dowolna

Mieszkania pod klucz Kielce - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

355 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

355 ogłoszeń

Rynek pierwotny

671 956 zł54,19 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkanie 54,19 m - Słowackiego 11, centrum Kielc Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 54,19 m w stanie deweloperskim, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 000 zł52 m² 11 807,69 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Brak podatku pcc - oszczędność 14.000zł NOWOŚĆ na rynku gotowe do zamieszkania OD RĘKI! Balkon narożny z tarasem ma niemal 40 m2! CENTRUM, A JEDNAK CISZA I SPOKÓJ! Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł37,70 m² 8 196,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Mieczysława Karłowicza 9 w Kielcach, o powierzchni 37,7 m2. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, w sąsiedztwie głównych tras.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł63,60 m² 13 349,06 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 63,6 m , położonego na II piętrze nowoczesnego budynku. To doskonałe miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

856 000 zł68 m² 12 588,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m , zlokalizowane na parterze apartamentowca w dzielnicy Szydłówek Górny w Kielcach. Nieruchomość, oddana do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł50,09 m² 9 962,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w centrum miasta ul. Astronautów Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum miasta, przy ul. Astronautów. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 052 000 zł97,44 m² 10 796,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 97,44 m z użytkowym poddaszem. Funkcjonalny układ na dwóch poziomach daje dużą swobodę aranżacji, a zamknięty, ogrodzony teren.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 300 zł47,25 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska-bez podatku pcc M 12 szczegółowe parametry mieszkania W kolekcji zdjęć Przedstawiamy Państwu nową inwestycję -nowoczesny,kameralny budynek mieszkalny ,zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 000 zł53,94 m² 13 700,41 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz gotowego mieszkania, do którego możesz wejść bez remontu i dodatkowych kosztów? Ta oferta łączy wysoki standard wykończenia, funkcjonalny układ i świetną lokalizację. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 972 000 zł136 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Szukasz przestrzeni, światła i czegoś naprawdę nietuzinkowego? To mieszkanie spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł61,74 m² 9 475,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości Ck Dom prezentuje - Przestronne 3 pokojowe mieszkanie Struga Kielce z Dwoma piwnicami jeśli szukasz gotowego mieszkania dla rodziny jeśli cenisz wygodę, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

845 350 zł76,85 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

| do sprzedania trzypokojowe mieszkanie, o pow. 76,85 m2 , zlokalizowane na 3 piętrze w 3-piętrowym apartamentowcu, przy ul. Generała Andersa w Kielcach. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

428 000 zł39,17 m² 10 926,73 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zainwestuj w mieszkanie z potencjałem w doskonałej lokalizacji, z pięknym widokiem i możliwością szybkiego wynajmu. To miejsce, w którym nowoczesność spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł49,60 m² 8 024,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Klimatyzowany lokal z fotowoltaiką, gotowy na własną działalność lub wynajem w centrum Kielc! Na sprzedaż wyjątkowo zadbany, dwupoziomowy lokal biurowo-mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

834 000 zł66,02 m² 12 632,54 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert oferuje na sprzedaż atrakcyjne, rozkładowe, ciepłe ( środkowe) 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,70 m gotowe do wprowadzenia bez.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł47,62 m² 15 014,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

| na sprzedaż stylowy, 2-pokojowy apartament o powierzchni 47,62 m , zlokalizowany na 1 piętrze nowo wybudowanego apartamentowca na osiedlu ksm w Kielcach przy ul. Romualda. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł48,27 m² 39,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie. Oferuję do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 48,27 m2, zlokalizowane w czteropiętrowym bloku na Osiedlu Świętokrzyskim, przy ul. Jaworskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 zł28 m² 78,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oakestate biuro nieruchomości prezentuje ofertę najmu: stylowa kawalerka 28 m | wysoki standard | ksm Kielce | garaż w cenie | balkon Jeśli szukasz funkcjonalnej przestrzeni zaprojektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 900 zł43,90 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska brak podatku pcc szczegółowe parametry mieszkania W kolekcji zdjęć. Miejsce postojowe w garażu podziemnym 50 000 zł Komórka lokatorska 5 000 zł/m2 posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł30,24 m² 10 416,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne lokum na start lub pod inwestycję Biuro Nieruchomości Premium Apartment prezentuje na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 30,24 m , położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł71,98 m² 12 489,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe z tarasem i widokiem na Telegraf - Bella Vista, kielce Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę, która spełni.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł61,35 m² 12 224,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Kameralne 3-pokojowe mieszkanie z garażem - ul. Sklista wysoki standard | tylko 6 mieszkań W budynku | spokojna okolica Na.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł47,70 m² 9 119,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Nie przegap naszej oferty sprzedaży pięknego mieszka nia przy ul. Orkana Wyjątkowa oferta trzypokojowego mieszkania w Kielcach! Tylko w biurze Best Lokum na sprzedaż ustawne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł35,80 m² 9 916,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! 2 pokoje gotowe do zamieszkania - 10 min piechotą do Politechniki Idealna propozycja pod inwestycję na wynajem! Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł63 m² 10 936,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży gotowego, urządzonego mieszkania w nowszym budownictwie z 2010.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł67,19 m² 8 617,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1946

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w samym sercu miasta przy ul. Henryka Sienkiewicza, w pięknej, odrestaurowanej kamienicy. To idealna lokalizacja zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł37,28 m² 12 043,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja Mieszkanie gotowe do zamieszkania 2 pokoje z tarasem 30 m obok Zalewu ul. Klonowa 37a Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,28.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł34,15 m² 10 102,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży komfortowej i funkcjonalnej kawalerki, zlokalizowanej w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Kielc na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

569 500 zł67 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

*** tylko U nas *** Szukasz idealnej inwestycji pod wynajem? To mieszkanie o powierzchni 67 m , położone przy ulicy Bohaterów Warszawy 17 w Kielcach na 4 piętrze z 4, zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł66,88 m² 12 993,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz miejsca, które łączy nowoczesny styl z funkcjonalnością? Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, 3-pokojowego apartamentu o powierzchni 67 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł25,93 m² 77,13 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka W apartamentowcu kielce, ul. Zagnańska 78 Do wynajęcia elegancka, w pełni wykończona kawalerka o powierzchni 25,93 m , położona w Kielce przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł53,90 m² 7 959,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

| na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie, o powierzchni 53,9 m , usytuowane na drugim piętrze w 3-piętrowym bloku z lat 60-tych , wybudowanym z cegły i po przeprowadzonej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł37 m² 10 783,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem gotowe do zamieszkania w doskonałej lokalizacji. Prezentujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł49,60 m² 7 439,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na 49,6m2, położone na 1 piętrze 4 piętrowego bloku mieszkalnego przy ulicy Karłowicza 7 w Kielcach - na przeciwko jest um Kielce (ul. Szymanowskiego) - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł71,32 m² 13 446,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Tylko u mnie Edyta Sidło Nieruchomości Prezentuję Wam wyjątkowy 3-pokojowy apartament Premium z tarasem ponad 14 m Widokiem na Podkarczówkę Widokiem na Telegraf Zachodami słońca Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł44,50 m² 8 845,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Przytulne 2 pokoje mieszkanie o wysokim standardzie, w świetnej lokalizacji ul. Orzeszkowej, kielce. Szukasz mieszkania, które nie wymaga nakładów finansowych, a jednocześnie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł108 m² 6 435,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu nową kameralną inwestycję składającą się z 5 budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej, położoną w Kielcach, dzielnica Barwinek, przy ul. Ściegiennego.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł32,40 m² 11 080,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

NA sprzedaż! dwa pokoje W centrum idealne pod inwestycję ul. Żelazna, kielce Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w ścisłym centrum Kielc ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł116 m² 8 534,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu kameralną inwestycję składającą się z 5 budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej, położoną w Kielcach, dzielnica Barwinek, przy ul. Ściegiennego.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w inwestycji Leśne Apartamentym Cedzyna, w sąsiedztwie hotelu Echo oraz Hotelu Uroczysko. Na powierzchnię 30 m2 składają się: salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 552 zł46,21 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska brak podatku pcc M33 Prezentujemy do sprzedania 46 metrowy apartament, zlokalizowany w bliskiej odległości od kieleckiego Zalewu, na osiedlu Uroczysko. W skład apartamentu.