dowolna

Mieszkania w centrum Kielce - Oferty sprzedaży i najmu

575 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

575 ogłoszeń

Rynek pierwotny

701 200 zł70,12 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

| nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70.12 m2 zlokalizowane na III piętrze nowego budynku zlokalizowanego centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. W skład lokalu wchodzą: - salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł52,64 m² 10 638,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości ck dom z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży 2-pokojowego apartamentu o powierzchni 52,64 m , zlokalizowanego w nowoczesnym budynku Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

296 999 zł32,18 m² 9 229,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: 2 pokoje 32,18 m | gotowa inwestycja | dochód od pierwszego dnia | centrum Szukasz mieszkania, które zacznie na siebie zarabiać od razu po zakupie? Ta oferta to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

431 784 zł40 m² 10 794,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej, kameralnej inwestycji, zlokalizowanej w Kielcach na osiedlu Pod Telegrafem. Willa Podhale to niewielki, dwupiętrowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 550 zł30 m² 51,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Proponuję do wynajęcia przytulne 1-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 1 piętrze 3-piętrowego budynku, położonego w Kielcach, w początkowej części ul. Seminaryjskiej. Powierzchnia 30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł54 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 do zamieszkania ( w wysokim standardzie) Centrum Kielc ul. Kaczmarka z przepięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

407 610 zł38,82 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 900 zł43,90 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska brak podatku pcc szczegółowe parametry mieszkania W kolekcji zdjęć. Miejsce postojowe w garażu podziemnym 50 000 zł Komórka lokatorska 5 000 zł/m2 posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł60,40 m² 6 937,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze budynku, przy ulicy Grunwaldzkiej w Kielcach. Na powierzchnię 60 m2 składa się: 3 oddzielne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Pawia

Kielce,świętokrzyskie

358 210 zł31,70 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 2 pokojowe 31,70 m2 w stanie deweloperskim Kielce ul. Pawia Termin odbioru V 2027 M35 Idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja. Parametry mieszkania W kolekcji.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł64,45 m² 6 951,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Szukasz mieszkania, do którego wprowadzisz się bez stresu i dodatkowych nakładów finansowych? Ta oferta na Osiedlu Na Stoku to połączenie przestrzeni, komfortu i świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

520 992 zł54,27 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł34,15 m² 8 169,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1866

Biuro nieruchomości Terra Home przedstawia Państwu przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Kielc. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 1 piętrowej kamienicy przy ulicy Małej.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł35 m² 10 542,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż kawalerka usytuowana na parterze przy ul. Tektonicznej, na osiedlu Ślichowice w Kielcach. Na powierzchnię 35.17 m2 składa się: aneks kuchenny połączony z pokojem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

435 540 zł36,60 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśna

Kielce,świętokrzyskie

2 300 zł55,52 m² 41,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia apartament położony w centrum Kielc na ul. Leśnej. Brak czynszu administracyjnego - kamienica Apartament składa się z Salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł37,10 m² 9 299,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 37,1 m2 zlokalizowane na osiedlu ksm przy ul. Mazurskiej To idealne miejsce do życia, dzięki bliskości licznych szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym

Kielce,świętokrzyskie

738 500 zł70,36 m² 10 496,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam na prezentację bardzo interesującego apartamentu usytuowanego w nowej i kameralnej inwestycji przy ul. Miłej, gdzie znajduje się tylko 7 mieszkań. Mieszkanie: w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Kielce

Kielce,świętokrzyskie

1 100 zł60 m² 18,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane w miejscowości Tumlin-Węgle. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkania umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł41 m² 14 634,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , zlokalizowane w butikowej kamienicy mieszkalnej przy ul. Prostej w Kielcach, w bezpośrednim sąsiedztwie zabytkowej Willi.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł51,40 m² 8 365,76 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,40 m , położone na wysokim parterze w bloku z windą przy ul. Czarnowskiej 5. W skład mieszkania wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł29,30 m² 9 180,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1866

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 470 zł52,14 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska brak podatku pcc Prezentujemy do sprzedania 52 metrowy apartament, zlokalizowany w bliskiej odległości od kieleckiego Zalewu, na osiedlu Uroczysko. W skład apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł74 m² 8 094,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m zlokalizowane w świetnie skomunikowanej części Kielc - os. Ślichowice, ul. Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł47 m² 8 936,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Prezentujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Winnickiej w bezpośrednim sąsiedztwie Kieleckiego Centrum Kultury oraz deptaka przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł42,30 m² 8 156,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Przestronne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i widokiem na zieleń! Doskonała lokalizacja dla rodziny, pary. Prezentujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

655 479 zł66,21 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł43 m² 6 720,93 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na 10. piętrze przy ul. Chęcińskiej idealną propozycję dla osób, które chcą stworzyć wnętrze w pełni dopasowane do własnych.

Szczegóły ogłoszenia

493 278 zł43,27 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47mieszkań na 5kondygnacjach o powierzchniach od 27.

Szczegóły ogłoszenia

428 000 zł39,17 m² 10 926,73 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zainwestuj w mieszkanie z potencjałem w doskonałej lokalizacji, z pięknym widokiem i możliwością szybkiego wynajmu. To miejsce, w którym nowoczesność spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł47,20 m² 7 605,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem w samym sercu miasta! Przestronne, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł50 m² 37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, tereny zielone oraz przystanki komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

557 370 zł56,30 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

** apartamenty od 54m2 do 103m2 - Dzielnica Kielczanka etap II ** (ceny za m2 przy każdym mieszkaniu mogą się różnić) piękne widoki - piętro 7/10p brak prowizji oraz brak podatku pcc2% (duża.

Szczegóły ogłoszenia

459 888 zł44,22 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

| do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. około 70 m2 zlokalizowane na 3-piętrze w trzypiętrowej kamienicy w centrum Kielc, przy ul. Sienkiewicza. Ogrzewanie z sieci miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł46,52 m² 6 663,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,52 m , zlokalizowane w Kielcach przy ul. Jagiellońskiej, na osiedlu Czarnów. Lokal przeznaczony do generalnego remontu, co umożliwia pełną.

Szczegóły ogłoszenia

602 140 zł65,45 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł41,10 m² 9 732,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| na sprzedaż mieszkanie o pow. 41,1 m2 zlokalizowane na parterze w 4-piętrowym bloku na osiedlu ksm przy ul. Śląskiej. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon o pow. ok. 16,5 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł34,30 m² 8 134,11 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 34,3 m położone na 4 piętrze 10 piętrowego budynku przy ul. Czarnowskiej w samym centrum Kielc! W skład mieszkania wchodzą: - salon - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

397 500 zł50 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli szukacie Państwo w Kielcach , klimatycznego, niedużego mieszkania, mieszkanie dla rodziny z dzieckiem, studentów czy też jako inwestycja pod wynajem. Ta oferta może Was zainteresować!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Pawia

Kielce,świętokrzyskie

480 768 zł50,08 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska brak podatku pcc szczegółowe parametry mieszkania W kolekcji zdjęć Przedstawiamy Państwu nową inwestycję powstającą w Kielcach w niewielkiej odległości od.