dowolna

Mieszkania pod klucz Kielce - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

353 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

353 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Centrum,Kielce

370 000 zł40 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Idealne pod iwestycje lub na start Biuro Nieruchomości Premium Apartment prezentuje na sprzedaż przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze w zadbanym, kameralnym 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wielkopole,Kielce

259 000 zł31 m² 8 274,76 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 31,3 m, zlokalizowaną na jednym z najbardziej cenionych osiedli w Kielcach ksm, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piekoszowska

Czarnów,Kielce

359 000 zł42 m² 8 547,62 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Kielce, ul. Piekoszowska 55 To 2 pokojowe mieszkanie ma kilka atutów , które naprawdę robią różnicę : 2 pokoje o pow. 42 m2 z balkonem i ładnym, otwartym widokiem z 5 piętra,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Weroniki

Herby,Kielce

1 500 zł46 m² 32,97 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| rezerwacja Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - 45,5 m ul. Świętej Weroniki | dzielnica Herby | Kielce Oferujemy do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,5 m , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaczmarka

Kielce,świętokrzyskie

437 000 zł42 m² 10 318,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż świeżo wykończone mieszkanie, urządzone zgodnie z najnowszymi trendami. Lokal położony jest na 7. piętrze budynku przy ul. Biskupa Kaczmarka, w bezpośrednim sąsiedztwie parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chęcińska

Chęcińskie,Kielce

409 000 zł43 m² 9 511,63 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż / 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Kielce, os. Świętokrzyskie 43 m 4 piętro Balkon 2 windy Szukasz komfortowego, gotowego do zamieszkania mieszkania w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sandomierska

Wielkopole,Kielce

297 000 zł43 m² 6 955,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,6 m2 z balkonem. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w wieżowcu z windą. os ksm Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zagnańska

Głęboczka,Kielce

3 300 zł46 m² 71,74 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność - tylko U nas! dostępność od ręki! Elegancja, komfort i prestiż apartament marzeń w Plaza Tower! Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

550 000 zł67 m² 8 185,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Na sprzedaż stylowe i w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 67,19 m , usytuowane na 2. piętrze odrestaurowanej kamienicy w ścisłym Centrum Kielc ul. Sienkiewicza. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Kielce

Na Stoku,Kielce

367 000 zł26 m² 13 986,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż lub zamianę 1 pokojowy apartament Idealne rozwiązanie na pierwsze mieszkanie lub pod inwestycję Główne atuty mieszkania: - wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Uroczysko,Kielce

259 000 zł29 m² 8 900,34 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie z loggią, klimatyzacja osiedle Uroczysko, do wejścia, duży parking. Prezentujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Centrum,Kielce

659 000 zł47 m² 13 876,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta bez prowizji od kupującego! Posiadamy w ofercie do sprzedaży słoneczne, środkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,49 m 2 (całkowita powierzchnia w księdze wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Szajnowicza-Iwanowa

Kielce,świętokrzyskie

789 000 zł65 m² 12 168,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością przedstawiam Państwu nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,84 m , zlokalizowane na prestiżowym i nowoczesnym Osiedlu Grabina w Kielcach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Centrum,Kielce

320 000 zł33 m² 9 696,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Przytulna kawalerka typu "studio" w centrum Kielc - idealna inwestycja lub pierwsze mieszkanie premium apartment prezentuje

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Romualda

Wielkopole,Kielce

715 000 zł48 m² 15 014,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Brak podatku pcc oszczędzasz 15.000 zł! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 47,62 m , położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku z 2023 roku. Lokal został wykończony przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Warszawy

Wielkopole,Kielce

319 000 zł40 m² 7 994,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,9 m, położone na cenionym osiedlu ksm w Kielcach przy ul. Bohaterów Warszawy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wielkopole,Kielce

440 000 zł39 m² 11 233,10 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zainwestuj w mieszkanie z potencjałem w doskonałej lokalizacji, z pięknym widokiem i możliwością szybkiego wynajmu. To miejsce, w którym nowoczesność spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Wielkopole,Kielce

695 000 zł69 m² 10 020,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Prezentuje na sprzedaż przestronne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 70 m , położone na parterze kameralnego, ogrodzonego budynku. To idealna propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Barwinek,Kielce

660 000 zł50 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Scyzoryk nieruchomości prezentuje 2 pokoje | 50 m | duży taras 18 m | garaż | leśne tarasy | ul. Szwedzka Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wielkopole,Kielce

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie dwupokojowe na wynajem 50 m , osiedle ksm, kielce Mieszkanie dostępne od 01.04.2026- obejrzeć i zarezerwować można już teraz! Zapraszam do zamieszkania w wyjątkowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Centrum,Kielce

429 000 zł50 m² 8 649,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowa przestrzeń w sercu Kielc klimatyzowany lokal z fotowoltaiką, gotowy na ciche biuro lub mieszkanie w prestiżowej lokalizacji! Na sprzedaż wyjątkowo zadbany, dwupoziomowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Pod Telegrafem,Kielce

520 000 zł36 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe, nowo wykończone mieszkanie o powierzchni 36 m , usytuowane na I piętrze nowoczesnego Osiedla Bella Vista przy ul. Wojska Polskiego w Kielcach. Ogromnym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mickiewicza

Centrum,Kielce

699 000 zł56 m² 12 594,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż prawdziwy loft w reprezentacyjnej kamienicy po kapitalnym remoncie. Idealne pod inwestycję lub do zamieszkania, jeśli cenisz sobie oryginalny styl i unikatowy nastrój. Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Barwinek,Kielce

1 400 zł41 m² 34,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku z lat 90-tych na spokojnym osiedlu Barwinek. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagórska

Kochanowskiego,Kielce

345 000 zł54 m² 6 388,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Family House Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży: jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 53,91 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Wielkopole,Kielce

2 100 zł54 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie, dwustronne, 1e piętro. W budynku jest domofon i parking. Do mieszkania przynależna piwnica. W pobliżu sklepy, szkoły , przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Sady,Kielce

456 000 zł40 m² 11 374,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa oferta wyłącznie W oakestate! Biuro Nieruchomości Oakestate przedstawia mieszkanie w nowoczesnej inwestycji klonovia, przy ul. Klonowej 93 w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dewońska

Ślichowice,Kielce

485 000 zł52 m² 9 291,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

NA sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,1 m , położone przy ul. Dewońskiej - w jednej z najwygodniejszych części osiedla Ślichowice w Kielcach. Lokal idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pocieszka

Sady,Kielce

389 000 zł46 m² 8 456,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Biuro nieruchomości Terra Home oferuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Pocieszka osiedle Sady w Kielcach. Podstawowe informacje: powierzchnia: 46 m Cena: 387 000zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Wielkopole,Kielce

246 000 zł28 m² 8 770,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z balkonem osiedle ksm gotowe do zamieszkania od zaraz. Idealne pod inwestycję Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puscha

Ślichowice,Kielce

469 000 zł44 m² 10 659,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Eleganckie 2 pokoje 44 m | Ślichowice | Balkon | 2 piętro | 2014 r. Kielce - osiedle Ślichowice, ul. Jerzego Bogusława Puscha Spokojna, zielona okolica z bardzo dobrą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kielce

Na Stoku,Kielce

501 566 zł63 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 63,09 m2 dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kielce

Na Stoku,Kielce

543 200 zł68 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 67,9 m2 dostępne na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Sady,Kielce

554 000 zł49 m² 11 382,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa oferta tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w nowoczesnej inwestycji klonovia, zlokalizowanej przy ul. Klonowej 93 kilka kroków od Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Świętokrzyskie,Kielce

510 000 zł61 m² 8 315,67 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja! 3 pokoje | 61,33 m | 1 piętro | duża loggia Kielce, os. Świętokrzyskie, ul. Jeziorańskiego 133. To mieszkanie ma dokładnie pięć rzeczy, których kupujący szukają najczęściej:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

550 000 zł67 m² 8 185,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Centrum Kielc, ul. Sienkiewicza / Wesoła Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 67,19 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słoneczna

Jagiellońskie,Kielce

395 000 zł48 m² 8 246,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

(rezerwacja) Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,9 m , położone na 3. piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Jagiellońskim, przy ul. Słonecznej w Kielcach.