dowolna

Mieszkania w centrum Kielce - Oferty sprzedaży i najmu

576 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

576 ogłoszeń

504 672 zł45,06 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47mieszkań na 5kondygnacjach o powierzchniach od 27.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł59,32 m² 8 243,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

!rezerwacja! Jeśli szukasz mieszkania w sprawdzonej lokalizacji z dobrym układem i pełną infrastrukturą pod ręką Barwinek to jeden z najbezpieczniejszych wyborów w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

553 044 zł54,22 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47 mieszkań na 5 kondygnacjach o powierzchniach od.

Szczegóły ogłoszenia

465 190 zł42,29 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

o nowych ogłoszeniach

485 000 zł66 m² 7 348,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1964

Do sprzedania mieszkanie 4 pokojowe o pow.66 m2 umiejscowione na 4-tym piętrze w czteropiętrowym bloku, przy ul.Karłowicza 7 w Kielcach. Mieszkanie składa się z: salonu z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł61 m² 26,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie o pow. ok. 61 m2 zlokalizowane na parterze w domu wielorodzinnym w Kielcach, przy ul. Chrobrego. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł94,50 m² 11 957,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

| na sprzedaż w pełni wyposażony, dwupoziomowy apartament o pow. 94,5 m2 zlokalizowany na 1 i 2 piętrze w 2 -piętrowym budynku z 2012, położonym na cichym, i zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł102,06 m² 18 126,59 zł/m²

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| apartament premium z panoramicznym widokiem na Kielce | Plaza Tower | 102,06 m | Taras 32 m Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament premium, o powierzchni 102,06 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

480 604 zł45,34 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł49,60 m² 7 439,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na 49,6m2, położone na 1 piętrze 4 piętrowego bloku mieszkalnego przy ulicy Karłowicza 7 w Kielcach - na przeciwko jest um Kielce (ul. Szymanowskiego) - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

691 650 zł87 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 87,00 m , położone w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł45 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 45 m przy ul. Kościuszki w centrum Kielc. Lokal znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowym, ocieplonym bloku z cegły. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

372 516 zł33,56 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł92,86 m² 10 758,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: idealne miejsce dla osób ceniących sobie wygodę i dostęp do wszelkich udogodnień. Mieszkanie położone jest na popularnym Osiedlu Kochanowskiego, w sąsiedztwie szkoły, apteki,.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł38,80 m² 7 963,92 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Kielce os. Sady ul. Nowowiejska 2 pokoje balkon 9 piętro piękna panorama miasta Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,8 m , zlokalizowane na 9 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

557 000 zł58,90 m² 9 456,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Ustawnego, dwustronnego, 3 pokojowego mieszkania po generalnym remoncie. Idealne dla rodziny jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł81 m² 6 283,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 81 m położone w centrum Kielc, w zadbanej i niedawno ocieplonej kamienicy. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł22,40 m² 66,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 1 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 22,4 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w 3- piętrowej kamienicy przy ul. Żelaznej, w centrum Kielc. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

374 000 zł53,56 m² 6 982,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Przestronnego 2 pokojowego mieszkania z balkonem Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod wynajem Prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 zł29 m² 75,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Oakestate oferuje: nowoczesne 2 pokoje w standardzie premium | ksm Kielce | garaż w cenie Szukasz miejsca, w którym wszystko jest nowe, dopracowane i po prostu.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł47,20 m² 6 885,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie 3-pokojowe 47,20 m |V piętro Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni 47,20 m , zlokalizowany na IV piętrze w budynku czteropiętrowym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

299 900 zł46,60 m² 6 435,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ścisłe centrum Kielc ul. Jana Pawła II Budynek po remoncie: elewacji, klatek schodowych i przyłączy elektrycznych Uwaga - jedno z 3 ostatnich mieszkań dostępnych w tej lokalizacji! Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

467 002 zł45,34 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł42,45 m² 11 731,45 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Każdy poranek z widokiem, który przypomina, że mieszkasz ponad miastem. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,45 m , położone na 6 piętrze prestiżowego apartamentowca Sky.

Szczegóły ogłoszenia

329 574 zł28,91 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

959 000 zł71 m² 13 507,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 71 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych części Kielce przy ul. Klonowej,.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł45,54 m² 6 785,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Kielcach przy ul. Piekoszowskiej - w bardzo atrakcyjnej i poszukiwanej.

Szczegóły ogłoszenia

447 120 zł48,60 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Scyzoryk nieruchomości prezentuje 2 pokoje | 48,6 m | duży balkon | ślichowice | widok na górę | dyża piwnica Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,6 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

592 415 zł54,35 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

| nowe, komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,35 m2, dostępne na I piętrze w nowym, kameralnym budynku na osiedlu Czarnów przy ul. Miłej. W skład lokalu wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł98,92 m² 13 131,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Rezerwacja tylko U nas - oferta na wyłączność cisza | spokój | zieleń wymarzone miejsce do życia garaż W bryle budynku premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł70,84 m² 12 972,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Ckdom prezentuje 4-pokojowe mieszkanie z garażem i tarasem Wietrznia ul. Wojska Polskiego 70,84 m2 Biuro Nieruchomości ckdom ma przyjemność zaprezentować komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł48,90 m² 8 895,71 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji od kupującego! Tylko w Home Perfect! Jeśli szukasz klimatycznego mieszkania dwupokojowego położonego w bliskim sąsiedztwie ścisłego Centrum miasta oraz w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł48 m² 9 791,67 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Wyremontowanego 3 pokojowego mieszkania w doskonałej lokalizacji dla rodziny lub pod wynajem tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł80,50 m² 6 198,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Unikalna okazja inwestycyjna W sercu kielc! Oferujemy na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 80,57 m2, położoną na pierwszym piętrze zadbanego budynku z 2005 roku. Obiekt wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł25,58 m² 11 688,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Edyta Sidło Nieruchomości Prezentuje na sprzedaż Nową kawalerkę po generalnym remoncie | 25,58 m | Centrum Kielc | Gotowa do zamieszkania Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 25,58.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł54,55 m² 49,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o pow. 54,55 m2 zlokalizowane na ósmym piętrze w ośmiopiętrowym bloku z 2014 r. zlokalizowanym w centrum Kielc przy ul. Seminaryjskiej.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł35,80 m² 8 519,55 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 35,8 m , położona na 2 piętrze w bloku z windą. Lokal łączy wygodny układ z możliwością dalszej aranżacji to propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł77 m² 7 792,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3-pokojowe mieszkanie 77 m (61,5 użytkowa) z garażem indywidualnym Baranówek, ul. Petyhorska Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 77 m , zlokalizowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

414 125 zł39,95 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ostatnie małe mieszkania w Inwestycji na ul. Klonowej Zapraszamy! W ofercie sprzedaży małe mieszkanie deweloperskie - dwa pokoje jako kawalerka z dodatkową sypialnią. Powierzchnia 39,95.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

702 000 zł70,12 m² 10 011,41 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentuję mieszkanie na sprzedaż, które idealnie sprawdzi się jako przestronny i funkcjonalny lokal w stanie deweloperskim. Oto jego szczegóły: powierzchnia: 70,12 m Układ: 3 pokoje +.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł47,30 m² 7 589,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuję ofertę sprzedaży Przestronnego 2 pokojowego mieszkania z balkonem Doskonała lokalizacja dla rodziny, pary lub pod wynajem. Prezentujemy.