dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Kielce - Oferty sprzedaży i najmu

346 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

346 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Ślichowice,Kielce

795 000 zł61 m² 12 990,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta bez prowizji od kupującego! Posiadam do sprzedaży klimatyczne, rozkładowe, komfortowo urządzone mieszkanie o powierzchni 61,20 m 2 , usytuowane na pierwszym piętrze kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barwinek

Barwinek,Kielce

540 000 zł60 m² 8 986,52 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Homelia Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie na sprzedaż w Kielcach, na 1 piętrze bloku na Osiedlu Barwinek 22. Na powierzchnię 60,09 m2 składają się: pokój 1 z balkonem (loggią).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Świętokrzyskie,Kielce

569 000 zł66 m² 8 631,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Homelia Nieruchomości prezentuje: mieszkanie na sprzedaż na Osiedlu Świętokrzyskim w Kielcach, na 2 piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Piłsudskiego 28. Na powierzchnię mieszkania składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kielce

Wielkopole,Kielce

576 472 zł63 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,66 m2 lokalizowane na parterze w nowo budowanej kameralnej inwestycji nieopodal centrum miasta (około 1,4 km) na skraju osiedla ksm. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Ślichowice,Kielce

2 200 zł62 m² 35,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na wynajem 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Ślichowice. Główne atuty mieszkania: - bardzo dobra lokalizacja - 1 piętro - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konarskiego

Wielkopole,Kielce

345 000 zł53 m² 6 509,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni około 53 m2 zlokalizowane na IV piętrze w IV piętrowym budynku przy ul. Konarskiego w Kielcach (os. Ksm). Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Bocianek,Kielce

703 500 zł67 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Stan deweloperski ** brak podatku pcc 2% ** W sprzedaży posiadamy mieszkanie o powierzchni 67m2 zlokalizowane na 1 piętrze w budynku 5piętrowym Inwestycja Parkowe Wzgórze znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leszczyńska

Wielkopole,Kielce

625 000 zł59 m² 10 652,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Oferta bez prowizji od kupującego! Mam przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży przytulne trzypokojowe mieszkanie z dużą loggią, oddzielną kuchnią i dwoma miejscami parkingowymi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowy Świat

Centrum,Kielce

489 000 zł48 m² 10 143,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na II piętrze w X piętrowym budynku z widną bardzo blisko ścisłego centrum miasta przy Dolinie Silnicy - ul. Nowy Świat. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Centrum,Kielce

540 645 zł51 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń i zapytaj o atrakcyjne rabaty dla pierwszych klientów! Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na III piętrze w nowo budowanej inwestycji zlokalizowanej zaledwie 1,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Wietrznia,Kielce

3 000 zł54 m² 55,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajmu nowoczesnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 54 m , znajdującego się na parterze ekskluzywnego osiedla Wietrznia w Kielcach. Do mieszkania przynależy ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Szydłówek,Kielce

340 000 zł44 m² 7 640,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Rezerwacja. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na III piętrze w IV piętrowym bloku przy ul. Marszałkowskiej (os. Szydłówek). Lokal składa się z sypialnia, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wielkopole,Kielce

550 000 zł97 m² 5 670,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 97 m2 zlokalizowane na I piętrze (piętro domu) przy ulicy Wawrzyńskiej. Mieszkanie składa się z: przedpokoju, salonu, dwóch sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Czarnów,Kielce

2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 49 m2 zlokalizowane na II piętrze wieżowca przy ulicy Grunwaldzkiej. Mieszkanie składa się z: przedpokoju, przechodniego salonu, dwóch sypialni, oddzielnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słowackiego

Centrum,Kielce

455 000 zł50 m² 9 178,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Zobacz film z mieszkania: /watch?v=ay2kagabmb4 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na III piętrze w kameralnym budynku w centrum miasta przy ul. Słowackiego. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Centrum,Kielce

315 000 zł46 m² 6 909,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,59 m2 zlokalizowane na IV piętrze w IV piętrowym budynku z cegły przy ul. Żeromskiego w Kielcach. Lokal składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Wielkopole,Kielce

499 000 zł55 m² 9 030,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,26 m2 zlokalizowane na II piętrze w czteropiętrowym budynku przy ul. Pomorskiej w Kielcach. Mieszkanie składa się z: przedpokoju, przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaczmarka

Centrum,Kielce

400 000 zł54 m² 7 407,41 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 zlokalizowane na II piętrze w X piętrowym budynku z windą przy ul. Kaczmarka. Mieszkanie składa się z korytarza, łazienki razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kielce

Wielkopole,Kielce

793 750 zł64 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,5 m2 zlokalizowane na I piętrze nowego, trzypiętrowego bloku na osiedlu ksm. W budynku znajduje się winda. Mieszkanie składa się z: komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Westerplatte

Baranówek,Kielce

699 000 zł79 m² 8 848,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Oferujemy na sprzedaż komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 79 m2 w świetnej lokalizacji przy ul. Obrońców Westerplatte, osiedle Baranówek Mieszanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jesionowa

Szydłówek,Kielce

345 000 zł46 m² 7 582,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na IV piętrze w IV piętrowym budynku przy ul. Jesionowej (os. Szydłówek). Mieszkanie składa się z 1 niezależnego pokoju, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wielkopole,Kielce

2 500 zł71 m² 35,39 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na wynajem zlokalizowane przy ul. Bohaterów Warszawy na osiedlu ksm w Kielcach Lokal ciepły i słoneczny o powierzchni 70,65 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasztanowa

Szydłówek,Kielce

699 000 zł60 m² 11 563,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Promocja - tylko do końca maja obniżona cena aż O 20.000zł! OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO U NAS! Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Ślichowice I,Kielce

700 000 zł56 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sprzedam mieszkanie 56m2, 3 pokoje,2 piętro,środkowe,ciche ,ciepłe,zwroty za czynsz,tylko 3 mieszkania na piętrze,klatki czyste ,zadbane ,winda z poziomu garażu prosto do mieszkania.Mozliwosc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Na Stoku

Dąbrowa,Kielce

2 000 zł63 m² 31,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia przestronnego i funkcjonalnego mieszkania, zlokalizowanego w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie o metrażu 63m znajduje się na 2 piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górna

Kielce,świętokrzyskie

897 000 zł72 m² 12 458 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W sprzedaży posiadamy mieszkanie - Wykończone pod klucz - w nowym bloku z 2023 roku zlokalizowanym przy ulicy Górnej 22 Brak podatku pcc 2% Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Daleka

Sandomierskie,Kielce

470 000 zł59 m² 7 997,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Biuro nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować 3 pokoje mieszkanie na sprzedaż usytuowane na 4 piętrze 4 piętrowego bloku. Lokalizacja: os. Sandomierskie, ul. Daleka Powierzchnia: 58,77m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Andersa

Kielce,świętokrzyskie

6 500 zł85 m² 76,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuje Państwu na wynajem ekskluzywny 3-pokojowy apartament o powierzchni 85,08 m , usytuowany na najwyższym 7. piętrze nowoczesnego budynku w prestiżowej lokalizacji Bella Vista.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Kielce

Kochanowskiego,Kielce

567 000 zł47 m² 12 099,90 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż 3 pokojowy apartament z pięknym widokiem, w prestiżowej lokalizacji. Główne atuty mieszkania: - wysokie 7 piętro, dzięki temu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niska

Centrum,Kielce

1 089 000 zł74 m² 14 816,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

** W sprzedaży ** - brak podatku pcc 2% - \\ Salon z aneksem kuchennym o powierzchni niecałe 35m2 / Apartament 3pokojowy na Śródmieściu Kielc o powierzchni 73,5m2 zlokalizowany na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowa

Szydłówek,Kielce

2 400 zł51 m² 47,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości twoje M oferuje mieszkanie na wynajem 3 pokoje po generalnym remoncie w dzielnicy Szydłówek doskonałe dla pary, rodziny lub studentów. Na wynajem 3 pokoje w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagnańska

Głęboczka,Kielce

664 000 zł54 m² 12 296,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 54m2 usytuowane na 3 piętrze w bloku 5piętrowym z 2019 roku Mieszkanie zostało odświerzone i nadaje się do wejścia (po dokupieniu jednego łóżka w pokoju) Dużym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

819 565 zł86 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Prestiżowy apartament 86,27 m w samym sercu Kielc tylko 40 m od Ratusza Idealna lokalizacja pod wynajem krótkoterminowy, kancelarię lub ekskluzywne mieszkanie. Biuro Nieruchomości Witaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kielce

Centrum,Kielce

693 448 zł71 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w standardzie deweloperskim o pow. 70,76 m2, zlokalizowane w nowej IV piętrowej inwestycji położonej w centrum Kielc. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

289 000 zł47 m² 6 201,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga - trwa remont kamienicy! obecnie przepropwadzany jest remont klatek schodowych, następnie będzie wykonany remont elewacji oraz dachu. Remont klatek obejmuje m.in wymianę instalacji elektrycznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szydłówek,Kielce

529 000 zł51 m² 10 372,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji od kupującego! Jeśli szukasz przytulnego, trzypokojowego mieszkania po generalnym remoncie, położonego na osiedlu Szydłówek, ta oferta na pewno Cię zainteresuje! To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Panorama,Kielce

632 382 zł58 m² 10 890 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Atrakcyjny gotowy do wprowadzenia apartament z 2011, znajdujący się w doskonałej do zamieszkania i poszukiwanej lokalizacji -oś Panorama, ul Kołłątaja. W bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Kielce

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Własny Kąt Oferuje na sprzedaż Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem do własnej aranżacji, w Centrum Kielc. Doskonała lokalizacja dla inwestora pod wynajem oraz dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hoża

Czarnów,Kielce

479 000 zł48 m² 10 041,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 47,7 m po generalnym remoncie gotowe do zamieszkania! Kielce, czarnów ul. Szumana / naprzeciwko Biedronki Dostępne od zaraz! | Parking tylko dla mieszkańców (szlaban).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warszawska

Centrum,Kielce

650 000 zł50 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/5