dowolna

Kawalerki Kielce - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

160 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

160 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Kielce

Czarnów,Kielce

205 000 zł23 m² 8 995,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz mieszkania położonego na osiedlu Czarnów, które dodatkowo można zaaranżować według własnego uznania, ta oferta na pewno Cię zainteresuje! To idealne miejsce dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Pomorska

Sandomierskie,Kielce

1 250 zł27 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 27 m2, na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku zlokalizowanym przy ul. Pomorskiej 71/73. Miejsca parkingowe przed budynkiem. Ekspozycja okien:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Szajnowicza-Iwanowa

Ślichowice,Kielce

1 700 zł28 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas Nowoczesny apartament z tarasem - osiedle grabina Wysoki standard wykończenia! Na wynajem mieszkanie o powierzchni 28 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Witosa

Sieje,Kielce

329 000 zł30 m² 10 787 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 30,5m2 na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku. Mieszkanie znajduje się na ulicy Witosa. W skład 31m2 mieszkania wchodzi: - 1 pokój, - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielkopolska

Wielkopole,Kielce

290 000 zł28 m² 10 284 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości Ck Dom prezentuje mieszkanie na osiedlu Ksm w Kielcach przy ul. Wielkopolskiej. Na metraż 28,2m2 składa się: -Przestronny salon -widna kuchnia -łazienka z wc -przedpokój Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kielce

Ślichowice,Kielce

369 000 zł30 m² 12 218,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Oferta bez prowizji od kupującego! Tylko w Home Perfect! Posiadam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30,20 m 2 , na którą składa się fantastycznie doświetlony pokój z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piekoszowska

Czarnów,Kielce

1 100 zł31 m² 35 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka zlokalizowana przy ul. Piekoszowskiej, na osiedlu Czarnów Lokal położony jest na 9 piętrze, zabezpieczony domofonem. Na powierzchnię 31 m2 składa się: -salon z kuchnią -balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Kielce

Kielce,świętokrzyskie

219 500 zł20 m² 10 975 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży kawalerki o pow. 19.6 m2 znajdującej się na PARTERZE DWUPIĘTROWEJ KAMIENICY. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orzeszkowej

Świętokrzyskie,Kielce

284 900 zł28 m² 10 032 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Tylko U nas Atrakcyjne oferty Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,4 m2 znajdujące się na oś Świętokrzyskim na ulicy Elizy Orzeszkowej. W skład mieszkania wchodzi: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Solna

Kielce,świętokrzyskie

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowa kawalerka

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Norwida

Bocianek,Kielce

299 999 zł27 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości super locum Przedstawiam ofertę Sprzedaży kawalerki 27m2, na oś.Bocianek Mieszkanie o powierzchni 27 m2 zlokalizowane przy ul. Norwida na osiedlu Bocianek. Usytuowane jest na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Jeleniowska

Uroczysko,Kielce

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duża kawalerka położone na 4 piętrze w nowoczesnym budynku z windą na osiedlu Uroczysko w Kielcach. Na powierzchnię 30 m 2 składa się: salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Karskiego

Pod Telegrafem,Kielce

370 596 zł42 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni ok 42 mkw. Lokal znajduję się tylko w ofercie naszego biura nieruchomości. Mieszkanie w pięknej lokalizacji Kielc, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orląt Lwowskich

Kielce,świętokrzyskie

360 000 zł36 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż kawalerka w nowym budownictwie. Mieszkanie Bardzo widne słoneczne. Blisko sklepy, oraz punkty usługowe. Niski czynsz w kwocie 300 zł. Zapraszam na ogłędziny. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Szkolna

Kielce,świętokrzyskie

1 250 zł28 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka na ul. Szkolna. Mieszkanie składa się z kuchni , korytarzu, salonu i łazienki. Nowo wyremontowane. Wyposażone, gotowe do zamieszkania. Cena najmu: 1250 zł Czynsz: 380.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grochowa

Czarnów,Kielce

289 000 zł29 m² 9 863 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Cena 289 000 tys. do negocjacji! Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe 29,3m2 zlokalizowane przy ul. Grochowa w ścisłym Centrum Kielc. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Kielce,świętokrzyskie

1 400 zł38 m² 37,19 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność - tylko U nas! na wynajem kawalerka, mieszkanie 37,64m2, urządzone pod klucz wraz Z agd I meblami! świeżo wyremontowane po ostatnim najemcy! stan pod klucz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Centrum,Kielce

1 650 zł33 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowe I jasne mieszkanie! świetna lokalizacja! Opiekun oferty -> Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę 30-metrowego mieszkania na wynajem położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Kielce

Centrum,Kielce

278 880 zł30 m² 9 296 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe w Centrum Mieszkanie na 3 piętrze w 10 piętrowym bloku z dwoma windą Mieszkanie składa się z: - 1 pokoju - balkonu - łazienka +wc - przedpokój - widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karłowicza

Wielkopole,Kielce

340 000 zł38 m² 9 019 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Prezentuje bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 37,7m2. Zlokalizowane na ul Karłowicza na osiedlu ksm. Nieruchomość składa się z : * dużego salonu z wyjściem na balkon (22m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

1 800 zł31 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta bez prowizji od najemcy! Posiadamy w ofercie do wynajęcia słoneczne, środkowe mieszkanie o powierzchni 31 m 2 , usytuowane na pierwszym piętrze w nowym budynku, oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piekoszowska

Czarnów,Kielce

320 000 zł29 m² 11 034,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Kawalerka po generalnym remoncie, wysoki standard! Idealna opcja zarówno "na start" jak i pod inwestycję na wynajem! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Lotnicza

Centrum,Kielce

1 950 zł27 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny , luksusowy apartament zlokalizowany w centrum miasta, na zamkniętym, spokojnym osiedlu. W pobliżu rozległe, zielone tereny spacerowe, a także sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piłsudskiego

Na Stoku,Kielce

359 000 zł34 m² 10 559 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe na osiedlu Świętokrzyskim w Kielcach o powierzchni 33,5m2. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym bloku z windą z piękną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kielce

Barwinek,Kielce

324 900 zł34 m² 9 556 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34 m2. Mieszkanie znajduje się na piętrze 1 w 4 piętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzi: - widnej ustawnej oddzielnej kuchni - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kielce

Sady,Kielce

379 000 zł30 m² 12 847 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 1 pokojowe na osiedlu Sady w Kielcach o powierzchni 29,5m2. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym apartamentowcu z windą z piękną panoramą na miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wesoła

Centrum,Kielce

219 900 zł20 m² 10 886,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży kawalerki o pow. 21.2 m2 znajdującej się na drugim piętrze w niskim, kameralnym DWUPIĘTROWYM BUDYNKU.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wesoła

Centrum,Kielce

1 500 zł20 m² 74,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości "oakestate" ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę wynajmu kawalerki, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ta przepiękna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wieków Kielc

Centrum,Kielce

1 800 zł35 m² 52,11 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament o powierzchni 34,54 m , usytuowany na 1 piętrze w Apartamentowcu ventus przy Alei IX Wieków Kielc, jest dostępny od zaraz. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Poleska

Wielkopole,Kielce

256 250 zł25 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż 2 kawalerki z dużymi balkonami gotowe do wynajęcia. Doskonała Oferta pod Inwestycję! Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwa mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Czarnów,Kielce

289 000 zł29 m² 9 965,52 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

***** tylko U nas ***** Na sprzedaż prezentujemy mieszkanie o powierzchni 29m2. Zlokalizowane przy ul.Chrobrego na os. Czarnów Piętro 9/10 Nieruchomość składa się z: - sypialni - Widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Ślichowice II,Kielce

339 000 zł31 m² 10 946,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Posiadam w ofercie do sprzedaży nowoczesne, komfortowo urządzone mieszkanie o powierzchni użytkowej 26,28 m 2 , usytuowane na trzecim piętrze, w nowym kameralnym budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malinowa

Centrum,Kielce

1 300 zł33 m² 39,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesne mieszkanie zlokalizowane , w cichej spokojnej dzielnicy , w niedalekiej odległości od centrum. Budynek wybudowany z cegły , usytuowany na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

389 000 zł59 m² 6 593 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1923

Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 59 m2 mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze w 3 piętrowej kamiennicy przy ulicy Henryka Sienkiewicza w Centrum Kielc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malinowa

Centrum,Kielce

1 300 zł33 m² 39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie Kielce

Centrum,Kielce

249 000 zł32 m² 7 685,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M Prezentuje mieszkanie 1 pokojowe na 2 piętrze w ścisłym centrum. Idealny dla pary, inwestora! Mieszkanie o powierzchni 32,40m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Świętokrzyskie,Kielce

359 000 zł33 m² 10 797 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Twoje M Oferuje na sprzedaż: ciepłe i widne 1-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Z przyjemnością chciała bym zaprezentować Państwu 1-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Piłsudskiego

Świętokrzyskie,Kielce

359 000 zł33 m² 10 878,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 33m2 zlokalizowana na 5 piętrze w wieżowcu na os.Świętokrzyskie. Mieszkanie po generalnym remoncie, wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zagnańska

Centrum,Kielce

1 000 zł19 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do Wynajęcia funkcjonalna mała kawalerka mieszcząca się na ul. Zagnańskiej dla studentów lub osób pracujących Mieszkanie w nowszym budownictwie o powierzchni około 19 m2 , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Centrum,Kielce

334 600 zł38 m² 8 899 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,6 m2 mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku w centrum W skład mieszkania wchodzą: - widna oddzielna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karłowicza

Wielkopole,Kielce

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność - tylko U nas! na wynajem kawalerka 2 pokojowa, 38m2 mieszkanie urządzone pod klucz wraz Z agd I meblami na wymiar! standard premium! stan pod klucz - umeblowane.