dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Kielce - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

470 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

470 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lecha

Czarnów,Kielce

299 000 zł40 m² 7 531,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Fundament Nieruchomości prezentuje: mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 39,70m2 zlokalizowane przy ul. Lecha, na osiedlu Czarnów usytuowane na parterze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lecha

Czarnów,Kielce

280 000 zł67 m² 4 179,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Charakterystyka >mieszkanie 67 m2 na ul. Lecha >samodzielne mieszkanie, nie posiada sąsiadów na piętrze >cena za m : 5074.63 zł/m Mieszkanie składa się >salon 23,5 m2 >drugi pokój 16,5 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chopina

Wielkopole,Kielce

289 000 zł45 m² 6 422,22 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Charakterystyka >mieszkanie na osiedlu ksm Zagórska >dwupokojowe z widną kuchnią o powierzchni 45,1m2 >plus Garaż w odległości około 100m od bloku >możliwość dokupienia garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wielkopole

Wielkopole,Kielce

279 000 zł45 m² 6 186,25 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje 2 pokojowe mieszkanie z osobną, widną kuchnią Idealna inwestycja Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,1 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Kochanowskiego

Kochanowskiego,Kielce

384 900 zł48 m² 8 018,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Tylko w ofercie Twoje M do sprzedaży: dwustronne, 2-pokojowe mieszkanie na kameralnym, cichym Osiedlu Kochanowskiego a jednocześnie blisko Centrum - zaledwie 3 minuty autem. Proponowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Świętokrzyskie,Kielce

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o pow 37 m2 w nowoczesnym budynku przy ul. Poleskiej 39a w Kielcach Na powierzchnię mieszkania składa się: salon Z aneksem kuchennym i balkonem, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ściegiennego

Barwinek,Kielce

310 000 zł39 m² 7 948,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: dwa pokoje W świetnej lokalizacji! Idealna opcja dla rodziny z dziećmi a także pod inwestycję! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Centrum

Centrum,Kielce

344 900 zł35 m² 9 854 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie w nowym budownictwie! Mieszkanie 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36m2 znajdujące się na 1 piętrze w trzy piętrowym bloku z 2011 w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazurska

Wielkopole,Kielce

289 000 zł43 m² 6 720,93 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Biuro nieruchomości Twoje M Prezentuje 2 pokojowe mieszkanie w centrum Kielc Idealne dla pary, rodziny, inwestora! Prezentujemy Państwu na sprzedaż widne, słoneczne i ciepłe mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Barwinek

Barwinek,Kielce

305 000 zł39 m² 7 800,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje 2 pokojowe mieszkanie w nowszym budownictwie na kameralnym osiedlu. Prezentujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39,10 m2 z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słoneczna

Kielce,świętokrzyskie

420 000 zł58 m² 7 241,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe znajdujące się przy ul. Słonecznej w Kielcach. Informacje o mieszkaniu: mieszkanie o powierzchni 58 m2 Rozkład pomieszczeń: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Kielce,świętokrzyskie

264 900 zł40 m² 6 655,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Charakterystyka >do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,8 m2 przy ulicy Słonecznej w Kielcach >rozkładowe >ustawne >słoneczne >do generalnego remontu >znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wielkopole,Kielce

349 000 zł46 m² 7 586,96 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W ofercie sprzedaży świeżo wyremontowane mieszkanie na osiedlu ksm - już gotowe do zamieszkania! Powierzchnia użytkowa to 46 m2 - 2 pokoje! Usytuowane na 7 piętrze, blok po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Kielce,świętokrzyskie

338 800 zł48 m² 7 058,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Charakterystyka >mieszkanie o powierzchni 47,88m2 >lokal mieszkalny znajduje się na 1 piętrze w 4 kondygnacyjnym bloku Mieszkanie składa się >salon >pokój >kuchnia >łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prendowskiej

Kochanowskiego,Kielce

1 900 zł62 m² 31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane przy ul. Prendowskiej na os. J. Kochanowskiego Mieszkanie położone w kameralnym bloku na drugim piętrze. Blok zabezpieczony domofonem, osiedle zamknięte. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Słoneczne Wzgórze

Słoneczne Wzgórze,Kielce

300 000 zł40 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 40 m2 na osiedlu Świętokrzyskie w Kielcach. Mieszkanie bez piecyka gazowego. Lokal własnościowy na parterze w 10 piętrowym bloku. W bloku jest winda!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dewońska

Ślichowice,Kielce

385 000 zł54 m² 7 129,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Tylko U nas! twoje M Biuro Nieruchomości oferuje Piękne 2 pokojowe mieszkanie z loggią! Do zamieszkania- bez piecyka gazowego! Idealna propozycja dla Rodziny oraz pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

352 900 zł40 m² 8 822,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! 2 pokoje po generalnym remoncie z wyposażeniem! Wysoki standard - brak piecyka gazowego - duży balkon Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Wielkopole,Kielce

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli poszukujesz mieszkania na wynajem? Ta oferta jest idealną propozycją dla Ciebie. Mieszkanie na os. Ksm do wynajęcia od zaraz. Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38m2, na 3 piętrze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wielkopole,Kielce

335 000 zł46 m² 7 283 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 46m2 osiedle ksm. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą W skład mieszkania wchodzi: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Kochanowskiego,Kielce

1 350 zł31 m² 43,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukają Państwo przestronnego mieszkania do wynajmu w super lokalizacji z świetnym dojazdem do centrum to zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą. Mieszkanie 2 pokojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szydłówek

Szydłówek,Kielce

244 000 zł34 m² 7 176 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 34 m2 na osiedlu Szydłówek. Mieszkanie na parterze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie idealne pod wynajem politechnika 500m Mieszkanie składa się z: -2 ustawnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chęcińska

Centrum,Kielce

1 600 zł43 m² 37 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowy, luksusowy apartament. Apartament położony w centrum miasta, w eleganckim apartamentowcu o ciekawej architekturze. .Wysoki standard klatek schodowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

342 900 zł49 m² 6 997,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! 2 pokoje z dużym balkonem w stanie do zamieszkania Osiedle Na Stoku - brak piecyka gazowego! Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śniadeckich

Centrum,Kielce

418 900 zł46 m² 9 074,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Charakterystyka >do sprzedania mieszkanie w bardzo cichej okolicy w centrum Kielc, ul. Śniadeckich znajdujące się na pierwszym piętrze >powierzchnia: 50 m >liczba pokoi: 2 >rynek: wtórny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zagnańska

Centrum,Kielce

460 000 zł44 m² 10 454,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

>Przedstawiamy Państwu nowy, całkowicie wyposażony i bardzo nowoczesny apartament, zlokalizowany w nowym apartamentowcu patio vitae przy ulicy Zagnańskiej w Kielcach, mieszczący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ślichowice

Ślichowice,Kielce

299 000 zł39 m² 7 667 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39m2 znajduje się na parterze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Ślichowice. Mieszkanie idealne na stary lub dla osoby starszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białogon

Białogon,Kielce

260 000 zł51 m² 5 128,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę Sprzedaży Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie. Doskonała lokalizacja dla ludzi ceniących sobie tereny zielone i ciszę. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

348 900 zł47 m² 7 423,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Charakterystyka >do sprzedaży komfortowe, przestronne mieszkanie w dobrej lokalizacji po generalnym remoncie z funkcjonalnym umeblowaniem >liczba pokoi: 3 >powierzchnia: 47 m >zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chęcińska

Centrum,Kielce

1 800 zł45 m² 40,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 44,80 m kw. 2 osobne pokoje. Umeblowane kompletnie ( zmywarka, lodowka, piekarnik, indukcja, pralka). Duży balkon oraz komorka lokatorska. Możliwość parkowania auta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazurska

Kielce,świętokrzyskie

299 000 zł43 m² 6 953,49 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania mieszkanie zlokalizowane na 5 piętrze w budynku 10 piętrowym przy ul Mazurskiej. Mieszkanie składa się z salonu z którego jest wyjsćie na blkon, sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielińskiego

Wielkopole,Kielce

290 000 zł46 m² 6 304,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Fundament prezentuje: oferta idealna pod inwestycję lub dla rodziny Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,90 m2, usytuowane na wysokim parterze w bloku czteropiętrowym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szydłówek

Szydłówek,Kielce

245 000 zł33 m² 7 357,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Biuro nieruchomości twoje M Oferuje Mieszkanie 2-pokojowe na parterze idealne pod inwestycję. Mieszkanie o powierzchni 33,3m układ okien 2-stronny północ - południe. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głowackiego

Centrum,Kielce

480 000 zł93 m² 5 185 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 92,57 m2 ul Głowackiego Centrum W skład którego wchodzą - 2 widne przestronne pokoje ( można przerobić na 3 pokoje jak było pierwotnie) -widna przestronna kuchnia -łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Bocianek,Kielce

265 000 zł31 m² 8 548,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przytulnie zaaranżowane, wyposażone, ustawne - 2 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - ul. Warszawska (kilka minut spacerkiem do Politechniki) Najlepsza lokalizacja dla inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagórska

Centrum,Kielce

306 000 zł46 m² 6 594,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

W ofercie sprzedaży duże mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 46,40 m2 na II piętrz E w bloku z cegły, zlokalizowane od ul. Zagórskiej od strony centrum miasta. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Urzędnicza

Jagiellońskie,Kielce

1 300 zł41 m² 32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 41m2 ul Urzędnicza os Jagiellońskie Lokal usytuowany na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku w spokojnej okolicy. W skład mieszkania wchodzi: -widny, ustawny pokój z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazurska

Wielkopole,Kielce

299 000 zł43 m² 6 953 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane na 5 piętrze w wieżowcu przy ul. Mazurskiej, ksm. Powierzchnia wynosi 43m2 w którego skład wchodzą 2 pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój. Przynależy balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jesionowa

Kielce,świętokrzyskie

244 000 zł33 m² 7 393,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Charakterystyka >mieszkanie 2 pokojowe ul. Jesionowa >lokal mieszkalny o powierzchni 33,3m2 na parterze w 4 pietrowym bloku >na Osiedlu Szydłówek Mieszkanie składa się >2 pokoje >łazienka - po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wielkopole,Kielce

260 000 zł34 m² 7 647 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 34m2 ul Spółdzielcza os ksm Lokal dobrze utrzymany, schludny i zadbany oraz umeblowane gotowe do zamieszkania. Lokal składa się -salon oraz wydzielony aneks kuchenny -drugi mniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chęcińska

Centrum,Kielce

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 44,8 m 2 usytuowane na drugim piętrze w bloku zlokalizowanym w Centrum przy ulicy Chęcińskiej. Mieszkanie składa się z: kuchni, dwóch.