dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Kielce - Oferty sprzedaży i najmu

345 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

345 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wielkopole,Kielce

756 000 zł72 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 72 m Kielce, ul. Górna | Blok z 2022 r. Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m, położone na nowoczesnym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Na Stoku,Kielce

574 000 zł56 m² 10 222,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie, po remoncie. Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod wynajem Zarezerwowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zapolskiej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

673 200 zł73 m² 9 184,17 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany. Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie, po remoncie. Brak podatku pcc Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Bocianek,Kielce

799 000 zł64 m² 12 391,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta bez prowizji od kupującego! Posiadam w ofercie do sprzedaży słoneczne, bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,48 m 2 , usytuowane na czwartym piętrze w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puscha

Ślichowice I,Kielce

1 950 zł65 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 mkw położone na parterze w budynku IV piętrowym przy ul. Puscha na os. Ślichowice I. Mieszkanie składa się z salonu, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

349 000 zł51 m² 6 883,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dwupak inwestycyjny w ścisłym centrum Kielc ul. Jana Pawła II.ROI ok. 15% doskonała okazja inwestycyjna pod wynajem krótko- lub długoterminowy. Opcje aranżacyjne: 1. Dwupak inwestycyjny 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Jagiellońskie,Kielce

415 000 zł48 m² 8 645,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie o powierzchni 48 mkw. składające się z 3 pokoi, kuchni widnej, łazienki wc razem i przedpokoju. Usytuowane jest na 2 piętrze 3 piętrowego bloku z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Górna

Kielce,świętokrzyskie

740 000 zł63 m² 11 759,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Apartament Górna 20 C w Kielcach to prawdziwa perła w naszej ofercie gotowe do zamieszkania w pelni umeblowane. Unikalna oferta tylko W naszym biurze Z przyjemnością przedstawimy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Panorama,Kielce

599 000 zł58 m² 10 315,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Atrakcyjny gotowy do wprowadzenia apartament z 2011, znajdujący się w doskonałej do zamieszkania i poszukiwanej lokalizacji -oś Panorama, ul Kołłątaja. W bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiśniowa

Szydłówek,Kielce

529 000 zł51 m² 10 372,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***rezerwacja*** Biuro nieruchomości Great House oferuje na sprzedaż w ofercie na wyłączność piękne, w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 51.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Warszawska

Bocianek,Kielce

619 000 zł46 m² 13 386,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości twoje M Oferuje Mieszkanie w Apartamentowcu 2 pokojowe z ogródkiem na parterze w bloku z 2024 roku. Idealne mieszkanie dla pary lub pod inwestycje. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

460 000 zł46 m² 9 978,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie 46,1 m ksm, ul. Zagórska/szczecińska Na sprzedaż atrakcyjne, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 46,1 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolberga

Czarnów,Kielce

958 000 zł71 m² 13 493 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu luksusową realizację projektu apartamentu o powierzchni 71m2, zlokalizowaną w Kielcach na osiedlu " Przy Parku ". Trzypokojowe mieszkanie, z osobną garderobą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ściegiennego

Barwinek,Kielce

569 000 zł64 m² 8 849,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie o powierzchni 64,30 m kw. składające się z 3 niezależnych pokoi, kuchni widnej, łazienki wc osobno i przedpokoju. Usytuowane jest na 2 piętrze 3 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Na Stoku,Kielce

486 000 zł63 m² 7 699,62 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż Rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze. Idealne mieszkanie dla rodziny! Prezentujemy Państwu 3 pokojowe przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

595 000 zł54 m² 10 967,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości twoje M Oferuje Mieszkanie w Apartamentowcu 3 pokojowe z balkonem na 6 piętrze w bloku z 2024 roku. Idealne mieszkanie dla rodziny lub pod inwestycje. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Kielce,świętokrzyskie

665 000 zł68 m² 9 779,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Sprzedam mieszkanie przy ul. H. Kołłątaja na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie na 1 piętrze z 2 w nowoczesnym bloku z 2012 roku o pow. 68 m2 składa się z dużego salonu, otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Kielce

470 000 zł61 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na 1 piętrze w 5-piętrowym bloku, zlokalizowane w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Pocieszka, bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śląska

Wielkopole,Kielce

595 000 zł59 m² 10 119 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na 1 piętrze w bloku przy ul. Śląskiej 18, ksm. Blok ogrodzony z własnym parkingiem, otoczony drzewami dla prywatności i komfortu. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Centrum,Kielce

508 000 zł49 m² 10 346,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 3 pokoje w Centrum. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 49,10 m2 po generalnym remoncie, znajdujące się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Barwinek,Kielce

425 000 zł58 m² 7 327,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania 3-pokojowego, bez piecyka gazowego bardzo dobra lokalizacja os.BARWINEK - IDEALNY DLA RODZINY. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leszczyńska

Wielkopole,Kielce

660 000 zł66 m² 10 030,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na ul. Leszczyńskiej, ksm na drugim piętrze. Powierzchnia wynosi 65,80m2 W skład wchodzi: - salon z aneksem kuchennym z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Czarnów,Kielce

376 000 zł50 m² 7 496,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Przestronne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem Doskonała lokalizacja dla rodziny, pary. Prezentujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sady,Kielce

2 700 zł54 m² 49,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji od najmcy! Posiadam do wynajęcia stylowe, klimatyczne i komfortowo urządzone mieszkanie o powierzchni 54,01 m 2 , usytuowane na trzecim piętrze w nowym prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Bocianek,Kielce

555 301 zł51 m² 10 970 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Atrakcyjne mieszkanie w cenionej i spokojnej lokalizacji os. Nowy Bocianek, ul. Wyspiańskiego 1b w Kielcach.Położone na najbardziej komfortowym pierwszym piętrze, w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

400 000 zł62 m² 6 451,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Rezerwacja! Są mieszkania, które po prostu są. I są takie, które mają w sobie coś więcej. Na sprzedaż mieszkanie do remontu, które obecnie składa się z 3 pokoi, ale przy niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barwinek

Barwinek,Kielce

540 000 zł60 m² 8 986,52 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Homelia Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie na sprzedaż w Kielcach, na 1 piętrze bloku na Osiedlu Barwinek 22. Na powierzchnię 60,09 m2 składają się: pokój 1 z balkonem (loggią).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piaski,Kielce

549 000 zł57 m² 9 561,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe mieszkanie na spokojnym kameralnym osiedlu - ul. Witosa 97, kielce Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,42 m , położone na 1. piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

610 000 zł50 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokoje Z własnym ogródkiem - przy parku doliny silnicy I zalewu kieleckiego. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania od razu, bez nakładów i stresu. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Świętokrzyskie,Kielce

549 000 zł66 m² 8 328,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Homelia Nieruchomości prezentuje: mieszkanie na sprzedaż na Osiedlu Świętokrzyskim w Kielcach, na 2 piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Piłsudskiego 28. Na powierzchnię mieszkania składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Czarnów,Kielce

399 000 zł47 m² 8 562,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 46,6 m, położonego na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 46,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ostra Górka,Kielce

819 000 zł65 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brak podatku pcc oszczędzasz niemal 18 000 zł! nowość na rynku gotowe do zamieszkania już za 2 miesiące! Mieszkanie na etapie wykończenia pod klucz! W ofercie wykorzystano zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Zagórze,Kielce

1 000 000 zł90 m² 11 163,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferuję na sprzedaż wyjątkową nieruchomość - bezczynszowe mieszkanie 3 pokojowe z pięknie zagospodarowanym tarasem wraz z ogrodem. Mieszkanie znajduje się w zielonej części Kielc na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piekoszowska

Kielce,świętokrzyskie

428 000 zł46 m² 9 204,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości Własny Kąt oferuje Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem po generalnym remoncie, pięknie umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. Rezerwacja! Na Sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piekoszowska

Czarnów,Kielce

370 000 zł55 m² 6 745,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,85 m zlokalizowane w Kielcach os. Czarnów Podstawowe informacje: cena: 370 000 zł Rodzaj własności :pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szydłówek,Kielce

699 000 zł65 m² 10 753,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

! rezerwacja! oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży gotowego, urządzonego mieszkania w nowszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ściegiennego

Centrum,Kielce

2 500 zł64 m² 38,88 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Zarezerwowane! - Proponujemy Państwu do wynajęcia komfortowe mieszkanie położone w centrum Kielc, w początkowej części ul. Ściegiennego. Blok oddany do użytku w 2021 r., wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Turystyczna

Szydłówek,Kielce

3 000 zł57 m² 52,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,15 m2, zlokalizowane na II piętrze w apartamentowcu z 2023 roku, zlokalizowanym przy ul. Turystycznej, na os. Szydłówek, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jurajska

Świętokrzyskie,Kielce

599 000 zł66 m² 9 131,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Biuro Nieruchomości Ckdom prezentuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w Kielcach, przy ulicy Jurajskiej. To miejsce idealne dla rodzin oraz osób ceniących sobie komfort i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Leśniówka,Kielce

760 000 zł60 m² 12 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne, nowoczesne mieszkanie z tarasem i ogródkiem idealne miejsce do życia! Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość, która łączy komfort, funkcjonalność i wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzeszkowej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

512 000 zł65 m² 7 889,06 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,9 m2 zlokalizowane na 6 piętrzę w 7-piętrowy wieżowcu na osiedlu Słoneczne.