dowolna

Mieszkania Kielce Osiedle Jagiellońskie

21 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Jagiellońskie,Kielce

1 000 zł47 m² 21,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcie mieszkanie 2 pokojowe o pow.47m2 usytuowane na 2piętrze w bloku 4piętrowym na os Jagiellońskim. Bardzo dobra lokalizacja , cicha i spokojna okolica ,blisko tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Szkolna

Jagiellońskie,Kielce

147 000 zł27 m² 5 464,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje Kawalerka na 4 pietrze na osiedlu Jagiellońskim. Prezentujemy Państwu na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Szkolnej na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Szkolna

Jagiellońskie,Kielce

147 000 zł27 m² 5 465 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 26,9 ul Szkolna os Jagiellońskie na IV piętrze. W skład lokalu wchodzi jeden duży pokój widna kuchnia, łazienka ,przedpokój przynależy piwnica. Czynsz 200 zł Bezproblemowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Urzędnicza

Jagiellońskie,Kielce

183 000 zł30 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 30 m2 ul Urzędnicza os Jagiellońskie Świetna lokalizacja , w pobliżu : szkoła , przedszkole , dworzec pkp , park. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w bloku 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mielczarskiego

Jagiellońskie,Kielce

225 000 zł48 m² 4 732 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 47,55m2 ul Mielczarskiego os Jagiellońskie w skład którego wchodzą 2 pokoje, widna kuchnia, łazienka, przedpokój przynależy piwnica Ciepłe słoneczne mieszkanie w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urzędnicza

Jagiellońskie,Kielce

249 000 zł59 m² 4 244,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Biuro Nieruchomości twoje M oferuje Mieszkanie 2 pokojowe na 4 piętrze Po Generalnym Remoncie! Idealna propozycja dla Rodziny jak i pod Inwestycję! Prezentujemy rozkładowe, jasne mieszkanie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szkolna

Jagiellońskie,Kielce

293 000 zł58 m² 5 009 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 58,5 m2 ul Szkolna os Jagiellońskie w skład którego wchodzą 3 pokoje (kuchnia, sypialnia, pokój dziecięcy, łazienka, korytarz, salon) plus balkon i duża piwnica. Usytuowane na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słoneczna

Jagiellońskie,Kielce

195 000 zł40 m² 4 875 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 40 m2 ul Słoneczna os Jagiellońskie w skład którego wchodzą dwa pokoje, widna kuchnia, łazienka, przedpokój, balkon, przynależy piwnica 2 piętro w bloku 4 piętrowym Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Kielce

Jagiellońskie,Kielce

1 000 zł18 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia samodzielne pokoje z łazienką oraz telewizją na okresy miesięczne z możliwością przedłużania na kolejne miesiące. Media w cenie - co, woda, energia elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urzędnicza

Jagiellońskie,Kielce

1 300 zł48 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji - ul Urzędnicza, blok 7a, blisko Centrum - 10 minut pieszo do dworca pkp. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, jest po remoncie, środkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szkolna

Jagiellońskie,Kielce

415 000 zł90 m² 4 611 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ul. Szkolna, w skład którego wchodzą: 3 pokoje, kuchnia, przedpokój, samodzielna łazienka, wc. Do mieszkania przynależy piwnica, schowek i duży garaż (25m2) z bramą Hermann.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Kielce

Jagiellońskie,Kielce

1 000 zł19 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka położone na osiedlu Jagiellońskim o powierzchni 19m 2 składająca się salon z aneksem kuchennym, łazienka z wc przedpokój. Mieszkanie świeżo po remoncie. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szkolna

Jagiellońskie,Kielce

800 zł38 m² 21,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone na osiedlu Jagiellońskim w Kielcach przy ul. Szkolnej Na powierzchnię 38 m 2 składa się: salon z wyjściem na balkon, sypialnia, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Jagiellońskie,Kielce

240 000 zł50 m² 4 819 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 49,8 m2 Szkolna os Jagiellońskie w skład którego wchodzą 2 pokoje, widna kuchnia, łazienka przedpokój przynależy piwnica Mieszkanie dwustronne, widne. Okna pcv. Na podłodze panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urzędnicza

Jagiellońskie,Kielce

225 000 zł50 m² 4 473 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Jagiellońskim przy ul. Urzędniczej z balkonem na 2 piętrze w bloku. Powierzchnia wynosi 50,30m2 w którego skład wchodzą 2 osobne pokoje, duża widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Karczówkowska

Jagiellońskie,Kielce

170 000 zł31 m² 5 484 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 31 m2 ul Karczówkowska os Jagiellońskie w skład którego wchodzi 1 pokój, widna kuchnia, łazienka, przedpokój. Lokal na 3 pietrze w 10 piętrowym bloku. Bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Jagiellońskie,Kielce

269 000 zł47 m² 5 723 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 47m2 po generalnym remoncie przy ul. Szkolnej os jagiellońskie 2 nieprzechodnie pokoje Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku ekspozycja wschód-zachód czynsz 317 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Urzędnicza

Jagiellońskie,Kielce

1 100 zł42 m² 26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 42m2, ul. Urzędnicza, oś. Jagiellońskie, w skład którego wchodzą: 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka z wc. Mieszkanie po generalnym remoncie, wymienione grzejniki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urzędnicza

Jagiellońskie,Kielce

199 000 zł42 m² 4 738 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Urzędnicza

Jagiellońskie,Kielce

1 000 zł25 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie kawalerka 25m2, ul. Urzędnicza, oś. Jagiellońskie, w skład którego wchodzi pokój z półotwartą kuchnią, przedpokój, łazienka z wc. Mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Jagiellońskie,Kielce

249 000 zł50 m² 4 950 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszanie 50,3 ul Słoneczna oś Jagiellońskie w skład którego wchodzą 2 pokoje ,widna kuchnia , łazienka, przedpokój, balkon przynależy piwnica. Mieszkanie ma wymieniona instalacje hydrauliczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mielczarskiego

Jagiellońskie,Kielce

312 000 zł62 m² 5 032,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy! Sprzedaż lub zamiana Rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe na 1 piętrze 2 balkony / blok z cegły / garaż murowany - za dodatkową opłatą Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Urzędnicza

Jagiellońskie,Kielce

279 600 zł59 m² 4 766 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 58,66 ul Urzędnicza os Jagiellońskie Gotowe do wprowadzenia możliwość pozostawienia mebli(do delikatnego odświeżenia) Instalacja elektryczna i wod-kan. wymieniona, okna pcv, piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Jagiellońskie,Kielce

268 000 zł48 m² 5 571,73 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę na sprzedaż mieszkanie trzy pokojowe po generalnym remoncie idealne dla rodziny jak I pod inwestycję! Prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szkolna

Jagiellońskie,Kielce

850 zł49 m² 17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 49m2 ul. Szkolna, oś. Jagiellońskie, w skład którego wchodzą: 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka z wc, balkon. Pokoje nieprzejściowe, kuchnia samodzielna. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karczówkowska

Jagiellońskie,Kielce

218 000 zł43 m² 5 069,77 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

* * * rezerwacja * * * W sprzedaży posiadamy przestronne mieszkanie 43m2 znajdujące się na 1 piętrze przy ulicy Karczówkowskiej na osiedlu Jagiellońskim. * * Dobra lokalizacja - 5 minut do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Jagiellońskie,Kielce

259 000 zł50 m² 5 180 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 50 m2 ul.Szkolna oś Jagiellońskie usytuowane na IV piętrze w bloku IV piętrowym z pięknym widokiem na górę karczówka z klasztorem. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Jagiellońskie

Jagiellońskie,Kielce

159 000 zł30 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30,20 m 2 , usytuowana na wysokim parterze w bloku III piętrowym na osiedlu Jagiellońskim w Kielcach. Na powierzchnię składa się: duży pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Urzędnicza

Jagiellońskie,Kielce

159 999 zł30 m² 5 298 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze w bloku na Osiedlu Jagiellońskim przy ul. Urzędniczej. Powierzchnia wynosi 30,20m2 w którego skład wchodzi duży pokój 17m2 (okno na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Jagiellońskie,Kielce

227 000 zł55 m² 4 127 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 55m2 ul. Grunwaldzka oś Jagiellońskie w skład którego wchodzą 3 pokoje, widna kuchnia, łazienka, przedpokój, mały balkon przynależy piwnica. ekspozycja południe- zachód czysz 430.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Urzędnicza

Jagiellońskie,Kielce

1 000 zł23 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem atrakcyjna kawalerka o pow.23m2 na os.Jagiellońskim usytuowane na parterze w bloku 4piętrowym w bardzo dobrej lokalizacji. Blisko centrum, w pobliżu liczne sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karczówkowska

Jagiellońskie,Kielce

219 000 zł43 m² 5 093,02 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2pokojowe o pow.43m2 usytuowane na1piętrze w 10piętrowym bloku w bardzo dobrej lokalizacji na os.Jagiellońskim! Bardzo dobra lokalizacja!Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Jagiellońskie,Kielce

249 900 zł48 m² 5 217 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 47,9 ul Szkolna os Jagiellońskie 2-pokojowe z widna kuchnia, łazienka, przedpokój, balkon. Mieszkanie czyste zadbane. Do lokalu przynależy piwnica około 3 m2. Czynsz administracyjny 380.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urzędnicza

Jagiellońskie,Kielce

199 000 zł46 m² 4 326,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości twoje M oferuje mieszkanie 2 pokojowe idealne pod inwestycję jak I dla rodziny! Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe. Znajduje się ono przy ul. Urzędniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urzędnicza

Jagiellońskie,Kielce

199 000 zł46 m² 4 354 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 45,7 m2 ul.Urzędnicza usytuowane na III piętrze w bloku IV- piętrowym. Blok ocieplony, na ogrodzonej posesji z domofonem. Lokal składa się z 2 pokoi (zachodnie), widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słoneczna

Jagiellońskie,Kielce

238 000 zł40 m² 5 950 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie i 40 m2 ul Słoneczna oś Jagiellońskie składające się z 3 pokoi aneksu kuchennego łazienki, przedpokoju duży balkon przynależy piwnica. Mieszkanie środkowe, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urzędnicza

Jagiellońskie,Kielce

193 000 zł31 m² 6 226 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 31 m2 ul Urzędniczej w Kielcach obok pawilonów i naprzeciw Kościoła - umeblowane i w pełni wyposażone - własnościowe - kuchnia o wysokim standardzie ze zmywarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karczówkowska

Jagiellońskie,Kielce

217 000 zł43 m² 5 047 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż w Kielcach na ul. Karczówkowskiej. Składa się z dwóch pokoi ,osobnej kuchni, łazienki z wc. Przed blokiem parking dla mieszkańców ogrodzony szlabanem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Jagiellońskie,Kielce

190 000 zł42 m² 4 545 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 41,8 ul Słoneczna oś Jagiellońskie w skład którego wchodzą 2 pokoje, widna kuchnia, łazienka, przedpokój balkon przynależy piwnica Czynsz to 280 zł ekspozycja północ- południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grunwaldzka

Jagiellońskie,Kielce

230 000 zł55 m² 4 181,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Twoje M oferuje 3 pokojowe mieszkanie z garażem w bloku z cegły Doskonała propozycja dla rodziny jak i pod inwestycję! Prezentujemy ustawne, jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karczówkowska

Jagiellońskie,Kielce

280 000 zł51 m² 5 490 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 51 m2 na ul. Karczówkowskiej Czynsz 500zł na 2 osoby. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, widnej kuchni, łazienki, przedpokoju ,balkonu. Przynależy piwnica. W pobliżu: sklepy, apteka,.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kielce, Czarnów, Jagiellońskie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij