dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Kielce - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

469 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

469 ogłoszeń

353 000 zł41,50 m² 8 506,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! 2 niezależne pokoje z balkonem - idealna opcja pod wynajem! Wolne od zaraz! Oferujemy mieszkanie o powierzchni 41,50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

430 078 zł38,06 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,06 mkw usytuowane na V piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

296 900 zł26 m² 11 419 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam ofertę wyjątkowego mieszkania, które zachwyca funkcjonalnością, komfortem i świetną lokalizacją. To propozycja dla osób, które szukają gotowego, bezproblemowego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł44,50 m² 8 845,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Przytulne 2 pokoje mieszkanie o wysokim standardzie, w świetnej lokalizacji ul. Orzeszkowej, kielce. Szukasz mieszkania, które nie wymaga nakładów finansowych, a jednocześnie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

340 000 zł37,35 m² 9 103,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

| na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37,35 m2 , zlokalizowane na 3-piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Spółdzielczej, na osiedlu ksm w Kielcach. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł57,86 m² 11 216,73 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje 2 pokojowy apartament w Kielcach na sprzedaż lub zamianę idealna lokalizacja na start lub pod wynajem Oferujemy na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

459 900 zł50,20 m² 9 161 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

To mieszkanie to alternatywa dla osób, które szukają przestrzeni wygodnej na co dzień, ale jednocześnie chcą mieć wpływ na jej ostateczny charakter. Cena:459 900 zł Kontakt: gabriela Gołąb.

Szczegóły ogłoszenia

471 536 zł45,34 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

589 972 zł49,37 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie Z tarasem I ogródkiem! Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania o pow. 49,37 m , zlokalizowanego na parterze nowego budynku z windą. Lokal posiada jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Kielce,świętokrzyskie

419 000 zł39 m² 10 743,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 39 m , położone w ścisłym centrum Kielc. Budynek zlokalizowany jest na rogu ulic Adama Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

431 660 zł38,20 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,20 mkw usytuowane na V piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

433 356 zł44,22 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 552 zł46,21 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska brak podatku pcc M33 Prezentujemy do sprzedania 46 metrowy apartament, zlokalizowany w bliskiej odległości od kieleckiego Zalewu, na osiedlu Uroczysko. W skład apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł52 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Proponuję do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe w ścisłym centrum miasta Kielc przy Rynku. Powierzchnia ok. 50 m kw obejmuje dwa pokoje ze skosami, kuchnię z oknem, łazienkę z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferty nie znajdziesz na otodom! Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w Kielcach, przy ul. Słowackiego 11, usytuowane na 1. piętrze w kamienicy, która była poddawana rewitalizacji w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 300 zł47,25 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska-bez podatku pcc M 12 szczegółowe parametry mieszkania W kolekcji zdjęć Przedstawiamy Państwu nową inwestycję -nowoczesny,kameralny budynek mieszkalny ,zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł53,90 m² 7 699,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży 2-pokojowego przestronnego i funkcjonalnego mieszkania 53,90 m z loggią zlokalizowanego na popularnym i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł48 m² 7 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania mieszkanie 48m2, położone na osiedlu Czarnów przy ulicy Bolesława Chrobrego. Mieszkanie składa się z: -2 oddzielnych pokoi -oddzielnej kuchni -łazienki z wc i wanną -korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 480 zł42,85 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Niepowtarzalne mieszkanie 42,85 m | Słowackiego 11 - ścisłe centrum Kielc To nie jest zwykłe mieszkanie. To adres, styl życia i decyzja, która ma znaczenie na lata. Jeżeli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

504 750 zł40,38 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,38 mkw usytuowane na IX piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 zł54 m² 37,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 54 m | centrum Kielc | ul. Silniczna | 1 piętro | parking | świetna komunikacja Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone w ścisłym centrum Kielc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 000 zł48,67 m² 11 382,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa oferta tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w nowoczesnej inwestycji klonovia, zlokalizowanej przy ul. Klonowej 93 kilka kroków od Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł54,40 m² 6 966,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom prezentuje Mieszkanie po generalnym remoncie przy ul. Jaworskiego w Kielcach Na sprzedaż mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 48,40 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł38,90 m² 43,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Ckdom prezentuję na wynajem mieszkanie przy ul. Warszawskiej, sady, przy samej Galerii Korona. Powierzchnia wynosi 38,90m2 i składa się z: - sypialni - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

387 300 zł38,73 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

614 040 zł51,17 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

| na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51,17 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w 8-piętrowym, nowoczesnym apartamentowcu z 2023 roku, przy ul. Romualda, na os. Ksm. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 zł37,82 m² 68,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W przygotowaniu w naszej ofercie nowe mieszkanie położone u podnóża Karczówki w otoczeniu terenów zielonych a także ogrodu botanicznego. Usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł46,22 m² 7 464,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom prezentuje Na sprzedaż Mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią przy ul. Sandomierskiej w Kielcach Na sprzedaż mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

386 912 zł34,24 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł52,04 m² 38,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji od najemcy! Posiadam do wynajęcia stylowe, klimatyczne i komfortowo urządzone mieszkanie o powierzchni 52,04 m 2 , usytuowane na pierwszym piętrze w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

436 760 zł35,80 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 35,80 mkw usytuowane na VIII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł39,80 m² 10 276,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferta bez prowizji od kupującego! Tylko w home perfect. Posiadamy na sprzedaż słoneczne, rozkładowe mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę miasta, usytuowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

329 472 zł34,32 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 34,32 m2 dostępne na III piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości twoje M oferuje mieszkanie na wynajem 2 pokoje w Apartamentowcu w Centrum doskonałe dla pary, singla. Wolne od zaraz. Na wynajem 2 pokoje w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł46,10 m² 34,71 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować na wynajem mieszkanie, ul. Jeziorańskiego 31, osiedle Świętokrzyskie Mieszkanie na 4 piętrze z windą Powierzchnia wynosi 46,10m2, w którego skład wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

457 934 zł45,34 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

453 230 zł37,15 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 37,15 mkw usytuowane na VIII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

557 000 zł52,08 m² 10 695,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż apartament z 2010 roku os. Podkarczówka, winda, balkon, garaż, komórka. Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł46 m² 35,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie przy Rezerwacie Przyrody - balkon, parking, cisza Na wynajem mieszkanie przy ul. Wojska Polskiego w Kielcach - na zielonym, zamkniętym osiedlu "wietrznia". Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł43 m² 10 209,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Nowoczesne 2 pokoje z balkonem przy parku | ul. Biskupa Kaczmarka -chęcińska gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,35.