dowolna

Mieszkania w centrum Kielce - Oferty sprzedaży i najmu

576 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

576 ogłoszeń

389 000 zł46,54 m² 8 358,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: idealne 2 pokoje na 2. piętrze - ul. Pocieszka, osiedle Sady! Szukasz mieszkania, które łączy doskonałą lokalizację z niskimi kosztami utrzymania? Mamy ofertę,.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł60 m² 9 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:255

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 3. piętrze w kamienicy przy ul. Zagórskiej w Kielcach. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesny apartament o powierzchni 30 m , zlokalizowany przy ul. Lotniczej 8 w Kielcach. W pobliżu znajduje się Politechnika Świętokrzyska oraz Sąd Rejonowy, co czyni tę.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł44,45 m² 10 123,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,45 m , położone na 2. piętrze w spokojnej i zielonej części Kielc przy ul. Wiśniowej. Lokal po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

389 000 zł48,29 m² 8 055,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży mieszkania. Idealne mieszkanie dla pary lub pod inwestycję. Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł59,95 m² 8 256,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 3-pokojowe, 59,95 m Osiedle Świętokrzyskie, kielce Cena: 485 000 zł Powierzchnia: 59,95 m Piętro: 3 z 4 Liczba pokoi: 3 Forma własności: pełna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

506 550 zł46,05 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł65,92 m² 8 328,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja Nieruchomość położona jest na Osiedlu Świętokrzyskim w Kielcach, przy ul. Józefa Piłsudskiego 36. To jedna z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w mieście blisko centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł219,88 m² 6 139,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1938

Oferuję do sprzedaży apartament o powierzchni 219,88 m , położony na 1 piętrze kamienicy w centrum miasta. Apartament zachwyca wysokością pomieszczeń ok. 3,5 m, dużymi oknami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł58 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Nowoczesne mieszkania z ogródkami - Enklawa Prendowskiej w Kielcach Na sprzedaż 2 komfortowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł36 m² 7 472,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż kawalerkę do remontu w świetnej lokalizacji - Centrum, ul. Paderewskiego 37/39a/ Sienkiewicza idealną dla pary lub pod wynajem. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości oakestate prezentuje ofertę wynajmu przestronne , 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48m , zlokalizowanego przy ul. Okrzei 66 w Kielcach. Lokal znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł59,60 m² 7 214,77 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż 3 pokojowe (pierwotny projekt przewidywał 4 pokoje) mieszkanie do remontu w świetnej lokalizacji - os. Sady ul. Nowowiejska 15 idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na wynajem Apartament o wysokim standardzie przy ul. IX Wieków Kielc , w samym centrum Kielc. Apartament jest w pełni wykończony i wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

892 836 zł82,67 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska-bez podatku pcc M 11 szczegółowe parametry mieszkania W kolekcji zdjęć Przedstawiamy Państwu nową inwestycję -nowoczesny,kameralny budynek mieszkalny ,zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 414 zł46,02 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 46,02m2 dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Czarnów. Mieszkanie jest oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł54 m² 7 685,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena mieszkanie W wyjątkowym stylu- blisko zalew kielecki - tereny zielone premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje przestronne mieszkanie o powierzchni 54 m z loggią,

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł62,50 m² 8 880 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie na sprzedaż Kielce, ul. Meisnera, ślichowice Na sprzedaż oferuję przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 62,5 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Pawia

Kielce,świętokrzyskie

386 760 zł35,16 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska brak podatku pcc M2 parametry mieszkania W kolekcji zdjęć przedstawiamy państwu nową inwestycję powstająca W kielcach W niewielkiej odległości od ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

768 000 zł59,10 m² 12 994,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż kameralny apartament zlokalizowany na osiedlu Baranówek w ul. Obrońców Westerplatte Kielcach, przygotowane Pod Klucz i objęte gwarancją na.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 48m2! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł60 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Scyzoryk nieruchomości prezentuje : Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59,9m2 w doskonałej lokalizacji! Piękny widok na panoramę miasta! Znajduje się w Kielcach na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł66,76 m² 7 923,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1959

Oferuję do sprzedania mieszkanie o pow. 66,67m kw usytuowane na II piętrze w bloku II piętrowym, w centrum miasta. Lokal składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki oraz osobnego wc;.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 000 zł39,17 m² 11 182,03 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: jednostronne, dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim z dużym balkonem - idealna propozycja na start! Remont można zacząć od zaraz! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł79,33 m² 8 798,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Komfortowe 79m przy lesie ul. Świerkowa, kielce Szukasz mieszkania, które łączy spokój natury z miejską wygodą ? Mamy coś wyjątkowego! Lokalizacja: ul. Świerkowa ( nowe budownictwo, cegła.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł61,70 m² 8 087,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Przestronne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem Doskonała lokalizacja dla rodziny, pary. Prezentujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł46,34 m² 8 739,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie, 46,34 m Kielce, os. Kadzielnia, ul. Gagarina Lokalizacja: kielce, osiedle Kadzielnia, ul. Gagarina Powierzchnia: 46,34 m z przynależną piwnicą - 5,66 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

379 900 zł58,88 m² 6 452,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie inwestycyjne W centrum kielc ul. Jana pawła II 19 Na sprzedaż lokal mieszkalny położony w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Jana Pawła II 19. Nieruchomość stanowi bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł81 m² 10 987,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Apartament premium 4 pokoje | 81 m | os. Grabina | Kielce Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 81 m , położony na osiedlu Grabina przy al. Szajnowicza-Iwanowa w Kielcach,.

Szczegóły ogłoszenia

470 880 zł58,86 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,86 m2 , zlokalizowane na parterze w budynku z 2020 roku przy ul. Orląt Lwowskich, na Os. Na Stoku. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

463 080 zł45,40 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

531 846 zł54,27 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł37,10 m² 45,82 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37,1 m2 , zlokalizowane na parterze bloku na osiedlu Szydłówek przy ul. Warszawskiej. Ogrzewanie miejskie, ciepła woda z piecyka gazowego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

573 000 zł53 m² 10 811,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji przy ulicy Klonowej w Kielcach. Dla zapracowanych możliwość wykończenia apartamentu pod klucz przy współpracy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 000 zł52 m² 11 807,69 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Brak podatku pcc - oszczędność 14.000zł NOWOŚĆ na rynku gotowe do zamieszkania OD RĘKI! Balkon narożny z tarasem ma niemal 40 m2! CENTRUM, A JEDNAK CISZA I SPOKÓJ! Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł42,35 m² 7 981,11 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Tylko U nas | wyłącznie W premium apartment Szukasz mieszkania z potencjałem, widokiem i świetną lokalizacją

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 490 zł47,62 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: 2 pokoje 47,62 m | 1 piętro | balkon ok. 10 m | apartamentowiec 2023 | wysoki standard Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,62.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 000 zł40,50 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,50m2 , zlokalizowane na 2 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł53,01 m² 16 223,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Ckdom prezentuje apartament Premium z ogrodem Apartamenty Stadion ul. Żółkiewskiego Kielce 53,01 m Biuro Nieruchomości ckdom ma przyjemność zaprezentować elegancki apartament wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

430 416 zł35,28 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

| na sprzedaż nowa kawalerka , o pow. 35,28 m2, zlokalizowana na IV piętrze w apartamentowcu ścisłym centrum Kielc, przy ul. Kaczyńskiego. Nowy budynek, w atrakcyjnej, prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł142 m² 8 443,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Przestrzeń, która zaskakuje ponad 200 m komfortu w sercu miasta Szukasz nietuzinkowego mieszkania, które zapewni Ci wygodę domu, ale zlokalizowane będzie w centrum miasta? Ta oferta może.