dowolna

Mieszkania Kielce Osiedle Czarnów

69 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

69 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Piekoszowska

Czarnów,Kielce

175 000 zł20 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka o pow.20m2 usytuowana na 2 piętrze w bloku 4piętrowym na os.Czarnów Mieszkanie składa się z : -Przestronnego pokoju -Aneksu kuchennego -Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Jagiellońskie,Kielce

279 000 zł45 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż atrakcyjne 2pokojowe mieszkanie o pow.45m2 usytuowane na 3piętrze w bloku 4 piętrowym na os.Jagiellońskim Mieszkanie składa się z : -Dużego przestronnego pokoju -Mniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Czarnów

Czarnów,Kielce

399 000 zł58 m² 6 873,39 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim położone na 7 piętrze w 8 piętrowym apartamentowcu przy ul. Lecha w Kielcach. Na powierzchnię 58,05 m 2 składa się: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Czarnów,Kielce

315 000 zł48 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow.48m2 na os. Czarnów, usytuowane na wysokim parterze w bloku 10cio piętrowym Mieszkanie składa się z: - przestronnego pokoju z balkonem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Czarnów,Kielce

310 000 zł48 m² 6 471,82 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: dwa pokoje W świetnej lokalizacji! Idealna opcja zarówno "na start" jak i pod inwestycję na wynajem! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Południowa

Jagiellońskie,Kielce

353 000 zł58 m² 6 119 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży przytulne , zadbane mieszkanie zlokalizowane w zachodniej części miasta, w cichej spokojnej dzielnicy. Mieszkanie jest zlokalizowane przy ul. Południowej. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lecha

Czarnów,Kielce

590 000 zł62 m² 9 516,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Charakterystyka >mieszkanie Kielce Os. Czarnów 3 pokoje 2 sypialnie >salon otwarty na kuchnię >gotowe do wprowadzenia Mieszkanie składa się >3 pokoje (2 sypialnie) >salon otwarty na kuchnię >łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Czarnów,Kielce

289 000 zł36 m² 8 141 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Tylko U nas! atrakcyjne oferty Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe 35,3m2 przy ul. Jagiellońskiej os. Czarnów blisko Centrum. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Bolesława Chrobrego

Czarnów,Kielce

365 000 zł56 m² 6 517,86 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Charakterystyka >mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 56m2 >zlokalizowane w wieżowcu 10 piętrowym na 9 piętrze W skład mieszkania wchodzą >pokój 4,6m x 3,2m >pokój 4,6m x 2,2m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Czarnów,Kielce

349 000 zł46 m² 7 654 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

DO wprowadzenia od zaraz! Mieszkanie 45,6 m2 ul Jagiellońska os Czarnów W skład którego wchodzą - 2 widne osobne pokoje - balkon - widna osobna kuchnia - przedpokój -łazienka z wanna oraz wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lecha

Czarnów,Kielce

260 000 zł39 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Charakterystyka >mieszkanie 2 pokojowe przy ul.Lecha , blisko Centrum >na parterze w 4 piętrowym bloku >o powierzchni 39m2 Mieszkanie składa się >dwóch pokoi >widnej kuchni >łazienki >przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Czarnów,Kielce

315 000 zł48 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Charakterystyka >atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48m2 na parterze >ul. Króla Bolesława Chrobrego Mieszkanie składa się >dwa pokoje >kuchnia >łazienka >korytarz Dodatkowo >balkon >do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hoża

Czarnów,Kielce

1 700 zł64 m² 26,56 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia #bez prowizji miłe, przytulne, wygodne, #energooszczędne 2-pokojowe mieszkanie; pow. 64,3 m2 V pięto w 7-piętrowym budynku z domofonem przy ul. Hożej 27 w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Urzędnicza

Jagiellońskie,Kielce

315 000 zł51 m² 6 188,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Charakterystyka >mieszkanie w bloku wspólnota >cena: 315 000 zł >powierzchnia: 50,90 m >cena za metr: 6 189 zł/m >liczba pokoi: 3 >piętro: 3 Mieszkanie składa się >3 pokoje >oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Czarnów,Kielce

219 000 zł34 m² 6 441 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Tylko U nas! atrakcyjne oferty Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe 34m2 przy ul. Jagiellońskiej os. Czarnów blisko Centrum. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Jagiellońskie,Kielce

269 000 zł40 m² 6 725 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Mieszkania 2 pokojowego na 1 piętrze Doskonałe dla rodzinny lub pod inwesty cję. Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urzędnicza

Jagiellońskie,Kielce

275 000 zł42 m² 6 548 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe 42m2 zlokalizowane przy ul. Urzędniczej na os. Jagiellońskim. Nieruchomość jest usytuowana na 4 piętrze 4 piętrowego budynku. Ekspozycja okien jest dwustronna. Inwestycja będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Czarnów,Kielce

240 000 zł39 m² 6 154 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 39m2 ul Jagiellońska os Czarnów W skład którego wchodzą - 2 pokoje ( przejściowe) - widna kuchnia -łazienka z wc -przedpokój -przynależy piwnica Lokal na wysokim parterze blok 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Jagiellońskie,Kielce

259 000 zł45 m² 5 755,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę Sprzedaży 2 pokoje blisko centrum. Oferujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45 m2 zlokalizowane przy ul. Grunwaldzkiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Urzędnicza

Jagiellońskie,Kielce

1 100 zł19 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka położone na osiedlu Jagiellońskim o powierzchni 19m 2 składająca się salonu z aneksem kuchennym, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie świeżo po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jagiellońskie

Jagiellońskie,Kielce

300 000 zł50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe położone na 9 piętrze w wieżowcu przy ul. Słonecznej na osiedlu Jagiellońskim w Kielcach. Na powierzchnię 50 m 2 składają się: dwa osobne pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Szkolna

Czarnów,Kielce

235 000 zł27 m² 8 703,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Biuro Fundament Nieruchomości prezentuje Kawalerkę o powierzchni 27m2, usytuowaną na parterze w 4 - piętrowym bloku, zlokalizowanym przy ul. Szkolnej. W skład mieszkania wchodzi: -duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lecha

Czarnów,Kielce

289 000 zł46 m² 6 278,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: 3 pokoje na 1 piętrze, blisko centrum! Idealna opcja zarówno "na start" jak i pod inwestycje na wynajem! Oferujemy dwustronne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lecha

Czarnów,Kielce

285 000 zł46 m² 6 196 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Tylko U nas! atrakcyjne oferty Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 zlokalizowane na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku na ulicy Lecha, osiedle Czarnów W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Jagiellońskie,Kielce

259 000 zł45 m² 5 755,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Fundament Nieruchomości prezentuje; okazja! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45m2, usytuowane na 3 piętrze 4 piętrowego budynku, zlokalizowane przy ul. Grunwaldzkiej (os. Jagiellońskie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lecha

Czarnów,Kielce

220 000 zł30 m² 7 457,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Fundament Nieruchomości prezentuje w ofercie na wyłączność Na sprzedaż kawalerkę do remontu o powierzchni 29,5m2 usytuowana na 2 piętrze 4 piętrowego budynku, zlokalizowana przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jagiellońska

Jagiellońskie,Kielce

214 900 zł27 m² 7 959 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Tylko U nas! atrakcyjne oferty! Do sprzedania kawalerka 26,5m2 na osiedlu Jagiellońskim. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku zlokalizowanym przy ulicy Jagiellońskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Czarnów,Kielce

1 500 zł45 m² 33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokoje 45m2 ul Jagiellońska os Czarnów - 2 widne pokoje -widna kuchnia -łazienka w wc -przedpokój -przynależy piwnica Mieszkanie po generalnym remoncie wszytko nowe Lokal na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Czarnów,Kielce

240 000 zł31 m² 7 742 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Tylko U nas! atrakcyjne oferty Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe 31 m2 przy ul. Grunwaldzkiej os. Czarnów Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urzędnicza

Jagiellońskie,Kielce

265 000 zł42 m² 6 386 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 41,5 m2 ul Urzędnicza os Jagiellońskie W skład którego wchodzą -2 widne pokoje - widna osobna kuchnia -łazienka z wc -przedpokój -przynależy piwnica Lokal na 2 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Jagiellońskie,Kielce

259 000 zł45 m² 5 755,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę Sprzedaży 2 pokoje blisko centrum. Oferujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45 m2, zlokalizowane przy ul. Grunwaldzkiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Czarnów,Kielce

330 000 zł48 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Charakterystyka >na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w bloku na parterze o powierzchni 48 m2 >wysoki parter Mieszkanie składa się >przestronny pokój z balkonem >sypialnia lub pokój dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jagiellońska

Jagiellońskie,Kielce

900 zł27 m² 33,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości twoje M W ofercie na wynajem Prezentuje kawalerkę na pierwszym piętrze! Prezentujemy Państwu na wynajem 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 26,7m z widną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urzędnicza

Jagiellońskie,Kielce

259 000 zł42 m² 6 187,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Tylko U nas Biuro nieruchomości twoje M Prezentuje Mieszkanie 2 pokojowe na oś. Jagiellońskim. Dobre miejsce dla rodziny oraz dobra propozycja dla inwestora. Prezentujemy na sprzedaż 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Jagiellońskie

Jagiellońskie,Kielce

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości twoje M W ofercie na wynajem Prezentuje 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią Prezentujemy Państwu na wynajem 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 48m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szkolna

Jagiellońskie,Kielce

359 000 zł56 m² 6 353,98 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Oferta na wyłączność - tylko U nas! 3 Pokoje! Świetna lokalizacja! Mieszkanie dwustronne! Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jagiellońskie

Jagiellońskie,Kielce

347 000 zł40 m² 8 675 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży/ zamiany Mieszkania 2 pokojowego po remoncie w centrum. Idealna lokalizacja dla pary oraz inwestycyjnie - blisko Wyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słoneczna

Jagiellońskie,Kielce

1 000 zł40 m² 25,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 39,9 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku na os. Jagiellońskim, przy ul. Słonecznej. W skład mieszkania wchodzą : 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opielińskiej

Czarnów,Kielce

399 000 zł60 m² 6 676,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 59,76 m2 zlokalizowane przy ul. Marii Opielińskiej w Kielcach na os. Czarnów. Lokal usytuowany jest na 4 piętrze w czteropiętrowym w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolberga

Czarnów,Kielce

313 314 zł40 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,66 m2 dostępne na III piętrze w budynku na os. Czarnów w Kielcach przy ul. Kolberga. W skład lokalu wchodzą: salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolberga

Czarnów,Kielce

375 960 zł48 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,20 m2 dostępne na III piętrze w budynku przy ulicy Kolberga w Kielcach. W skład lokalu wchodzą: salon połączony z aneksem kuchennym,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij