dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Kielce - Oferty sprzedaży i najmu

345 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

345 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

575 000 zł49 m² 11 673 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja. Opis nieruchomości Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na ul Okrzei przy Parku - Dolina Silnicy w Kielcach. Na niespełna 49,26m powierzchni składa się: przestronny w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Barwinek

Barwinek,Kielce

450 000 zł65 m² 6 933,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze! na kameralnym, ogrodzonym osiedlu z dala od miejskiego zgiełku. Prezentujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hoża

Czarnów,Kielce

320 000 zł57 m² 5 614 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 57m2 ul Hoża os Czarnów W skład którego wchodzą - 3 pokoje -balkon - widna kuchnia -łazienka z wc -przedpokój -przynależy piwnica Lokal na 9 piętrze w bloku 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Bocianek,Kielce

319 000 zł47 m² 6 744 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane przy ul. Gałczyńskiego, na osiedlu Bocianek Mieszkanie usytułowane na 3 piętrze w bloku po termomodernizacji, ciepłe i słoneczne. Osiedle spokojne, pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bernardyńska

Karczówka,Kielce

465 000 zł52 m² 8 987,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Tylko U nas W ofercie unikalne mieszkanie o powierzchni niemalże 52m2 z widokiem na Karczówkę. Nasza nieruchomość znajduję się na starannie zaprojektowanym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zagnańska

Centrum,Kielce

2 950 zł57 m² 51,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu nowy, całkowicie wyposażony i bardzo nowoczesny apartament, zlokalizowany w nowym apartamentowcu patio vitae przy ulicy Zagnańskiej w Kielcach w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Planty

Centrum,Kielce

510 000 zł67 m² 7 658 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Apartament 66,6 m2 ul Planty Centrum nowe budownictwo z miejscem postojowym dwupoziomowe w skład lokalu wchodzą - 3 osobne pokoje - widna kuchnia - 2 łazienki -przedpokój -miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Na Stoku,Kielce

419 000 zł59 m² 7 126 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane Na Stoku. Nieruchomość jest idealną propozycją dla osób ceniących sobie spokój, ciszę i piękno krajobrazu Gór Świętokrzyskich. Mieszkanie jest usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazurska

Wielkopole,Kielce

448 900 zł55 m² 8 162 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Stan idealny! Na sprzedaż umeblowane mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54,8m2 na osiedlu ksm. Mieszkanie znajduje w bloku 10piętrowym z windą w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Centrum,Kielce

339 000 zł54 m² 6 278 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe Kielcach o powierzchni 54m2. Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzi: - salon z balkonem typu loggia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prosta

Centrum,Kielce

449 000 zł69 m² 6 531,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Rezerwacja! Na sprzedaż jedyne w swoim rodzaju, dwupoziomowe mieszkanie znajdujące się w nowo dobudowanej (2013 rok) kondygnacji w budynku przy ul. Prosta 13 w Kielcach. To świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Centrum

Centrum,Kielce

2 800 zł56 m² 50 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe trzy pokojowe , komfortowe mieszkanie pod klucz usytuowane na 13 piętrze w 16 piętrowym apartamentowcu plaza tower oddanym do użytku w 2022 r. W budynku znajdują się 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Centrum,Kielce

343 000 zł52 m² 6 596 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie 52 m2 ul Żeromskiego Centrum W skład którego wchodzą - 3 widne samodzielne pokoje - widna osobna kuchnia -duży przedpokój -łazienka -osobne wc -przynależy duża piwnica Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Uroczysko,Kielce

397 970 zł47 m² 8 467 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja!na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Uroczysko o powierzchni 47m2. Bez piecyka gazowego! Mieszkanie znajduje się na parterze w apartamentowcu. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Warszawy

Wielkopole,Kielce

398 000 zł55 m² 7 262,77 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mam przyjemność przedstawić Państwu opis uroczego mieszkania o powierzchni 54,8 m , usytuowanego na malowniczym osiedlu ksm w Kielcach. To wyjątkowe mieszkanie spełni oczekiwania każdej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Świętokrzyskie,Kielce

458 000 zł66 m² 6 947,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż oferujemy piękne, jasne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,92m2, mieszkanie zlokalizowane przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego na osiedlu Świętokrzyskim, w mieszkaniu zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Centrum,Kielce

419 000 zł62 m² 6 704 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w Centrum w Kielcach o powierzchni 62,5m2. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzi: - 2 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meissnera

Kielce,świętokrzyskie

525 000 zł64 m² 8 267,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone przy ul. Meissnera o powierzchni 64 m2 na osiedlu Pod Dalnią. Usytuowane na wysokim parterze w bloku trzy piętrowym. Na powierzchnię 64 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okrzei

Uroczysko,Kielce

650 000 zł75 m² 8 667 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 75m2 na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku. Mieszkanie znajduje się na os. Uroczysko przy ul. Okrzei. W skład mieszkania wchodzą: - 3 pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazurska

Wielkopole,Kielce

449 000 zł55 m² 8 193,43 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę Sprzedaży Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Doskonała lokalizacja dla osób ceniących sobie komfort mieszkania blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarnowska

Centrum,Kielce

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie usytuowane na 5 piętrze w samym Centrum Kielc - ul. Czarnowska Na powierzchnię 45 m 2 składa się: salon / jadalnia, pokój /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żelazna

Centrum,Kielce

360 000 zł68 m² 5 286 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane przy ul. Żelaznej w Centrum Lokal ciepły i słoneczny położony na 2 piętrze w kamienicy po termomodernizacji, zabezpieczonej domofonem. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Złota

Centrum,Kielce

637 200 zł59 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferujemy do sprzedaży luksusowy apartament o pow. 58,81 m 2, położony w ścisłym centrum miasta, przy ul. Złotej. Budynek o ciekawej, nowoczesnej architekturze, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Romualda

Kielce,świętokrzyskie

725 000 zł56 m² 12 995,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wykończony pod klucz apartament na ostatnim piętrze VIII/VIII w nowej inwestycji u zbiegu ulic Romualda i Leszczyńskiej. To świetna propozycja dla osób ceniących swój czas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Wielkiego

Gwarków,Kielce

580 000 zł70 m² 8 286 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferujemy do sprzedaży nowoczesne, luksusowe mieszkanie zlokalizowane w zachodniej części miasta, w cichej spokojnej dzielnicy .W pobliżu rozległe, zielone tereny spacerowe, rezerwat przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kochanowskiego,Kielce

613 000 zł47 m² 12 992,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedam apartament wyposażony I urządzony pod klucz W standardzie premium w bloku z 2023r. Najlepsza lokalizacja W mieście! wyposażone wraz Z agd I meblami! idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Solidarności

Kochanowskiego,Kielce

450 200 zł54 m² 8 298,62 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dzielnica Kielczanka nowoczesne osiedle powstające przy Alej Solidarności oraz ul. Górnej składające się z 5 budynków 10 piętrowych, budowane etapami Oferujemy do sprzedaży mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

264 000 zł50 m² 5 280 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Świetna lokalizacja! mieszkanie jasne I ustawne! do kapitalnego remontu! Opiekun oferty > tel. Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jesionowa

Sady,Kielce

365 400 zł58 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 58m2 ul Jesionowa os Sady W skład którego wchodzą: -3 osobne pokoje -osobna widna kuchnia -przedpokój -przynależy piwnica Lokal na 2 piętrze w 4 piętowym bloku zabezpieczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chęcińska

Centrum,Kielce

375 000 zł47 m² 7 979 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku przy ul. Chęcińskiej w Centrum. Mieszkanie składające się z: - 3 pokoi - aneksu kuchennego - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Składowa

Kielce,świętokrzyskie

360 000 zł76 m² 4 736,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko u Nas w ofercie mieszkanie 76 m2 w Centrum Kielc. Lokal mieszkalny znajduję się na ulicy Składowej, w bezpośredniej okolicy dworzec pks, dyskont sieci Biedronka. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kowalczewskiego

Ślichowice,Kielce

445 000 zł65 m² 6 867 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane przy ul. Sylwestra Kowalczewskiego na osiedlu Ślichowice Lokal ciepły i słoneczny, usytułowany na 2 piętrze w bloku. Na powierzchnię 64,8m2, składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malskiej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

384 000 zł60 m² 6 389,35 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę Sprzedaży lub Zamiany Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem bez piecyka. Doskonała lokalizacja dla Rodziny, pary lub pod wynajem! Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

601 484 zł70 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Charakterystyka >apartament 69,94 m2 >inwestycja rozpoczęta w 2022 roku >bezpośrednie sąsiedztwo natury >najwyższa jakość rozwiązań budowlanych >lokalizacja - nieopodal centrum >3 min od zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzeszkowej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

2 400 zł65 m² 37 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po generalnym remoncie dla pierwszego najemcy. Mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane przy ul. Orzeszkowej na Oś. Słonecznym wzgórzu. Mieszkanie położone na 3 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Warszawska

Bocianek,Kielce

527 700 zł64 m² 8 299,78 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

A1 > Mieszkanie w stanie deweloperskim 63,58 m2. >komunikacja 7,59 m2 >garderoba 1,85 m2 >łazienka 3,48 m2 >salon+kuchnia 23,41 m2 >sypialnia 12,81 m2 >pokój 8,62 m2 >garderoba 3,64 m2 >wc 2,18 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

380 000 zł59 m² 6 397,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie w stanie do zamieszkania! Idealne dla rodziny! Oferujemy mieszkanie o powierzchni 59,40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bąkowa

Pod Telegrafem,Kielce

2 800 zł55 m² 51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jedyne W swoim rodzaju dla wyjątkowego klienta nowoczesny styl, elegancki I na czasie Mieszkanie o powierzchni 55m2 o bardzo nowoczesnym układzie wnętrza, nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szczepaniaka

Baranówek,Kielce

499 000 zł54 m² 9 309,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament W nowej prestiżowej inwestycji, otoczony terenami zielonymi, w centrum kielc. Przestronny 3 pokojowy apartament w Centrum Kielc Idealne mieszkanie dla rodziny lub pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Petyhorska

Baranówek,Kielce

425 000 zł55 m² 7 769,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferta bez prowizji od kupującego! Tylko w home perfect. Posiadamy na sprzedaż słoneczne, dwustronne, rozkładowe mieszkanie z pięknym widokiem na zieleń, usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czarnów

Czarnów,Kielce

339 000 zł56 m² 6 054 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 56m2 na 1 piętrze z dwoma nowoczesnymi windami. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Czarnów. W skład 56 m2 mieszkania wchodzi: - 3 pokoje, -.