dowolna

Mieszkania Kielce Osiedle Na Stoku

38 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

38 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

239 000 zł58 m² 4 112,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane na osiedlu ,na stoku". Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w małym 4 piętrowym bloku (tylko 20 mieszkań po 2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

236 000 zł58 m² 4 061 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie dla rodziny do zamieszkania od razu Os. Na Stoku- 3 pokoje w atrakcyjnej cenie. 1 piętro Właścicielom zależy na szybkiej sprzedaży Mieszkanie atrakcyjnie położone w niedużym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

190 000 zł63 m² 3 010,14 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Do sprzedania/zamiany atrakcyjne mieszkanie 63,12 m w Kielcach w środkowej części osiedla na stoku , 10 piętro/10. Lokal składa się z 3-ch jasnych ,ustawnych pokoi /główny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Na Stoku,Kielce

850 zł50 m² 17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia odnowione , niezamieszkałe, w pełni umeblowane i urządzone dwupokojowe mieszkanie 50 m w Kielcach - na 4/4 piętrze , w budynku z 1987 r.- Oś. Na Stoku 77( blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

259 000 zł55 m² 4 744 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie dla rodziny do zamieszkania od razu Os. Na Stoku- 3 pokoje po remoncie w atrakcyjnej cenie. Mieszkanie położone w niedużym bloku 4 piętrowym. Budynek po ociepleniu i remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

210 000 zł44 m² 4 772,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferujemy do sprzedaży 2 - pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu "na Stoku" w Kielcach, usytuowane w cichej i spokojnej części tej dzielnicy w bloku czteropiętrowym, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

1 300 zł50 m² 25,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 50.5 m 2 usytuowane na pierwszym pietrze czteropiętrowego apartamentowca. Nieruchomość składa się z kuchni połączonej z salonem, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

190 000 zł48 m² 3 958,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy przestronne mieszkanie 2- pokojowe atrakcyjna cena! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48 m2 znajdujące się Na Stoku. Usy tuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sikorskiego

Na Stoku,Kielce

1 500 zł57 m² 26,22 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowy apartament położony w nowym budynku przy ul. Sikorskiego (os. Na Stoku). Mieszkanie nowocześnie urządzone i umeblowane. Mieszkanie widne, słoneczne. W kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sikorskiego

Na Stoku,Kielce

1 500 zł57 m² 26,25 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sikorskiego

Na Stoku,Kielce

1 650 zł57 m² 28,82 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sikorskiego

Na Stoku,Kielce

1 650 zł57 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

219 000 zł64 m² 3 448,82 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Oferujemy do sprzedania, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w wieżowcu na Os. Na stoku w Kielcach. Mieszkanie ustawne, ciche i zadbane. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

218 000 zł58 m² 3 750,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow.58,12 m2 usytuowane na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym na os.Stok Mieszkanie składa się z 3 przestronnych nieprzechodnich pokoi ,kuchni ,łazienki.W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

178 000 zł51 m² 3 476,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na wysokim parterze w budynku 4 piętrowym na Oś Na Stoku. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, widnej przestronnej kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

235 000 zł70 m² 3 365,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Do sprzedania 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w północnej części miasta Kielce, na os. Na Stoku, położone na parterze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie rozkładowe, ciepłe i ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

209 000 zł56 m² 3 760 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu Na Stoku - sprzedam. Mieszkanie o powierzchni 55,59 m2 położone w bloku na 3 piętrze. Mieszkanie składa się z 2 przestronnych oddzielnych pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piłsudskiego

Na Stoku,Kielce

215 000 zł57 m² 3 795 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Na Stoku ul. Piłsudskiego. Mieszkanie dwustronne o powierzchni 56,65m2 położone w wieżowcu ( 8 pieter) na 6 piętrze. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

215 000 zł59 m² 3 644,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przedmiotem oferty jest spółdzielcze własnościowe trzypokojowe mieszkanie w budynku wybudowanym w 1984 roku z wielkiej płyty w Kielcach. Mieszkanie o powierzchni 58,80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

215 900 zł64 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Super okazja specjalnie dla ciebie! Przedmiotem oferty jest własnościowe trzypokojowe mieszkanie w budynku wybudowanym w 1988 roku z wielkiej płyty w Kielcach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

209 000 zł56 m² 3 759,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piłsudskiego

Na Stoku,Kielce

215 000 zł57 m² 3 795,23 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

220 000 zł68 m² 3 235,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Sprzedam atrakcyjnie polozone mieszkanie. 63 m2 na parterze. Cena do uzgodnienia .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

194 000 zł64 m² 3 010 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Do sprzedaży oferujemy 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64.46m2, położone na 4 piętrze w bloku 4-piętrowym na osiedlu, Blok z 85 r. z płyty. Ściana wschodnia docieplona. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

250 000 zł70 m² 3 579 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe (oryginalnie 4 pokoje) usytuowane na IV piętrze w bloku IV piętrowym na osiedlu "na stoku". Mieszkanie rozkładowe. Okna plastikowe z wystawą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Na Stoku,Kielce

199 000 zł52 m² 3 790,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Sprzedam mieszkanie 52,5m2 Mieszkanie 2-pokojowe na 1 piętrze w bloku 4-piętrowym. Mieszkanie przestronne o funkcjonalnym rozkładzie. Duży pokój podzielony dekoracyjną ścianką działową na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

290 000 zł70 m² 4 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Sprzedam komfortowe mieszkanie 4 pokojowe o pow.70 m2, rozkładowe, wschód- zachód, ( z jednej strony widok na Masłów i pasmo gór Swiętokrzyskich, z drugiej na osiedle), usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piłsudskiego

Na Stoku,Kielce

700 zł40 m² 17,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

To jest ciekawa oferta. Mieszkanie na wynajem Kielce Świętokrzyskie ul. Piłsudskiego. Ładne i oddzielne 2 pokoje w centrum osiedla. Dogodny dojazd komunikacją miejską do uczelni ujk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

200 000 zł64 m² 3 102,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Warszawska

Na Stoku,Kielce

650 zł28 m² 23,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

mieszkanie znajduje się na 3- piętrze w nowoczesnym budynku na poddaszu. Składa się z przedpokoju, łazienki i pokoju z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

258 000 zł70 m² 3 694,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio! Sprzedam mieszkanie słoneczne, dwustronne, wschód-zachód, 69,83 m2, 4 pokoje, na parterze , w niskim 4 piętrowym bloku. Spółdzielcze-własnościowe. Kielce, osiedle na stoku salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

1 600 zł63 m² 25,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie, słoneczne, ciepłe i ciche w doskonałej lokalizacji zarówno dla studentów jak i rodziny. Całkowita powierzchnia użytkowa nieruchomości to 63 m2 , na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

249 000 zł62 m² 3 990,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Do sprzedania ustawne, przestronne, słoneczne trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,40 m2 położone na parterze w bloku 4 piętrowym na osiedlu Na Stoku. W skład mieszkania wchodzą trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Na Stoku,Kielce

220 000 zł64 m² 3 415,62 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne i ustawne mieszkanie na 3 piętrze w bloku 8 mio piętrowym przy ul. Nowaka Jeziorańskiego. Mieszkanie wolne od zaraz, bez zaległości i obciążeń finansowych. Po niewielkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

189 000 zł57 m² 3 319,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Do sprzedania ustane, przestronne, słoneczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56,93 m2 położone na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym na osiedlu Na Stoku. W skład mieszkania wchodzą dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

185 000 zł39 m² 4 724,21 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Do sprzedania zadbane, słoneczne, przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39.16 m2 położone na 6 piętrze w wieżowcu 10 piętrowym na osiedlu Na Stoku. W skład mieszkania wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

200 000 zł63 m² 3 174,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Do sprzedania ustane, przestronne, słoneczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 63.00 m2 położone na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym na osiedlu Na Stoku. W skład mieszkania wchodzą trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

235 000 zł74 m² 3 194,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania ustawne, przestronne, ciche czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 73,57 m2 położone na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym na osiedlu Na Stoku. W skład mieszkania cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

210 000 zł63 m² 3 327 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania ustane, przestronne, słoneczne trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,12 m2 położone na 9 piętrze w wieżowcu 11 piętrowym na osiedlu Na Stoku. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

260 000 zł63 m² 4 120,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Do sprzedania komfortowe trzypokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w IV piętrowym bloku na osiedlu Na Stoku. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

238 000 zł64 m² 3 748,03 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Do sprzedania ustane, przestronne, słoneczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 63.50 m2 położone na parterze w wieżowcu 10 piętrowym na osiedlu Na Stoku. W skład mieszkania wchodzą.