Serce 0 Ulubione

Mieszkania Kielce Osiedle na Górnej

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Apartament umeblowany

Kielce,świętokrzyskie

1 750 zł25,01 m² 355 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia posiadamy prestiżową kawalerkę o pow. użytkowej 25,01 m2, usytuowaną na parterze w 6-piętrowym budynku przy Zbożowej w Kielcach. Apartament zaprojektowany i urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

309 900 zł41,60 m² 7 449,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Scyzoryk nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w samym sercu Kielc! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,8 m , położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe na os. Szydłówek w Kielcach. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze budynku, z roku 2000. Na powierzchnię 50 m2 składa się: salon, sypialnia, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

707 000 zł59,40 m² 11 902,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z tarasem - Patio Vita wysoki standard | gotowe do zamieszkania Z przyjemnością prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł37,10 m² 8 867,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,1 m gotowe do zamieszkania - ul.Mazurska, osiedle KSM. Szukasz swojego pierwszego mieszkania? A może pewnej inwestycji pod wynajem? Ta nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł43,75 m² 8 891,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie - ul. Dolomitowa, kielce Cena: 389 000 zł - do negocjacji Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, z funkcjonalnym układem i w zadbanym budynku? Ta oferta może być.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł59 m² 6 932,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

W ofercie sprzedaży mieszkanie na Osiedlu ksm ul. Śląska w Kielcach. Propozycja dla rodziny z dziećmi ale bardzo atrakcyjne również pod wynajem. Nieruchomość na IV p. w niedużym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

254 000 zł35 m² 7 257,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! oferta na wyłączność! Mieszkanie na sprzedaż - 35 m | 2 piętro | cena 254 000 zł (do negocjacji) Biuro konsus nieruchomości & finanse oferuje na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

987 876 zł91,47 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 91,47 mkw usytuowane na VIII piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 3.

Szczegóły ogłoszenia

430 416 zł35,28 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

| na sprzedaż nowa kawalerka , o pow. 35,28 m2, zlokalizowana na IV piętrze w apartamentowcu ścisłym centrum Kielc, przy ul. Kaczyńskiego. Nowy budynek, w atrakcyjnej, prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł29 m² 9 482,76 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas / oferta na wyłączność przytulna kawalerka blisko centrum - ul. Grochowa premium apartment prezentuje na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę o powierzchni