dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Kielce - Oferty wynajmu i sprzedaży

166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Kielce,świętokrzyskie

469 000 zł67 m² 6 968,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Fundament Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 4 pokojowe, dwustronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 67,3m2 usytułowane na 4 piętrze 4 piętowego bloku zlokalizowane przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barwinek

Barwinek,Kielce

309 000 zł49 m² 6 306,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Fundament prezentuje: 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2 usytuowane na ostatnim piętrze w 4 piętrowym bloku na ulicy Barwinek. W skład lokalu wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Uroczysko

Uroczysko,Kielce

399 000 zł59 m² 6 717,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 59,4 m2 położonej w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspiańskiego

Bocianek,Kielce

1 350 zł49 m² 27,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w bloku przy ul. Wyspiańskiego na osiedlu Bocianek w Kielcach. Na powierzchnię 49 m 2 składa się: duży pokój z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczygla

Herby,Kielce

259 000 zł45 m² 5 751,72 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M oferuje 2 pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę Kielc Idealna propozycja dla rodziny lub pod inwestycję! Prezentujemy rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Bocianek,Kielce

465 000 zł60 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

W ofercie sprzedaży świeżo odremontowane mieszkanie! Szczególna propozycja dla rodzin z dziećmi! W pobliżu szkoła podstawowa i przedszkole oraz duża baza handlowo-usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karczówkowska

Centrum,Kielce

285 000 zł31 m² 9 193,55 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

W ofercie sprzedaży mieszkanie po generalnym remoncie! Nieduże mieszkanie dwu - pokojowe o powierzchni 31,00 m2 usytuowane na II piętrze. Za oknami zielony skwer dzielący bloki od ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowa

Kielce,świętokrzyskie

285 000 zł47 m² 6 006,32 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje 2 pokojowe mieszkania z osobną, widną kuchnią Idealne dla rodziny, pary lub inwestycyjnie Prezentujemy Państwu na sprzedaż rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chęcińska

Centrum,Kielce

335 000 zł43 m² 7 790,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę Sprzedaży Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem po Generalnym Remoncie! Doskonała lokalizacja dla Rodziny, pary lub pod wynajem! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Wielkopole,Kielce

355 000 zł40 m² 8 875 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania dwu- pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowane na parterze niedaleko ul. Sandomierskiej. Obecnie trwają prace remonowe. Mieszkanie będzie gotowe w II połowie lipca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Jagiellońskie,Kielce

230 000 zł35 m² 6 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M Przedstawia ofertę Sprzedaży Mieszkania 2 Pokojowego na parterze Idealne dla rodziny, pary i pod inwestycję! Mieszkanie o powierzchni 35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

259 000 zł37 m² 6 981,13 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Fundament Nieruchomości prezentuje: w ofercie na wyłączność Tylko u nas Mieszkanie o powierzchni 37,10m2, usytuowane na 9 piętrze 10 piętrowego wieżowca, zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Seminaryjska

Centrum,Kielce

299 000 zł37 m² 8 092,02 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę na sprzedaż lub zamianę Mieszkanie 3 Pokojowe z dwoma balkonami po generalnym remoncie. Idealna propozycja dla pary jak I pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świętokrzyskie,Kielce

319 000 zł49 m² 6 510,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w doskonałej lokalizacji. Opiekun oferty: tel. Nieruchomość: nieruchomość na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Uroczysko

Uroczysko,Kielce

325 000 zł40 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę Sprzedaży lub Zamiany Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem do wejścia! Doskonała lokalizacja na Uroczysku! rezerwacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staffa

Bocianek,Kielce

440 000 zł59 m² 7 457,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania bezpośrednio od właściciela mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59 m2, zlokalizowane na Bocianku, przy ul. Staffa, zaraz obok parku im. A. Dygasińskiego. Mieszkanie położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Uroczysko,Kielce

329 000 zł48 m² 6 854,17 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w doskonałej lokalizacji na osiedlu uroczysko nad zalewem. Opiekun oferty: tel. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Bocianek,Kielce

1 500 zł49 m² 30,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zapolskiej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

1 400 zł39 m² 35,62 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem - wynajem Brak piecyka gazowego Oferujemy mieszkanie o powierzchni 39,30 m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Seminaryjska

Centrum,Kielce

364 900 zł45 m² 8 108,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę Sprzedaży Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie po Generalnym Remoncie Doskonała lokalizacja dla Rodziny, pary lub pod wynajem! Brak piecyka gazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

385 000 zł58 m² 6 637,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Biuro nieruchomości twoje M Oferuje Przestronne 2 pokojowe mieszkanie os Na Stoku Idealne dla rodziny lub pod inwestycje. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie os. Na Stoku powierzchni 58 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piekoszowska

Czarnów,Kielce

229 000 zł43 m² 5 325,58 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe położone na 10 piętrze w wieżowcu przy ul. Piekoszowskiej na osiedlu Czarnów w Kielcach. Na powierzchnię 43 m 2 składa się: salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Galenowa

Podkarczówka,Kielce

349 000 zł54 m² 6 472,55 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tyl ko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę Sprzedaży Komfortowego 3 pokojowego mieszkanie z balkonem Doskonała lokalizacja Podkarczówka! Oferujemy Państwu dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczygla

Herby,Kielce

429 000 zł59 m² 7 295,92 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie położone na 4 piętrze w wieżowcu przy ul. Szczygla na osiedlu Herby w Kielcach. Na powierzchnię 58,8 m 2 składają się: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym na oś Na stoku. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon, sypialni, widnej kuchni, przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orkana

Uroczysko,Kielce

429 000 zł76 m² 5 667,11 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Tylko U nas! Biuro nieruchomości Twoje M Prezentuje 4 pokojowe mieszkanie na oś. Uroczysko Idealne dla pary, rodziny, inwestora! Bez piecyka gazowego! Prezentujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Kielce,świętokrzyskie

199 000 zł34 m² 5 922,62 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Biuro nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży 1 pokojowego mieszkania W świetnej lokalizacji Oferujemy Państwu słoneczne, 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Świętokrzyskie,Kielce

260 000 zł48 m² 5 417 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje (48mkw)os. Świętokrzyskie przy ul. Piłsudskiego. Mieszkanie składa się z dwóch nieprzechodnich pokoi, łazienki z wc, oddzielna widna kuchnia, przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Barwinek

Barwinek,Kielce

449 000 zł60 m² 7 483,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

W ofercie sprzedaży świeżo odremontowane mieszkanie na barwinku! Szczególna propozycja dla rodziny z dziećmi! Bliziutko do szkoły, przedszkola i na basen! Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czarnów,Kielce

250 000 zł48 m² 5 231,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Fundament prezentuje: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,79m2 usytułowane na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku znajdującym się przy ulicy Jagiellońskiej. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sandomierska

Wielkopole,Kielce

299 000 zł47 m² 6 416,31 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Biuro nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę Sprzedaży Mieszkanie 3 pokojowe na ksm Doskonałe pod inwestycję jak i dla rodziny. Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piłsudskiego

Świętokrzyskie,Kielce

370 000 zł60 m² 6 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

- 3 pokoje - Osobna kuchnia - Łazienka - Balkon, piwnica - Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, okna plastikowe - Spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą - Wyposażenie: internet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Słoneczne Wzgórze,Kielce

475 000 zł60 m² 7 917 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Witam serdecznie, biuro nieruchomości Własny Kąt prezentuje piękne mieszkanie po generalnym remoncie na Osiedlu Słoneczne Wzgórze przy ul. Florentyny Malskiej 2 w Kielcach. Mieszkanie 60 mkw na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wielkopole

Wielkopole,Kielce

330 000 zł42 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości twoje M Prezentuje Mieszkanie 2 pokojowe Idealna lokalizacja dla studenta, singla, pary, inwestora. Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie ul. Chopina w dzielnicy ksm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piłsudskiego

Kielce,świętokrzyskie

360 000 zł60 m² 6 010,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę Sprzedaży 3 pokoje z oddzielną kuchnią Przytulne mieszkanie o powierzchni 59,90 m2, mieszczące się na czwartym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czarnów,Kielce

345 000 zł46 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Własny Kąt prezentuje piękne mieszkanie 3 pokojowe po generalnym remoncie 46mkw, piętro 6 z 10, osiedle Czarnów ul. Jagiellońska. Mieszkanie przeszło generalny remont w roku 2021, wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

385 000 zł59 m² 6 569,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Sprzedam mieszkanie trójstronne (okna na północ, wschód, południe) 3 pokojowe w Kielcach ( 58,6 m2 ) Lokalizacja mieszkania to osiedle Słoneczne Wzgórze, ul. Orzeszkowej, piętro 2 w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piłsudskiego

Świętokrzyskie,Kielce

1 250 zł33 m² 37,88 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

oferuję na wynajem kawalerkę 33m2, na osiedlu świętokrzyskim, 7 piętro, plus piwnica. mieszkanie składa się z dużej kuchni z pełnym umeblowaniem /zmywarka, lodówka.piekarnik pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowowiejska

Sady,Kielce

414 500 zł60 m² 6 908,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2, zlokalizowane w świetnej lokalizacji na osiedlu Sady przy ul. Nowowiejskiej. Mieszkanie usytuowane na 10 piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Seminaryjska

Centrum,Kielce

249 000 zł37 m² 6 738,84 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M Przedstawia ofertę Sprzedaży lub Zamiany Mieszkania 3 Pokojowego z dwoma balkonami w Centrum. Mieszkanie o powierzchni 36,95 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Barwinek

Barwinek,Kielce

449 000 zł60 m² 7 483,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Biuro nieruchomości twoje M Oferuje Nowoczesne i przestronne 4 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Na osiedlu Barwinek Idealne dla rodziny lub pod inwestycje. Oferuje nowoczesne 4 pokojowe.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij