dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Kielce - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

470 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

470 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pańska

Białogon,Kielce

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja! premium apartment prezentuje : tylko U nas! Na wynajem Przestronne , urokliwe 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem w dzielnicy Białogon bezczynszowe. Opis mieszkania: składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

575 500 zł53 m² 10 858,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji przy ulicy Klonowej w Kielcach. Dla zapracowanych możliwość wykończenia apartamentu pod klucz przy współpracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Sady,Kielce

439 000 zł34 m² 12 821 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość o powierzchni 34,24m2 zlokalizowana na 2 piętrze 4 piętrowego bloku z 2023 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zapolskiej

Kielce,świętokrzyskie

598 000 zł55 m² 10 942,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania nowoczesne mieszkanie z windą w Kielcach przy ul. Zapolskiej. Powierzchnia - 54,65 m2 , 4p/4 , cena-598 000 zł , w cenie mieszkania pomieszczenie gospodarcze. Nowoczesny ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Legionów

Świętokrzyskie,Kielce

419 000 zł39 m² 10 744 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania na al. Legionów 39m2 w Kielce Najważniejsze atuty * Doskonała lokalizacja: niewątpliwym plusem jest doskonała lokalizacja. Tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bukowa

Szydłówek,Kielce

295 000 zł29 m² 10 172 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości ckdom ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się na osiedlu Szydłówek i jest położona na 2 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marszałkowska

Sady,Kielce

430 000 zł33 m² 12 889,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Premium apartment prezentuje : Na sprzedaż mieszkanie 2pok.o pow.33,36m2 usytuowane na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym w nowym budownictwie na os.Sady -Willa Marszałkowska Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Marszałkowska

Sady,Kielce

441 000 zł34 m² 12 879,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa niższa cena! premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie o powierzchni 34,24 m2 usytuowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

537 000 zł52 m² 10 299,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W skład apartamentu wchodzą: - salon z aneksem kuchennym - pokój - łazienka - przedpokój -balkon razem 52,14 szczegółowe parametry mieszkania W kolekcji zdjęć. Prezentujemy do sprzedania 52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

329 000 zł53 m² 6 208 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni około 53 m2 mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze w samym ścisłym centrum Kielc ulica Sienkiewicza. W skład mieszkania wchodzą: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chęcińska

Chęcińskie,Kielce

335 000 zł30 m² 10 983,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości super locum oferuje Mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze, po generalnym remoncie! Na Sprzedaż lub Zamianę oferujemy piękne mieszkanie po generalnym remoncie na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

389 000 zł47 m² 8 224 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! atrakcyjne oferty Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie: jakie ? -2 pokoje. -powierzchnia 47,3m2. -piętro 4/4. -oś Słoneczne Wzgórze, -ul. Elizy Orzeszkowej. -dwustronne -widokowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leszczyńska

Nowy Folwark,Kielce

544 000 zł46 m² 11 888,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro Welcome Home Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,76 m , zlokalizowane na 3 piętrze pięciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Uroczysko,Kielce

444 900 zł49 m² 9 080 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 znajdujące się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku na oś Uroczysko w nowym budownictwie. W skład mieszkania wchodzi: - salon +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kochanowskiego

Kochanowskiego,Kielce

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na drugim piętrze w 3 - piętrowym bloku, przy ulicy Kochanowskiego w Kielcach. Na powierzchnię 48 m2 składa się: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wrzosowa

Barwinek,Kielce

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Mieszkanie 2 pokojowe w kameralnym bloku Duży taras - ponad 60 m2! W ofercie na wynajem mieszkanie o powierzchni 48 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gagarina

Centrum,Kielce

374 000 zł39 m² 9 589,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas W ofercie na wyłączność mieszkanie na start lub pod inwestycję premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 39m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Na Stoku,Kielce

2 250 zł44 m² 51,14 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

! zostań pierwszym najemcą! Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie, usytuowane na pierwszym piętrze w kameralnym 5 piętrowym apartamentowcu nowy stok z 2024 roku z cichobieżną windą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słowackiego

Centrum,Kielce

2 300 zł59 m² 38,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Kielc przy ul. Słowackiego. Kameralny Apartamentowiec villa vanilla z 2015 roku. Na powierzchnię 59 m2 składa się: aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Wielkopole,Kielce

280 000 zł37 m² 7 547 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość znajduję się w pożądanej lokalizacji os. Ksm zlokalizowane na wysokim Parterze IV piętrowego bloku. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

538 000 zł38 m² 14 043,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości twoje M Oferuje Mieszkanie w Apartamentowcu 2 pokojowe z balkonem na 2 piętrze w bloku z 2024 roku. Idealne mieszkanie dla pary lub pod inwestycje. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kozia

Centrum,Kielce

2 400 zł41 m² 58,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świeżo wykończone mieszkanie 41m2 (z balkonem wychodzącym na spokojny dziedziniec) w świetnej lokalizacji na 3 piętrze z windą. W pełni wyposażony aneks kuchenny oraz dużo szaf.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karczówkowska

Chęcińskie,Kielce

399 000 zł50 m² 7 930,83 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż Bardzo ładne, dwustronne, ciche i spokojne mieszkanie w świetnej lokalizacji Kielc - Osiedle Chęcińskie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

2 000 zł39 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne i nowoczesne mieszkanie na ul. Klonowa w Kielcach Pełne wyposażenie: nie musisz się martwić o meble czy sprzęty agd - wszystko jest już na miejscu, czekając na Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

1 100 zł48 m² 22,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie Na Stoku 55a *ogrzewanie miejskie *4 piętro *48m2 *do mieszkania przynależy piwnica *parking dla mieszkańców * W pobliżu: przychodnia, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaworskiego

Kielce,świętokrzyskie

465 000 zł60 m² 7 756,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Gorąco polecam zakup atrakcyjnego zarówno pod względem lokalizacji jak i umeblowania mieszkania usytuowanego na pierwszym piętrze czteropiętrowym bloku. Lokal mieszkalny jest kompletnie umeblowany -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Na Stoku,Kielce

1 900 zł49 m² 39 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament 2 pokojowy 49m2 zlokalizowany przy ul. Sikorskiego 22 na os. Na Stoku. Mieszkanie jest usytuowane na 3 piętrze kameralnego, nowoczesnego apartamentowca z windą. Budynek jest ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lecha

Świętokrzyskie,Kielce

415 000 zł51 m² 8 137 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 51m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym kameralnym oddalonym od zgiełku bloku ul. Lecha Kielce Mieszkanie składa się z: - 2 ustawnych nieprzechodnich pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chęcińska

Chęcińskie,Kielce

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia mieszkania dwupokojowego o doskonałej lokalizacji przy ul. Chęcińskiej, sąsiadującej z ul. Żytnią, tuż przy centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nałkowskiej

Uroczysko,Kielce

445 000 zł49 m² 9 115 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Nowa cena Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 48.82m2 zlokalizowane na ulicy Zofii Nałkowskiej w Kielcach. Nieruchomość składa się : - Dwa pokoje z jednego z nich można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kielce

Uroczysko,Kielce

445 000 zł49 m² 9 115,12 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż Bardzo ładne i przytulne 2-pokojowe, mieszkanie w świetnej lokalizacji blisko zalewu i centrum osiedle uroczysko Prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zagnańska

Szydłówek,Kielce

2 000 zł28 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny , luksusowy apartament zlokalizowany w centrum miasta, w prestiżowym budynku plaza 2. Apartament usytuowany na 12 piętrze z rozległym widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lecha

Czarnów,Kielce

319 000 zł44 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, usytuowane na drugim piętrze w 3 piętrowym bloku z cegły z 1950 roku. Na powierzchnię 43,91 m2 składa się: salon, sypialnia/pokój, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie z 2020 roku położone w Centrum Kielc przy ul. Okrzei. Na powierzchnię 36 m 2 składa się: salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaczmarka

Centrum,Kielce

1 500 zł42 m² 36 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania na ul Kaczmarka 42m2 Centrum W skład którego wchodzą -salon z otwartą kuchnią -sypialnia -balkon - przedpokój z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Głęboczka,Kielce

551 000 zł46 m² 11 978 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

*rezerwacja* W sprzedaży posiadamy mieszkanie 2 pokojowe w inwestycji active home zlokalizowanej przy ul. Okrzei 62 lokal mieszkalny znajduje się na 3 piętrze w 4piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szczecińska

Wielkopole,Kielce

315 900 zł40 m² 7 949 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,74m2, znajdujące się na 8 piętrze na osiedlu ksm. W skład mieszkania wchodzą: - 2 pokoje - oddzielna kuchnia z widokiem na Masłów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bocianek

Bocianek,Kielce

493 272 zł47 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament W nowej inwestycji Z panoramą na miasto! Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,43 m2 z dużym balkonem w nowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konarskiego

Kielce,świętokrzyskie

349 000 zł45 m² 7 825,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Ma przyjemność zaprezentować Bardzo jasne dwupokojowe, przestronne, środkowe mieszkanie z balkonem na pierwszym piętrze w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śniadeckich

Centrum,Kielce

1 250 zł42 m² 29,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas, oferta na wyłączność! Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania w doskonałej lokalizacji! komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

319 000 zł37 m² 8 529,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości twoje M Przedstawia ofertę Sprzedaży Mieszkania 2 Pokojowego na ksm. Mieszkanie o powierzchni 37,4 m2 zlokalizowane przy ul. Zagórskiej na osiedlu ksm. Usytuowane jest na 4.