dowolna

Apartamenty Kielce - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany Kielce

Na Stoku,Kielce

367 000 zł26 m² 13 986,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż lub zamianę 1 pokojowy apartament Idealne rozwiązanie na pierwsze mieszkanie lub pod inwestycję Główne atuty mieszkania: - wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Solna

Centrum,Kielce

840 000 zł56 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Biuro Nieruchomości Ckdom prezentuje na sprzedaż prestiżowy apartament 56 m w topowej lokalizacji Kielc promenada solna, ul. Solna 4b wraz z miejscem garażowym w cenie (warte na ten moment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wojska Polskiego

Wietrznia,Kielce

799 900 zł68 m² 11 797,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentujemy nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,80 m2 zlokalizowane na terenie nowoczesnego osiedla Bella Vista. Dlaczego warto? - wykończone pod klucz > z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

1 307 520 zł145 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2006

Biuro nieruchomości twoje M Oferuje Lokal użytkowy o przeznaczeniu biuro - usługowym, który można zaaranżować na mieszkanie na osiedlu Uroczysko. Na sprzedaż lokal biurowo- usługowy który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Lecha

Czarnów,Kielce

534 000 zł57 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 56,96 m2 dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej przy ulicy Lecha. Mieszkanie jest oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Kielce

Centrum,Kielce

799 999 zł82 m² 9 756,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe, zadbane mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 82 m , położone w samym sercu Kielc, w rewelacyjnej lokalizacji: kilka minut pieszo do Rynku, galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ściegiennego

Centrum,Kielce

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55 mkw położone na II piętrze w centrum Kielc, osiedle Legionów. Bardzo dogodna lokalizacja- blisko centrum. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łopianowa

Bukówka,Kielce

539 000 zł68 m² 7 914,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferuję do sprzedania 4 pokojowy apartament o powierzchni 68 m2 w nowo realizowanej inwestycji "apartamenty Bukówka" przy ulicy Łopianowej 21 w Kielcach w dzielnicy Bukówka. Cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Łopianowa

Bukówka,Kielce

589 000 zł75 m² 7 897,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferuję do sprzedania 3 pokojowy apartament o powierzchni 74 m2 w nowo realizowanej inwestycji "apartamenty Bukówka" przy ulicy Łopianowej 21 w Kielcach w dzielnicy Bukówka. Cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kujawska

Zagórska Północ,Kielce

688 975 zł64 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63.7 m2 usytuowane na 1 piętrze nowoczesnego apartamentowca Willa Zofia. Układ: - salon - oddzielna kuchnia otwarta na salon - sypialnia - pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Górna

Kochanowskiego,Kielce

700 000 zł63 m² 11 123,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Apartament Górna 20 C w Kielcach to prawdziwa perła w naszej ofercie gotowe do zamieszkania z potencjałem dla rodziny lub jako inwestycja. Unikalna oferta tylko W naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

579 000 zł50 m² 11 533,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

!rezerwacja! 3 pokoje Z własnym ogródkiem - przy parku doliny silnicy I zalewu kieleckiego. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania od razu, bez nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kielce

Baranówek,Kielce

1 614 000 zł136 m² 11 832 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Luksusowy apartament 135,42 m z trzema tarasami Stadion Leśny, kielce Biuro Nieruchomości ckdom ma przyjemność zaprezentować prestiżową nieruchomość położoną w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Solna

Centrum,Kielce

2 300 zł59 m² 38,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowy apartament o powierzchni 59 m , usytuowany na 2 piętrze przy ulicy Solnej w Kielcach. Apartament jest w pełni umeblowany i wyposażony w wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Kielce

Na Stoku,Kielce

299 000 zł26 m² 11 394,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż lub zamianę 1 pokojowy apartament Idealne rozwiązanie na pierwsze mieszkanie lub pod inwestycję Główne atuty mieszkania: - ostatnia kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kielce

Niewachlów I,Kielce

600 400 zł76 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży prestiżową inwestycję active natura usytuowaną w Kielcach-Maciejówka 6 km od Rynku. Inwestycja mieści się w doskonałej lokalizacji przy rezerwacie przyrody Natura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kielce

Centrum,Kielce

510 000 zł86 m² 5 930,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować kameralne apartamenty o powierzchni 86 m2, zlokalizowane na osiedlu Akacjowy Zakątek, na obrzeżach Kielc (tylko 10 min do centrum). Kupujący zwolniony Z podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kołłątaja

Podkarczówka,Kielce

650 000 zł70 m² 9 283,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 3-pokojowe 70 m Kielce, ul. Kołłątaja, osiedle Panorama promocja 650 000 zł Biuro nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowe, przestronne i nowocześnie zaprojektowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rajtarska

Baranówek,Kielce

529 000 zł46 m² 11 616,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta na wyłączność - tylko U nas! dostępne do oglądania od pażdziernika :) Komfort i wygoda dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Baranówek! Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Wielkopole,Kielce

1 700 zł55 m² 30,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie w Kielcach przy ul. Wojska Polskiego. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w czteropiętrowy bloku. Budynek z windą. Składa się ono z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Szajnowicza-Iwanowa

Ślichowice,Kielce

1 350 000 zł99 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 100 m , usytuowane na 3. piętrze w nowoczesnym bloku z windą, na ogrodzonym i monitorowanym osiedlu. Na układ mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piekoszowska

Ślichowice,Kielce

565 000 zł45 m² 12 561,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Piekoszowskiej na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Pod Telegrafem,Kielce

515 376 zł48 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,72 m2 zlokalizowane na II piętrze w kameralnej inwestycji deweloperskiej w dzielnicy Pod Telegrafem. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Centrum,Kielce

540 645 zł51 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń i zapytaj o atrakcyjne rabaty dla pierwszych klientów! Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na III piętrze w nowo budowanej inwestycji zlokalizowanej zaledwie 1,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

599 000 zł50 m² 11 932,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokoje Z własnym ogródkiem - przy parku doliny silnicy I zalewu kieleckiego. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania od razu, bez nakładów i stresu. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Pod Telegrafem,Kielce

892 836 zł83 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 82,67 m2 zlokalizowane na II piętrze w kameralnej inwestycji deweloperskiej w dzielnicy Pod Telegrafem. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Pod Telegrafem,Kielce

683 748 zł63 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze w kameralnej inwestycji deweloperskiej w dzielnicy Pod Telegrafem. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kielce

Wielkopole,Kielce

576 472 zł63 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,66 m2 lokalizowane na parterze w nowo budowanej kameralnej inwestycji nieopodal centrum miasta (około 1,4 km) na skraju osiedla ksm. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kielce

Wielkopole,Kielce

628 820 zł68 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 68,35 m2 lokalizowane na I piętrze w nowo budowanej kameralnej inwestycji nieopodal centrum miasta (około 1,4 km) na skraju osiedla ksm. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kielce

Pod Telegrafem,Kielce

409 536 zł38 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w kameralnej inwestycji deweloperskiej w dzielnicy Pod Telegrafem. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kielce

Pod Telegrafem,Kielce

431 784 zł40 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,98 m2 zlokalizowane na I piętrze w kameralnej inwestycji deweloperskiej w dzielnicy Pod Telegrafem. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kochanowskiego

Kochanowskiego,Kielce

1 800 000 zł250 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2 poziomowy apartament o powierzchni użytkowej 164 m2 (całkowitej około 250 m2) zlokalizowany na III piętrze na kameralnym ogrodzonym osiedlu "na Wrzosach" (ul. Kochanowskiego).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Centrum,Kielce

388 930 zł34 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń i zapytaj o atrakcyjne rabaty dla pierwszych klientów! Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze w nowo budowanej inwestycji zlokalizowanej zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Pod Telegrafem,Kielce

818 424 zł76 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,78 m2 zlokalizowane na II piętrze w kameralnej inwestycji deweloperskiej w dzielnicy Pod Telegrafem. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Szajnowicza-Iwanowa

Ślichowice,Kielce

699 000 zł76 m² 9 156,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,34 m2 zlokalizowane na I piętrze w kameralnym III piętrowym budynku z 2011 roku przy ul. Szajnowicza (os. Ślichowice). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sikorskiego

Na Stoku,Kielce

2 800 zł66 m² 42,39 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,05 m2 zlokalizowane na II piętrze w nowo wybudowanym budynku z widną przy ul. Sikorskiego (os. Na stoku). Lokal składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

641 922 zł77 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 4 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w stanie deweloperskim o powierzchni 77,34 m2 zlokalizowane w kameralnej inwestycji przy ul. Zagórskiej w Kielcach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Pod Telegrafem,Kielce

750 060 zł69 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze w kameralnej inwestycji deweloperskiej w dzielnicy Pod Telegrafem. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hoża

Centrum,Kielce

341 320 zł30 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Centrum,Kielce

326 170 zł25 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń i zapytaj o atrakcyjne rabaty dla pierwszych klientów! Na sprzedaż nowe 1 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w nowo budowanej inwestycji zlokalizowanej zaledwie 1,2 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Seminaryjska

Centrum,Kielce

1 950 zł40 m² 48,75 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni około 40 m2 zlokalizowane w centrum miasta w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Seminaryjskiej. Mieszkanie składa się.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij