dowolna

Mieszkania w centrum Kielce - Oferty sprzedaży i najmu

614 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

614 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Kielce,świętokrzyskie

479 000 zł48 m² 9 958,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Marzysz o przytulnym, nowoczesnym mieszkaniu, które otuli Cię ciepłem i spokojem zaraz po powrocie z pracy? To jest miejsce, gdzie Twoje codzienne życie nabierze nowych barw! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Kochanowskiego,Kielce

739 000 zł56 m² 13 291,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,25 m2 zlokalizowane na terenie nowo powstającego osiedla "dzielnica Kielczanka", na przeciwko Galerii Echo. Mieszkanie wykończone w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chęcińska

Chęcińskie,Kielce

349 000 zł29 m² 11 911,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29.3 m2 usytuowane na 4 piętrze w bloku z windą przy ul. Chęcińskiej. W skład mieszkania wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hoża

Kielce,świętokrzyskie

494 000 zł55 m² 8 998,18 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Dzień dobry, prezentuję Państwu mieszkanie 3 pokojowe z osobną kuchnią i balkonem. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania i dostępne od zaraz. Lokal po wymianie instalacji hydraulicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowa

Centrum,Kielce

344 000 zł48 m² 7 092,78 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48.5 m2, usytuowane na 4 piętrze w bloku przy ulicy Grochowej 23. W skład mieszkania wchodzą: - salon z wyjściem na duży balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Barwinek

Barwinek,Kielce

255 000 zł33 m² 7 727,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zarząd Spółdzielni Budowlano-Mieszkaniowej Pionier w Kielcach ogłasza przetarg w formie pisemnej na ustanowienie odrębnej własności lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Centrum,Kielce

419 900 zł31 m² 13 673,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Wygodna jednopokojowa kawalerka o powierzchni użytkowej 30,71 m2 usytuowana na parterze nowego bloku przy ul. Okrzei. Mieszkanie wykończone i urządzone pod klucz w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puscha

Ślichowice,Kielce

649 000 zł74 m² 8 711,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania. Idealne mieszkanie dla rodziny, pary lub pod inwestycję. Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niska

Centrum,Kielce

1 800 zł34 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Tylko U nas W ofercie na wyłączność mieszkanie na wynajem premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje na wynajem atrakcyjne mieszkanie typu "studio" o powierzchni 34m2 usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Wielkopole,Kielce

265 000 zł28 m² 9 407,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży Kawalerki na osiedlu ksm. Prezentujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 28,17 m2. Lokal usytuowany na 3 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prosta

Kielce,świętokrzyskie

735 000 zł88 m² 8 388,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie szeregowej, zlokalizowane przy ul. Prostej w Kielcach. To wyjątkowa okazja dla osób szukających komfortowego mieszkania w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, al. Szajnowicza-Iwanowa

Ślichowice,Kielce

898 000 zł84 m² 10 665,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament o powierzchni 84,2m2 z dużym tarasem (33m2) oraz 2 balkonami. Rok budowy 2019, zamieszkały od 2020 roku. Apartament znajduje się na osiedlu Ślichowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Panoramiczna

Centrum,Kielce

1 350 zł30 m² 45 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajęcia mieszkanie położone w samym centrum Kielc - przy ul. Panoramicznej. Powierzchnia 30 m2 obejmuje jeden duży pokój z przejściem do kuchni, łazienkę łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Centrum,Kielce

499 000 zł53 m² 9 379,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży świeżo po generalnym remoncie, trzypokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Barwinek

Barwinek,Kielce

620 000 zł83 m² 7 469,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie gotowe do zamieszkania na osiedlu Barwinek Mieszkanie 83m2 gotowe do zamieszkania na jednym z najbardziej pożądanych kieleckich osiedli - Barwinek. Lokal znajduje się na 2 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Uroczysko,Kielce

499 000 zł54 m² 9 327,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie z garderobą, po generalnym remoncie. Wyjątkowa lokalizacja dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Na Stoku,Kielce

385 000 zł37 m² 10 467,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży lub zamiany! Idealne mieszkanie dla pary lub rodziny. Atuty mieszkania: - generalny remont wykonany w 2024 r. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Wielkopole,Kielce

369 000 zł46 m² 7 987,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przestronne Mieszkanie w Centrum - Idealna Propozycja dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,20 m , zlokalizowane na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Solidarności

Kochanowskiego,Kielce

610 000 zł57 m² 10 733,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,83 m2 zlokalizowane na terenie nowo powstającego osiedla "dzielnica Kielczanka", na przeciwko Galerii Echo. Mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Solidarności

Kochanowskiego,Kielce

719 000 zł54 m² 13 253,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek

Centrum,Kielce

1 200 zł54 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajęcia mieszkanie dwupoziomowe, położone w samym ścisłym centrum Kielc - Rynek, zajmujące parter i pierwsze piętro oficyny kamienicy. Lokal o pow. 54 m2 obejmuje na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wojska Polskiego

Bukówka,Kielce

899 900 zł71 m² 12 674,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wykończony pod klucz materiałami premium, piękny i gotowy do zamieszkania. Apartament zlokalizowany jest przy ul. Wojska Polskiego w kameralnych, jednopiętrowych segmentach. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkopolska

Wielkopole,Kielce

419 000 zł49 m² 8 545,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z widną kuchnią na 1 piętrze. Idealne pod wynajem lub dla rodziny! Prezentujemy Państwu 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Wielkopole,Kielce

369 000 zł46 m² 7 987,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Centrum - Mieszkanie 46,20m2 zlokalizowane na 1 piętrze w 4-pietrowym bloku, dwustronne z ekspozycją południowo-północną. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Kielce

379 000 zł50 m² 7 580 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż: mieszkanie w sercu miasta - ul. Warszawska 9 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w wyjątkowym budynku z lat sześćdziesiątych, zbudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zagórska

Centrum,Kielce

410 000 zł55 m² 7 454,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Sprzedamy mieszkanie położone w centrum Kielc przy ul. Zagórskiej - w okolicy targowiska miejskiego, w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych i przystanków komunikacji zbiorowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sandomierska

Wielkopole,Kielce

317 000 zł32 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż w Kielcach osiedle ksm, ul. Sandomierska Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 31,7 m , idealnego zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kielce,świętokrzyskie

2 200 zł78 m² 28,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie na wynajem w Kielcach idealne dla studentów, rodzin i osób pracujących! Poszukujesz komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Mam dla Ciebie przestronną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Domaszowska

Kochanowskiego,Kielce

410 000 zł33 m² 12 304,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: mieszkanie na nowym osiedlu przy ul. Domaszowskiej w stanie deweloperskim. Gotowe do odebrania w II kwartale 2026 roku. Oferujemy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Na Stoku,Kielce

529 000 zł58 m² 9 120,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przytulne i przestronne mieszkanie na Osiedlu na Stoku! Marzysz o idealnym mieszkaniu w świetnej lokalizacji? Oto oferta dla Ciebie! Mamy do zaoferowania jasne i przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chęcińska

Centrum,Kielce

345 000 zł35 m² 9 857,14 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Biuro nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania w Centrum Kielc ul. Chęcińska. Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze w bloku 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaczmarka

Centrum,Kielce

289 000 zł36 m² 8 140,85 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m2, usytuowane na 9 piętrze w bloku przy ul. Biskupa Kaczmarka. W skład mieszkania wchodzą: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pańska

Białogon,Kielce

649 000 zł102 m² 6 360,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! (oferta na wyłączność) premium apartment prezentuje na sprzedaż: mieszkanie o pow.102,03 m2 usytuowane na 1 piętrze w domu wielorodzinnym przy ul.Pańskiej ,dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Kielce

Kochanowskiego,Kielce

567 000 zł47 m² 12 099,90 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż 3 pokojowy apartament z pięknym widokiem, w prestiżowej lokalizacji. Główne atuty mieszkania: - wysokie 7 piętro, dzięki temu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Warszawy

Wielkopole,Kielce

369 000 zł43 m² 8 581,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe przytulne mieszkanie o powierzchni 43 m2 na ul. Bohaterów Warszawy os ksm Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w bloku 10 piętrowym. Blok zabezpieczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesny apartament na wynajem - osiedle Klonowa Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 44 m , znajdujące się w sercu Kielc. Idealne dla osób szukających komfortowego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Szydłówek,Kielce

350 000 zł43 m² 8 064,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Premium apartment prezentuje: szukasz mieszkania, które możesz zaaranżować według własnego gustu? To mieszkanie na 1 piętrze to doskonała okazja, aby wcielić w życie Twoje marzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Warszawska

Centrum,Kielce

370 000 zł46 m² 8 062,76 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy na prezentację atrakcyjnego mieszkania o powierzchni 45,89m , znajdującego się na 6. piętrze z windą, oferującego przepiękny widok na panoramę miasta. Po odświeżeniu prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piekoszowska

Czarnów,Kielce

384 000 zł36 m² 10 637 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Doskonała propozycja "na start" lub pod wynajem Uwaga! - zdjęcia poglądowe z poprzedniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Kielce

Centrum,Kielce

1 000 zł15 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia apartament 1 osobowy z łazienką. Umeblowany. W cenie ogrzewanie tv, internet, woda. Dodatkowo płatne - prąd zl. Kaucja 1500, zł. Zapraszamy. Pozostałe informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Czarnów,Kielce

339 000 zł46 m² 7 337,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mam przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 46,2m2, zlokalizowane na Osiedlu Czarnów. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku.