dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Kielce - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

470 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

470 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzeszkowej

Kielce,świętokrzyskie

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli po pracy bądź zajęciach na uczelni chcesz z przyjemnością wracać do przytulnego mieszkania w którym będziesz czuł się jak u siebie w domu .to mieszkanie jest dla Ciebie! -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Warszawska

Bocianek,Kielce

414 000 zł44 m² 9 491,06 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

B4 parter 43,62 M2 ogródek 12,37 M2 + taras 15,55 M2 2 pokoje Zadzwoń i zapytaj o szczegóły! Rzut mieszkania z parametrami w kolekcji zdjęć. -Miejsce w hali garażowej 50 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Turystyczna

Kielce,świętokrzyskie

1 650 zł40 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu całkowicie wyposażone , 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ulicy Turystycznej w Kielcach w sąsiedztwie kieleckiego Zalewu. Mieszkanie jest wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

319 000 zł37 m² 8 598,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania. Prezentujemy państwu dwupokojowe mieszkanie o świetnym rozkładzie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tarnowska

Kochanowskiego,Kielce

380 000 zł51 m² 7 421,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego dwustronnego mieszkania przy ul. Tarnowskiej 12 o powierzchni 51,2 m na 4. piętrze w spokojnym sąsiedztwie! To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Bocianek,Kielce

426 200 zł51 m² 8 298,29 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy do sprzedania mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu ,zlokalizowane w pobliżu kieleckich uczelni. Mieszkanie ma okna usytuowane na zieleń miejską, funkcjonalny układ pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karbońska

Ślichowice,Kielce

1 200 zł47 m² 25,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu dwu -pokojowe wygodne, ustawne mieszkanie na ślichowicach o pow. 47,40 m2. Mieszkanie usytuowane na IV piętrze z czterech możliwych w bloku z 1997r z dużym, szerokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gliniana

Herby,Kielce

270 000 zł40 m² 6 784 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję nabycia mieszkania w pożądanej lokalizacji na osiedlu Herby. Mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. Glinianej. Całkowita powierzchnia - 39,8 m2. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazurska

Wielkopole,Kielce

315 000 zł43 m² 7 251,38 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania z pięknym widokiem na panoramę miasta! Jeśli zależy Ci na rozkładowym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Czarnów,Kielce

310 000 zł40 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż atrakcyjne, 2 pokojowe mieszkanie o pow.40 m2 na os.Czarnów przy ul. Grunwaldzkiej na przeciwko Szpitala Wojewódzkiego Mieszkanie składa się z : -2 przestronnych pokoi -oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chęcińska

Centrum,Kielce

380 000 zł40 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferujemy do sprzedaży apartament położony w centrum miasta, po remoncie. W sąsiedztwie rozległe tereny zielone, ścieżki rowerowe, korty tenisowe, basen. W pobliżu szkoły, przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśna

Kielce,świętokrzyskie

1 950 zł45 m² 42,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu całkowicie wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ulicy Leśnej w Kielcach w ścisłym centrum Kielc obok ulicy Sienkiewicza. Mieszkanie jest wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sandomierska

Wielkopole,Kielce

365 000 zł46 m² 7 900,43 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę Rozkładowe mieszkanie 2 Pokojowe po Generalnym Remoncie. Wolne od zaraz. Oferujemy 2 pokojowe słoneczne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piekoszowska

Ślichowice,Kielce

278 733 zł31 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w stanie deweloperskim. Doskonała Oferta pod Inwestycję! Prezentujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sandomierska

Kielce,świętokrzyskie

329 000 zł37 m² 8 891,89 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

To dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2 znajduje się na siódmym piętrze w bloku dziesięciopiętrowym. Zlokalizowane w doskonałej okolicy, to miejsce gotowe do natychmiastowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Warszawska

Bocianek,Kielce

446 800 zł51 m² 8 699,38 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

D43 > parter 51,36 M2 2 pokoje wschód-południe ogródek 17,02 M2 + taras 8,32 M2 446 800 zł Zadzwoń i zapytaj o szczegóły! Rzut mieszkania z parametrami w kolekcji zdjęć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolberga

Czarnów,Kielce

295 900 zł32 m² 9 381,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Posiadamy mieszkanie 2pokojowe 31,54m2 z tarasem 8m2 w nowopowstającej inwestycji "przy parku" - brak podatku pcc 2% - Piękne, nowe z mnóstwem zieleni osiedle zlokalizowane blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Centrum,Kielce

379 000 zł40 m² 9 475 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwu-pokojowe , niedaleko terenów zielonych i ul. Wojska Polskiego. Powierzchnia to 40 m2. Mieszkanie usytuowane na II piętrze, z balkonem od strony zachodniej! obecnie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piekoszowska

Ślichowice,Kielce

241 542 zł30 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Kielce,świętokrzyskie

369 000 zł37 m² 9 972,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Do sprzedaży piękne wyremontowane mieszkanie na 1-szym piętrze. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju z miejscem na ubrania. - salonu - drugiego pokoju - mieszkanie jest środkowe, co daje niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piekoszowska

Ślichowice,Kielce

310 000 zł31 m² 9 888,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż lub Zamianę 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w stanie deweloperskim. Doskonała Oferta pod Inwestycję! Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

429 000 zł55 m² 7 818 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Rezerwacja Mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane Oś. Na Stoku. Nieruchomość jest idealną propozycją dla osób ceniących sobie spokój, ciszę i piękno krajobrazu Gór Świętokrzyskich. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Centrum,Kielce

370 000 zł51 m² 7 216,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przyjemne, zadbane mieszkanie na pierwszym piętrze w dwukondygnacyjnym budynku z dużym balkonem i piwnicą. Wolne od zaraz. Atrakcyjne położone w centrum miasta przy ulicy Urzędniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Wielkopole,Kielce

399 000 zł47 m² 8 453,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż lub zamianę przestronne 2 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na ksm. Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe, przestrzenne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Wielkopole,Kielce

271 000 zł34 m² 7 970,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M Przedstawia ofertę Sprzedaży lub Zamiany Mieszkania 2 Pokojowego na ksm. Mieszkanie o powierzchni 34 m2 zlokalizowane przy ul. Zagorskiej na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Kielce,świętokrzyskie

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe w dobrym stanie umeblowane kuchnia lazienka

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Centrum,Kielce

468 000 zł43 m² 10 985,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Posiadam w ofercie do sprzedaży przytulne, komfortowo urządzone mieszkanie o pow. 42,6 m2, usytuowane w kameralnym trzypiętrowym budynku z windą, zlokalizowanym w Centrum Kielc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Wielkopole,Kielce

349 000 zł42 m² 8 369 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Cena 349 000tys. złotych do negocjacji! Prezentuje bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 41,7m2. Jest ono po generalnym remoncie i znajduje się na osiedlu ksm. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Starodomaszowska

Centrum,Kielce

520 000 zł58 m² 9 012 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 2 pokojowe Z widokiem na panoramę miasta 57,69m2 Doskonała lokalizacja dla Rodziny lub dla inwestora pod wynajem! Prezentuje Państwu bardzo komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Seminaryjska

Kochanowskiego,Kielce

288 000 zł47 m² 6 127,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 51 m2, które znajduje się w urokliwej kamienicy na rogu ulic Seminaryjskiej i Słowackiego. Ta lokalizacja jest niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiosenna

Sady,Kielce

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na wynajem 2 pokojowe mieszkanie na Sadach. Najlepsza lokalizacja pod wynajem! Oferujemy Państwu na wynajem dostępne od zaraz atrakcyjne 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Świętokrzyskie,Kielce

465 000 zł50 m² 9 329,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę Sprzedaży lub Zamiany Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z widną kuchnią , po Generalnym Remoncie. Doskonała lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prosta

Kielce,świętokrzyskie

315 000 zł50 m² 6 262,43 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W ofercie prezentuję Państwu Mieszkanie o pow. 50,3 m2 z bardzo dużym potencjałem. Co prawda mieszkanie wymaga generalnego remontu niemniej jednak podczas własnej aranżacji można je.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Źródłowa

Wielkopole,Kielce

299 000 zł49 m² 6 065 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. Źródłowej na osiedlu ksm Lokal ciepły i słoneczny z ekspozycją na południe ( kuchnia i sypialnia), zachód (salon). Na powierzchnię 49,3m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kielce

Świętokrzyskie,Kielce

430 000 zł42 m² 10 252,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m2 wraz z komórką lokatorską 3m2 położone w Kielcach na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Bocianek,Kielce

355 000 zł48 m² 7 426,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę Sprzedaży Mieszkania 2 pokojowego na Osiedlu Bocianek! Idealna lokalizacja dla rodziny oraz inwestycyjnie - blisko Galerii Echo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strycharska

Herby,Kielce

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie pierwszym piętrze, przy ulicy Strycharskiej w Kielcach. Na powierzchnię 50 m2 składa się: salon z wyjściem na duży balkon, sypialnia, oddzielna, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Solna

Centrum,Kielce

2 500 zł54 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia luksusowy apartament. Apartament położony w ścisłym centrum miasta, w eleganckim apartamentowcu Promenada Solna. Budynek wybudowany w 2013 roku. z wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Szajnowicza-Iwanowa

Ślichowice,Kielce

560 000 zł48 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szukasz mieszkania w odległości do 10min od centrum i zarazem na uboczu osiedla gdzie jest dużo zieleni, cisza i spokój to jest to oferta dla Ciebie. Mieszkanie znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Południowa

Jagiellońskie,Kielce

337 000 zł39 m² 8 641,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Witam. Na sprzedaż posiadam mieszkanie usytuowane na ul.Południowej w Kielcach, znajdujące się na osiedlu Jagiellońskim. Mieszkanie bardzo przestrzenne, o wysokości 310 cm i idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

409 000 zł50 m² 8 154 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Nowoczesne i solidnie wykończone, bardzo jasne mieszkanie w atrakcyjnej dzielnicy Kielc na Os. Na Stoku W metraż 50,16m2 wchodzi: -duży przestronny salon z aneksem kuchennym.