dowolna

Mieszkania w centrum Kielce - Oferty sprzedaży i najmu

614 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

614 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Słoneczne Wzgórze,Kielce

439 000 zł40 m² 11 074,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości Własny Kąt oferuje Mieszkanie 3 pokojowe po generalnym remoncie, z dużym balkonem na pięknym osiedlu Świętokrzyskim. Na Sprzedaż lub Zamianę prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Świętokrzyskie,Kielce

463 000 zł48 m² 9 653,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie, po remoncie. Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod wynajem Główne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Świętokrzyskie,Kielce

309 000 zł43 m² 7 136,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe, 43,3m na ulicy Henryka Sienkiewicza w Centrum Kielc Mieszkanie na 1 piętrze w 3 piętrowej kamienicy. Mieszkanie składa się z: - 1 pokój z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wyspiańskiego

Bocianek,Kielce

429 000 zł48 m² 8 937,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Okazja! Funkcjonalne, świetnie skomunikowane mieszkanie na osiedlu Bocianek. Do sprzedaży lokal o doskonałym nasłonecznieniu pow. 48m2, usytuowany na pierwszym piętrze w czteropiętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Jagiellońskie,Kielce

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas biuro nieruchomości twoje M Oferuje Na wynajem dwupokojowe mieszkanie blisko centrum. Zwierzęta mile widziane. Na wynajem mieszkanie o powierzchni 38 m2 zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Bukówka,Kielce

543 720 zł59 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę sprzedaży lub zamiany! Komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie. Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zagnańska

Centrum,Kielce

499 000 zł42 m² 11 881 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja! Na sprzedaż: dwupokojowy apartament w Plaza Tower ul. Zagnańska 90a - stan deweloperski. Idealna lokalizacja dla inwestycji pod wynajem krótkoterminowy (booking/airbnb) lub dla singla, czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolberga

Czarnów,Kielce

317 900 zł29 m² 10 868,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

W sprzedaży posiadamy kawalerkę 29,25m2 z tarasem 8m2 w nowopowstającej inwestycji "przy parku" - brak podatku pcc 2% - Piękne, nowe z mnóstwem zieleni osiedle zlokalizowane blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kowalczewskiego

Ślichowice,Kielce

515 000 zł65 m² 7 923,08 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Poszukujesz rozkładowego mieszkania z atrakcyjnymi możliwościami aranżacji? Zapraszam do zapoznania się z ofertą- 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Obrońców Westerplatte

Baranówek,Kielce

699 000 zł79 m² 8 831,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 3-pokojowe, znajdujące się przy ul. Obrońców Westerplatte ,na osiedlu Baranówek w Kielcach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Czarnów,Kielce

270 000 zł34 m² 7 941,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Premium apartment prezentuje : Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow.34m2 usytuowane na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym na os. Czarnów. Mieszkanie z dużym potencjałem, do generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kielce

Centrum,Kielce

699 000 zł86 m² 8 127,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się ofertą apartamentów na kameralnym osiedlu Akacjowy Zakątek, zlokalizowanym na obrzeżach miasta Kielce. - kupujący zwolniony Z podatku pcc - brak prowizji od kupującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Sady,Kielce

790 000 zł98 m² 8 028,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 98,4 m2 ul Klonowa 9 w Kielcach Blok z 2002 roku po termomodernizacji zabezpieczony domofonem dodatkowo Garaż w bryle budynku 50.000zł Do Galerii Echo spacerem 8 min Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

409 000 zł38 m² 10 800,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Biuro Nieruchomości Terra Home oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,87 m, położone na parterze 3-piętrowego budynku z 2011 roku, na zamkniętym osiedlu, zabezpieczonym domofonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klonowa

Sady,Kielce

2 500 zł98 m² 25,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania 98,1 m2 ul Klonowa 9 w Kielcach Blok z 2002 roku po termomodernizacji zabezpieczony domofonem Do Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Podkarczówka,Kielce

699 000 zł69 m² 10 069,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 3-pokojowe, znajdujące się przy ul. Kołłątaja w Kielcach. Mieszkanie o powierzchni 69,42 m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kielce,świętokrzyskie

750 000 zł118 m² 6 361,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Jeżeli szukasz swojego miejsca na ziemi i marzysz o nowoczesnym mieszkaniu w zabudowie szeregowej w pięknej lokalizacji w Kielcach przy ul. Prochownia, to ta nieruchomość jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolomitowa

Podkarczówka,Kielce

409 000 zł54 m² 7 585,31 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Biuro nieruchomości Terra Home przedstawia Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na Podkarczówce. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w bloku 10piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Bocianek,Kielce

699 000 zł65 m² 10 753,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W sprzedaży posiadamy mieszkanie 3pokojowe o powierzchni 65m2, znajdujące się na 1 piętrze w 5piętrowym apartamentowcu w inwestycji parkowe wzgórze stan deweloperski brak podatku pcc 2% -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Szydłówek,Kielce

325 000 zł43 m² 7 505,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M Oferuje Przestronne 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Szydłówek. Idealne mieszkanie pod wynajem. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

399 000 zł27 m² 14 966,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowa cena! Oferujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę z 8 m2 tarasem w nowym budownictwie o wysokim standardzie wykonania w jednej z nowych inwestycji na ul. Okrzei. Komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowa

Szydłówek,Kielce

499 000 zł51 m² 9 803,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży lub zamiany! Idealne mieszkanie dla rodziny lub pod wynajem. Atuty mieszkania: - duże odległości między blokami - szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

485 000 zł35 m² 13 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Witam, do sprzedania mam piękne mieszkanie o powierzchni 35 m w centrum Kielc gotowe do zamieszkania od zaraz. Całe wyposażenie zostaje w mieszkaniu, cały sprzęt agd. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

2 000 zł42 m² 48,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny , luksusowy apartament zlokalizowany w centrum miasta, na zamkniętym, spokojnym osiedlu. W pobliżu rozległe, zielone tereny spacerowe, a także sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świętokrzyskie,Kielce

569 000 zł51 m² 11 156,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate oferuje na sprzedaż: piękne, nowoczesne i funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie w nowszym budownictwie na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

1 100 zł18 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości ckdom prezentuje kawalerkę na wynajem okazjonalny w dzielnicy ksm, idealne dla osób ceniących wygodę i bliskość do centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagnańska

Szydłówek,Kielce

460 000 zł29 m² 15 862,10 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy do sprzedaży nowoczesny , luksusowy apartament zlokalizowany w centrum miasta, w prestiżowym budynku plaza tower. W pobliżu rozległe, zielone tereny spacerowe, kielecki Zalew,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Chęcińskie,Kielce

440 000 zł45 m² 9 832,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Rezerwacja! Oferuję na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 44,75 m . To mieszkanie znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Chęcińskiej. Znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Warszawy

Kielce,świętokrzyskie

295 000 zł46 m² 6 413,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwustronne z balkonem i piwnica. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,20m2 do kapitalnego remontu, położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wspólna

Centrum,Kielce

282 000 zł33 m² 8 519,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zakupu wyjątkowego, mieszkania o powierzchni 33,1 m, położonego w samym sercu Kielc przy ulicy Wspólnej 2a. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Domaszowska

Kielce,świętokrzyskie

779 000 zł66 m² 11 891,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,51 m2, położone na 2 piętrze kameralnego, kilkurodzinnego apartamentowca zlokalizowanego blisko ścisłego centrum przy ul. Domaszowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prosta

Pod Dalnią,Kielce

649 000 zł65 m² 9 978,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Biuro Nieruchomości Ck dom prezentuje na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65,4 m, z przynależnym dużym tarasem o powierzchni 33 m. Taras został zadaszony latem 2024 roku, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Czarnów,Kielce

305 000 zł43 m² 7 109,56 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Oferta na wyłączność premium apartment prezentuje : Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow.42,9m2 usytuowane na 4 piętrze w bloku 10cio piętrowym na os.Czarnów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bema

Kielce,świętokrzyskie

300 000 zł36 m² 8 219,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja! tylko U nas- brak prowizji od kupującego! **stylowa kawalerka w centrum Kielc, przy ul. Bema 4 - na 2 piętrze!** Homelia Nieruchomości prezentuje Państwu przestronną kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

309 900 zł43 m² 7 157,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Myślisz o zabezpieczeniu kapitału mieszkanie na wynajem , A może chcesz mieszkać w ścisłym centrum Kielce Mamy to Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Bocianek,Kielce

674 500 zł50 m² 13 490 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować Apartament Premium w prestiżowej części Bocianek Parkowe Wzgórze Mieszkanie 50m2 ul Warszawska os Nowy Bocianek w skład którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Planty

Centrum,Kielce

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w bloku w samym Centrum Kielc. Na powierzchnię 42 m 2 składa się: salon z aneksem kuchennym, sypialnia z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Artylerzystów

Baranówek,Kielce

850 000 zł67 m² 12 724,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży nowego, gotowego mieszkania w pożądanej lokalizacji w niesamowitej okolicy! Nie masz ochoty szukać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Podkarczówka,Kielce

550 000 zł55 m² 9 942,15 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości Własny Kąt oferuje Mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią i dużym balkonem, po generalnym remoncie, na pięknym osiedlu Podkarczówka. Na Sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Centrum,Kielce

399 000 zł44 m² 8 966,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Tylko U nas! nowa cena! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert oferuje Ciekawa nieruchomość w Centrum kielc. Słoneczne, jasne i bardzo komfortowe dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne