dowolna

Mieszkania w centrum Kielce - Oferty sprzedaży i najmu

614 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

614 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Centrum,Kielce

2 300 zł32 m² 70,77 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament o powierzchni 32,54 m , usytuowany na 4 piętrze w Apartamentowcu ventus przy Alei IX Wieków Kielc, jest dostępny od zaraz. Mieszkanie składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warszawska

Centrum,Kielce

349 999 zł38 m² 9 210,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie o powierzchni 38 mkw. składające się z 1 dużego pokoju (możliwość) powrotu do 2 pokoi), kuchni widnej, łazienki wc razem i przedpokoju. Usytuowane jest na 3 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Centrum,Kielce

819 000 zł65 m² 12 678 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,60 m2 zlokalizowane na terenie nowoczesnego osiedla Bella Vista. Mieszkanie wykończone pod klucz, w standardzie premium. Gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Solna

Centrum,Kielce

1 383 932 zł97 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 97,46 m2 zlokalizowane w najbardziej prestiżowej lokalizacji w Kielcach - ul. Solna. Mieszkanie skłąda się z 3 niezależnych pokoi, przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Kochanowskiego,Kielce

1 300 zł42 m² 30,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przyjazne zwierzętom z parkingiem i piwnica, oś. Kochanowskiego 26 w Kielcach *nieruchomość* Powierzchnia 42 m2. 3 piętro. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Kielce,świętokrzyskie

669 900 zł71 m² 9 481,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszam na prezentację bardzo interesującego mieszkania a zlokalizowanego w pięknej, spokojnej i zielonej części Kielc. Nowe mieszkanie 4pok z 2 łazienkami w segmencie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sabinówek

Głęboczka,Kielce

780 000 zł65 m² 11 992,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości "oakestate" ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę mieszkania , która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ta przepiękna i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sandomierska

Wielkopole,Kielce

1 400 zł32 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne 2-pokojowe mieszkanie ul. Sandomierska, os. Ksm dostępne od 01.05.2025 Oferuję do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 41,90 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wspólna

Centrum,Kielce

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni około 45 m2 zlokalizowane na III piętrze w kamienicy w ścisłym centrum miasta przy ul. Wspólnej. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wielkopole,Kielce

860 000 zł72 m² 11 944,40 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Terra Home oferuje na sprzedaż eleganckie mieszkanie o powierzchni 72 m, zlokalizowane w atrakcyjnej okolicy ul Gorna. Cena nieruchomości wynosi 860 000 zł Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Na Stoku,Kielce

479 000 zł55 m² 8 709,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Na Stoku , w pobliżu Centrum miasta, w cichej spokojnej dzielnicy. Budynek wybudowany w 1996 roku, z cegły , ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sandomierska

Wielkopole,Kielce

289 000 zł37 m² 7 789,76 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na okolice Kielc Lokalizacja: kielce, ul. Sandomierska 158 Piętro: 10/10 Powierzchnia: 37,1 m Cena: 289 000 zł Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barwinek

Barwinek,Kielce

433 000 zł48 m² 8 974,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,25 m2 zlokalizowane na III piętrze w IV piętrowym budynku przy ul. Barwinek (os. Barwinek). Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konopnickiej

Bocianek,Kielce

1 550 zł46 m² 33,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 46m2 ul. Konopnickiej osiedle Bocianek W skład którego wchodzą: -Salon -duży balkon -sypialnia - przedpokój z dużą zabudowana szafą -łazienka z wc Parking pod blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górna

Kielce,świętokrzyskie

749 000 zł63 m² 11 864,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność, zaprezentować państwu nowoczesne mieszkanie na ulicy Górnej w Kielcach Mieszkanie wolne od zaraz! Cena do negocjacji! W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

319 999 zł43 m² 7 390,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Z przyjemnością prezentujemy Państwu unikalną ofertę sprzedaży mieszkania idealnego pod najem krótko lub długoterminowy o powierzchni 43,3 m2, usytuowanego w sercu miasta Kielce, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sandomierska

Kielce,świętokrzyskie

576 500 zł63 m² 9 200,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam na prezentację bardzo interesującego osiedla zlokalizowanego w pięknej, spokojnej i zielonej części Kielc (5 min do Rynku). Osiedle składa się z 3 dwukondygnacyjnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Jagiellońskie,Kielce

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na wynajem 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Słonecznej w Kielcach Główne atuty mieszkania: - bardzo dobra lokalizacja - 2 piętro -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Centrum,Kielce

362 000 zł38 m² 9 526,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 38 m2 zlokalizowana w samym sercu Kielc, przy ul. Warszawskiej 7. W skład mieszkania wchodzą: - salon z wyjściem na szeroki balkon typu loggia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliniana

Herby,Kielce

400 000 zł53 m² 7 547,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 53 m , położonego w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Kielc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Raciborskiego

Ślichowice,Kielce

549 000 zł65 m² 8 498,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Rezerwacja. Zobacz film z mieszkania: /shorts/5a3awk2i2u8?feature=share Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na III piętrze w III piętrowym budynku przy ul. Raciborskiego (os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Seminaryjska

Kielce,świętokrzyskie

330 000 zł35 m² 9 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Tylko w homelia Nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie o pow. 35 m2 zlokalizowane na 1 piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Seminaryjskiej 6/8 w Kielcach. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Centrum,Kielce

350 000 zł46 m² 7 575,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje: dwustronne mieszkanie z balkonem 2 pokoje, widna kuchnia, centrum Kielc Nieruchomość o powierzchni 46,2 m, położona na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rajtarska

Baranówek,Kielce

1 099 000 zł85 m² 12 929,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomości twoje M Ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 4-pokojowe W wysokim standardzie - gotowe do zamieszkania! Jest oazą wyjątkowego deasingu. Styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Okrzei

Głęboczka,Kielce

650 000 zł61 m² 10 676,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje ofertę sprzedaży nowoczesnego 3-pokojowego mieszkanie z tarasem Kielce, ul. Okrzei Podstawowe informacje: lokalizacja: dolina Silnicy, ul. Okrzei 62b,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Warszawska

Słoneczne Wzgórze,Kielce

723 400 zł90 m² 8 034,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90,04 m2 zlokalizowane na III piętrze kameralnego bloku przy ulicy Warszawskiej. Mieszkanie składa się z: poziomu I: przedpokój (z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Kielce

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu 2-pokojowego mieszkania w plazie! Oferujemy na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 12. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Barwinek,Kielce

639 000 zł71 m² 8 987,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Biuro Nieruchomości Ckdom prezentuje ofertę sprzedaży ustawnego, przestronnego, 3 pokojowego mieszkania na prestiżowym osiedlu! Idealne dla rodziny jak i pod inwestycje z uwagi na pożądaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Karczówka,Kielce

1 010 000 zł72 m² 14 125,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Dzień dobry na tarasie z widokiem na góry w Kielcach? Możliwe, jeśli to taras mieszkania, które widzisz na zdjęciach. Oferujemy Państwu przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na trzecim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zagnańska

Głęboczka,Kielce

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny , luksusowy apartament zlokalizowany w centrum miasta, w prestiżowym budynku plaza 2. W pobliżu rozległe, zielone tereny spacerowe, kielecki Zalew,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Wielkopole,Kielce

3 000 zł63 m² 47,52 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 63,13 m2 zlokalizowane na VI piętrze bloku z windą przy ulicy Górnej. Lokal składa się z przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leśniówka

Leśniówka,Kielce

687 500 zł140 m² 4 910,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim - gotowe do odbioru! Spokojna okolica blisko centrum miasta Na sprzedaż ostatnie dwupoziomowe, bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kowalczewskiego

Ślichowice,Kielce

599 000 zł62 m² 9 630,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży mieszkania. Idealne mieszkanie dla pary lub pod inwestycję. Rezerwacja do 30.04.2025 rok - umowa przedwstępna Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Astronautów

Centrum,Kielce

309 000 zł35 m² 8 828,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Biuro nieruchomości Terra Home oferuje na sprzedaż komfortowe, wysokie mieszkanie o powierzchni 35 m, usytuowane na 1 piętrze w atrakcyjnej lokalizacji w sercu Kielc. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kielce

Kielce,świętokrzyskie

270 000 zł34 m² 7 941,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży kawalerka o powierzchni 34m2 znajduje się na piętrze drugim w trzypietrowym bloku. W sklad wchodzi : - kuchnia - łazienka - duży pokoj z balkonem Mieszkanie z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kielce

Wielkopole,Kielce

749 000 zł63 m² 11 864,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,13 m2 zlokalizowane na VI piętrze bloku z windą przy ulicy Górnej. Lokal składa się z przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

755 000 zł63 m² 11 984,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Komfortowy, 3 pokojowy apartament z garderobą, w prestiżowej lokalizacji. Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod wynajem. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Na Stadion

Kielce,świętokrzyskie

523 752 zł38 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,66 m zlokalizowane na 2. piętrze budynku wielorodzinnego z windą przy ul. Artylerzystów w Kielcach. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szydłówek,Kielce

723 400 zł91 m² 7 989,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Biuro Nieruchomości Oakestate oferuje na sprzedaż: piękne, dwupoziomowe, gotowe do zamieszkania i funkcjonalne, czteropokojowe mieszkanie 94,04m2 plus komórka lokatorska 6m2. Liczne miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Czarnów,Kielce

1 500 zł39 m² 38,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania Lokalizacja: kielce, ul. Jagiellońska Cena: 1500 zł/miesiąc + czynsz i media Powierzchnia: 38,7 m Liczba pokoi: 2 pokoje + oddzielna widna kuchnia Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Kochanowskiego,Kielce

755 000 zł63 m² 11 984,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Do sprzedaży mieszkanie w bloku z 2019r. o powierzchni 63,13m2 w skład wchodzi: -salon połączony z kuchnią -sypialnia -sypialnia - łazienka -garderoba -przedpokój -wc.