dowolna

Mieszkania Kielce Osiedle Sady

26 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

26 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Nowowiejska

Sady,Kielce

510 000 zł52 m² 9 807,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 w świetnej lokalizacji przy ul. Nowowiejskiej os. Sady. Mieszanie znajduje się na 2 piętrze z 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Sady,Kielce

449 000 zł46 m² 9 666,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas - brak prowizji od kupującego Na sprzedaż 2 pokojowe, dwustronne i w pełni wyposażone mieszkanie urządzone pod dyktando angielskiego nurtu, z wykorzystaniem ciepłych kolorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Sady,Kielce

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie trzypokojowe na Sadach przy ul. Marszałkowskiej 11. Mieszkanie składa się z salonu, dwóch sypialni i oddzielnej kuchni w pełni wyposażonej. W pobliżu szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Sady,Kielce

1 000 zł44 m² 22,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,70 m, usytuowane na IV piętrze czteropiętrowego bloku na osiedlu Sady, przy ul. Marszałkowskiej. W skład mieszkania wchodzą: -salon -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Sady,Kielce

457 000 zł46 m² 9 891,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje 3 pokojowe mieszkanie, w doskonałej lokalizacji Idealne pod wynajem Główne atuty nieruchomości: - trzy pokoje - doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wiosenna

Sady,Kielce

463 000 zł46 m² 10 065 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nieruchomości o powierzchni 46m2 zlokalizowane na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym przy ul. Wiosennej. Mieszkanie jest świeżo po Generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sady,Kielce

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

R e z e r w a c j a Do wynajmu dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 przy ul. Wiosennej zlokalizowane na sadach, usytuowane na wygodnym parterze (brak balkonu).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Sady,Kielce

344 111 zł41 m² 8 413,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu niepowtarzalną okazję nabycia mieszkania o dużym potencjale na ulicy Marszałkowskiej, w sercu Oś Sady. Pomimo że mieszkanie wymaga całkowitej renowacji , stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klonowa

Sady,Kielce

537 351 zł52 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,17 m2 zlokalizowane na 1 piętrze przy ulicy Klonowej. Mieszkanie w stanie deweloperskim. Termin oddania 1 kwartał 2026 roku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Nowowiejska

Sady,Kielce

850 zł10 m² 85 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta 0% prowizji dla biura! Do wynajęcia 4 oddzielne pokoje w mieszkaniu położonym na 10 piętrze w bloku przy ul. Nowowiejskiej na osiedlu Sady w Kielcach. Powierzchnia: 10 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Sady,Kielce

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie o powierzchni 50 mkw. składające się z 2 niezależnych pokoi, kuchni widnej, łazienki wc razem i przedpokoju. Usytuowane jest na 2 piętrze 3 piętrowego bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Nowowiejska

Sady,Kielce

900 zł10 m² 90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta 0% prowizji dla biura! dostępny pokój od 1 lipca! Do wynajęcia 4 oddzielne pokoje w mieszkaniu położonym na 10 piętrze w bloku przy ul. Nowowiejskiej na osiedlu Sady w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Sady,Kielce

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia mieszkanie o pow. 30 m 2 , usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku, zlokalizowanym na osiedlu Sady przy ul. Jesionowej 11. Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowy Świat

Sady,Kielce

322 000 zł35 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35m2 zlokalizowane na 10-piętrze w wieżowcu tuż obok centrum miasta. Budynek ogrodzony z brama na pilota i własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sabinówek

Sady,Kielce

600 000 zł62 m² 9 677,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie 62 m2 składające się z 2 przestronnych pokoi zlokalizowane blisko centrum w Dolinie Silnicy. Budynek z 2010 roku na ogrodzonym, monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Sady,Kielce

340 000 zł38 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38m2 zlokalizowane na 10 piętrze w wieżowcu na os.Sady, blisko centrum miasta. Mieszkanie widne i ciepłe, z ekspozycją okienną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sady,Kielce

369 000 zł40 m² 9 248,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

C e N A do N E G O C J A C J I W sprzedaży dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,90 m2 przy ul. Wiosennej zlokalizowane na sadach, usytuowane na wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiosenna

Sady,Kielce

1 600 zł60 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla studentów! Wynajmę 3-pokojowe mieszkanie, najchętniej dla studentów, w 4- piętrowym budynku na os. Sady. Ciepłe, widne i w dobrym stanie technicznym. Mieszkanie znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Sady,Kielce

479 000 zł47 m² 10 257 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży lub zamiany! Idealne mieszkanie pod wynajem. Prezentujemy Państwu na sprzedaż lub zamianę przestronne mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Sady,Kielce

340 000 zł38 m² 9 054,59 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 37,55 m w doskonałej lokalizacji - naprzeciwko Politechniki Świętokrzyskiej przy ul. Warszawskiej, kielce osiedle sady To świetna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Sady,Kielce

449 000 zł46 m² 9 718,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje 3 pokojowe mieszkanie, w doskonałej lokalizacji Idealne dla rodziny lub pod wynajem Prezentujemy Państwu na sprzedaż lub zamianę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pocieszka

Sady,Kielce

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35 mkw na os. Sady (blok koło Politechniki). Mieszkanie znajduje się na III piętrze w III piętrowym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowska

Sady,Kielce

360 000 zł44 m² 8 182 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedam 2 pokojowe przytulne mieszkanie o powierzchni 44m2 na ul. Dąbrowskiej, os. Sady. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku 3 piętrowym. Blok zabezpieczony domofonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sabinówek

Sady,Kielce

645 000 zł73 m² 8 787 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Biuro nieruchomości ckdom ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość o powierzchni 73,4m2 znajdująca się na parterze 3 piętrowego bloku z 2010roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowska

Sady,Kielce

365 000 zł44 m² 8 295,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja! Oferta na wyłączność (tylko W naszym biurze) premium apartment prezentuje : Na sprzedaż atrakcyjne, dwustronne mieszkanie 44m do odświeżenia usytuowane na 3 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Sady,Kielce

399 000 zł39 m² 10 231 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Idealne mieszkanie dla studenta naprzeciwko politechniki świetokrzyskiej blisko centrum blisko obu Galerii echo i korony. Do Uczelni około 300m. Mieszkanie po generalnym remoncie Na sprzedaż 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Sady,Kielce

479 000 zł47 m² 10 257 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży lub zamiany! Idealne mieszkanie dla rodziny lub pod wynajem. Prezentujemy Państwu na sprzedaż lub zamianę przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Sady,Kielce

373 000 zł47 m² 7 987,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży lub zamiany! Idealne mieszkanie dla rodziny. Prezentujemy Państwu na sprzedaż lub zamianę przestronne mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klonowa

Sady,Kielce

1 900 zł58 m² 32,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Oakestate - oferta na wyłączność - tylko U nas! na wynajem mieszkanie 3 pokojowe, 58m2 nowsze budownictwo z 2007r.! MIESZKANIE URZĄDZONE POD KLUCZ WRAZ Z AGD.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pocieszka

Sady,Kielce

335 000 zł41 m² 8 251 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2 pokojowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 40,6m2 z balkonem(2,5m2) Nieruchomość do remontu zlokalizowana na osiedlu Sady ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zagnańska

Sady,Kielce

899 000 zł82 m² 10 945 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Elegancki Apartament 82,14 m 2 z dwoma ogródkami i imponującą lokalizacją Os. Patio Vita Biuro Nieruchomości Ck Dom prezentuje mieszkanie w wysokim standardzie położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Sady,Kielce

460 000 zł34 m² 13 438,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zachęcam do zapoznania się z ofertą tego wyjątkowego mieszkania, które zapewni komfort i wygodę na wysokim poziomie. Sady oferują nie tylko spokojne i bezpieczne otoczenie, ale także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marszałkowska

Sady,Kielce

445 000 zł34 m² 13 244 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nie przegap okazji zakupu tego wyjątkowego mieszkania. Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na pokazanie i dokonać pierwszego kroku do posiadania wymarzonego lokum lub skutecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Sady,Kielce

441 000 zł34 m² 12 879,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości super locum oferuje Nowe mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem w doskonałej inwestycyjnie lokalizacji Sady. Na Sprzedaż oferujemy atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marszałkowska

Sady,Kielce

430 000 zł33 m² 12 889,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Sady,Kielce

430 000 zł33 m² 12 890 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość o powierzchni 33,36m2 zlokalizowana na 2 piętrze 4 piętrowego bloku z 2023 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Sady,Kielce

439 000 zł34 m² 12 821 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość o powierzchni 34,24m2 zlokalizowana na 2 piętrze 4 piętrowego bloku z 2023 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marszałkowska

Sady,Kielce

430 000 zł33 m² 12 889,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Premium apartment prezentuje : Na sprzedaż mieszkanie 2pok.o pow.33,36m2 usytuowane na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym w nowym budownictwie na os.Sady -Willa Marszałkowska Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Marszałkowska

Sady,Kielce

441 000 zł34 m² 12 879,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa niższa cena! premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie o powierzchni 34,24 m2 usytuowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wiosenna

Sady,Kielce

1 500 zł27 m² 56,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na wynajem kawalerkę na Sadach. Najlepsza lokalizacja pod wynajem! Oferujemy Państwu na wynajem dostępne od zaraz atrakcyjne 1 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Sady,Kielce

297 900 zł33 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mam zaszczyt zaprezentować kawalerkę 33,1m2 zlokalizowaną przy ul. Marszałkowskiej na os. Sady. Lokal znajduje się w bloku na wysokim parterze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie dwustronne,.