dowolna

Mieszkania Kielce Osiedle Jagiellońskie

21 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szkolna

Jagiellońskie,Kielce

359 000 zł56 m² 6 353,98 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Oferta na wyłączność - tylko U nas! 3 Pokoje! Świetna lokalizacja! Mieszkanie dwustronne! Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jagiellońskie

Jagiellońskie,Kielce

347 000 zł40 m² 8 675 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży/ zamiany Mieszkania 2 pokojowego po remoncie w centrum. Idealna lokalizacja dla pary oraz inwestycyjnie - blisko Wyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słoneczna

Jagiellońskie,Kielce

1 000 zł40 m² 25,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 39,9 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku na os. Jagiellońskim, przy ul. Słonecznej. W skład mieszkania wchodzą : 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Jagiellońskie,Kielce

265 000 zł40 m² 6 658,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,80 m2, zlokalizowane na osiedlu Jagiellońskim, przy ul. Słonecznej, w Kielcach. Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze, w 4-piętrowym bloku z 1974 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Jagiellońskie

Jagiellońskie,Kielce

1 200 zł40 m² 30,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem na min. 12 miesięcy. Rent for min. 12 months. Оренда на мін. 12 місяців. Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o pow. 39,9 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Jagiellońskie,Kielce

260 000 zł40 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 40m2 ul Słoneczna os Jagiellońskie W skład którego wchodzą - 2 widne pokoje -spory balon -widna kuchnia -łazienka z wc -przedpokój -przynależy piwnica Mieszkanie dwustronne wolne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słoneczna

Jagiellońskie,Kielce

260 000 zł40 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Tylko U nas! atrakcyjne oferty! Do sprzedania dwustronne dwupokojowe ustawne mieszkanie 40m2 na ul. Słonecznej, osiedle Jagiellońskie. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Jagiellońskie,Kielce

299 000 zł42 m² 7 119,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul.Słonecznej na osiedlu Jagielońskim w Kielcach. Mieszkanie po remoncie w 2019 roku. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Jagiellońskie,Kielce

239 000 zł35 m² 6 828,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie 3 ustawne pokoje na 35m2. Parter z balkonem na osiedlu Jagiellońskim. Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Jagiellońskie,Kielce

267 000 zł40 m² 6 675 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę Sprzedaży Mieszkanie 2 pokojowe Komfortowe, idealne dla Pary i pod inwestycję! rezerwacja Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Jagiellońskie,Kielce

292 000 zł48 m² 6 083,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż lub Zamianę 2 pokojowe mieszkanie z widną kuchnią na Oś. Jagiellońskim Idealne pod wynajem lub dla rodziny! Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Jagiellońskie,Kielce

269 000 zł40 m² 6 725 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Mieszkania 2 pokojowego na 1 piętrze Doskonałe dla rodzinny lub pod inwesty cję. Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Jagiellońskie,Kielce

276 000 zł39 m² 7 040,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: 2 pokoje z balkonem w stanie do remontu Idealna opcja zarówno "na start" jak i pod inwestycję na wynajem! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szkolna

Jagiellońskie,Kielce

439 000 zł58 m² 7 542,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Fundament Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż dwustronne, rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,20m2 usytuowane na 3 piętrze z 4, zlokalizowane przy ul. Szkolnej (os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Jagiellońskie,Kielce

275 000 zł40 m² 6 909,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: mieszkanie 2-pokojowe, w cichej i pięknej okolicy. Idealna opcja zarówno "na start" jak i pod inwestycję na wynajem! Oferujemy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Jagiellońskie,Kielce

230 000 zł35 m² 6 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M Przedstawia ofertę Sprzedaży Mieszkania 2 Pokojowego na parterze Idealne dla rodziny, pary i pod inwestycję! Mieszkanie o powierzchni 35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Szkolna

Jagiellońskie,Kielce

230 000 zł27 m² 8 582 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 26,8 m2 ul Szkolna os Jagiellońskie W skład którego wchodzi - 1 duży widny pokój -widna kuchnia -łazienka z wc -przedpokój -przynależy piwnica Lokal na 3 piętrze w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Urzędnicza

Jagiellońskie,Kielce

199 000 zł23 m² 8 652 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 23m2 zlokalizowana przy ul. Urzędniczej na os. Jagiellońskim. Nieruchomość jest usytuowana na drugim piętrze czteropiętrowego budynku po kompleksowej termomodernizacji. Ze względu na swoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Jagiellońskie,Kielce

397 000 zł48 m² 8 254 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 48,1 m2, które zostało przerobione na dwie osobne kawalerki. Na ul. Jagiellońskiej osiedle Jagiellońskie. Lokale po generalnym remoncie. Zostały wykonane: nowe instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urzędnicza

Jagiellońskie,Kielce

349 000 zł48 m² 7 301 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 47,8m2 ul. Urzędnicza centrum , w skład którego wchodzą niski czynsz administracyjny 280 zł - 2 widne pokoje - balkon - widna duża kuchnia -łazienka -przedpokój -przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urzędnicza

Jagiellońskie,Kielce

1 450 zł47 m² 31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 47m 2 ul Urzędnicza os Jagiellońskie dostępne od zaraz W skład mieszkania wchodzą - 2 osobne pokoje -balkon - widna kuchnia -łazienka z wc -przedpokój Mieszkanie na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Jagiellońskie,Kielce

309 000 zł40 m² 7 725 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 40 m2 ul Grunwaldzka os Jagiellońskie w skład którego wchodzą - Salon z podświetlanym kominkiem na biopaliwo - sypialnia - widna otwarta kuchnia -łazienka -przedpokój -przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szkolna

Jagiellońskie,Kielce

454 900 zł60 m² 7 581,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Mieszkanie 3 pokojowe po generalnym remoncie Wysoki standard, wyposażone i gotowe do zamieszkania! Wirtualny spacer - Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Jagiellońskie,Kielce

397 000 zł48 m² 8 269,11 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę Sprzedaży Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,1m2, które składa się z dwóch niezależnych mieszkań. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Jagiellońskie,Kielce

1 250 zł34 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości myplace prezentuje W ofercie na wyłączność! tylko U nas! 2 pokojowe mieszkanie, na osiedlu Jagiellońskim przy ulicy Szkolnej, na parterze w budynku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słoneczna

Jagiellońskie,Kielce

378 000 zł42 m² 9 043 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal Mieszkalny 41,8 m2 ul Słoneczna os Jagiellońskie Podzielone na dwie Kawalerki Po kapitalnym remoncie nowe instalacje elektryczne (każde mieszkanie ma osobną instalację), instalacje hydrauliczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szkolna

Jagiellońskie,Kielce

425 000 zł67 m² 6 308,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje ofertę! Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie po remoncie z balkonem z pięknym widokiem na Karczówkę. Doskonała lokalizacja dla Rodziny, pary lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Szkolna

Jagiellońskie,Kielce

230 000 zł27 m² 8 582 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 26,8 m2 ul Szkolna os Jagiellońska W skład którego wchodzi - 1 widny pokój - osobna kuchnia -przedpokój -łazienka -przynależy piwnica 10 lat temu mieszkanie przeszło gruntowny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Jagiellońskie,Kielce

282 000 zł39 m² 7 194 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 2pokojowe zlokalizowane przy ul. Szkolnej na os. Jagiellońskim. Nieruchomość jest usytuowana na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku, który przeszedł kompletną termomodernizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Szkolna

Jagiellońskie,Kielce

235 000 zł25 m² 9 289 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 25,3m2 ul Szkolna os Jagiellońskie w skład którego wchodzi - 1 duży widny pokój - widna kuchnia -łazienka -przedpokój -przynależy piwnica Lokal 1 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urzędnicza

Jagiellońskie,Kielce

290 000 zł51 m² 5 686,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z widną kuchnią na Oś. Jagiellońskim Idealne dla rodziny lub pod inwestycje rezerwacja Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Jagiellońskie,Kielce

378 000 zł42 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- tylko U nas- niepowtarzalna oferta kupna mieszkania o łącznej powierzchni 41.8m2, które zostało przerobione na dwie niezależne kawalerki. Mieszkania znajdują się przy ulicy Słonecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urzędnicza

Jagiellońskie,Kielce

290 000 zł40 m² 7 160 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 40,50 m2 ul Urzędnicza os Jagiellońskie w skład którego wchodzą - 2 pokoje widne przechodnie - widna kuchnia -łazienka -przedpokój -przynależy piwnica Lokal na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Jagiellońskie,Kielce

309 000 zł40 m² 7 725 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: mieszkanie 2 pokojowe po generalnym remoncie w bloku z cegły blisko centrum miasta Idealna opcja pod wynajem! Oferujemy mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Jagiellońskie,Kielce

309 000 zł40 m² 7 725 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2pok. o pow.40m2 Do Wejścia! os.Jagiellońskie Mieszkanie składa się z : -Widna i przestronna kuchnia -Salon z podświetlanym kominkiem na biopaliwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szkolna

Jagiellońskie,Kielce

247 000 zł39 m² 6 301 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Tylko U nas! atrakcyjne oferty Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,2 m2 zlokalizowane na 4 parterze w 4 piętrowym bloku, na osiedlu Jagiellońskim. ul Szkolna W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urzędnicza

Jagiellońskie,Kielce

280 000 zł47 m² 5 957 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 47 m2 ul Urzędnicza os Jagiellońskie w skład którego wchodzą - 2 widne duże pokoje - spory balkon - widna kuchnia -przestronny przedpokój - łazienka - przynależy piwnica Lokal na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urzędnicza

Jagiellońskie,Kielce

299 000 zł42 m² 7 205 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 41,5 m2 ul Urzędnicza os Jagiellońskie w skład którego wchodzą - 2 widne osobne pokoje -balkon - widna przestronna kuchnia -przedpokój -łazienka -przynależy piwnica Lokal na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Południowa

Jagiellońskie,Kielce

169 900 zł28 m² 6 103 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 27,84 m2 ul Południowa os Jagiellońskie W skład lokalu wchodzi -1 jeden duży widny pokój - widna kuchnia -łazienka - osobne wc -przedpokój -przynależy piwnica Mieszkanie większe niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słoneczna

Jagiellońskie,Kielce

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne rozkładowe 3pok.mieszkanie o pow.48m2 usytuowane na 7piętrze w bloku 10cio piętrowym na os.Jagiellońskim. Mieszkanie składa się z : -przestronnego salonu z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szkolna

Jagiellońskie,Kielce

315 000 zł59 m² 5 338,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż atrakcyjne dwustronne rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe o pow.59m2 na os.Jagiellońskim. Mieszkanie usytuowane na 3piętrze w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie składa się z :.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kielce, Czarnów, Jagiellońskie