antresolą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Wielkopole,Kielce

246 000 zł28 m² 8 770,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z balkonem osiedle ksm gotowe do zamieszkania od zaraz. Idealne pod inwestycję Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaworskiego

Świętokrzyskie,Kielce

359 000 zł48 m² 7 437,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Przestronne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem Doskonała lokalizacja dla rodziny, pary lub pod wynajem. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puscha

Ślichowice,Kielce

469 000 zł44 m² 10 659,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Eleganckie 2 pokoje 44 m | Ślichowice | Balkon | 2 piętro | 2014 r. Kielce - osiedle Ślichowice, ul. Jerzego Bogusława Puscha Spokojna, zielona okolica z bardzo dobrą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Sady,Kielce

554 000 zł49 m² 11 382,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa oferta tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w nowoczesnej inwestycji klonovia, zlokalizowanej przy ul. Klonowej 93 kilka kroków od Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Batalionów Chłopskich

Niewachlów I,Kielce

395 000 zł58 m² 6 810,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2, zlokalizowane na parterze domu położonego przy ul. Batalionów Chłopskich. W skład mieszkania wchodzą: - salon z wyjściem do ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

550 000 zł67 m² 8 185,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Centrum Kielc, ul. Sienkiewicza / Wesoła Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 67,19 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słoneczna

Jagiellońskie,Kielce

395 000 zł48 m² 8 246,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

(rezerwacja) Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,9 m , położone na 3. piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Jagiellońskim, przy ul. Słonecznej w Kielcach.