dowolna

Apartamenty Kielce - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kaznowskiego

Ślichowice,Kielce

1 500 zł48 m² 31,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na os. Ślichowice, ul. Kaznowskiego. Powierzchnia 48 m2. Parter w III piętrowym bloku z 2005r. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Radomska

Kielce,świętokrzyskie

427 340 zł44 m² 9 770 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjne mieszkanie w nowej inwestycji w okolicach ulicy Radomskiej. Z balkonu rozciąga się piękny widok na góry świętokrzyskie! Mieszkanie o ogromnym potencjale inwestycyjnym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zagnańska

Świętokrzyskie,Kielce

639 000 zł58 m² 11 017,20 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe apartament o powierzchni 58 m2.na ul. Zagnańskiej w plazza Mieszkanie znajduję się na 8 piętrze w bloku 16 piętrowym z winda Blok zabezpieczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

380 000 zł33 m² 11 515,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania przy ulicy Klonowej w Kielcach mieszkanie o pow. 33 m2, usytuowane w czterokondygnacyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Panorama,Kielce

649 999 zł58 m² 11 193,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Atrakcyjny gotowy do wprowadzenia apartament z 2011, znajdujący się w doskonałej do zamieszkania i poszukiwanej lokalizacji -oś Panorama, ul Kołłątaja. W bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Radomska

Kielce,świętokrzyskie

426 902 zł44 m² 9 760 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Centrum,Kielce

1 694 000 zł154 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

! nowa cena! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert oferuje Apartament o powierzchni 153,68 m2 zlokalizowany na 11 piętrze w 16 piętrowej inwestycji plaza tower przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Radomska

Kielce,świętokrzyskie

304 463 zł32 m² 9 399,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjne mieszkanie w nowej inwestycji w okolicach ulicy Radomskiej. Mieszkanie o ogromnym potencjale inwestycyjnym oraz designerskim - duża otwarta przestrzeń dzienna! Widne, przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Radomska

Świętokrzyskie,Kielce

294 692 zł30 m² 9 889 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga - cena na poziomie mieszkania używanego, na rynku wtórym, w stanie do remontu! Mieszkanie dwupokojowe, z atrakcyjnym widokiem z okien na Góry Świętokrzyskie Mieszkanie widne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Radomska

Świętokrzyskie,Kielce

434 999 zł33 m² 13 302,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zostań pierwszym właścicielem tego uroczego gotowego do wprowadzenia mieszkania! Mieszkanie dwupokojowe z 2025r, z atrakcyjnym widokiem z okien i balkonu na Góry Świętokrzyskie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Bocianek,Kielce

703 000 zł67 m² 10 492,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w bloku z 2024r Parkowe Wzgórze ul, warszawska Lokal o powierzchni 67m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Solidarności

Słoneczne Wzgórze,Kielce

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie na Dzielnicy Kielczanka. Mieszkanie zostanie w pełni wyposażone. Obecnie kompletne wyposażenie znajduje się w salonie , kuchni i łazience. Pozostałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, al. Wieków Kielc

Centrum,Kielce

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Kawalerka z tarasem w apartamentowcu ventus - ścisłe centrum miasta Wolne od zaraz! Oferujemy mieszkanie o powierzchni 35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Radomska

Świętokrzyskie,Kielce

296 987 zł30 m² 9 966 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga - cena na poziomie mieszkania używanego, na rynku wtórym, w stanie do remontu! Mieszkanie bardzo "widne", narożne, dwustronna ekspozycja, południowo - wschodnia! Mieszkanie dwupokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

719 010 zł53 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży nowego, gotowego mieszkania w pożądanej lokalizacji nad zalewem! Nie masz ochoty szukać odpowiedniej ekipy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Podkarczówka,Kielce

445 000 zł40 m² 10 987,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Witam. Posiadam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,5m2,na osiedlu Panorama. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze i składa się z Salonu Sypialni Oddzielnej kuchni Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Kielce,świętokrzyskie

698 000 zł58 m² 11 989 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Tylko W naszym biurze bez prowizji leszczynska 69f - teren ogrodzony, tylko dla mieszkańców! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 58,22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Barwinek,Kielce

595 000 zł53 m² 11 303,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

** tylko U nas ** W ofercie posiadamy mieszkanie 52,64m2 z balkonem 5,7m2 usytuowane na 5 piętrze w bloku z 2014 r * * Mieszkanie nie wymaga żadnego wkładu finansowego by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niska

Kochanowskiego,Kielce

399 000 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Tylko U nas W ofercie na wyłączność W pobliżu collegium medicum Uniwersytet Jana Kochanowskiego premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjny apartament typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kielce

Ślichowice,Kielce

2 000 zł41 m² 48,47 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na wynajem 2 pokojowe mieszkanie w nowym apartamentowcu Główne atuty mieszkania: - nowe budownictwo - nowocześnie urządzone - miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Bocianek,Kielce

683 000 zł51 m² 13 298,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,36 m2 zlokalizowane na 5 piętrze, w 5-piętrowym apartamentowcu z 2024 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wielkopole,Kielce

435 000 zł36 m² 11 986,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż nowej inwestycji obok al. Solidarności! Na sprzedaż mieszkanie dwu -pokojowe o powierzchni 36,29 m2 z dużym tarasem około 9 m2. Mieszkanie słoneczne, położone na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Domaszowska

Kielce,świętokrzyskie

510 000 zł50 m² 10 099 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brak prowizji od kupującego **mieszkanie** Zapraszam na prezentację ciekawego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Domaszowskiej w Kielcach. Mieszkanie znajduje się na parterze do którego przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sabinówek

Głęboczka,Kielce

813 000 zł65 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości "oakestate" ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę mieszkania , która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ta przepiękna i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kielce

Centrum,Kielce

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro ck dom ma przyjemność zaprezentować apartament w jednej z najbardziej pożądanej i prestiżowej lokalizacji w centrum Kielc, al. IX wieków Ventus living. Apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Kielce,świętokrzyskie

3 300 zł68 m² 48,53 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji komfortowy apartament do wynajęcia Apartament składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - dwóch pokoi - przedpokoju - łazienki z wc - pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wielkopole,Kielce

569 000 zł53 m² 10 701,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Własny Kąt prezentuje wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 53,17 m z komórką lokatorską (2,68 m ), zlokalizowane na 3. piętrze pięciopiętrowego apartamentowca na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

780 000 zł55 m² 14 168,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe i niezwykle komfortowe mieszkanie o powierzchni 55,05 m2, zlokalizowane na drugim piętrze apartamentowca Rezydencja klonova, przy ulicy Klonowej w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Leszczyńska

Świętokrzyskie,Kielce

559 000 zł51 m² 11 006,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomości Ckdom prezentuje na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w Kielcach, przy ulicy Leszczyńskiej, w atrakcyjnej okolicy, która zapewnia doskonały dostęp do różnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zagnańska

Centrum,Kielce

442 000 zł41 m² 10 902,80 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Zagnańskiej. Ta nowoczesna nieruchomość znajduje się w apartamentowcu Plaza Tower II, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zagnańska

Piaski,Kielce

664 000 zł54 m² 12 296,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować mieszkanie 54m2 w wysokim standardzie,osiedle Patio Vita W skład nieruchomości wchodzą: - salon z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zagnańska

Centrum,Kielce

499 000 zł42 m² 11 881 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja! Na sprzedaż: dwupokojowy apartament w Plaza Tower ul. Zagnańska 90a - stan deweloperski. Idealna lokalizacja dla inwestycji pod wynajem krótkoterminowy (booking/airbnb) lub dla singla, czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

409 000 zł38 m² 10 800,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Biuro Nieruchomości Terra Home oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,87 m, położone na parterze 3-piętrowego budynku z 2011 roku, na zamkniętym osiedlu, zabezpieczonym domofonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klonowa

Sady,Kielce

2 500 zł98 m² 25,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania 98,1 m2 ul Klonowa 9 w Kielcach Blok z 2002 roku po termomodernizacji zabezpieczony domofonem Do Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

1 650 zł28 m² 58,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w nowym bloku na ul. Klonowej w Kielcach. Budynek z 2023r. Mieszkanie nowe, pomalowane, czyste. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

399 000 zł27 m² 14 966,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowa cena! Oferujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę z 8 m2 tarasem w nowym budownictwie o wysokim standardzie wykonania w jednej z nowych inwestycji na ul. Okrzei. Komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

485 000 zł35 m² 13 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Witam, do sprzedania mam piękne mieszkanie o powierzchni 35 m w centrum Kielc gotowe do zamieszkania od zaraz. Całe wyposażenie zostaje w mieszkaniu, cały sprzęt agd. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Domaszowska

Kielce,świętokrzyskie

779 000 zł66 m² 11 891,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,51 m2, położone na 2 piętrze kameralnego, kilkurodzinnego apartamentowca zlokalizowanego blisko ścisłego centrum przy ul. Domaszowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Bocianek,Kielce

674 500 zł50 m² 13 490 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować Apartament Premium w prestiżowej części Bocianek Parkowe Wzgórze Mieszkanie 50m2 ul Warszawska os Nowy Bocianek w skład którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Artylerzystów

Baranówek,Kielce

850 000 zł67 m² 12 724,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży nowego, gotowego mieszkania w pożądanej lokalizacji w niesamowitej okolicy! Nie masz ochoty szukać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Szydłówek,Kielce

923 000 zł70 m² 13 197 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023