dowolna

Mieszkania pod klucz Kielce - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

350 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

350 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Romualda

Sandomierskie,Kielce

638 550 zł43 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

***** Tej oferty nie znajdziesz w innym biurze ***** Na sprzedaż prezentujemy piękny apartament, wykończony w wysokim standardzie. Inwestycja "romualda 11" *mieszkanie idealne dla singla/pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyspiańskiego

Bocianek,Kielce

659 000 zł65 m² 10 104 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Biuro Nieruchomości Ck dom prezentuje mieszkanie położone na Osiedlu Nowy Bocianek w Kielcach. Nieruchomość usytuowana jest przy ul. Wyspiańskiego w pobliżu Galerii Echo i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bema

Kielce,świętokrzyskie

315 000 zł36 m² 8 630,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Tylko U nas- brak prowizji od kupującego! **stylowa kawalerka w centrum Kielc, przy ul. Bema 4 - na 2 piętrze!** Homelia Nieruchomości prezentuje Państwu przestronną kawalerkę z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bukowa

Szydłówek,Kielce

342 000 zł45 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Biuro nieruchomości ckdom ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się na osiedlu Szydłówek i jest położona na 3 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Domaszowska

Nowy Folwark,Kielce

750 000 zł69 m² 10 813 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Ckdom prezentuje mieszkanie 3 pokojowe blisko Centrum Kielc przy ul. Domaszowskiej na bardzo kameralnym osiedlu , w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Nieruchomość w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Urzędnicza

Jagiellońskie,Kielce

279 000 zł34 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kawalerka w bardzo dobrej lokalizacji - Kielce, ul. Urzędnicza Marzysz o wygodnym i funkcjonalnym mieszkaniu w doskonałej lokalizacji? Ta 34-metrowa kawalerka, zlokalizowana na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piekoszowska

Ślichowice II,Kielce

339 000 zł30 m² 11 114,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,5 m z dużym tarasem 10,95 m w stanie deweloperskim w nowo budowanym Apartamentowcu na os.Ślichowice II. Lokal usytuowany na jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Karłowicza

Wielkopole,Kielce

549 900 zł66 m² 8 331,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! mieszkanie 4 pokojowe, 66m2 urządzone pod klucz wraz Z agd I meblami na wymiar! stan bardzo dobry pod klucz - w pełni umeblowane i urządzone! 2 piętro W niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

2 000 zł63 m² 32 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania 63m2 ul Na Stoku parter W 10 piętrowym bloku z windą po termomodernizacji, zabezpieczony domofonem, duży parking pod blokiem Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skrzetlewska

Herby,Kielce

629 000 zł73 m² 8 616,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 73 m , położone na 4. piętrze w zadbanym budynku po termomodernizacji z 2021 roku. Mieszkanie przeszło generalny remont w 2014 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chęcińska

Centrum,Kielce

609 900 zł63 m² 9 681 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 63m2 ul Chęcińska Centrum W skład lokalu wchodzą -duży ustawny salon - 2 osobne widne sypialnie - balkon - widna przestronna kuchnia -łazienka z wanna oraz wc -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

450 000 zł35 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży nowoczesne , luksusowe mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta, na zamkniętym, spokojnym osiedlu. W pobliżu rozległe, zielone tereny spacerowe, a także sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gagarina

Centrum,Kielce

1 500 zł29 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Idealne mieszkanie dla studenta naprzeciwko Uniwersytetu Jana Kochanowskiego, 3 minuty od rezerwatu przyrody Kadzielnia, 10 minut piechotą od centrum Do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sikorskiego

Centrum,Kielce

805 000 zł66 m² 12 197 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż bezpośrednia przez właściciela, bez pośredników i biur nieruchomości. Kupujący zwolniony z opłaty skarbowej pcc 2% ( ok. 17tys. zł) wystawiam fakturę vat. Założona Księga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sabinówek

Sady,Kielce

645 000 zł73 m² 8 787 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Biuro nieruchomości ckdom ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość o powierzchni 73,4m2 znajdująca się na parterze 3 piętrowego bloku z 2010roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Czarnów,Kielce

369 000 zł47 m² 7 851 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania 47m2 ul Jagiellońska os Czarnów. W skład lokalu wchodzą: - salon z otwarta widna kuchnia - 2 osobne widne sypialnie -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kaczmarka

Chęcińskie,Kielce

345 000 zł30 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

***** tylko U nas ***** Na sprzedaż prezentujemy piękną, jasną kawalerkę z widokiem na Kadzielnię. **mieszkanie wykończone w wysokim standardzie** *wykonanie według projektu*.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Kielce,świętokrzyskie

564 000 zł63 m² 8 995 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w pełni wyposażone. W skład wchodzi : -kuchnia połączona z salonem -sypialnia -pokój z wyjsciem na balkon -łazienka -wc -przedpokój Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Na Stoku,Kielce

605 000 zł61 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,56 m2. Nieruchomość znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku z windą z 2013roku. Mieszkanie składa się z: * sypialni *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prosta

Centrum,Kielce

2 200 zł59 m² 37,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzy pokojowe mieszkanie po remoncie , przy ulicy Prostej w Kielcach. Na powierzchnię 59 m2 składają się: przestronny salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sandomierska

Kielce,świętokrzyskie

680 000 zł63 m² 10 817,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż Apartament 3 pokojowy gotowy do zamieszkania dla rodziny lub pod inwestycje w centrum miasta. Stylowo i nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Górna

Kochanowskiego,Kielce

2 100 zł34 m² 62 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem w nowym budownictwie przy ul. Górnej. Budynek oddany do użytku w 2023r, a sam lokal zlokalizowany jest na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kielce

Kielce,świętokrzyskie

599 000 zł46 m² 13 021,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Twoje M prezentuje apartament usytuowany na pierwszym piętrze kameralnego apartamentowca w Kielcach Lokalizacja Apartamenty Klonowy Bulwar powstały w unikalnej lokalizacji, tuż obok centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śląska

Wielkopole,Kielce

480 000 zł67 m² 7 143 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowo słonecznego i ciepłego mieszkania o powierzchni 67,2 m, usytuowanego na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku przy ulicy Śląskiej. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Barwinek,Kielce

495 000 zł51 m² 9 732,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę Sprzedaży Mieszkania 3 pokojowego bez piecyka z loggią! Doskonałe dla inwestora, doskonałe Dla Rodziny! Oferujemy Państwu przestronne, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Podkarczówka,Kielce

399 000 zł35 m² 11 531,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż Dużą, jasną kawalerkę na osiedlu Podkarczówka w Kielcach. Idealna oferta dla singla, pary lub pod wynajem. Atuty mieszkania: - duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Starodomaszowska

Centrum,Kielce

630 000 zł58 m² 10 862,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Perfekcyjna lokalizacja w sercu Kielc! Na sprzedaż: słoneczne 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji tetris.HOUSE w centrum Kielc - ul. Starodomaszowska 20. To mieszkanie łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Ślichowice,Kielce

629 000 zł75 m² 8 431,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Marzysz o własnym, komfortowym czteropokojowym mieszkaniu w Kielcach? Nie przegap naszej oferty sprzedaży wyjątkowego, przestronnego lokalu mieszkalnego na osiedlu Ślichowice! T o idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Świętokrzyskie,Kielce

419 000 zł41 m² 10 145 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować przestronne i słoneczne 3 pokojowe mieszkanie 41.30 m2 ul Piłsudzkiego os Świętokrzyskie którego na powierzchnie mieszkalna składa się 39.63 m2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marszałkowska

Kielce,świętokrzyskie

442 000 zł34 m² 12 908,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości twoje M Oferuje Mieszkanie w Apartamentowcu 2 pokojowe z dużym balkonem na 2 piętrze w bloku z 2023 roku! Idealne mieszkanie dla pary lub pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyspiańskiego

Bocianek,Kielce

652 000 zł65 m² 9 996,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta bezpośrednio od właściciela! Sprzedam mieszkanie Nowy Bocianek 65,22 m2 3 pokoje, ul. Wyspiańskiego Okolicy oraz osiedla Bocianek, nie trzeba chyba przedstawiać, piękna okolica i miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Zagórze,Kielce

599 000 zł60 m² 9 978,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Pięknie położony apartament Z widokiem na panoramę kielc! garaż Z kanałem, taras O powierzchni 100 m I komórka lokatorska O powierzchni 7 m Oferuję Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zagnańska

Herby,Kielce

714 000 zł61 m² 11 645,70 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zachęcamy do kontaktu w celu umówienia się na prezentację. Odkryj swoje idealne miejsce do życia w plaza tower. Cena mieszkania uwzględnia komfortową przestrzeń mieszkalną, lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Warszawska

Uroczysko,Kielce

2 000 zł44 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania na ul Warszawskiej 44m2 w Kielcach os Uroczysko Nieruchomość składa się z : * otwartej kuchni * widnego salonu *dużego tarasu *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wielkopole,Kielce

350 000 zł38 m² 9 283,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Sprzedaż wyjątkowego mieszkania o wartości 350 000 pln, położonego na 2. piętrze budynku 4 piętrowego w samym centrum miasta. Prezentowana nieruchomość to wyjątkowa okazja zarówno dla.