dowolna

Mieszkania pod klucz Kielce - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

350 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

350 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lecha

Czarnów,Kielce

260 000 zł39 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Charakterystyka >mieszkanie 2 pokojowe przy ul.Lecha , blisko Centrum >na parterze w 4 piętrowym bloku >o powierzchni 39m2 Mieszkanie składa się >dwóch pokoi >widnej kuchni >łazienki >przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chęcińska

Centrum,Kielce

449 000 zł66 m² 6 834,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Charakterystyka >do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m2 na ul. Chęcińskiej >wygodne i przestronne >spokojna okolica >blisko centrum >mieszkanie jest jasne >okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Meissnera

Pod Dalnią,Kielce

520 000 zł64 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę Sprzedaży lub Zamiany Mieszkanie 3 pokojowe, pod klucz, w wysokim standardzie. Idealna lokalizacja dla rodziny. Oferujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Czarnów,Kielce

315 000 zł48 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Charakterystyka >atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48m2 na parterze >ul. Króla Bolesława Chrobrego Mieszkanie składa się >dwa pokoje >kuchnia >łazienka >korytarz Dodatkowo >balkon >do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Raciborskiego

Ślichowice,Kielce

430 000 zł64 m² 6 718,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Charakterystyka >do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 63,5 m2, zlokalizowane na osiedlu Ślichowice przy ul. Raciborskiego >mieszkanie usytuowane na 3 piętrze Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chęcińska

Centrum,Kielce

429 000 zł50 m² 8 580 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Charakterystyka >do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie na ul. Chęcińskiej o powierzchni 49,95m2. >piętro pierwsze. Mieszkanie składa się >salonu wraz z aneksem kuchennym - widny i ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Podkarczówka

Podkarczówka,Kielce

570 000 zł61 m² 9 304,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Twoje M Prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na oś. Podkarczówka Idealne dla pary, rodziny, inwestora! Oferujemy atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowapiennikowa

Barwinek,Kielce

535 000 zł56 m² 9 538,24 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: dwa pokoje W świetnej lokalizacji! Idealna opcja dla rodziny z dziećmi a także pod inwestycję! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,09.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Planty

Kielce,świętokrzyskie

510 000 zł67 m² 7 611,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferujemy do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 67 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul.Planty w CENTRUM Kielc. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

285 000 zł46 m² 6 168,83 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,20 m2, znajduje się na ul. Zagórskiej, osiedle ksm w Kielcach. Mieszkanie położone jest na 5 piętrze w bloku 10-piętrowym wybudowanym w 1969.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jurajska

Ślichowice,Kielce

350 000 zł46 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Charakterystyka >mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane przy ul. Jurajskiej , Ślichowice >powierzchnia użytkowa 46,3 m2 , rzeczywista powierzchnia to 50 m2 ze względu na skosy >3 pietro w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Duża

Centrum,Kielce

850 000 zł86 m² 9 883,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1960

Charakterystyka >mamy do zaoferowania mieszkanie podzielone na dwa niezależne lokale mieszkalne >lokal łącznie ma 86 m2 powierzchni >nieruchomość zlokalizowana na drugim piętrze, w 2-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tatrzańska

Związkowiec,Kielce

569 000 zł97 m² 5 865,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w bloku ale cenisz sobie komfort i niezależność? Apartament w domu jednorodzinnym na Osiedlu Związkowiec w Kielcach to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowapiennikowa

Barwinek,Kielce

535 000 zł56 m² 9 553,57 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Charakterystyka >do sprzedania przytulne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji Mieszkanie składa się >salon >pokój >widna kuchnia >łazienka >garderoba połączona z pralnią >balkon Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

278 900 zł35 m² 8 077,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do sprzedaży wyposażone w nowoczesnym stylu ,2-pokojowe mieszkanie ,mieszczące się w apartamentowcu z 2021roku, w modnej dzielnicy Uroczysko przy ulicy Klonowej. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lisowczyków

Baranówek,Kielce

875 000 zł92 m² 9 510,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Charakterystyka >nowoczesny apartament o powierzchni użytkowej 92,1 m2 usytuowany na parterze nowego, kameralnego, dwumieszkaniowego budynku zlokalizowanego w dzielnicy Baranówek W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Kielce,świętokrzyskie

380 000 zł69 m² 5 507,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z 2 balkonami w centrum miasta z parkingiem na pilota. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny, jasny salon - jasna umeblowana kuchnia z oknem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

335 000 zł61 m² 5 491,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1917

Charakterystyka >do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61 m2 przy ul. Sienkiewicza Mieszkanie składa się >3 pokoje >kuchnia >przedpokój >łazienka Dodatkowo >balkon z widokiem na kielecki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Słoneczne Wzgórze

Słoneczne Wzgórze,Kielce

385 000 zł51 m² 7 549,02 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Charakterystyka >do sprzedania mieszkanie o pow. 51 m2 na os. Słoneczne Wzgórze. >znajduje się na 2 piętrze Mieszkanie składa się >dwa pokoje >duża kuchnia >łazienka z toaletą >duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Bocianek,Kielce

309 000 zł47 m² 6 533 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokjowe zlokalizowane przy ul. M. Konopnickiej na osiedlu Bocianek Mieszkanie usytułowane na 4 piętrze w bloku po termomodernizacji, ciepłe i słoneczne. Osiedle spokojne, pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Źródłowa

Kielce,świętokrzyskie

290 000 zł49 m² 5 906,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Źródłowej 18, dwupokojowe, o pow. 49,1 m2. Pokój I - 20 m2, pokój II - 10 m2 kuchnia - oddzielna, widna, łazienka z wc, przedpokój. Pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malskiej

Kielce,świętokrzyskie

420 000 zł60 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie na Słonecznym Wzgórzu (ul. Florentyny Malskiej) na 3 pietrze, o metrażu 60m2. - salon z wyjściem na balkon - pokój - mały pokój - kuchnia - łazienka - wc Osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sandomierska

Kielce,świętokrzyskie

405 000 zł60 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Charakterystyka >mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,20 m2 >znajduje się na 8 piętrze w 10-piętrowym wieżowcu >kielce ul. Sandomierska Mieszkanie narożne, w którego skład wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szkolna

Kielce,świętokrzyskie

359 700 zł46 m² 7 819,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Charakterystyka >na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni46 m2 >mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze 4-piętrowego bloku >mieszkanie położone jest w odnowionym, ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warszawska

Bocianek,Kielce

252 700 zł25 m² 9 996,04 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w stanie deweloperskim - 25,28m2. Mieszkanie na 2 piętrze w 5 piętrowym apartamentowcu. - duży balkon 8m2 - ekspozycja okien południowa - ogrzewanie miejskie z sieci mpec, - brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowa

Szydłówek,Kielce

300 000 zł45 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Charakterystyka >na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 45 m >mieszkanie mieszczące się na osiedlu Szydłówek , na ul. Bukowej >3 piętro w bloku Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Urzędnicza

Jagiellońskie,Kielce

315 000 zł51 m² 6 188,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Charakterystyka >mieszkanie w bloku wspólnota >cena: 315 000 zł >powierzchnia: 50,90 m >cena za metr: 6 189 zł/m >liczba pokoi: 3 >piętro: 3 Mieszkanie składa się >3 pokoje >oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zgoda

Centrum,Kielce

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w centrum Kielc, ul. Zgoda Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w ogrodzonym cztero piętrowym bloku. Zabezpieczone domofonem. Lokal wyposażony gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Baranówek,Kielce

825 000 zł92 m² 8 957,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny apartament 2021! duży ogród 146.05 m2! NAJBARDZIEJ ZIELONA LOKALIZACJA W KIELCACH! 15 MIN DROGI DO CENTRUM KIELC! Biuro Nieruchomości OAKESTATE ma przyjemność przedstawić Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Centrum,Kielce

389 000 zł59 m² 6 593,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie położone na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku przy ul. Wojska Polskiego blisko Centrum Kielc. Na powierzchnię 59 m 2 składają się: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tektoniczna

Ślichowice,Kielce

470 000 zł57 m² 8 246 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie o powierzchni 57m2 zlokalizowane na osiedlu Ślichowice przy ul. Tektonicznej na 1 piętrze z 3. W skład mieszkania wchodzą 2 pokoje, widna kuchnia, łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzeszkowej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

349 000 zł69 m² 5 087 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Tylko U nas! atrakcyjne oferty! Do sprzedania 3-pokojwe dwustronne, ustawne mieszkanie 68,6m2 na ul. Orzeszkowej, osiedle Słoneczne Wzgórze. znajdujące się na 6 piętrze w 7-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Sady,Kielce

297 000 zł38 m² 7 816 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Tylko U nas! atrakcyjne oferty Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2, zlokalizowane na 1 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z windą! Na osiedlu Sady, ul. Nowowiejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

1 900 zł42 m² 46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny , luksusowy apartament zlokalizowany w centrum miasta, na zamkniętym, spokojnym osiedlu. W pobliżu rozległe, zielone tereny spacerowe, a także sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urzędnicza

Jagiellońskie,Kielce

275 000 zł42 m² 6 548 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe 42m2 zlokalizowane przy ul. Urzędniczej na os. Jagiellońskim. Nieruchomość jest usytuowana na 4 piętrze 4 piętrowego budynku. Ekspozycja okien jest dwustronna. Inwestycja będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ściegiennego

Centrum,Kielce

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie położone na parterze w nowoczesnym apartamentowcu w samym Centrum Kielc. Na powierzchnię 46 m 2 składa się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szwedzka

Baranówek,Kielce

795 000 zł126 m² 6 309,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Przedstawiamy Państwu przepiękny ,2-poziomowy apartament, wykończony w bardzo wysokim standardzie ,mieszczący się w 2-piętrowym bloku, na kieleckim Baranówku. Apartament zdecydowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Szydłówek,Kielce

415 000 zł50 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 50 m2 ul Zamenhofa os Szydłówek W skład którego wchodzą - salon z aneksem kuchennym - 2 osobne sypialnie -przedpokój -łazienka z Wc -przynależy piwnica Lokal na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piesza

Szydłówek,Kielce

965 000 zł126 m² 7 658,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Przedstawiamy Państwu przepiękny 4-pokojowy, 127 metrowy apartament, wykończony w bardzo wysokim standardzie ,mieszczący się w 3-piętrowym bloku, na kieleckim Uroczysku. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sandomierska

Wielkopole,Kielce

359 000 zł46 m² 7 804 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2pokojowe 46m2 zlokalizowane przy ul. Sandomierskiej na os. Ksm. Nieruchomość jest usytuowana na siódmym piętrze dziesięciopiętrowego wieżowca. Ze względu na usytuowanie w lokalu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagórska

Centrum,Kielce

348 000 zł46 m² 7 560 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. Zagórskiej w Centrum Mieszkanie trójstronne, ciepłe i słoneczne, położone na wysokim parterze w 2 piętrowym bloku z cegły po.