dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Kielce - Oferty sprzedaży i najmu

345 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

345 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orkana

Uroczysko,Kielce

514 000 zł49 m² 10 468,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie. Wyjątkowa lokalizacja dla rodziny lub pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Solidarności

Wielkopole,Kielce

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w nowo powstałej inwestycji Dzielnica Kielczanka, przy ul. Solidarności w Kielcach. Na powierzchnię 47 m2 składają się: salon z aneksem kuchennym, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Sady,Kielce

459 000 zł46 m² 9 935,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje 3 pokojowe mieszkanie, w doskonałej lokalizacji Idealne pod wynajem Główne atuty nieruchomości: - trzy pokoje - doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Sady,Kielce

459 000 zł47 m² 9 828,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży lub zamiany! Gotowe mieszkanie dla inwestora 3300 zł przychodu z wynajmu. Prezentujemy Państwu na sprzedaż lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

2 600 zł57 m² 45,61 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji od najemcy! Posiadam w ofercie do wynajęcia klimatyczne mieszkanie o powierzchni 57 m 2 , usytuowane na dziewiątym piętrze w nowym prestiżowym budynku Plaza Tower.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tektoniczna

Ślichowice,Kielce

629 000 zł66 m² 9 530,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie Kielce, ślichowice, ul. Tektoniczna | powierzchnia użytkowa: 63 m | 3. piętro | Rok budowy: 2011 Cena: 629 000 zł (możliwa zamiana na mniejsze w nowym budownictwie) Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzyżanowskiej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

499 000 zł59 m² 8 515,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Biuro nieruchomości ckdom ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,6 m, położone na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Marii Krzyżanowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Uroczysko,Kielce

564 000 zł59 m² 9 494,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Ustawnego, dwustronnego, 3 pokojowego mieszkania po generalnym remoncie Idealne dla rodziny jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Na Stoku,Kielce

355 000 zł40 m² 8 964,65 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Tylko U nas! nowa cena! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert oferuje na sprzedaż ciekawe 3 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 40 m2. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Słoneczne Wzgórze,Kielce

499 000 zł59 m² 8 513,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Własny Kąt oferuje na sprzedaż : 3 pokojowe mieszkanie o pow. 58,61m2 w Kielcach na osiedlu Słoneczne Wzgórze. Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Dolomitowa

Podkarczówka,Kielce

530 000 zł54 m² 9 829,38 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Do zaoferowania mam wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na Podkarczówce. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w bloku z windą i jest idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Kielce

459 000 zł44 m² 10 479,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Sprzedam piękne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone w centrum Kielc przy ul. Zagórskiej. Mieszkanie jest 3-pokojowe, znajduje się na 1. piętrze w 3-piętrowym budynku, świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kaznowskiego

Ślichowice,Kielce

1 500 zł48 m² 31,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na os. Ślichowice, ul. Kaznowskiego. Powierzchnia 48 m2. Parter w III piętrowym bloku z 2005r. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamenhofa

Szydłówek,Kielce

479 000 zł46 m² 10 413 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2, usytuowane na wysokim parterze w solidnym bloku z cegły zlokalizowanym przy ul. Zamenhofa 8. W skład mieszkania wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karłowicza

Wielkopole,Kielce

555 000 zł50 m² 11 189,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o bardzo wysokim standardzie, położonego w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy przy ul. Mieczysława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zagnańska

Świętokrzyskie,Kielce

639 000 zł58 m² 11 017,20 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe apartament o powierzchni 58 m2.na ul. Zagnańskiej w plazza Mieszkanie znajduję się na 8 piętrze w bloku 16 piętrowym z winda Blok zabezpieczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Panorama,Kielce

649 999 zł58 m² 11 193,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Atrakcyjny gotowy do wprowadzenia apartament z 2011, znajdujący się w doskonałej do zamieszkania i poszukiwanej lokalizacji -oś Panorama, ul Kołłątaja. W bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ślichowice,Kielce

2 300 zł64 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,4 m2 z dodatkowo zabudowanym przedpokojem - 5,9 m2., w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Ślichowice przy ul. Massalskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

334 121 zł51 m² 6 590,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga - trwa remont nieruchomości! obecnie przepropwadzany jest remont klatek schodowych, następnie będzie wykonany remont elewacji oraz dachu Mieszkanie w doskonałej lokalizacji - idealne centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

374 999 zł63 m² 5 942,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Idealane mieszkanie inwestycyjne! roi 10-12%! uwaga - trwa remont nieruchomości! obecnie przepropwadzany jest remont klatek schodowych, następnie będzie wykonany remont elewacji oraz dachu Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

306 999 zł47 m² 6 587,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga - trwa remont kamienicy! obecnie przepropwadzany jest remont klatek schodowych, następnie będzie wykonany remont elewacji oraz dachu Mieszkanie w doskonałej lokalizacji - idealne centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

729 000 zł67 m² 10 880,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży mieszkania C5 na pierwszym piętrze w stanie deweloperskim. Sprzedam trzypokojowe mieszkanie 67m2 w inwestycji parkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczecińska

Wielkopole,Kielce

405 000 zł46 m² 8 766,23 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Rezerwacja! Scyzoryk Nieruchomości przedstawia na sprzedaż: dwupokojowe mieszkanie 46,2m2 po generalnym remoncie pod klucz, usytuowane jest na 8 piętrze. Z przyjemnością przedstawiam Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świętokrzyskie,Kielce

664 000 zł54 m² 12 296,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości Oakestate oferuje na sprzedaż: piękne, nowoczesne i funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie 54m2 plus przestronny balkon 12m2 -> blok 2021r. -> piętro 3 z 5 -> W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świerkowa

Świętokrzyskie,Kielce

879 000 zł78 m² 11 211,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Biuro Nieruchomości Ck Dom prezentuje mieszkanie 3 pokojowe na Osiedlu Pod Telegrafem położone przy ulicy Świerkowej w 4 kondygnacyjnym bloku. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

318 126 zł49 m² 6 499 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga - trwa remont budynku! obecnie przepropwadzany jest remont klatek schodowych, następnie będzie wykonany remont elewacji oraz dachu Mieszkanie w doskonałej lokalizacji - idealne centrum miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Sady,Kielce

459 000 zł46 m² 9 935,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje 3 pokojowe mieszkanie, w doskonałej lokalizacji Idealne pod wynajem Główne atuty nieruchomości: - trzy niezależne pokoje - doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Bocianek,Kielce

703 000 zł67 m² 10 492,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w bloku z 2024r Parkowe Wzgórze ul, warszawska Lokal o powierzchni 67m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Solidarności

Słoneczne Wzgórze,Kielce

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie na Dzielnicy Kielczanka. Mieszkanie zostanie w pełni wyposażone. Obecnie kompletne wyposażenie znajduje się w salonie , kuchni i łazience. Pozostałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

326 469 zł50 m² 6 590 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Czarnów,Kielce

343 000 zł47 m² 7 365 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,57 m , zlokalizowane blisko centrum Kielc, przy ulicy Jagiellońskiej. Mieszkanie znajduje się na parterze w czteropiętrowym bloku. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnowska

Kielce,świętokrzyskie

367 000 zł51 m² 7 167,97 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Interesujące mieszkanie, znajdujące się w samym centrum miasta - ul Czarnowska. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, w atrakcyjnej cenie! tylko 7499 zł za m2! Prawdopodobnie najtańsze takie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Czarnów,Kielce

342 000 zł47 m² 7 276,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 46,57 m , położone w pobliżu centrum Kielc, przy ulicy Jagiellońskiej. Mieszkanie znajduje się na parterze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Na Stoku,Kielce

464 000 zł58 m² 7 983,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z widną kuchnią na 3 piętrze. Idealne mieszkanie dla rodziny! Prezentujemy Państwu 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karczówkowska

Centrum,Kielce

407 000 zł54 m² 7 593,28 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! premium apartment prezentuje na sprzedaż : Przestronne mieszkanie 3 pokojowe o pow.53,60m2 w bardzo dobrej lokalizacji w Centrum Kielc z bardzo pięknym widokiem na miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wielkopole,Kielce

2 100 zł54 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przestronne mieszkanie w samym sercu Kielc, idealne dla osób ceniących wygodę i bliskość do miejskich atrakcji. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

719 010 zł53 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży nowego, gotowego mieszkania w pożądanej lokalizacji nad zalewem! Nie masz ochoty szukać odpowiedniej ekipy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kołłątaja

Podkarczówka,Kielce

699 000 zł70 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość zlokalizowaną na trzecim piętrze w bloku III piętrowym przy ul. Kołłątaja w Kielcach. Na powierzchnię 70 m2 składa się: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Panoramiczna

Centrum,Kielce

469 000 zł46 m² 10 195,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Scyzoryk Nieruchomości przedstawia na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 46 m2,zlokalizowane w Centrum przy ulicy Panoramicznej. Mieszkanie idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Kielce,świętokrzyskie

698 000 zł58 m² 11 989 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Tylko W naszym biurze bez prowizji leszczynska 69f - teren ogrodzony, tylko dla mieszkańców! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 58,22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Pod Telegrafem,Kielce

799 000 zł96 m² 8 322,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż Przestronne 3 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni.