dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Kielce - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

470 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

470 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Słoneczne Wzgórze

Słoneczne Wzgórze,Kielce

249 000 zł40 m² 6 225 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Rezerwacja Do sprzedania 2-pokojwe dwustronne, ustawne mieszkanie 39,9m2 osiedle Słoneczne Wzgórze. znajdujące się na 8 piętrze w 8-piętrowym bloku. W bloku jest winda. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Warszawy

Kielce,świętokrzyskie

200 000 zł37 m² 5 347,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Do sprzedania mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze w budynku 4 piętrowym na Ksm. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sandomierska

Kielce,świętokrzyskie

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 42 m2, na parterze. Znajduje się ono na ul. Sandomierskiej. Mieszkanie składa się z osobnej kuchni, pokoju dziennego, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Galenowa

Podkarczówka,Kielce

330 000 zł44 m² 7 542,86 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,75 m2 usytuowane na 9 piętrze przy ulicy Galenowej. Na powierzchnię 43,75 m 2 składa się: salon, sypialnia, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sady

Sady,Kielce

244 999 zł40 m² 6 125 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 40 m2 na os. Sady. Lokal znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z : - 2 pokoi - balkonu - widnej oddzielnej kuchni - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włoszka

Wielkopole,Kielce

252 000 zł43 m² 5 915,49 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe położone na X piętrze w X piętrowym budynku na osiedlu ksm w Kielcach przy ul. Włoszka. Mieszkanie składa się z 2 odrębnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Centrum,Kielce

255 000 zł35 m² 7 348,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

34,7m - 2 pokoje - atrakcyjna lokalizacja - ul. Żeromskiego idealna do zamieszkania I celów inwestycyjnych! teren ogrodzony Mieszkanie składa się z: - ustawnego pokoju - łazienki + wc - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jagiellońskie

Jagiellońskie,Kielce

239 900 zł37 m² 6 484 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37m2 na parterze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Jagiellońskim. W skład mieszkania wchodzi: - 2 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

425 270 zł49 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Charakterystyka >apartament 49,95 m2 >inwestycja rozpoczęta w 2022 roku >bezpośrednie sąsiedztwo natury >najwyższa jakość rozwiązań budowlanych >lokalizacja - nieopodal centrum >3 min od zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

403 935 zł42 m² 9 716,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Charakterystyka M-27 Przedpokój 8,34 m2 Salon + Aneks 19,60 m2 Łazienka 5,27 m2 Pokój 8,36 m2 Razem 41,57 m2 Dodatkowo Taras 71,54 m2 >apartament 41,57 m2 >inwestycja rozpoczęta w 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raciborskiego

Ślichowice,Kielce

360 000 zł52 m² 6 870,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Przestronne ,widne ,słoneczne mieszkanie położone na drugim piętrze. Składa się z dwóch pokoi ,oddzielnej kuchni ,łazienki , wc i przedpokoju. W pokojach panele winylowe ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Kielce

375 000 zł53 m² 7 075 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 53m2 na 8 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie po generalnym remoncie w 2021 roku, blisko centrum, uczelni Ujk Kielce. Fantastyczny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zagnańska

Centrum,Kielce

459 800 zł44 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

>Przedstawiamy Państwu nowy, całkowicie wyposażony i bardzo nowoczesny apartament, zlokalizowany w nowym apartamentowcu patio vitae przy ulicy Zagnańskiej w Kielcach, mieszczący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Barwinek

Barwinek,Kielce

389 000 zł49 m² 7 911,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Atrakcyjne 1 piętro i osobna, widna kuchnia! Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyremontowane, 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Szydłówek

Szydłówek,Kielce

230 000 zł31 m² 7 419 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 31m2 na os. Szydłówek. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z : - 2 pokoi - widnej kuchni - łazienki z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

278 000 zł47 m² 5 902,34 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ustawne dwupokojowe mieszkanie - 47,10 m2 - wiele możliwości aranżacji! 47,10 m - praktyczny układ - 8 piętro/10 - wieżowiec - ul. Grochowa 31 Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karbońska

Ślichowice II,Kielce

332 000 zł54 m² 6 091,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54,50 mkw położone na IV piętrze w IV piętrowym bloku przy ul. Karbońskiej na osiedlu Ślichowice II w Kielcach. Budynek z 1996r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Szydłówek

Szydłówek,Kielce

259 999 zł38 m² 6 842 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 37,5m2 na os. Szydłówek. Lokal znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą mieszkanie do wejścia idealne dla wynajem (inwestycje)! zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

1 500 zł54 m² 28 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. Osiedle Na Stoku Mieszkanie ciepłe i słoneczne, położone na 9 piętrze w wieżowcu po termomodernizacji, zabezpieczonym domofonem. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karskiego

Pod Telegrafem,Kielce

491 458 zł55 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania o wielkości 55mkw. Lokal dostępny tylko w naszym biurze nieruchomości. Mieszkanie w pięknej lokalizacji Kielc, na osiedlu Pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sandomierska

Wielkopole,Kielce

309 000 zł47 m² 6 574,47 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,5 m2 zlokalizowane przy ul. Sandomierskiej. Usytuowane parterze w 10 piętrowym wieżowcu. Na powierzchnię mieszkania składają się: salon, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bocianek

Bocianek,Kielce

299 000 zł42 m² 7 119 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 42m2 na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku na osiedlu Bocianek. Mieszkanie idealne na start jak i dla inwestorów pod wynajem w pobliżu Politechnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kwarciana

Baranówek,Kielce

1 400 zł37 m² 37,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 37 m 2 usytuowane na parterze w bloku zlokalizowanym na osiedlu Baranówek przy ulicy Kwarcianej. Mieszkanie składa się z: aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

276 000 zł37 m² 7 449,39 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Tylko w naszym biurze twojem wyjątkowe, mieszkanie w malowniczej okolicy! 2-pokojowe mieszkanie na kameralnym, cichym Osiedlu Kochanowskiego blisko Centrum Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leszczyńska

Wielkopole,Kielce

370 000 zł44 m² 8 361,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie bezczynszowe, własnościowe, kw, dwupokojowe, ciepłe, słoneczne, od strony południowej, na parterze, 44,25 m2. Pokój duży z aneksem kuchennym i otwarty hall, drugi pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamenhofa

Szydłówek,Kielce

318 000 zł50 m² 6 360 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Charakterystyka >mieszkanie o powierzchni 50m2 >cena 318 000 zł >liczba pokoi 2 >piętro 1 >mieszkanie wysokie 270 cm-dzięki czemu sprawia wrażenie jeszcze większego >słoneczne (idealny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wielkopole,Kielce

290 000 zł47 m² 6 170 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 2pokojowe zlokalizowane przy ul. Chopina na os. Ksm. Lokal położony jest na ostatnim piętrze czteropiętrowego budynku po termomodernizacji. Mieszkanie posiada dwustronną ekspozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska

Kielce,świętokrzyskie

373 000 zł53 m² 7 037,74 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: 2 pokoje po remoncie z dużym balkonem, blisko centrum! Idealna opcja zarówno "na start" jak i pod inwestycję na wynajem! Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiosenna

Sady,Kielce

290 000 zł46 m² 6 304 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Nowa niższa cena. Idealne pod inwestycję. Mieszkanie 46 m2 ul.Wiosenna 2 SADY. Lokal na drugim piętrze w 4 piętrowym bloku w skład którego wchodzą 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zagnańska

Centrum,Kielce

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szczecińska

Wielkopole,Kielce

265 000 zł46 m² 5 736 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie , położone w pobliżu centrum miasta , przy ulicy Szczecińskiej. Budynek zbudowany w 1969 roku , ocieplony. W sąsiedztwie rozległe tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Świętokrzyskie,Kielce

349 000 zł40 m² 8 804,24 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Twoje M Prezentuje 2 pokojowe mieszkanie idealne dla pary, rodziny, inwestora! Prezentujemy Państwu na sprzedaż, dwustronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,64 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. 1 Maja

Kielce,świętokrzyskie

800 zł15 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem pokój w śródmieściu Kielc w zupełnie nowym i świeżo oddanym do użytku 2-pokojowym mieszkaniu. Zarówno pokój jak i łazienka z kuchnią jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Legionów

Kielce,świętokrzyskie

420 000 zł49 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie Charakterystyka >dwupokojowe mieszkanie w centrum Kielc przy alei Legionów >powierzchnia 49m2 >3-piętro w 3-piętrowym bloku bez windy Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Kielce,świętokrzyskie

255 000 zł40 m² 6 407,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Charakterystyka >do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,8 m2 przy ulicy Słonecznej w Kielcach >rozkładowe >ustawne >słoneczne >do generalnego remontu >znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mała

Centrum,Kielce

285 000 zł30 m² 9 661,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe po kapitalnym remoncie w samym centrum miasta. Idealne do zamieszkania ale również jest bardzo atrakcyjne jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie składa się z - części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagórska

Centrum,Kielce

299 000 zł46 m² 6 571 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 45,5 m2 ul Zagórska Centrum W skład którego wchodzą - 2 widne pokoje - balkon -widna kuchnia -łazienka Lokal na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku zabezpieczony domofonem, okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malskiej

Świętokrzyskie,Kielce

352 000 zł40 m² 8 882 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 39.63 m2 ul Malskiej oś Świętokrzyskie W skład którego wchodzą - Salon z aneksem kuchennym -balkon typu loggia -2 osobne sypialnie -łazienka z WC -przedpokój -przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szczepaniaka

Kielce,świętokrzyskie

424 900 zł51 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Charakterystyka >powierzchnia: 51 m >liczba pokoi: 2 pokoje >mieszkanie na 1 piętrze w ocieplonym bloku z nową elewacją >mieszkanie dwustronne, słoneczne, cieple Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piekoszowska

Kielce,świętokrzyskie

385 000 zł53 m² 7 258,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Charakterystyka >sprzedaż mieszkanie na 1 piętrze po generalnym remoncie >w mieszkaniu pachnie świeżością >liczba pokoi: 2 pokoje >powierzchnia: 53,04 m >cena za m : 7447.21 zł/m Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Seminaryjska

Kielce,świętokrzyskie

299 000 zł47 m² 6 361,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Charakterystyka >2 pokojowe mieszkanie w centrum Kielce na rogu Seminaryjskiej i Słowackiego >3 piętro Mieszkanie składa się >duża kuchnia >przedpokój w kształcie litery L >pokój.