dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Kielce - Oferty wynajmu i sprzedaży

157 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

157 ogłoszeń

369 000 zł49,60 m² 7 439,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na 49,6m2, położone na 1 piętrze 4 piętrowego bloku mieszkalnego przy ulicy Karłowicza 7 w Kielcach - na przeciwko jest um Kielce (ul. Szymanowskiego) - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł54 m² 9 259,26 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Kontakt po godzinie 15:00 Mieszkanie ma 54 m i znajduje się na 6. piętrze w bloku z 1979 roku. Generalny remont 5 lat temu. Gotowe do zamieszkania. Wnętrza są jasne, z naturalnym.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł38,80 m² 7 963,92 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Kielce os. Sady ul. Nowowiejska 2 pokoje balkon 9 piętro piękna panorama miasta Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,8 m , zlokalizowane na 9 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

557 000 zł58,90 m² 9 456,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Ustawnego, dwustronnego, 3 pokojowego mieszkania po generalnym remoncie. Idealne dla rodziny jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

325 000 zł47,20 m² 6 885,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie 3-pokojowe 47,20 m |V piętro Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni 47,20 m , zlokalizowany na IV piętrze w budynku czteropiętrowym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł48 m² 9 791,67 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Wyremontowanego 3 pokojowego mieszkania w doskonałej lokalizacji dla rodziny lub pod wynajem tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł35,80 m² 8 519,55 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 35,8 m , położona na 2 piętrze w bloku z windą. Lokal łączy wygodny układ z możliwością dalszej aranżacji to propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł73,60 m² 8 274,46 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Wyobraź sobie poranki przy kawie z widokiem na panoramę miasta i przestrzeń, w której każdy domownik ma swój własny pokój. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł47,30 m² 7 589,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuję ofertę sprzedaży Przestronnego 2 pokojowego mieszkania z balkonem Doskonała lokalizacja dla rodziny, pary lub pod wynajem. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł33,25 m² 7 789,47 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie z loggią bez piecyka, wolne od zaraz. Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, komfortowe 1.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł54 m² 7 388,89 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 53,90 m , położone na osiedlu Jagiellońskim przy ul. Karczówkowskiej w Kielcach. Znajduje się na pierwszym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł71 m² 10 492,96 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni ok. 71 m , zlokalizowane na 2 piętrze w bloku w ścisłym centrum Kielc przy ulicy Panoramicznej. Nieruchomość została podzielona na 3.

Szczegóły ogłoszenia

449 900 zł65,92 m² 6 824,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Biuro Nieruchomości Własny Kąt oferuje na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,92 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Piłsudskiego.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł55 m² 9 436,36 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Scyzoryk nieruchomości prezentuje na sprzedaż: wyjątkowe mieszkanie 3 pokojowe po generalnym remoncie z pięknym widokiem na panoramę miasta. Lokal przeszedł generalny remont dzięki czemu nie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić ofertę mieszkania na wynajem na wynajem mieszkanie 2 pokojowe, 48m2 z balkonem 1 piętro w 4 piętrowym bloku mieszkanie rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł80 m² 35 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na wynajem idealna lokalizacja, ul. Panoramiczna 4- samo Centrum! Zamieszkaj w miejscu, które pokochasz od pierwszego wejrzenia! Mieszkanie dostępne od 29.06.2026 Na.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł46 m² 7 152,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż mieszkanie ciepłe słoneczne dwustronne 2-pokojowe w bloku z lat 70-tych. Mieszkanie o powierzchni 46 m znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł41,80 m² 59,81 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| wynajem na min. 12 miesięcy. Rent for min. 12 months. Оренда на мін. 12 місяців. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,8 m2 zlokalizowane na ósmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł59 m² 6 932,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

W ofercie sprzedaży mieszkanie na Osiedlu ksm ul. Śląska w Kielcach. Propozycja dla rodziny z dziećmi ale bardzo atrakcyjne również pod wynajem. Nieruchomość na IV p. w niedużym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł48 m² 10 354,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży mieszkania. Idealne mieszkanie dla pary, rodziny lub pod inwestycję. Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

437 000 zł46 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie parter, os. Ksm Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł30,24 m² 10 416,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne lokum na start lub pod inwestycję Biuro Nieruchomości Premium Apartment prezentuje na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 30,24 m , położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

254 000 zł35 m² 7 257,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! oferta na wyłączność! Mieszkanie na sprzedaż - 35 m | 2 piętro | cena 254 000 zł (do negocjacji) Biuro konsus nieruchomości & finanse oferuje na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł28,30 m² 45,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 28,3 m2, zlokalizowane przy ul. Wielkopolskiej , na osiedlu ksm. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku z ok. 1970 r. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł49 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone przy ul. Nowowiejskiej na osiedlu Sady w Kielcach. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

296 999 zł32,18 m² 9 229,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: 2 pokoje 32,18 m | gotowa inwestycja | dochód od pierwszego dnia | centrum Szukasz mieszkania, które zacznie na siebie zarabiać od razu po zakupie? Ta oferta to.

Szczegóły ogłoszenia

296 000 zł26 m² 11 384,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż: atrakcyjna kawalerka Kielce, ul. Piekoszowska, 26 m Przedstawiam ofertę sprzedaży przytulnej i funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 26 m , położonej na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł69,60 m² 7 169,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 69,60 m , zlokalizowane w Kielcach przy ul. 1 maja. Nieruchomość usytuowana jest na wysokim parterze w zadbanym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł64,45 m² 6 951,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Szukasz mieszkania, do którego wprowadzisz się bez stresu i dodatkowych nakładów finansowych? Ta oferta na Osiedlu Na Stoku to połączenie przestrzeni, komfortu i świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł56 m² 7 410,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na pierwszym piętrze, przy ul. Na Stoku w Kielcach. Na powierzchnię 56 m2 składają się: salon z wejściem na balkon, sypialnia, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł75,17 m² 8 647,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

| na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowane 4-pokojowe mieszkanie o pow. 75,17 m2. Mieszkanie położone na 3 piętrze, w 4-piętrowym budynku z lat osiemdziesiątych, na osiedlu Na Stoku.

Szczegóły ogłoszenia

390 900 zł59,32 m² 6 590 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

To mieszkanie to alternatywa dla osób, które szukają większej, funkcjonalnej przestrzeni i chcą stworzyć ją całkowicie według własnej wizji. Cena: 391 900 zł Kontakt: gabriela Gołąb tel.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł37,10 m² 9 299,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 37,1 m2 zlokalizowane na osiedlu ksm przy ul. Mazurskiej To idealne miejsce do życia, dzięki bliskości licznych szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł43 m² 6 720,93 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na 10. piętrze przy ul. Chęcińskiej idealną propozycję dla osób, które chcą stworzyć wnętrze w pełni dopasowane do własnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Kielcach ul. Barwinek o powierzchni 35 mkw położone na II piętrze w IV piętrowym bloku. Mieszkanie jednopokojowe z kuchnią, łazienką oraz przedpokojem.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł35,80 m² 9 916,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! 2 pokoje gotowe do zamieszkania - 10 min piechotą do Politechniki Idealna propozycja pod inwestycję na wynajem! Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł64,60 m² 9 272,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży mieszkania. Idealne mieszkanie dla pary, rodziny lub pod inwestycję. Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł31,30 m² 10 063,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę miasta ul. Sandomierska Oferujemy na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,30 m , położone na 7.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł53,30 m² 6 360,23 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie położone na VIII piętrze w X piętrowym wieżowcu na os. Ksm, ul. Chopina. Ze względu na położenie na osiedlu blisko centrum i z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

384 000 zł46,09 m² 8 331,53 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

W ofercie na wyłączność | tylko U nas widok bezcenny przestrzeń Z potencjałem Biuro Nieruchomości Premium Apartment prezentuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 46,07.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł43,70 m² 41,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43,70 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku z lat siedemdziesiątych przy ul. Orkana, na osiedlu Uroczysko.