dowolna

Kawalerki Kielce - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

160 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

160 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczygla

Herby,Kielce

259 000 zł33 m² 7 789,47 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie z loggią bez piecyka, wolne od zaraz. Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, komfortowe 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Kielce,świętokrzyskie

2 100 zł43 m² 48,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia posiadamy nowe mieszkanie 2-pokoje w nowym budynku, mieszkanie o pow. użytkowej 43 m2, usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Okrzei 33 w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mazurska

Wielkopole,Kielce

329 000 zł37 m² 8 867,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,1 m gotowe do zamieszkania - ul.Mazurska, osiedle KSM. Szukasz swojego pierwszego mieszkania? A może pewnej inwestycji pod wynajem? Ta nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Kielce

Kielce,świętokrzyskie

1 750 zł25 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 25m położona na parterze, w nowoczesnym i ogrodzonym osiedlu na Górnej W skład mieszkania wchodzi: salon z aneksem kuchennym, łazienka z prysznicem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Massalskiego

Ślichowice,Kielce

363 000 zł36 m² 10 083,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

(rezerwacja) Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36 m na Ślichowicach, 2 piętro, top lokalizacja przy Leclercu. To nie jest zwykła kawalerka. Układ pozwala zrobić pełne 2 pokoje i to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Seminaryjska

Centrum,Kielce

2 000 zł29 m² 69,66 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na wynajem funkcjonalną kawalerkę z wnęką sypialnianą ulica Seminaryjska, duży balkon, nowe budownictwo miejsce parkingowe za szlabanem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Czarnów,Kielce

460 000 zł41 m² 11 255,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Biuro nieruchomości Terra Home oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 41 m, zlokalizowane w doskonałej części Kielce, przy ul. Jagiellońskiej. Lokal znajduje się na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Centrum,Kielce

1 800 zł37 m² 49,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

1-pokojowy apartament po generalnym remoncie | Centrum Kielc | ul. Słowackiego | Balkon | Parking Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje wyjątkowy 1-pokojowy apartament zlokalizowany w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Hoża

Czarnów,Kielce

1 200 zł28 m² 43,64 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia kielce, ul. Hoża 27,5 m IX piętro ładny widok Na wynajem komfortowa, w pełni wyposażona kawalerka położona przy ul. Hożej w Kielcach, w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orląt Lwowskich

Kielce,świętokrzyskie

410 000 zł40 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowoczesna kawalerka 40 m | Wysoki standard | 2022 r. Na sprzedaż przestronna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 40 m , zlokalizowana na 3. piętrze (ostatnim) nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Kielce

1 950 zł34 m² 56,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 34,33 m2, zlokalizowane na III piętrze apartamentowca w centrum Kielc. Mieszkanie składa się z salonu, widnej osobnej kuchni, garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Głęboczka,Kielce

2 200 zł27 m² 81,48 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa kawalerka o pow. 27 m2, zlokalizowana na V piętrze. Nieruchomość położona w prestiżowej inwestycji Plaza Tower III. Budynek wybudowany w 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Uroczysko,Kielce

290 000 zł29 m² 9 965,64 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Rezerwacja Oferuję na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,10 m2, znajdujące się w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Uroczysko przy ul. Orkana. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Seminaryjska

Kielce,świętokrzyskie

328 000 zł35 m² 9 371,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Idealna oferta dla singla, pary lub inwestora mieszkanie gotowe do zamieszkania oraz pod wynajem. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej kawalerki, zlokalizowanej w samym sercu Kielc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barwinek

Barwinek,Kielce

320 000 zł33 m² 9 595,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 33,35m2 zlokalizowanego na osiedlu Barwinek w Kielcach. w skład lokalu wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Kielce

Kielce,świętokrzyskie

169 500 zł15 m² 11 188,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji - idealne centrum miasta - ul Jana Pawła II 19. W sąsiedztwie znajdują się lub są w trakcie budowy, nowe prestiżowe apartamentowce - np osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Centrum,Kielce

499 000 zł80 m² 6 198,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Unikalna okazja inwestycyjna W sercu kielc! Oferujemy na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 80,57 m2, położoną na pierwszym piętrze zadbanego budynku z 2005 roku. Obiekt wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hoża

Czarnów,Kielce

310 000 zł31 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż kawalerka z osobną, widną kuchnią, usytuowana na 2 piętrze w bloku z windą przy ul. Hożej 46. Układ mieszkania: przestronny salon z wyjściem na balkonoddzielna, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Czarnów,Kielce

240 000 zł29 m² 8 247,42 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż mieszkanie - kawalerka o powierzchni 29,1 m2 na 1 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Króla Bolesława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Norwida

Bocianek,Kielce

1 200 zł28 m² 43,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie o pow. 27,50 m2, zlokalizowane na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Bocianek, przy ul. Norwida. Przed budynkiem ogólnodostępne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowy Świat

Kielce,świętokrzyskie

295 000 zł35 m² 8 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Duża kawalerka z potencjałem, 1 piętro, ogrodzony parking z bramą na pilota. Na sprzedaż ustawna, przestronna kawalerka z balkonem, położona na 1 piętrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Warszawska

Centrum,Kielce

1 200 zł24 m² 50,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować wyjątkowa kawalerkę zlokalizowany w samym sercu Kielc - ul Warszawska Lokalizacja: ścisłe centrum miasta ulica Warszawska Piętro: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Centrum,Kielce

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia kawalerkę położoną na 2 piętrze w czteropiętrowej kamienicy przy ul. Kościuszki w Kielcach. Mieszkanie w pełni wyposażone w meble oraz sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Słoneczna

Jagiellońskie,Kielce

1 200 zł27 m² 44,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ładna, w pełni wyposażona kawalerka - na wynajem! Mieszkanie o powierzchni 26,80 m2 usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym ocieplonym bloku z odnowioną elewacją przy ul. Słonecznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Szydłówek,Kielce

1 100 zł35 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,2 m2 , zlokalizowane na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku z windą, przy ul. Warszawskiej, na osiedlu Szydłówek (okolice Szydłówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wielkopole,Kielce

259 000 zł31 m² 8 274,76 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 31,3 m, zlokalizowaną na jednym z najbardziej cenionych osiedli w Kielcach ksm, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Kielce

Na Stoku,Kielce

367 000 zł26 m² 13 986,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż lub zamianę 1 pokojowy apartament Idealne rozwiązanie na pierwsze mieszkanie lub pod inwestycję Główne atuty mieszkania: - wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Uroczysko,Kielce

259 000 zł29 m² 8 900,34 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie z loggią, klimatyzacja osiedle Uroczysko, do wejścia, duży parking. Prezentujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Panoramiczna

Centrum,Kielce

1 300 zł32 m² 40,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,14 m2 , zlokalizowane na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Panoramicznej. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Centrum,Kielce

320 000 zł33 m² 9 696,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Przytulna kawalerka typu "studio" w centrum Kielc - idealna inwestycja lub pierwsze mieszkanie premium apartment prezentuje

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Czarnów,Kielce

1 500 zł35 m² 42,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 1 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,46 m2 , zlokalizowane na 5 piętrze w 10-piętrowym wieżowcu z 2013 roku, przy ul. Jagiellońskiej, na osiedlu Czarnów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Na Stoku,Kielce

2 000 zł30 m² 66,45 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na wynajem nowy apartament z 2026 roku osiedle Na Stoku ulica Sikorskiego Oferujemy Państwu na wynajem, dostępną od zaraz, kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Nowy Świat

Centrum,Kielce

211 900 zł20 m² 10 811,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: kawalerka 19,6 m | 1 piętro | centrum | ul. Nowy świat | idealna pod wynajem Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 19,6 m , położona na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

288 306 zł25 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie, o pow. 25,29m2, dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Zbożowa

Kielce,świętokrzyskie

1 600 zł27 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji od najemcy! Posiadamy w ofercie do wynajęcia nowoczesne, komfortowo urządzone mieszkanie o powierzchni 27 m 2 , usytuowane na parterze, w nowym kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Nowy Świat

Centrum,Kielce

212 000 zł20 m² 10 788,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży kawalerki w samym centrum Kielc ul. Nowy Świat. Podstawowe informacje: metraż: 19,65 m Cena: 212 000zł do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Kielce

Sady,Kielce

399 700 zł45 m² 8 823,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 45,3 m z ogródkiem - Sady nad Silnicą, kielce - Gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 45,3 m , z prywatnym ogródkiem/tarasem , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dąbrowska

Centrum,Kielce

209 000 zł19 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie z loggią , wolne od zaraz. Prezentujemy Państwu na sprzedaż komfortowe 1 pokojowe mieszkanie.