dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Kielce - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

470 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

470 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Astronautów

Wielkopole,Kielce

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości oakestate prezentuje ofertę wynajmu świeżo wyremontowanego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 35 m , zlokalizowanego przy ul. Astronautów 3a w Kielcach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Świętokrzyskie,Kielce

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas na sprzedaż Atrakcyjna cena Biuro Nieruchomości Premium Apartment prezentuje atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 48 m2 usytuowane na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Jagiellońskie,Kielce

329 000 zł45 m² 7 311,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Ustawnego, 2 pokojowego mieszkania z możliwością wydzielenia 3 pokoi. Idealne dla rodziny jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Struga

Uroczysko,Kielce

439 000 zł42 m² 10 329,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Ustawnego, dwustronnego, 2 pokojowego mieszkania po generalnym remoncie Idealne dla rodziny jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Radomska

Kielce,świętokrzyskie

427 996 zł44 m² 9 785 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjne mieszkanie w nowej inwestycji w okolicach ulicy Radomskiej, oferujące piękny widok na Góry Świętokrzyskie z balkonu. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piekoszowska

Kielce,świętokrzyskie

1 400 zł43 m² 32,56 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w Kielcach Lokalizacja: ul. Piekoszowska 53, kielce Powierzchnia: 43 m Opis mieszkania: pierwszy pokój: umeblowany w kanapę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolberga

Czarnów,Kielce

470 000 zł48 m² 9 736,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do obejrzenia przestronnego i nowoczesnego mieszkania o powierzchni 48,27 m . Lokal znajduje się w stanie deweloperskim, co daje przyszłemu właścicielowi pełną swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świętokrzyskie,Kielce

363 000 zł48 m² 7 594,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Rezerwacja! oferta na wyłązność - tylko U nas! Dwupokojowe mieszkanie z osobną, widną kuchnią o powierzchni 47,8m2, gotowiec inwestycyjny. 2 pokoje gotowe do zamieszkania lub najmu od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Świętokrzyskie,Kielce

399 000 zł48 m² 8 266 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w Kielcach, na oś. Świętokrzyskim, 3 piętro, 48 m2, po generalnym remoncie w 2020 roku. 2 pokojowe z możliwością przerobienia na 3 pokoje. Urządzone w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaczmarka

Chęcińskie,Kielce

395 000 zł42 m² 9 327,04 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie idealne dla rodziny lub jako pierwsze mieszkanie Lokalizacja: kielce, ul. Biskupa Czesława Kaczmarka, osiedle Chęcińskie Cena: 395 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Puscha

Ślichowice,Kielce

520 000 zł44 m² 11 954 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż, nowe, 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 43,52 m2, zlokalizowane na 3 piętrze w 3-piętrowym budynku z windą, w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Puscha, na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turystyczna

Szydłówek,Kielce

375 000 zł46 m² 8 241,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w bloku z lat 70-tych, idealne dla osób ceniących sobie przestrzeń i wygodę. Mieszkanie o powierzchni 45,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Centrum,Kielce

345 000 zł43 m² 8 023,26 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Idealna propozycja na start dla pary lub jako gotowiec inwestycyjny pod wynajem. To 43 m dobrze zaplanowanej przestrzeni: jasny salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, balkon. III piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Kielce,świętokrzyskie

380 000 zł43 m² 8 880,58 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: przytulne, wykończone mieszkanie z klimatem ul. Grunwaldzka, kielce Atrakcyjne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 42,79 m, położone na 5. piętrze w zadbanym, monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Na Stoku,Kielce

1 750 zł40 m² 44,15 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Opiekun oferty -> tel. NA wynajem mieszkanie dwupokojowe Z balkonem o powierzchni użytkowej 39,64m2 w stanie bardzo dobrym, po remoncie kilka lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Radomska

Świętokrzyskie,Kielce

297 255 zł30 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga - cena na poziomie mieszkania używanego, na rynku wtórym, w stanie do remontu! Mieszkanie bardzo "widne", narożne, dwustronna ekspozycja, południowo - wschodnia! Mieszkanie dwupokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

279 000 zł25 m² 11 032 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska brak podatku pcc Mieszkanie składa się - Komunikacja - Salon z aneksem kuchennym - Łazienka z wc razem : 25,29 m2 Dodatkowo : - Balkon i ogródek Szczegółowe parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kochanowskiego,Kielce

619 000 zł47 m² 13 170,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie 46,24m2 w inwestycji parkowe wzgórze na Bocianku przy ul. Warszawskiej. Rok budowy 2024r. Brak podatku pcc! - oszczędność ponad 12.000zł! MIESZKANIE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Szajnowicza-Iwanowa

Ślichowice,Kielce

599 000 zł47 m² 12 763,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Homelia Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na Osiedlu Ślichowice, na parterze czteropiętrowego bloku z 2020 roku. Mieszkanie ma 46,93 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ćwiklińskiej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

399 900 zł40 m² 9 997,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie - Osiedle Słoneczne Wzgórze, kielce Cena: 399 900 zł - do negocjacji Powierzchnia: 39,6 m + piwnica Piętro: 2 z 9 | Blok z windą Opis nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

572 900 zł53 m² 10 809,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji przy ulicy Klonowej w Kielcach. Dla zapracowanych możliwość wykończenia apartamentu pod klucz przy współpracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

469 700 zł44 m² 10 699,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska brak podatku pcc M18 Prezentujemy do sprzedania 44 metrowy apartament, zlokalizowany w bliskiej odległości od kieleckiego Zalewu, na osiedlu Uroczysko. Inwestycja składać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Kochanowskiego,Kielce

470 850 zł36 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nieruchomości Prezentuje na sprzedaż Wyjątkowy Apartament premium z widokiem na Góry Świętokrzyskie przy ul. Górnej 22 w Kielcach! Gotowy do zamieszkania od już! Klimatyzacja - jest!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Na Stoku,Kielce

435 000 zł49 m² 8 877,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż piękne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni prawie 50m2 zlokalizowane na os. Świętokrzyskie na 3-piętrze w bloku 4-piętrowym. Bez piecyka gazowego! Mieszkanie po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Warszawy

Kielce,świętokrzyskie

293 500 zł37 m² 7 847,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie, znajdujące się w doskonałej do zamieszkania lokalizacji, blisko Centrum, ksm - ul Bohaterów Warszawy. Mieszkanie gotowe do zamieszkania dla mniej wymagających osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

615 024 zł48 m² 12 813 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Wyjątkowy widok. Wyjątkowe wnętrze. Wyjątkowe miejsce do życia. Ścieżki rowerowe, siłownia plenerowa, spacery po molo i Parku Zalewu Kieleckiego, to tylko kilka z bezcennych przywilejów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Karczówka,Kielce

429 000 zł44 m² 9 727,89 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Promocja! - tylko do końca maja klimatyzacja gratis! oferta na wyłączność - tylko U nas! Dwupokojowe mieszkanie 44. 10m2 po generalnym remoncie pod klucz, usytuowane jest na 10 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

549 888 zł47 m² 11 699,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atrakcyjne, nowe mieszkanie w inwestycji z 2025 r., położone na nowym osiedlu w sąsiedztwie Decathlonu z szybkim dojazdem do centrum i tras wylotowych z miasta. Lokal gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Centrum,Kielce

285 000 zł38 m² 7 547,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje: dwupokojowe mieszkanie z widną kuchnią w centrum Kielc. Nieruchomość o powierzchni 37,76 m, położona na 1 piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Warszawy

Wielkopole,Kielce

299 000 zł34 m² 8 742,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż ul. Bohaterów Warszawy, os. Ksm, kielce Lokalizacja: ul. Bohaterów Warszawy, osiedle ksmpowierzchnia: 34,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Seminaryjska

Centrum,Kielce

368 000 zł48 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaz : 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Kielc przy ul. Seminaryjskiej Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaz y 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

364 000 zł48 m² 7 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na II piętrze w kameralnym, dwupiętrowym bloku z cegły przy ul. Klonowej w Kielcach. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Okrzei

Głęboczka,Kielce

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia eleganckie, przestronne 2 pokojowe mieszkanie. Mieszkanie utrzymane w nowoczesnej aranżacji, o wysokim standardzie wykończenia. Powierzchnia 60 mkw, III piętro w budynku III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Świętokrzyskie,Kielce

1 800 zł46 m² 39,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na osiedlu Świętokrzyskim, ul. J.N.Jeziorańskiego 31, 4 piętro w wieżowcu. Powierzchnia wynosi 46,10m2 W skład wchodzi: - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Centrum,Kielce

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam w ofercie do wynajęcia klimatyczne i komfortowo urządzone mieszkanie o powierzchni 36 m 2 , usytuowane na piątym piętrze w nowym prestiżowym budynku, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Triasowa

Ślichowice,Kielce

420 160 zł40 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Ślichowice, kielce Wyobraź sobie poranek, kiedy otwierasz drzwi balkonowe, a promienie południowego słońca wypełniają Twój salon ciepłem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dewońska

Ślichowice,Kielce

335 000 zł36 m² 9 354,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Tylko U nas - oferta na wyłączność - tylko U nas! sprzedam mieszkanie 36m2! piwnica dodatkowo aż 7m2! balkon 4m2! bardzo przestronne 2 pokojowe mieszkanie na ślichowicach! nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Uroczysko,Kielce

350 000 zł40 m² 8 838,38 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować ofertę przestronnego mieszkania o powierzchni całkowitej 39,6m2. Kielce osiedle Uroczysko 2 Pokojowe umeblowane mieszkanie. Duży parking pod blokiem, przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

499 000 zł42 m² 11 881 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z garderobą i balkonem w inwestycji Park Klonowy przy ul. Klonowej w Kielcach. Lokal znajduje się na 3. (ostatnim) piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kujawska

Wielkopole,Kielce

472 000 zł46 m² 10 328,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa oferta! stan deweloperski premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim przy ul. Kujawskiej na osiedlu ksm w Kielcach. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bąkowa

Pod Telegrafem,Kielce

552 000 zł47 m² 11 657,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta na wyłączność - tylko U nas! na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 47m2! nowe budownictwo Z 2020r.! garderoba! duży balkon! wyposażne I urządzone pod klucz! wysoki standard!.