dowolna

Mieszkania w centrum Kielce - Oferty sprzedaży i najmu

614 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

614 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kochanowskiego,Kielce

486 000 zł40 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie 40,5m2 w inwestycji u zbiegu ul. Starodomaszowskiej i Niskiej. Rozpoczęcie budowy 2024r., zakończenie 2025r. Brak podatku pcc! - oszczędność niemal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Herby,Kielce

589 000 zł62 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker 3 pokojowe mieszkanie Z ogrodem! garażem i dużą piwnicą , 2 miejsca postojowe bezczynszowe. Na sprzedaż atrakcyjne, ustawne i z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kochanowskiego,Kielce

719 000 zł54 m² 13 253,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe w nowym apartamentowcu kielczanka :) najlepsza lokalizacja W mieście! wykończne W standardzie premium pod klucz! idealna inwestycja na wynajem! balkon!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kochanowskiego,Kielce

579 700 zł53 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie 52,7m2 w inwestycji u zbiegu ul. Starodomaszowskiej i Niskiej. Rozpoczęcie budowy 2024r., zakończenie 2025r. Brak podatku pcc! - oszczędność niemal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ostra Górka,Kielce

830 000 zł67 m² 12 388,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Oferta sprzedaży nowego trzypokojowego mieszkania w standardzie premium, świeżo po wykończeniu w 2024 na nowym, osiedlu Bella Vista (ostra Górka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warszawska

Centrum,Kielce

530 000 zł50 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy do sprzedaży nowoczesny , luksusowy apartament zlokalizowany w centrum miasta, na zamkniętym, spokojnym osiedlu. W pobliżu rozległe, zielone tereny spacerowe, a także sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kochanowskiego,Kielce

859 000 zł60 m² 14 281 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości oakestate -> opiekun tel. Sprzedam trzypokojowe mieszkanie 60,15m2 w nowej inwestycji z 2023 r. przy ul. Niskiej 2. Taras I ogródek 40M2 brak podatku pcc! -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karłowicza

Wielkopole,Kielce

299 000 zł36 m² 8 398,88 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Prezentuje bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 35,6m2. Zlokalizowane na ul. Karłowicza 13 na osiedlu ksm. Nieruchomość składa się z : * dużego salonu z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staszica

Centrum,Kielce

472 048 zł58 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Na sprzedaż 2 pokojowy lokal mieszkalny. Zlokalizowany przy ul. Staszica - centrum Kielc. Mieszkanie o powierzchni 57,92 m2 znajduje się w odnowionej kamienicy na II piętrze z II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piekoszowska

Czarnów,Kielce

318 450 zł39 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz nieruchomości w świetnej lokalizacji z pełną infrastrukturą wokół? To mieszkanie jest dla Ciebie!. Przytulne 2-pokojowe mieszkanie blisko centrum Czarnów, ul. Piekoszowska Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Szydłówek,Kielce

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność - tylko U nas! na wynajem mieszkanie 3 pokojowe, 52m2 mieszkanie urządzone pod klucz wraz Z agd I meblami na wymiar! standard premium! stan pod klucz - umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Czarnów,Kielce

390 000 zł51 m² 7 657,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne przestronne mieszkanie blisko centrum. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze bloku, budynek jest usytuowany na ulicy Żelaznej w okolicy której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fałdowa

Ślichowice,Kielce

340 000 zł35 m² 9 798,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Kawalerka zlokalizowana w Kielcach przy ul. Fałdowej na os. Ślichowice. Nieruchomość usytuowana na parterze trzypiętrowego budynku z 2006 roku. Mieszkanie będzie świetną propozycją dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kochanowskiego,Kielce

989 000 zł71 m² 13 976,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości oakestate -> opiekun tel. Sprzedam trzypokojowe mieszkanie 70,76 m2 w nowej inwestycji z 2023 r. przy ul. Niskiej 2. Wykończone I wyposażone pod klucz! balkon prawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chęcińskie,Kielce

446 000 zł42 m² 10 531,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości Własny Kąt oferuje na sprzedaż lub zamianę Mieszkanie 2 pokojowe Z garderobą po generalnym remoncie, w Super lokalizacji przy ul. Kaczmarka! rezerwacja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

419 900 zł31 m² 13 835,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przyjemnej nowoczesnej kawalerki zlokalizowanej przy ul. Stefana Okrzei w Kielcach. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, z balkonem, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolberga

Czarnów,Kielce

314 900 zł29 m² 10 769,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem ogłoszenia jest nowa Kawalerka - stan Developerski przy ul. Kolberga osiedle przy parku. Atuty mieszkania: - wysoki nowoczesny standard budynku - Duże okna zapewniające optymalne doświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przemysłowa

Herby,Kielce

570 000 zł61 m² 9 344,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie znajdujące się przy ul. Przemysłowej. Położone na 2 piętrze w niewielkim czteropiętrowym bloku z 2005 roku. Nieruchomość złożona jest z: kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Czarnów,Kielce

289 000 zł35 m² 8 335,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,67m2. Lokal znajduje się na 1 piętrze w bloku przy ulicy Jagiellońskiej w Kielcach. Mieszkanie składa się ze słonecznego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Centrum,Kielce

320 000 zł39 m² 8 205,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 39 m, usytuowanego na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Kielce

2 000 zł35 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament o powierzchni 34,54 m , usytuowany na 1 piętrze w Apartamentowcu ventus przy Alei IX Wieków Kielc, jest dostępny od zaraz. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Podkarczówka,Kielce

599 000 zł56 m² 10 616,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nieruchomości ul Hugona Kołłątaja os Panorama 58,55m2 plus miejsce postojowe w garażu podziemnym ( 40,000 zł ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Centrum,Kielce

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajecia nowoczesny , luksusowy apartament zlokalizowany w centrum miasta, na zamkniętym, spokojnym osiedlu. W pobliżu rozległe, zielone tereny spacerowe, a także sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagnańska

Centrum,Kielce

739 999 zł56 m² 13 331 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Ck dom prezentuje apartament z widokiem na panoramę Kielc. Mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperskim. Odkryj swoje idealne miejsce do życia w Plaza Tower. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Centrum,Kielce

499 000 zł56 m² 8 958,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolberga

Czarnów,Kielce

1 300 zł41 m² 31,71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje na wynajem mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem usytuowane na 4 piętrze w inwestycji Osiedle Przy Parku - ul. Kolberga 21. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiosenna

Sady,Kielce

464 000 zł46 m² 10 087 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż komfortowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2, świeżo po remoncie, zlokalizowane na osiedlu Sady, niedaleko doliny Silnicy. Na powierzchnie mieszkania składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zagnańska

Centrum,Kielce

639 000 zł57 m² 11 190,90 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości twoje M Oferujemy na sprzedaż w yjątkowy apartament w prestiżowej nowej inwestycji - Plaza Park. Zlokalizowany na 8. piętrze nowoczesnego wieżowca Plaza Tower II przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świętokrzyskie,Kielce

439 000 zł40 m² 10 975 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości Własny Kąt oferuje Mieszkanie 3 pokojowe po generalnym remoncie, z dużym balkonem na pięknym osiedlu Świętokrzyskim. Rezerwacja! Na Sprzedaż lub Zamianę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bohaterów Warszawy

Wielkopole,Kielce

439 000 zł64 m² 6 838,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuj 4 pokojowe mieszkanie z osobną, widną kuchnią. Idealne dla pary, rodziny, inwestora! Główne atuty nieruchomości: -salon (obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Centrum,Kielce

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak