dowolna

Apartamenty Kielce - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

180 ogłoszeń

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości twoje M oferuje mieszkanie na wynajem 2 pokoje w Apartamentowcu w Centrum doskonałe dla pary, singla. Wolne od zaraz. Na wynajem 2 pokoje w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

554 000 zł41 m² 13 512,20 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament 2-pokojowy Z tarasem 100 m -blisko galerii echo- nowa inwestycja sky trust I etap Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje wyjątkowy apartament w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł54 m² 11 481,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie - ul. Jeleniowska, kielce 54 m I piętro |620 000 zł - cena do negocjacji Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, w nowoczesnym budynku i z.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł55,79 m² 12 493,28 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe w prestiżowym apartamentowcu Sky Trust Idealna lokalizacja - świetne na start lub inwestycję pod.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 199 zł29 m² 75,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Oakestate oferuje: nowoczesne 2 pokoje w standardzie premium | ksm Kielce | garaż w cenie Szukasz miejsca, w którym wszystko jest nowe, dopracowane i po prostu.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł63 m² 10 936,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży gotowego, urządzonego mieszkania w nowszym budownictwie z 2010.

Szczegóły ogłoszenia

557 000 zł52,08 m² 10 695,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż apartament z 2010 roku os. Podkarczówka, winda, balkon, garaż, komórka. Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 000 zł56,65 m² 14 298,32 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży nowego, nigdy niezamieszkałego, czteropokojowego mieszkania w standardzie premium, świeżo po wykończeniu w 2026 r. w nowym apartamentowcu w Inwestycji Dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

1 416 100 zł119 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowy, niezwykle klimatyczny apartament z antresolą w Kielcach na oś. Ślichowice. To propozycja dla osób, które szukają mieszkania innego niż wszystkie przestronnego,.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 zł32 m² 68,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w miejscu, które robi wrażenie od pierwszego kroku | 2 pokoje premium | Kielce ksm | garaż Osoba odpowiedzialna za transakcję : Grzegorz Gołębiowski tel:   .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 335 zł48,29 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

| nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,29 m2 zlokalizowane na III piętrze nowego budynku zlokalizowanego na osiedlu ksm, przy ul. Bohaterów Warszawy. W skład lokalu wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł43,80 m² 50,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i garażem - centrum miasta Na wynajem nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 43,8 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 000 zł51 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa oferta na wyłączność tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje wyjątkowy zespół pokojowy zlokalizowany tuż przy malowniczym Zalewie Kieleckim, w inwestycji Klonowy Bulwar.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł25,14 m² 79,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Nowoczesna kawalerka w ścisłym centrum Kielc - Apollo bulvar Wysoki standard wykończenia Na wynajem apartament o powierzchni 25,14.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

913 320 zł76,11 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

| nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,11 m2 z tarasem o powierzchni 11,79 m2, dostępne na II piętrze w budynku przy ul. Karskiego, na osiedlu Pod Telegrafem. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

658 900 zł57 m² 11 559,65 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem gotowe do wprowadzenia! Mieszkanie, w którym odpoczniesz od zgiełku miasta nie rezygnując z jego wygody. Na sprzedaż oferuję nowe, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

707 000 zł59,40 m² 11 902,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z tarasem - Patio Vita wysoki standard | gotowe do zamieszkania Z przyjemnością prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł46,11 m² 13 337,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

| na sprzedaż nowe, wykończone pod klucz 2-pokojowe mieszkanie o pow. 46,11 m2 z tarasem 14,36 m2 zlokalizowane na parterze w 4 piętrowym apartamentowcu z 2023 r. przy ul. 1 maja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

431 784 zł39,98 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska Brak podatku pcc szczegółowe parametry mieszkania W kolekcji zdjęć Przedstawiamy Państwu nową inwestycję -nowoczesny, kameralny budynek mieszkalny ,zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł50 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży naprawdę przytulnego i w pełni wykończonego mieszkania o powierzchni 50 m , zlokalizowanego na wysokim parterze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

768 000 zł59,10 m² 12 994,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż kameralny apartament zlokalizowany na osiedlu Baranówek w ul. Obrońców Westerplatte Kielcach, przygotowane Pod Klucz i objęte gwarancją na.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni około 40m2. Nowe budownictwo, dobrze ocieplone, opomiarowanie według zużycia (woda,gaz,prąd). Brak czynszu. Wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty agd,.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł101,95 m² 13 722,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Lokalizacja: ul. Poleska, w sąsiedztwie sklepów, zaledwie 5 minut od galerii handlowej. Okolica cechuje się spokojem i ciszą, zapewniając jednocześnie bliskość do centrum. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł76,94 m² 9 357,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Okazja! Funkcjonalne, świetnie skomunikowane mieszkanie w nowym Apartamentowcu. Do sprzedaży uroczy apartament o powierzchni 76,94 m2, usytuowany na 3 piętrze 4 kondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 470 zł52,14 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska brak podatku pcc Prezentujemy do sprzedania 52 metrowy apartament, zlokalizowany w bliskiej odległości od kieleckiego Zalewu, na osiedlu Uroczysko. W skład apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł70,78 m² 10 582,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

| na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 70,78 m2 , zlokalizowane na parterze w budynku z 2008 r. na osiedlu Na Stoku w Kielcach. Mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 330 125 zł106,41 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

| nowe, dwupoziomowe 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni 106,41 m2 zlokalizowane na VII i VIII piętrze nowego budynku zlokalizowanego w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł37,66 m² 13 807,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 37,66 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku z windą, w nowoczesnej inwestycji Park Sosnowy II z 2025 roku, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł43,74 m² 9 945,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Atrakcyjne mieszkanie w nowej inwestycji w okolicach ulicy Radomskiej, oferujące piękny widok na Góry Świętokrzyskie z balkonu. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 060 zł69,45 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska brak podatku pcc szczegółowe parametry mieszkania W kolekcji zdjęć Przedstawiamy Państwu nową inwestycję -nowoczesny, kameralny budynek mieszkalny ,zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

380 000 zł39,68 m² 9 576,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 39,68 m usytuowane na parterze 4 piętrowego bloku z 2024 roku. Osiedle Widok to nowa inwestycja zlokalizowana na północy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł60,30 m² 13 250,41 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Design. Jakość. Technologia. Na sprzedaż wyjątkowy apartament klasy premium o powierzchni 60,25 m , położony na 4. (przedostatnim) piętrze nowoczesnego osiedla Parkowe Wzgórze. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł25,73 m² 77,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Kawalerka premium w ścisłym centrum Kielc - Apollo bulvar Wysoki standard wykończenia Na wynajem apartament o powierzchni 25,73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł57,28 m² 11 330,31 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

!rezerwacja! Sprzedaż Funkcjonalnego 3 pokojowego Mieszkania w Becher Eleven Na sprzedaż funkcjonalne i wyposażone 3 - pokojowe mieszkanie położone na 8. piętrze 10-piętrowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł34 m² 65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas Nowoczesny apartament z tarasem na wynajem - Klonowa Wysoki standard wykończenia! wolne od 04.05.2026 r.! na wynajem mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

445 425 zł40,53 m² 10 990,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje 2 pokojowy apartament w Kielcach na sprzedaż idealna lokalizacja na start lub pod wynajem Oferujemy na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

768 000 zł59,10 m² 12 994,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie na baranówku o powierzchni 59,1 m . Idealne dla Ciebie i Twojej Rodziny! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kameralnej inwestycji zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

812 700 zł63 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży 3 pokojowe w pełni wyposażone mieszkanie o pow. 63 m2. Zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Jeleniowskiej. W skład mieszkania wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł78,30 m² 11 481,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,3 m , zlokalizowane na 3. piętrze w nowoczesnym, czteropiętrowym apartamentowcu z 2015 roku. Budynek wyposażony jest w windę,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

431 784 zł40 m² 10 794,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej, kameralnej inwestycji, zlokalizowanej w Kielcach na osiedlu Pod Telegrafem. Willa Podhale to niewielki, dwupiętrowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

474 000 zł41,13 m² 11 524,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze os. Ślichowice w bloku z 2014 roku z dużym balkonem Prezentujemy Państwu na sprzedaż.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij